Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21051) artiny


artiny
őstag

Nálatok is előfordul,hogy a wifi hibát jelez és nem tud bekapcsolni. Mikor megnézem a vezeték nélküli hálózatban azt látni,hogy ki,be vagy hiba azt irja ki.
Ilyenkor a telefont kikapcsolom,bekapcsolom és már jó be tud kapcsolni a wifi...de nem lehet máshogy megoldani,mint hogy lekapcsolom a telefont ilyenkor? A wifis golauncseres windgetet mar kikapcsoltam nem tudom miért csinálja ezt. gyári os van fent az adatlapomban benne van.

(#21052) bozont válasza ollie (#21041) üzenetére


bozont
veterán

A háttérképeket is normálisan tudja kezelni? Azért cseréltem le a LauncherPro-t is mert zoomolva tette ki a képet.

(#21053) droti25


droti25
őstag

Sziasztok!
Lehet felteszem az új stock lite v7 romot!
Mehet a DDKQ8-ra vagy kell neki az új XWKTM rom?

(#21054) Keem1 válasza ollie (#21041) üzenetére


Keem1
addikt

Javaslatodra kipróbáltam, elsőre bejövős, még nem tuti hogy lecserélem a Go Launcher Ex-et, csak ha jobban beválik :)
Köszi a tippet!

[ Szerkesztve ]

(#21055) flash- válasza bozont (#21052) üzenetére


flash-
veterán

ha nem úgy jelenik meg a háttérkép ahogy szeretnétek, a wallpaper wizzardii progival meg lehet oldani azt hogy ne legyen nyújtva.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#21056) Keem1 válasza bozont (#21052) üzenetére


Keem1
addikt

Tökéletesen kezeli, görgetheted a főképernyővel vagy hagyhatod fixként. Go-val ellentétben kördülékeny a főképernyő elforgatása, ha a telót jobbra-balra forgatod (a GO-ban ezt kikapcsoltam, mert elég vérszegény módon hajtotta végre).

A másik, amin megdöbbentem:
- GO-val szabad ram általában: 50 MB, pucolás után 90 MB.
- Holo-val általában: 95 MB, pucolás után 140 MB
Nem tudom számít-e, de elvileg jótékony hatással kell lennie a sebességre. Majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#21057) vadkörte válasza Keem1 (#21056) üzenetére


vadkörte
addikt

Még a Galaxy Mini-n is teljesen gördülékeny a főképernyő elforgatása. Ráaásul nem csak a ballra döntést érzékeli, hanem a teljes 360 fokos forgatást. A dock ráadásul minden esetben alul van, ha fejjel lefelé van a telefon a redőny átcsúszik a hosszanti oldalra.
Az Asztal beállításainál az Átmeneti hatást én kikapcsoltam, a Görgetés sebessége 50%, a Görgetés gyorsítótárat Alacsony minőségűre állítottam. (Minimél Normál minőségre)

"...elvileg jótékony hatással kell lennie a sebességre..."
Gyakorlatilag is. Érdekes, mivel alatta azért megy a TW, hisz a menüket, beállítóablakokat nem cseréli le, mégis sokkal gördülékenyebb a működés. Ha megnyomom a menü gombját, szinte azonnal ugrik, mint kolléga iPhone 4S-e.

najó kellett alá a Stocklite v6. Eredeti stock ROM-mal kicsit akadósabb volt.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#21058) _stick_ válasza vadkörte (#21057) üzenetére


_stick_
őstag

Kösz az infót, tényleg jó. :R (holo launcher)
Az alkalmazásoknál fent az összes fület hogy lehet eltávolítani?

(#21059) flash-


flash-
veterán

Hát nekem ez a holo launcher nem jött be
galaxy ace-on amikor belépek a menbe akadozik az animáció,továbbá ki sem lehet kapcsoni,meg sem lehet változtatni.

Nem értem hogy attól hogy létezik ics mért kell majmolni mindenáron.hasonlít hozzá de szerintem jobb a go launcher

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#21060) Breeze


Breeze
aktív tag

Ace 5830i-re valaki tud valami romot? vagy eddig még semmi? :D

(#21061) vadkörte válasza _stick_ (#21058) üzenetére


vadkörte
addikt

Sehogy. Legalábbis én még nem találtam rá megoldást.

Üdv. V. Körte

(#21062) Keem1 válasza _stick_ (#21058) üzenetére


Keem1
addikt

A launcher beállításainál belemész, hogy "Fiók beállítások", legördítesz a "Fül beállítások"-ig, és pipát teszel az összes "x fül elrejtése" sorhoz. Ennyi ;)

flash-: csodálkozom... Nekem ilyen gördülékeny még a GO se volt, pedig azt nagyon megszerettem, pöpec launcher. De lehet, az igényeimet a Holo is kielégíti, kevesebb erőforrásigény mellett.

Látom, ollie bajtárs megfertőzött mindenkit, sorra tesszük fel a holot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21063) bozont


bozont
veterán

Úgy látom a készülékkompatibilitás is "fejlődik" a Marketen (vagy Playen), épp most néztem egy LancherPro-hoz való glass témát, de megakadt a szemem a bal felső sárga kis szövegmezőn. Ez áll benne:
This app is incompatible with your Pannon Samsung GT-S5830.
Pannon Samsung GT-S5830
This item cannot be installed in your device's country.

Most már nem csak hardverre, hanem szolgáltatóra, országra is korlátoznak? :(((

[ Szerkesztve ]

(#21064) _stick_ válasza Keem1 (#21062) üzenetére


_stick_
őstag

Ezt már megtettem, de maradt a fül.

(#21065) lcee79 válasza bozont (#21063) üzenetére


lcee79
őstag

Tegnapig az volt . Új rom óta még nem raktam másik launchert

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#21066) vadkörte válasza lcee79 (#21065) üzenetére


vadkörte
addikt

Hogy vagy megelégedve a Stoclite v7-tel? Milyen alapra tetted fel, a KTM-es új spanyolra, vagy valami régebbire?

Üdv. V. Körte

(#21067) Ace owner


Ace owner
addikt

Valaki NFS? Senki? :((((((

Galaxy Fold 4

(#21068) SANKADI válasza flash- (#21043) üzenetére


SANKADI
aktív tag

Én is ezt tettem fel, rootoltam is, eddig minden OK.
Alapsáv verzió : S5830XWKT7
Kernelverzió: 2.6.35.7-perf-CL1073924
BUILD SZÁMA: GINGERBREADXWKTM

-- LENOVO T500 / Xiaomi Redmi Note 4 --

(#21069) mandju


mandju
senior tag

Sziasztok!

sajnos nem sok időm van visszaolvasni, ezért előre is elnézést kérek...

párom galaxy ace telefonja folyton nyökög, hogy túl kevés a hely... és töröljön valamit. ha ma hazajön melóból, felrakom neki a KTM romot, majd a stocklite v7-et. Vagy próbálkozzak a t-mobilos legfrissebb alappal? eddig v6 volt fent, indiai alapon.

mit tudok kezdeni ezzel a kevés a hely dologgal? hogyan lehet valami app2sd-t aktiválni? ha lehet egyáltalán...

segítséget előre is köszönöm!

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#21070) Probert75 válasza mandju (#21069) üzenetére


Probert75
addikt

(#21071) istvan47 válasza mandju (#21069) üzenetére


istvan47
senior tag

Link2 sd programot tedd fel particionáld az sd kártyát és átt tudod linkelni a progikat és lesz hely :K

erre keress rá mi a menete :U

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#21072) Breeze


Breeze
aktív tag

Ace 5830i-re valaki tud valami romot? vagy eddig még semmi? :D :D

(#21073) dashed válasza Breeze (#21072) üzenetére


dashed
senior tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1644385&highlight=s5830i

ennyi osszvissz :(

(#21074) Kerio


Kerio
őstag

Kezd elegem lenni ebből a telefonból. Miért kapcsolt szét magától a wifi? Be van állítva, hogy alvó állapotban is működjön. Mit lehet ezzel tenni? Van valami segédprogram erre?

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#21075) Keem1 válasza Kerio (#21074) üzenetére


Keem1
addikt

Csekkold a router beállításait is azért. Nekem úgy van belőve, hogy töltőre dugva ne bontson. Nem is teszi magától. Szóval nem biztos hogy csak a teló a ludas.

(#21076) Kerio válasza Keem1 (#21075) üzenetére


Kerio
őstag

Nem hinném, hogy a routerrel lenne baj. Van rajta egy LG Black, egy Galaxy S Plus, egy tablet és egy notebook. Ezekkel semmi baj nincs. Csak ez a csodatelefon szórakozik. A másik, meg ami "nagyon tetszik", hogy van mikor nem lehet felvenni. Egyszerűen továbbcsörög, majd mikor lendítem, hogy földhöz csapjam, akkor egyszer csak vonalba kerül. Nameg van mikor eltűnik a térereje. Nagyon fasza kis készülék ez.

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#21077) vadkörte válasza Kerio (#21076) üzenetére


vadkörte
addikt

Ha ennyire nem vagy vele megelégedve, miért vetted meg, ha nem a Tiéd, miért nem beszélted le a vevőt a vásárlásról?

Milyen verziószámú ROM, stock, herélt stock, vagy főzött? Wipe cache/data volt?

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#21078) Kerio válasza vadkörte (#21077) üzenetére


Kerio
őstag

Tetszettek a telefon paraméterei. A tulajdonságaiban nem láttam ezeket a hibákat. 2.3.5 Gingerbread.Buks2, Kernelverzió 2.6.5.7-perf-CL650682 root@DELL137#1
Vodafone-s
wipe cache/data volt

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#21079) balazsbence válasza Probert75 (#21070) üzenetére


balazsbence
senior tag

Halihó!
ha jól emlékszem,írtad,hogy kéne körakksi.ugyan ez nem csak az,de jól néz ki egyben!
eme

(#21080) pyron25


pyron25
aktív tag

Sziasztok.
Apum telóját szeretném egy kicsit rendbe rakni. Kb 2 hete rootoltam neki és fagyasztgattam a gyári alkalmazásokat. Gyári 2.3.4 van rajta. Esetleg vmi tipp vagy segítség hogy milyen főzeléket érdemes rárakni illetve melyik a megbízható mert ugye a stabilitás a legfontosabb de a gyorsaság is! :D
Előre is köszönöm.

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!!!

(#21081) vadkörte válasza Kerio (#21078) üzenetére


vadkörte
addikt

Gyárilag ez volt rajt, vagy Te tetted rá?
Használtam ezt a 2.3.5-öst egy ideig és semmi hasonló problémába nem futottam bele...
Ha wipe/cache/data volt egy factory reset-et még megpróbálnék, azután ha még mindig szórakozik feltenném a DDKQ8-as indiai, vagy az XWKTM spanyol 2.3.6-os ROM-ot...

pyron25:
Az attól függ mit szeretne édesapád.
Ha a stock - gyári - ROM kinézete bejön neki, akkor ajánlom a Stocklite v6 mod-ot - a Stocklite v7-et még nem, legfőképp mert még nincs vele személyes tapasztalatom - Esetleg még a TheMyth-et, bár ezzel szintén nincs saját tapasztalat, csak megnéztem mit tud.
A Stocklite v6 egy kiherélt gyári ROM, gyors és nagyon stabil, a DDKQ8-as indiai ROM-ra épül, a v7 pedig XWKTM spanyol ROM-ra.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#21082) Ace owner válasza pyron25 (#21080) üzenetére


Ace owner
addikt

Stocklite V6 van nekem, egész jó. Most jött ki a V7 azt még nem próbáltuk nagyon, meg volt valami Miracle is azthiszem most ezek a menők..

Galaxy Fold 4

(#21083) Kerio válasza vadkörte (#21081) üzenetére


Kerio
őstag

Köszönöm a segítséged! Én tettem rá. Holnap ráteszem a Spanyolt.

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#21084) zotyi85


zotyi85
tag

Sziasztok!

Nekem gyári vodás 2.3.5ös ace-em van, és elég lassú. Próbáltam különböző launchereket de nem nagyon javítottak rajta.
Érdemes-e frissítem egy újabb romra?
Jelenleg ez van:
PDA: S5830BUKS2
PHONE: S5830XWKS2
CSC: S5830VDHKS1

Ha jól látom van új 2.3.6os Tés magyar rom itt!
Várható hogy hamarosan kijön a vodás változat is? (Gondolom a Tés nem lesz jó nekem)

ASUS TUF GAMING B460M PLUS, INTEL i5 10400F, BE QUIET PURE ROCK, SAMSUNG 970 EVO PLUS 500GB M.2, 2x8GB KINGSTON 2666 C16, ASUS RX 6600XT 8GB, COOLER MASTER MASTERBOX MB311L, ASUS ROG STRIX 650G, REDRAGON KUMARA, A4TECH BLOODY

(#21085) balazsbence válasza zotyi85 (#21084) üzenetére


balazsbence
senior tag

mindegyik rom jó,hálózattól független

(#21086) szumo


szumo
senior tag

Feltettem a stocklite v7-et, 10 percet bír, és most megy vissza a kmarci25 főzött v6-osa.
Nem olvastam utána, de ha ugyan az csinálta, mindkettőt, akkor a v7 egy összecsapott vacak az előző verzióhoz képest. Úgy is mondhatnám, hogy a sebességen kívül minden funkció amit a v6 ban megkedveltem, az nincs benne a v7 ben.
Nem kap több időt, mert az első dolog a tibi amit fel szoktam tenni, nem kap root jogot, mivel nem az a su van benne ami kellene. Ha valakit érdekel bővebben, akkor leírom, de a lényeg benne van így is, a v7 egy félkész rom.

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#21087) kllzslt


kllzslt
tag

Nos én se vagyok teljesen elégedett a v7-tel. Felraktam a szokásos programjaimat és nekem igencsak belassult. Előtte az Adrenalin 3-mal próbálkoztam, az egész jó volt, ameddig nem volt szükségem a Pico TTS-re és mindig FC-zett, ha a beállításokban akartam babrálni vele.

(#21088) vadkörte válasza lcee79 (#21033) üzenetére


vadkörte
addikt

Hali!
Nos. Gondoltam ne cincogj egyedül én is kipróbálom a Stocklite v7.1-et.
A telepedés sebessége nem semmi. Wi-fi-re valóban elég gyorsan csatlakozik. AMi viszont feltűnt, hogy szemben a v6-tal, itt - legalábbis nálam - a ClockWorkMod nem épült be a Power gomb helyi menüjébe. Nálad is így van? Valamint a billentyűzetem QWERTY-re állt át QWERTZ-ről... :)

Üdv. V. Körte

(#21089) lcee79 válasza vadkörte (#21088) üzenetére


lcee79
őstag

Elég gyorsan változott a verziószám, nekem még sima stocklite v7
Azt írja is:
"11) Extended Power Menu removed (its useless, 14 toggles mod is better)"
(meg én is írtam) hogy nem a power gombra teszi a cuccot, hanem a legördülő menü felső sávjába

14 toggles mod

lentebb a screenshotok alatt, onnan lehet letölteni.

Qwertz-et nem tudom, feleségem telefonja, és előtte gyári 2.3.5 BUKS rom volt...

Én azt nem tudom, hogy lehet live wallpapert ezen aktiválni?
Amit letöltök nem indul..

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#21090) lcee79 válasza zotyi85 (#21084) üzenetére


lcee79
őstag

Én is ezt váltottam le, talán ez az egyik leglassab
Úgyhogy arról bármi másra válthatsz szinte :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#21091) kmarci25 válasza szumo (#21086) üzenetére


kmarci25
veterán

Tegnap este feltettem a StockLite v7-et. Ellentétben szumo kollegával nekem bejön a v7 érzés.
Minden funkció megvan benne, ami a v6-ban volt, sőt még több is. :)
Kicsit megszenvedtem én a SuperSU-val, másképp kéri a root jogot, de meg lehet szokni. A Titanium kicsit küzdött, mert folyton megtelt a belső memória, de aztán kibékültünk egymással és mindent szépen visszapakoltam. Most fönn van minden alkalmazásom, Google appokat visszatettem, de a Gmailen kívül minden az sd-n van :DD. Maradt így is szabad tárhely. Az azért hozzátartozik, hogy a rendszer dalvikját integráltam a romba, így még több helyem maradt.
Egyelőre tetszik, kicseréltem a betűtípust, most akarok feltenni egy UOT kitchen-es modot.
Tényleg gyorsabbnak tűnik, a boot sokkal gyorsabb, de maga a rendszer is, de lehet, hogy csak placebo.
Be kell még laknom, meg majd kalibrálom az akksit, utána lesz infó a fogyasztásról.

Ja, és a bővített power menüt én is hiányoltam, de ha feltesziktek a 14-toggles mod-ot, és ott rányomtok a reboot-ra, akkor fölajánlja a sima reboot-ot, recovery-t és download mode-ot. :D

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#21092) Keem1


Keem1
addikt

Valaki, akinek van kedve kísérletezni, nem dobná fel a júniusi magyar T-Mobile-os ROM-ot, legalább egy napra? :DDD
Kíváncsi vagyok rá, de sajna most nincs időm kísérletezgetni.

(#21093) kmarci25 válasza Keem1 (#21092) üzenetére


kmarci25
veterán

A PDA verziószáma ugyanaz, mint a 2011 decemberi Ausztrálé? :DD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#21094) Keem1 válasza kmarci25 (#21093) üzenetére


Keem1
addikt

Hát azt nem is néztem... akkor lehet, nem számítok rá, hanem teszek egy kísérletet a spanyollal, esetleg megspékelve a v7-tel (csak közben meló mellett még vizsgaidőszak is...) :)

(#21095) Koczó93 válasza Zsolaf (#21050) üzenetére


Koczó93
őstag

Sziasztok!
Több helyen olvastam az értesítő led hiányáról. Az érdekelne hogy fizikálisan hagyták ki a telefonból, vagy éppen benne van és csak működésre kell bírni valami "okossággal" :)

(#21096) kmarci25 válasza Koczó93 (#21095) üzenetére


kmarci25
veterán

Fizikálisan nincs klasszikus értelemben vett értesítő led. Viszont a készülék előlapján van két érintőgomb, ami világít, ha megérinted (menü és vissza "gombok"). Ezeket lehet egy kis okossággal rábírni arra, hogy villogjon elmulasztott esemény jelzésére. Ehhez a kernelt, meg a services.jar-t kell módosítani, azt nem tudom, hogy hogyan, mert a moddolt/főzött romokban ez így megvan. Egy bibi van vele, hogy az olvasatlan sms-re nem jelez, szóval kell egy alternatív sms program.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#21097) flash-


flash-
veterán

Leírom tapasztalatomat a Stocklite V7 el kapcsolatban.

Valóban gyorsabb valamelyest mint az előző,de sajnos több dolgot kivettek ami nagyon hiányzik.

Egyik az az hogy a 14 toggles mod beállításait nem tudom változtatni,azt hogy milyen ikonok legyenek fent,továbbá a power gomb menüből kivették a reboot,cwm,download mód opciókat.
A névjegyzékben való görgetés még mindig furcsa mert elindul a pörgetés gyorsan de erősen meg meg akad egy kis pillanatra.
A felső menűben levő flashlight ikon még mindig használhatatlan,ahogy a v6 ban úgy ebben az van hogy megnyomom,de aztán 1 másodperc mulva kikapcsol a vaku.
így ebben a változatban is használhatatlan.

Talán kiemelném az üzemidőt,még nem állt be a telefon de már most jobban bírja mint a v6

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#21098) kmarci25 válasza flash- (#21097) üzenetére


kmarci25
veterán

a power gomb menüből kivették a reboot,cwm,download mód opciókat.

Írtam már, hogy a 14-toggles mod reboot gomb alatt megtalálod mind a három lehetőséget.

A felső menűben levő flashlight ikon még mindig használhatatlan,ahogy a v6 ban úgy ebben az van hogy megnyomom,de aztán 1 másodperc mulva kikapcsol a vaku.
Érdekes, nekem működik... :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#21099) vadkörte válasza lcee79 (#21089) üzenetére


vadkörte
addikt

Bakker! Tényleg ott van, a "Changlelog"-ot nem is futottam át... Valahogy éjjel, 1/4 12-kor munka mellett, erre már nemigen volt lelkierőm. :N

Írtad, hogy ez a 14 toogles mod Nálad kicsit kehesen futott, úgyhogy mellőzöm. A recoverybe így is be tudok lépni a szokásos 2 gombos módon, ennyi nekem elég.
A QWERTY-s probléma gázosabb, ugyanis nemcsak QWERTY-lett, QWERTZ-ből, hanem hiányzik a "Ő" "Ű" betű is. A kicsik megvannak, csak a nagyok nincsenek... Ez azért kicsit kellemetlenebb, valószínű, hogy magából a karaktertáblából hiányoznak.

Az SuperSU-val először prüszkölt pár app, de megszokták egymást, azóta nyugi van, viszont a No-frills CPU controll leáll, ha 245MHz-ről 122MHz-re állítom a minimális frekvenciát. Talán a kernel nem támogatja az órajel módosítást.

A sebessége kellemes, nem placebo a gyorsaság, valóban gyorsabban bootol. Kicsit zavaró is, hogy a PIN bevitel párhuzamosan jelenik meg a feloldóképernyővel. Mivel egész éjjel szoptatón volt, reggel kalibráltam az akkut, most várom meddig húzza.
Miután belaktam és telepítettem minden általam használt - tényleg használt - appot, 106MB-ot foglalt el, szemben a v6 alig 100MB-jával. :U
TiBi-vel átpakolok még pár app-ot SD-re, esetleg a Dalvikot integrálom még én is a rendszerbe. Aztán nekiállok nyúzni.
Amit eddig láttam belőle az tetszik. Ráment a fél éjszaka (régiről appokat lementeni, biztonsági mentést csinálni, Odin-nal feltolni egy 2.2.1-et, wipe-ok, felOdinozni a KTM-es 2.3.6-ot, root, Wipe-ok, CWM, wipe, Stocklite fel, wipe-ok, visszamásolni a szarjaimat, telepíteni őket, beállítgatni mindent, stb...) csak munka mellett kicsit nehéz volt megoldani. Asztali gépen ment a meló, notebook-on ment a telefon telepítése. :D

Üdv. V. Körte

(#21100) kmarci25


kmarci25
veterán

Valaki próbált már v7-re UOT-os modot feltenni? Körakksi, átszínezett pop-up ablakok, stb... Mindent úgy csinálok, ahogy eddig és mégis bootloop.ba kerültem... :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.