Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33951) tsoft válasza gabe96 (#33949) üzenetére


tsoft
csendes tag

Leak kereső azért nincs, mert Stefan az XDA-n összerúgta a port más fejlesztőkkel, így lezárta az összes fórumát és megszüntetett mindent, ami az oldalán volt/működött :-(

(#33952) gabe96 válasza tsoft (#33951) üzenetére


gabe96
aktív tag

pffff......:(((

(#33953) dawyd17 válasza buktagt540 (#33947) üzenetére


dawyd17
csendes tag

még annyi h először a bb-t kell vagy magát a romot?

(#33954) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Mi van ezzel a V28i-vel, amit nem lehetett letölteni?Vagy csak kamu volt?

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#33955) hali_tomi válasza buktagt540 (#33945) üzenetére


hali_tomi
tag

Én eddig kb csak szidtam az LG-t, de el kell ismerni, hogy a V28 jó. Sőt!
Az, hogy minden app még a híváslista is lassan indul el gondolom még javulhat, mert ugye ez nagy probléma még, de a többi nagyon pozitív meglepetés.
A lockscreen kiváló, van rá naptár,változtatható parancsikonok, és még látványos is. A homescreen is nagyon jó, a gyári widgetek sem rosszak no és még a status bar gombjai is változtathatóak.
Hívással sincs gond, sőt még az usb kapcsolat is hibátlan.
Szóval most meg lehetne dicsérni az LGt, ha kiadták volna időben. :)

Majd elfelejtettem: az ébresztő is teszi a dolgát anélkül, hogy kényszeresen újra kellene indítani a telefont lefekvés előtt.

[ Szerkesztve ]

(#33956) buktagt540 válasza hali_tomi (#33955) üzenetére


buktagt540
senior tag

Engem is meglepett,hogy milyen sok beallitasi lehetoseg van es minden mukodik.Nova launchert felraktam es gyorsra alitottam a lapozast illetve animaciokat es igy nem csak szep de gyors is!
(telefonrol)

(#33957) dawyd17


dawyd17
csendes tag

hát nekem nem sikerült. APX drivert feltettem. romot kicsomagoltam. flash_windows_NO-FULLWIPE.bat : erre rámentem. ott bejött 1 parancssor. felajánlott h akarok e bakcupot. nemet mondtam. utána telepített vmit. majd kiírta h done! bekapcsoltam. ugyanaz a rom van rajt ami volt. v20s_by_flix
ötlet?

(#33958) _seth_ válasza peter_27 (#33923) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem is felkúszott az előbb amit linkeltél, köszi szépen!

Viszont ha eseteleg gondok adódnának akkor hogy tudok majd a v20s-re visszatérni?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#33959) peter_27 válasza _seth_ (#33958) üzenetére


peter_27
aktív tag

Ha vissza akarsz majd térni az eredeti GB partíciókra akkor pedig, szintén nvflash-el EZT felrakod. Ez vissza alakítja a partíciókat, felrak egy cwm-et, és egy cm10-et. Ezután, erre már a megszokott módon felrakhatsz bármit cwm-ből, vagy smartflash-el gyári rom rakható fel.

Galaxy S10

(#33960) Rickenstein válasza dawyd17 (#33957) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Hát mert el kellene olvasni, hogy mit ír ki. Minden egyes művelet előtt újra kell csatlakoztatni a telefont (lehúzni, majd visszadugni usb-re). Közben figyelni, hogy pittyeg-e a Windows a sikeres usb csatlakozásról

PS C:\>_

(#33961) tothl


tothl
addikt

Az xda -sok eleg buzik tudnak lenni neha. Stefant nem vagom miert kellett elkergetni.

(#33962) _seth_ válasza peter_27 (#33959) üzenetére


_seth_
veterán

Köszi!

Lehet kelleni is fog, nincs fent 10 órája de már reggel nem hallottak engem, én igen de ez még így is kevés. Restart után szerencsére volt hang... kiderül mi lesz belőle :) Pedig a hozzá való bb is fent van.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#33963) buktagt540


buktagt540
senior tag

Ez hihetetlen! v28g-nél is elojott a mobilnet kapcsolas problema...miert!?

(#33964) dergander válasza buktagt540 (#33963) üzenetére


dergander
addikt

Az még egy kezdetleges ROM,még bőven van hibája , majd a véglegesbe kiküszöbölik

(#33965) buktagt540 válasza dergander (#33964) üzenetére


buktagt540
senior tag

Csak az az érdekes hogy cm10ben is elojott es csak nalam.

(#33966) Naras válasza buktagt540 (#33963) üzenetére


Naras
őstag

Nekem Hybrid - ben vacakolt egy csomót a Mobilnet ki-bekapcsolása sokáig, érdekes, mostanában (lekopogom) jó... nem kell repülőgép üzemmód... :F

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#33967) _seth_ válasza buktagt540 (#33965) üzenetére


_seth_
veterán

Ez olyan mint a hívás gond... érdekes, hogy mindenféle ICS és JB szenved a hanghívásokkal verziótól függetlenül, valahol valami nagy probléma lehet mert nem 1-2 készüléken fordul elő, az meg külön érdekes, hogy van akinél tökéletes a hívás is.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#33968) hali_tomi válasza _seth_ (#33967) üzenetére


hali_tomi
tag

Nekem minden BB CM10 kombináció alatt 1 órán belül előjött a hívásgond. V28-cal viszont még nem. Furcsa...

(#33969) babhun válasza hali_tomi (#33968) üzenetére


babhun
aktív tag

Ezzel én is így vagyok! CM10 bármelyik verziójával megvoltak a hívás gondok, ICS V28, bármelyik, nem volt sohasem hívás gondom!

(#33970) buktagt540 válasza Naras (#33966) üzenetére


buktagt540
senior tag

De ez gyari szoft nem?Ha abban nem megy az azért gáz...na de remelem megjavul egyszer.

(#33971) Psychonaut válasza buktagt540 (#33970) üzenetére


Psychonaut
addikt

Gyári, de nem végleges. Majd ha hivatalosan kiadják, és a probléma még mindig fennáll, akkor lehet reklamálni.

(#33972) _seth_ válasza buktagt540 (#33970) üzenetére


_seth_
veterán

Gyárinak gyári de mivel ezek még hivatalosan nincsenek kiadva, hogy egy kész végleges szoftver lenne így még elnézhetőek a hibák, ellenben ha azt nézem, hogy milyen dátumot is írunk már igazán kész is lehetne teljesen, hibátlanul és gyorsra :)

Szerk: Psychonaut megelőzött :)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#33973) buktagt540


buktagt540
senior tag

Igazatok van.es tudom hogy nem hivatalos meg csak furcsa hogy se itt se xda-n nem panaszkodott meg senki emiatt(kiveve Naras de o egy custom gingernel).
Amugy nem ertem most mit csinal az LG mert ez mar majdnem tokeletes rom. Vagy nagyon popec lesz mert sok idot forditanak ra vagy ki se adjak(ezt ketlem).

(elnezest telorol)

(#33974) babhun válasza buktagt540 (#33965) üzenetére


babhun
aktív tag

Én megpróbálnám a helyedben azt a smartflash verziót, ami a gyári kdz-ből lett átalakítva! Amit te felraktál, az a root-olt, belepiszkált verzió. Nálam az eredeti, rootolatlan, piszkálatlan fut és tökéletes minden! Ha gondolod feltöltöm valahová!

(#33975) banuszzs79 válasza buktagt540 (#33973) üzenetére


banuszzs79
tag

Ti komolyan elhiszitek hogy lesz másik szoftver és nem ugyanezt adják ki hivatalosba kétlem :D ez maradj törődjetek bele a gingert se csinálták meg rendesen miért éppen ezt csinálnák meg :D a legjobb amit tehettek hogy eladjátok ezt a szart soha többet nem vesztek Lg-t és kész én is ezt fogom tenni mihelyst lesz egy kis lém :D aztán veszek egy htc-t vagy samsungot :D ennyi :D addig meg szaggatok meg lassulok :D hehe

(#33976) SamS20


SamS20
senior tag

Ezért nem éri meg xda-n baszogatni a fejlesztőket :)
sajnos tőle, és az ő oldalával már biztos nem fogjuk keresni a leak-eket.
plusz a bootloader nyitása, és az nvflash-es v28e-v28g is az ő nevéhez fűződik :/

(#33977) banuszzs79 válasza SamS20 (#33976) üzenetére


banuszzs79
tag

De miért dobták ki nem értem :D?

(#33978) Psychonaut válasza SamS20 (#33976) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mondjuk a "mindent törlök, az majd jól megmutatja nekik" hozzáállás is meglehetősen óvodás. :)

(#33981) tothl válasza SamS20 (#33976) üzenetére


tothl
addikt

feeyot is addig baszogattak (o htc hero -ra fejlesztett eredetileg, hatalmas lokest adott az amugy totalisan megrekedt xda-s brigadnak), mig elment a francba.
Stefan is eleg sokat letett az asztalra szerintem, es latni kell, hogy tenyleg sokaknak segitett.

(#33982) babhun válasza tothl (#33981) üzenetére


babhun
aktív tag

Az biztos, én is az ő oldalával találtam rá a v28g-re. Lehet már van v28I is, de így nem tudjuk meg!

(#33983) tsoft válasza banuszzs79 (#33977) üzenetére


tsoft
csendes tag

Nem dobták ki, elege lett a b...ogatásból. Úgy gondolta, hogy ha valamit ingyen, szívességből csinál, akkor ne szabjanak neki feltételeket a forrás dokumentációjával kapcsolatban. Szerintem van benne igazság...

[ Szerkesztve ]

(#33985) babhun válasza banuszzs79 (#33984) üzenetére


babhun
aktív tag

Az i akart lenni, csak naggyal írtam. Kíváncsi lettem volna, abban mi lett volna a különbség!

(#33986) dergander


dergander
addikt

Majd megtudjuk ha hivatalosan is kijön :D

(#33987) buktagt540 válasza dergander (#33986) üzenetére


buktagt540
senior tag

Csak jöjjon mar!! :D
Akkor vegre ossze tudnanak rakni egy mukodo CMet.

(#33988) zsoltiz válasza tsoft (#33983) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Ugyanez volt Ricardo.C. CM10-es topikjával is az XDA-n. Sok hülye olvasni képtelen write-only juzer csak ismételgette a sok hülyeséget, aztán RC-nek elege lett belőle. Azóta hozzá se nyúlt az O2X kernelhez.

(#33990) Naras válasza zsoltiz (#33988) üzenetére


Naras
őstag

Tegnapi CM10 sem lett jobb?

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#33991) cjvt3o válasza tsoft (#33983) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Nehéz ügy.

Egyfelől ott van az az ökölszabály, hogy fejlesztő nem dokumentál és fejlesztő soha nem tesztel. Az előbbi persze nem teljesen igaz, valamilyen szinten dokumentál az ember, de az a dokumentáció csak a fejlesztővel együtt használható, önmagában nem. Az utóbbi viszont (nem tesztel) olyannyira nyilvánvaló, hogy nem is szabad fejlesztői tesztekre építeni.

Másik oldalról az is tény, hogy dokumentáció nélkül irdatlanul nehéz - ha nem lehetetlen - bekapcsolódni egy fejlesztésbe, így sem segíteni nem lehet, sem forkokat létrehozni.

Tőkeerős vállalkozásoknál éppen ezért vannak dokumentációkészítők, akik együtt dolgoznak a fejlesztővel, illetve a programozóval, és persze vannak teszterek is. Nonprofit vagy tőkehiányos esetben, ha nincsenek lelkes dokumentációkészítők a lelkes programozók és fejlesztők mellett (teszterek természetesen vannak), akkor dokumentációk elég hiányosak.

(#33992) buktagt540 válasza banuszzs79 (#33989) üzenetére


buktagt540
senior tag

Te még mindig nem fogtad fel?Pedig már itt is leírták párszor és xda-n is,hogy a p990 forrására várunk hogy kernelszinten javítani lehessen.

(#33994) buktagt540 válasza banuszzs79 (#33993) üzenetére


buktagt540
senior tag

Akkor meg ne szídd a fejlesztőt indokolatlanul.

(#33996) buktagt540 válasza banuszzs79 (#33995) üzenetére


buktagt540
senior tag

Nem rokonom,csak nem tetszik,hogy fikázol olyas valakit aki szabadidejében a telefonra fejleszt ráadásul ingyen.Akkor ne használd a ROM-ot de az vesse rá az első követ aki jobbat csinál nála.

(#33998) Balázs1986 válasza buktagt540 (#33996) üzenetére


Balázs1986
addikt

Hagyd rá...próbáltuk neki elmagyarázni, esélytelen. Valamiért azt hiszi, hogy csak az fejleszthet, aki elsőre tökéleteset alkot. Arról, hogy valamit tesztelni is kell, nem 1 embernek, nem 1 készüléken, fogalma sincs. Az sem győzte meg, hogy elmondtuk, hogy a telefonok felén most is jó a CM10 híváskezelése, a másik felén meg nem, és ez majd nyilván javulni fog később...de tesztelés nélkül nyilván nem derül ki, hogy megjavult-e, szóval olyannak is tesztelni kell, akinek nem megy rendesen. De nem, ez szükségtelen...nem lett jó elsőre, bár ki se adta volna, kapja be, hagyjon ott mindent, kész, pont. (A nevéből származására utalásról inkább ne is beszéljünk -.- )
Az előbbi megnyilvánulásából ítélve pedig arról sincs fogalma, hogy egy fórum nem arról szól, hogy 2000x leírjuk totálisan ugyanazt. XDA-n ez történt, meglett az eredménye. Ez a topic sajna már rég a dolgok kismilliószor elismétléséről szól...és ilyen szempontból baromi mázlija van, nyugodtan kérdezheti / mondhatja ugyanazt a hülyeséget százszor (minthogy tette most is), nem kell attól tartani, hogy egy ügyes fejlesztő belefárad a papagájszerepbe és elhúz.

banuszzs79:amúgy nem is használom és ha tudnék programozni már rég megcsináltam volna .D de sajnos ehhez nem értek
Ha nem használod, minek fikázod? Saját bevallásod szerint nem tudsz programozni, akkor meg minek magyarázol olyanról, amihez fingod sincs?
Az, hogy "ha tudnék programozni már rég megcsináltam volna"...hát....nem...nem mondok semmit :D Maradjunk annyiban, hogy itt is van pár ember, aki konyít a programozáshoz, még a Linux működésében is képben van, mégsem áll neki egy ROM összerakásának. De igazad van, baromi egyszerű dolgok ezek...

[ Szerkesztve ]

(#34000) buktagt540 válasza banuszzs79 (#33997) üzenetére


buktagt540
senior tag

Erre inkább nem is válaszolok mert nem tudom,hogy sírjak-e vagy nevessek a butaságodon és a stílusodon.Ha én nem értek valamihez inkább csöndben maradok és örülök,hogy van aki viszont ért hozzá és megcsinálja,ahelyett,hogy csak leminősíteném.Ha meg nem tetszik a fórum,mert sok az okos ember,akkor keress egy másik fórumot,a te értelmi színvonaladnak megfelelőt.
Ez egy szakmai topic,nem fogok vitatkozni,eddig sem olvastam egy értelmes hozzászólást sem tőled,majd eztán is csak átugrom őket.

Balázs1986:Teljesen igazad van,értelmetlen vitatkozni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.