Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20801) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Sziasztok

A készüléket a gépre kötve a laptop nem ismeri fel. Hang az van, hogy csatlakoztattam, és a telefon is "világít" tehát jelzi a kapcsolatot, de a gépen mégsem jelenik meg semmi sem. Eszközkezelőben ott van az Android usb stb..,de az eszközkezelő szerint friss és jól működik. Mi lehet a gond?

Ps: brunorbert

(#20802) escape válasza Bass (#20800) üzenetére


escape
aktív tag

Nem igazán lehet elrontani, csak egy zip-et kell telepíteni, és nyom nélkül visszaállítható. Nyugodtan csináld meg, sok dolog van, amihez jó, ha rootolt.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#20803) royalka válasza Bass (#20800) üzenetére


royalka
őstag

:B Attól biztos hogy nem lesz semmi baja.. Ez kb olyan hozzáállás mikor pár hetes volt a telóm akkor én is féltem minden piszkától.. Mára már rájöttem hogy ezekre a beavatkozásokra szükség van. a CM telepítése óta mint ha kicserélték volna a telefont, sokkal gyorsabb és okosabb lett. :C

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#20804) Bass válasza escape (#20802) üzenetére


Bass
addikt

Android 2.3.3 van ezt lehet azzal ami a főoldalon van?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#20805) Bass


Bass
addikt

Nah a file már fent van az sd kártya gyökerébe.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#20806) royalka válasza Bass (#20804) üzenetére


royalka
őstag

Igen.. :K

(#20801) Quaresma:
Driver fönt van??

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#20807) Bass


Bass
addikt

Bocsi a hülye kérdésekért de hogy kell recovery módba rakni nem egészen értem a főoldalt,milyen kombináció kell hozzá?

Bocsi közben megtaláltam,no akkor ....

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#20808) royalka válasza Bass (#20807) üzenetére


royalka
őstag

Menü gomb + Power. egyszerre..

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#20809) Bass


Bass
addikt

Elvileg meg is van most kapcsolódik be a teló . Miket érdemes vele megcsinálni? Először is a progikat szeretném átrakni a memókártyára. Van valami superuser ikon az mi?

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#20810) Bass válasza kmarci25 (#20799) üzenetére


Bass
addikt

Sajna nem segített,TC másolása még mindig siralmas hiába állítom 1024 vagy 2048-ra,az olvasása hipergyors de ha valamit fel akarok másolni világvége van :D

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#20811) kmarci25 válasza Bass (#20810) üzenetére


kmarci25
veterán

Ajjajj. :( Azért egy próbát megért. Legalább rootoltad a készüléked. :DD Nekem maxell 8 gigás kártyám van, semmi bajom nem volt vele sosem. Lekopogom.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#20812) Bass válasza kmarci25 (#20811) üzenetére


Bass
addikt

Ez is írt gyorsan amikor ntfs be formáztam viszont akkor nem ismerte fel a telóm,nem lehet hogy a fat32 miatt van ez? Volt ott valami linuxos exfat vagy micsoda lehetőség is az nem jó? Hja rootoltam :D Ha le szeretném másolni vinyóra a memkártyát pl egy formatálás miatt amit a pc-n szeretnék megcsinálni akkor elég átmásolnom vagy most a root miatt bukik ez a dolog?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#20813) Quaresma válasza royalka (#20806) üzenetére


Quaresma
aktív tag

Melyik driver-re lenne szükség, mert ezer %, hogy most nincs fent :)

Ps: brunorbert

(#20814) Keem1 válasza Quaresma (#20813) üzenetére


Keem1
addikt

Kereső, barátom, kereső, első találati oldalon: SAMSUNG USB Driver for Mobile Phones

Szerk: a linket átneveztem, hogy később rátaláljon, aki hajlandó keresni

[ Szerkesztve ]

(#20815) balazsbence válasza Quaresma (#20813) üzenetére


balazsbence
senior tag

pont ugyanezt akartam írni.MINDEN le van írva

(#20816) kmarci25 válasza Bass (#20812) üzenetére


kmarci25
veterán

Figyu! A root-tal nem vesztesz semmit, csak nyersz. Ha lemented a kártya tartalmát, próbáld a telefonnal formázni, utána visszamásolod pc-n, így elvileg mennie kell.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#20817) vadkörte


vadkörte
addikt

Srácok!
Lenne egy nagyon amatőr kérdésem.
Ha fel szeretném majd tenni a stocklite v6-ot muszály előtte feltenni a DDKQ8-as indiai 2.3.6-ost? Vagy simán csak mehet rá az orosz XXKPT 2.3.6-os jelenlegire. Ha mehet, wipe-ol vagy "csak" flashel. Mondjuk, ha wipe-ol, wipe-ol. 1-2 óra alatt be tudom már lakni a rendszert... :)
CWM gondolom mindenképp kell ugye? ICS theme van benne, vagy külön kell telepíteni? Ha külön, akkor a sima recovery-s telepítéssel feletehető gondolom.

Bocs, ha Nektek evidens dolgokat kérdezek.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#20818) escape válasza vadkörte (#20817) üzenetére


escape
aktív tag

muszáJ

Hali!

Nem muszáj, de ajánlott, ugyanis az az alapja a stocklite-nak.
Ha felrakod előtte full wipe ajánlott, de az új rom úgyis szűz lesz, tehát majdnem mindegy, hogy megteszed-e te, vagy csak rárakod, viszont a telepítés szempontjából meg nem mindegy, tehát recoveryben csináld meg.
CWM kell, először a 4, aztán az 5. Ha jól emlékszem nem ICS témájú, fogalmam sincs azt honnan fogsz szerezni rá, és hogy kell feltenni, az okosabbak majd megmondják.

esc.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#20819) Quaresma válasza Keem1 (#20814) üzenetére


Quaresma
aktív tag

leszedtem, telepítettem, de nem reagál továbbra sem..

Ps: brunorbert

(#20820) royalka válasza Keem1 (#20814) üzenetére


royalka
őstag

Khhhm Khmmm ;)

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#20821) vadkörte válasza escape (#20818) üzenetére


vadkörte
addikt

muszáj: kicsire nem adunk a nagyot meg leszarjuk... :U

Köszönöm a kimerítő választ. ICS témát az XDA-n találtam, a Stocklite v6 fórumán volt/van egy link az ICS és egy a klasszikus (condolom TW szerű) felülethez.

Más:
Az mennyire normális dolog, hogy a telfon egyáltalán nem csörög híváskor, se az egyediek, se a globális??? (Be van állítva a csengőhang is és a hangerő sincs lehúzva, és a helyükön vannak. (sd/media))

Üdv. V. Körte

(#20822) escape válasza vadkörte (#20821) üzenetére


escape
aktív tag

Ha engem kérdezel, egyáltalán nem az. Ez már a stocklite, vagy még a gyári rom?

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#20823) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
Nah a root eddig kiváló,átbírtam rakni egy csomó programot a memkarira,volt amit vissza kellett raknom(pl zseblámpa) mert nem működött úgy ahogy kellett volna widgetként,de sebaj,így is érezhetően gyorsabb lett a teló ,gondolom a belső felszabaduló hely miatt,miket érdemes még megcsinálni ill programot felrakni amitől gyorsabb lesz a teló?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#20824) kmarci25 válasza Bass (#20823) üzenetére


kmarci25
veterán

Stock rom root-tal kb. ennyi, amit leírtál. Törölhetsz még néhány rendszeralkalmazást, ha nem használod. Pl. a gyári időjárás widget, meg az a yahoo finance vagy mi, vagy pl. a samsungapps. Ezek egy része hajlamos a boot-tal együtt indulni, aztán beeszi magát és folyamatosan fut a háttérben.
A továbblépés az lehet, ha felteszel egy nem gyári romot, pl. StockLite vagy CyanogenMod. Na, ott aztán egész más dimenziók vannak, pl. cpu frekvenciát állíthatsz, más a fájlrendszer (így gyorsabb), meg még egy csomó minden.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#20825) kmarci25 válasza Bass (#20823) üzenetére


kmarci25
veterán

Bocs, 2x

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#20826) vadkörte válasza escape (#20822) üzenetére


vadkörte
addikt

Valahogy így érzem én is. Érdekes, hogy pár napig tökéletesen működött.
Nem, ez még nem Stocklite, ez még a 2.3.6-os orosz, elméletileg gyári. Viszont azt vettem észre amikor jegeltem a fölös applikációkat, hogy pár alkalmazás eleve el volt távolítva.
Ha lesz egy kis ráérő időm kipróbálom a Stocklite-ot. Ha azzal se lesz jó, akkor passz.

Üdv. V. Körte

(#20827) luckyman


luckyman
aktív tag

Hát ez az "i" komolyan mondom, nevetséges. Feltettem a legújabb Camera360 appot, valamiért most free. Azt hittem, megoldották a vaku kezelési problémát az "i"-n. Hát azt nem, de a képe most már 90 fokkal el van fordítva és torz is. Érti ezt valaki?
Tett már fel valaki főzöttet erre? Az megoldja a problémákat?

Még jó, hogy itt panaszkodom, hátha nem bírom majd eladni. :D

(#20828) escape válasza vadkörte (#20826) üzenetére


escape
aktív tag

A romok cserélgetésével elég sok minden szokott megváltozni. Gyáriakkal pl nekem a wifi volt egy hulladék, mióta főzött romokat rakosgatom fel, azóta egészen szeretem a telót. Eddig a legjobb a The End 3.0 volt, azt hiszem ez a pontos neve, jelenleg pedig TheMythAce Black van rajta, a kettő között pedig volt stocklite is, de az nem szerettem. Próbálgatni kell, hogy neked melyik felel meg, választék van bőven. :)

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#20829) Keem1 válasza Quaresma (#20819) üzenetére


Keem1
addikt

Hibakeresést bekapcsoltad az USB módnál? Háttértárkén nem ismeri fel a PC vagy egyáltalán? Oprendszer?
Nekem 3 gépen is ez a driver van, 2 db Win 7-es meg egy XP-s gép, mindegyiken pöpecül megy a teló.

royalka: jó-jó, én a keresőből indultam ki, ha már azt ajánlgatom, bizonyára sokszor lett már linkelve, ez volt kéznél :D

(#20830) vepe


vepe
senior tag

sziasztok

2.3.6-os rendszert lehet rootolni?

(#20831) escape válasza vepe (#20830) üzenetére


escape
aktív tag

Lehet, gingerbread_root.zip-pel. Első hsz-ben a nokiaprogos gyikben megtalálod azt hiszem, de ha főzött romot teszel fel, az általában alapból rootolt.

[ Szerkesztve ]

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#20832) vepe válasza escape (#20831) üzenetére


vepe
senior tag

1.hsz-.ban ezt látom "2.3.3. vagy 2.3.4" és ez jó a 2.3.6-hoz?

(#20833) escape válasza vepe (#20832) üzenetére


escape
aktív tag

A tapasztalatok szerint teljesen jól működik.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#20834) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Sziasztok!
Van most vmi új best-of-all rom az Ace-re?
The End 4.0 van most fent, de egyre idegesítőbb a sok wake lag. Majdnem használhatatlanná teszi a telefont (pedig emelt üresjárati órajelen van), volt, hogy a hívást is alig tudtam fogadni, mert egyszerűen nem reagált a telefon.
Úgy tudom már nem lesz újabb The End, ezért felmerül a kérdés, melyik alternatívára érdemes átnyergelni?
Köszi!

(#20835) escape válasza Teasüti (#20834) üzenetére


escape
aktív tag

Nekem, ha feljebb tekersz kicsit, akkor a TheMythAce Black van, és igazából nem találtam benne semmi idegesítőt, mint az eddigiekben. Próba cseresznye. Vannak még sokan, akik stocklite-ot használnak, ők is szerintem leírják majd, hogy az sem rossz, de nekem nem jött be.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#20836) vepe válasza escape (#20833) üzenetére


vepe
senior tag

neked is ez van rajta?vagy hol írnak erről?

(#20837) Teasüti válasza escape (#20835) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Stocklite az gyári rom lecsupaszítva, nem?
Na az nekem nem kell, minden CM fícsőrt használok a hangprofilok kivételével. Szóval az extrákról nem mondanék le.
-jogosultság kezelés
-BLN
-zárképernyők
Meg úgy az egész telefon így kerekebb, hogy CM van rajta. :K

The Myth... Ha jól emlékszem egy ringben játszik a The End-el, vetek rá egy pillantást. :K

(#20838) escape válasza vepe (#20836) üzenetére


escape
aktív tag

Nekem jelenleg főzött rom van fenn, ami mint írtam alapból rootolt, tehát nem kell vele foglalkoznom, de ha jól emlékszem az indiai ddkq8-as az 2.3.6, és azt használtam egy darabig rootolva a fent említett módszerrel. Mivel Minden 2.3-mas rom gingerbread, ezért valószínűnek tartom, hogy működnie kell, de ha gondolod, várj meg egy tapasztaltabb fórumozót, aki 100%-ra tudja neked állítani, hogy menni fog.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#20839) Teasüti válasza escape (#20835) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ez az?
The Myth-re csak ezt láttam érdemlegesnek abból a listából, amit linkeltél.
De ez elég régi, februári.

(#20840) Keem1 válasza vepe (#20836) üzenetére


Keem1
addikt

Működik a ginger root a 2.3.6-tal is, nekem az van fent, az indiai illetőségű DDKQ8.
Amúgy üdv újra itt, vepe, rég jártál errefelé :)

(#20841) vadkörte válasza vepe (#20832) üzenetére


vadkörte
addikt

Megnyugodhatsz. Működik. Működött 2.3.3 XEH-n, 2.3.5 VDH-n és működik a mostani orosz 2.3.6-on is.

escape:
Az, hogy ROM és ROM között van különbség OK. Ezzel az orosz 2.3.6-tal kifejezetten gyors. Még a TouchWiz-zel is az volt. Most Holo Launcher-rel használom így mintha még gördülékenyebb lenne.
Ezek hiányoztak belőle "alapból".
com.android.audioTuning
com.broadcom.bt.app
com.sec.android.app.GpsSetup2
com.sec.android.app.samsungapps.una (mondjuk ezért nem nagy kár)
com.sec.app.OmaCP
com.wipereceiver

Cserébe kaptam egy Bookstore és két cirilbetűs fizetős zeneáruházat.

Üdv. V. Körte

(#20842) vepe válasza Keem1 (#20840) üzenetére


vepe
senior tag

Régen jártam, ja-ja, de azért néha bekukkantottam ;)..lányomnak vettem ma egy ace-t, aztán nem láttam át tisztán mivel műxik most a root ezen a rendszeren..akkor azt mondod, ami az 1-es hsz-ban van az jó lesz?

(#20843) Keem1 válasza vepe (#20842) üzenetére


Keem1
addikt

Jó lesz, igen helyesbítek, csak ha nem S5830i a típus!
Akkor ismét lesz apropó, hogy benézz néha-néha! ;)

[ Szerkesztve ]

(#20844) vadkörte válasza vadkörte (#20841) üzenetére


vadkörte
addikt

Kifutottam a szerkesztési időből...

Stocklite alá a 5.0.2.6-os CWM-et találtam az XDA-n. Elég ez? Ha mindenképp kell a v4, azt hol találom meg?

vepe:
Igaza van Keem1 kartácsnak. Ha 5830i a lyányod telefonja ne használd a sima 5830 root-ját, mivel ahhoz más kell.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#20845) escape válasza Teasüti (#20839) üzenetére


escape
aktív tag

http://www.themythace.com/ Itt keresd. A myth2 még nincs kész, ezért be kell érnünk a régivel. 3 verziója van, Basic, Advanced és Black. Nekem az utóbbi van, ennek van The End kinézetű felülete TouchWiz mellett is így valamivel gyrosabb(nak tűnik), a The End meg azt hiszem GO vagy ADW-s volt.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#20846) vepe válasza Keem1 (#20843) üzenetére


vepe
senior tag

de, s5830i...csak nem jó hozzá? :F

(#20847) escape


escape
aktív tag

Ú bakker, meg kell még szokni ezt az i témát. Ezentúl rá kell kérdezni minden friss telónál, mert nagy gondok lehetnek belőle. :(

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#20848) vepe válasza escape (#20847) üzenetére


vepe
senior tag

néztem is ma a boltban, mitől lett ebben 832mhz-es proci :) ., akkor az az i +32mhz :Y

akkor ezen úgy látom még ügyködni kell, mármint, a rootoláson

(#20849) dashed válasza vepe (#20848) üzenetére


dashed
senior tag

Itt van minden ami kell neked

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1552792

(#20850) vepe válasza dashed (#20849) üzenetére


vepe
senior tag

jó hozzá köszi...mindjárt letesztelem..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.