Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21091) kmarci25 válasza szumo (#21086) üzenetére


kmarci25
veterán

Tegnap este feltettem a StockLite v7-et. Ellentétben szumo kollegával nekem bejön a v7 érzés.
Minden funkció megvan benne, ami a v6-ban volt, sőt még több is. :)
Kicsit megszenvedtem én a SuperSU-val, másképp kéri a root jogot, de meg lehet szokni. A Titanium kicsit küzdött, mert folyton megtelt a belső memória, de aztán kibékültünk egymással és mindent szépen visszapakoltam. Most fönn van minden alkalmazásom, Google appokat visszatettem, de a Gmailen kívül minden az sd-n van :DD. Maradt így is szabad tárhely. Az azért hozzátartozik, hogy a rendszer dalvikját integráltam a romba, így még több helyem maradt.
Egyelőre tetszik, kicseréltem a betűtípust, most akarok feltenni egy UOT kitchen-es modot.
Tényleg gyorsabbnak tűnik, a boot sokkal gyorsabb, de maga a rendszer is, de lehet, hogy csak placebo.
Be kell még laknom, meg majd kalibrálom az akksit, utána lesz infó a fogyasztásról.

Ja, és a bővített power menüt én is hiányoltam, de ha feltesziktek a 14-toggles mod-ot, és ott rányomtok a reboot-ra, akkor fölajánlja a sima reboot-ot, recovery-t és download mode-ot. :D

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.