Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33051) kecske65 válasza babhun (#33050) üzenetére


kecske65
csendes tag

ok thx. szedem valahonnan.

Az fel fog menni?

[ Szerkesztve ]

(#33052) babhun válasza kecske65 (#33051) üzenetére


babhun
aktív tag

Aha, az biztos, aztán utána a többi is!

(#33053) babhun


babhun
aktív tag

Tapasztalatok v28e és v28t között?

(#33054) kecske65 válasza babhun (#33052) üzenetére


kecske65
csendes tag

Esetleg működő linked nincs? Az xda-s meghalt.

(#33055) norbi642


norbi642
tag

Az ics nél találkozott valaki töltés problémával,haveromnak is 2x e van és ha felteszi töltőre akkor ahelyett hogy töltene,inkább merül a teló!:D

(#33056) babhun válasza kecske65 (#33054) üzenetére


babhun
aktív tag

de van: [link]

(#33057) babhun válasza norbi642 (#33055) üzenetére


babhun
aktív tag

Gyárinál én még nem!vTeljesen jól tölt, sőt, most vettem autós töltőt, avval is tökéletes!

(#33058) kecske65 válasza babhun (#33056) üzenetére


kecske65
csendes tag

Köszönöm a gyors segítséget már asztittem kivágom az ablakon. Remélem jó lesz. Nemsokára referálok.
Nem értem amúgy mi a baja eddig a smart flash-el nem volt ilyen baja.

[ Szerkesztve ]

(#33059) peter_27 válasza kecske65 (#33058) üzenetére


peter_27
aktív tag

Vagy tehetsz egy próbát ezzel: [link]

Galaxy S10

(#33060) babhun válasza kecske65 (#33058) üzenetére


babhun
aktív tag

Visszafele nem működik a smartflash! Vissza kell tenni előtte a v10b-t, utána lehet visszapakolni a többit! Még jó hogy ennél a telónál nem lesz baja a downgrade-nél! Más telóknál ez egyenlő a téglásítással, ha jól tudom! :D

(#33061) norbi642 válasza babhun (#33057) üzenetére


norbi642
tag

Hmmm,ezt nem értem!Nem tudom akkor,mert pont ez az hogy az enyémen is ez van és tökéletes minden!

(#33062) babhun válasza norbi642 (#33061) üzenetére


babhun
aktív tag

Mi?

(#33063) norbi642 válasza babhun (#33062) üzenetére


norbi642
tag

Jah bocs kicsit értetlenül írtam le!Mármint az ics!:D

(#33064) babhun válasza norbi642 (#33063) üzenetére


babhun
aktív tag

De Ő a GB-t akarja visszatenni! Vissza lehet, de előtte NVflash!

(#33065) Bolond^^


Bolond^^
tag

alkalmas már a mai CM10 telefonálásra?

(#33066) Dawee


Dawee
tag

Látom sokaknak akad gondja a gyári leak-el, úgyhogy mondok egy kis pozitívat is. Nálam egyenlőre semmilyen probléma nem jelentkezett, se fagyás, se akadás, amióta felkerült rá azóta megy. Ma telefonáltam jópárat plusz egy szülinapot végig fotóztam gond nélkül.
Az egyetlen negatívum a picit szűkös beállítási lehetőség (örülnék a touch key értesítés jelzésnek, meg a főoldalról úgy eltüntetni a google keresést, hogy ne maradjon ott a helye, hiszen úgyis van kereső gombunk stb.)
Sebessége kb egy gyári ginger rom annyi különbséggel, hogy a görgetés hibátlan akár totál weboldalon akár a menüben, tehát csak a programindításnál tud néha szöszölni.
Jah és nem is tudom mikor volt olyan szoft a gyárin kívül amikor ment az automatikus fényerő, itt működik hibátlanul.
Az akksiidőről egyenlőre nem merek mit mondani, mert számomra picit érthetetlen. Jelenleg ott tartok, hogy 11 óra után állok 85%-on ami elég hihetetlen szám, szerintem még nem állt be :D de kiváncsian várom meddig húzza :)
Egyenlőre ennyi, ez az én 1 napos tapasztalatom v28e-vel.

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#33067) babhun válasza Dawee (#33066) üzenetére


babhun
aktív tag

Hali! Nekem is jók a tapasztalataim! Reggel vettem le töltőről, most 50 %-on van, egész nap wifi kapcsolat, net jópárszor és hívás, kb. 1 óra + Angry birds - star wars 1 óra. Tetszetős! :D

(#33068) gyu456


gyu456
tag

Sziasztok!

SEGÍTSÉG KELL!!!! Olyan bajom van hogy most vettem egy másik 2X-t, de nem csatlakozik a PC-hez...csipog amikor rá kötöm csak nem csinál semmit. :((( Így nem tudok semmilyen ROM-ott fel rakni! Szerintetek mit kéne csinálni?

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#33069) gabe96 válasza norbi642 (#33055) üzenetére


gabe96
aktív tag

nekem is elég lassan tölt, úgy hogy nem csinálok vele semmit

(#33070) kecske65 válasza babhun (#33067) üzenetére


kecske65
csendes tag

Működött. Köszönöm.

Amúgy hogy lehet GB-ről ICS-re átvinni az sms-eket és a névjegyeket google szinkron nélkül?
A biztonsági mentést (Gb) nem igazán tudom előhívni az Ics-en.

(#33071) Dabaka válasza ßrainiac (#33028) üzenetére


Dabaka
csendes tag

Most már rendben volt, ROM managerrel frissítettem a CWM-et, és max 5-10 perc alatt (letöltéssel együtt) működött.

(#33072) bostone


bostone
addikt

Elnézést a láma kérdésért, de hogyan lehet a készüléket nvflash módban indítani?

(#33073) rasztemo


rasztemo
csendes tag

Na már 1egész napja használom a v28e-t. Tegnap este 11 körül húztam le a töltőröl, reggel ébresztett napközben pár telefon, nyomkorászás wifi-vel és mobilnettel is, most épp 43%-on áll. Ami hibát észrevettem: se a telefon se a gép nem látja egymást USB-n (OSX-en próbáltam még csak, úgyhogy lehet csak itt gond), a Gangstar Rio-t nem tudtam újra feltenni mert nem kompatibilis a készülékem (v20r alatt simán ment). A szabad memória task killer után átlag 50-60MB. Teljesítménye hullámzó, hol gyorsabb hol lassabb mint volt. A lezárás néha csak sokadjára sikerül (egyszer valamiért screenshot-ot csinált lezárás helyett), hívásnál lassan ébred fel a kijelző, időnként lassan tölt be a homescreen és néha beakad a GUI de közben a háttérben dolgozik mert kapom az értesítéseket, megy a letöltés. De, például a wifi nagyon gyorsan csatlakozik és a letöltés is gyorsabbnak tűnik, a hívás hangminősége mint két irányba jobb lett. Nem tökéletes(az előző se volt az) de van annyira jó, hogy megtartsam.

http://gadgetfuggo.blog.hu

(#33074) Levi941127 válasza bostone (#33072) üzenetére


Levi941127
senior tag

Telefont kikapcsolod, kiveszed az akkumulátort, és úgy csatlakoztatod a géphez, hogy nyomod egyszerre a hangerő fel és le gombokat.

(#33075) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Na, nekem nagyon bevállt eddig a v28e. Root is tökéletes, hang is... Sebességgel sincs gondom. Akku idö eddig nagyon jó. Reggel 8kor vettem le a töltöröl, telefonàltam egy csomót, neteztem, volt benne 2 òra wifi és most àll 47%-on. Kìvancsi leszek meddig megy így, és ilyen stabilan.
Akku töltése is gyors, még a hordozható akkus töltőről is. Eddig azzal csak szenvedett.
Nekem bejön az új lg ui. De ugye nem vagyunk egyformák.
Ja ha valaki nem akar nagyobb akkut, mondhatok egy fain hordozható akkuról, m ely olyn gyorsan tölt, mint a gyári lg töltő. Nekem nagyon bevállt, s csak 3700 huf volt. 4 nap alatt jött meg kínából. 2dodo volt a szállítás, de nem értem, hogy jött meg ilyen gyorsan.
Azon meg gondolkodtam, hogy eladom a telot, de mindig valamk visszatart, ennyire nem szerethetek egy tárgyát. :) Vagy igen ?! :) De az biztos, hogy ebben a méretben. gondok ellenére ilyen készüléket nem találnék.
Remélem még csiszolnak egy kicsit a rendszeren kiadás előtt, mert akkor nagyon jó lesz ez a mai viszonylatban mar kis telefonon... :)

(#33076) Psychonaut válasza rasztemo (#33073) üzenetére


Psychonaut
addikt

Átállítottad Mass Storage módra a telefont? Mert az alapbeállítás nem az V28e-n.

(#33077) rasztemo válasza Psychonaut (#33076) üzenetére


rasztemo
csendes tag

Igen átállítottam, de az OSX úgyse látja. Viszont épp az előbb próbáltam ki Windows alatt és ott működik.

http://gadgetfuggo.blog.hu

(#33078) everest140


everest140
tag

v28e-be van magyar nyelv?

(#33079) bostone válasza everest140 (#33078) üzenetére


bostone
addikt

Igen, van.

(#33080) Rickenstein válasza swrdfsh21 (#33046) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Én a smartflash-es verziót raktam fel, azon minden tökéletesen működik, nincsenek hívásproblémák se!

PS C:\>_

(#33081) gyu456


gyu456
tag

Valakit meg kérhetnék arra hogy le írná a NVflash menetét pontról, pontra.

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#33082) banuszzs79


banuszzs79
tag

Fejlesztői opciók menüben - GPU megjelenítés kényszerítését bepipálva lényegesen gyorsabbnak találom a programok inditását nem szaggat és fagyogat azóta a teló olyan nagyon...probáljátok ki ti is :D ja ics-ben

(#33083) banuszzs79


banuszzs79
tag

Engem az érdekelne hogy probálta e már valaki Ics bb-vel a cm10-et és ha igen hogy csinálta? Azt olvastam a xda-n hogy ettől szinte tökéletessé válhat a cm10 valyon igaz ez?

(#33084) Crytek


Crytek
veterán

Ezt a CWM modot hogyan lehet előhozni ezer éve csináltam már nem emlékszem?Aksit ehhez is ki kell venni?

Next PC Upgrade: 2022

(#33085) peter_27 válasza gyu456 (#33081) üzenetére


peter_27
aktív tag

Az nvflash-es csomagok előre be vannak állítva, ahonnan letöltöd, le van írva, mi van benne és mit csinál. Általában mellékelik hozzá egy mappában (driver) az apx drivert is.
A telefont nvflash módban úgy tudod csatlakoztatni a pc-hez, hogy kikapcsolod kiveszed az akkut (ajánlott még az sd kártyát is) megnyomod és nyomva tartod a hangerő fel és le gombokat egyszerre, majd csatlakoztatod az usb kábelt. Pár másodperc múlva a pc új eszközt jelez és elkezdi keresni hozzá a drivert. Ezt leállítod és kézzel hozzáadod az nvflash csomagban, a driver mappában található apx drivert. Ha ez megvan, akkor az követed a leírtakat. Általában az nvflash mappában van egy flash.bat ezzel szokták indítani a folyamatot.

Galaxy S10

(#33086) kecske65 válasza peter_27 (#33085) üzenetére


kecske65
csendes tag

[link]

Itt jól le van írva.

(#33087) peter_27 válasza banuszzs79 (#33083) üzenetére


peter_27
aktív tag

Nem próbáltam, de ha ki akarnám próbálni akkor:
Mivel fent van nekem is az ics leak
1. nvflash-el feltennék egy GB-t (hogy a rendszer partíciók eredeti állapotát visszanyerjem)
2. smartflash-el felraknám az ics BB-t.
3. root
4. rom manager-el felraknám a 6.0.1.5 cwm-et.
5. cm10 + gapps flash
6.reboot
7. :D vagy :O mindkettőre 50% az esély :)

(#33084) Crytek
Hangerő le + bekapcs. nyomva tart, a második lg logó megjelenéséig. Ha nincs cwm a telefonon akkor ez egyenlő a factory resettel!!!!!

Galaxy S10

(#33088) Crytek válasza peter_27 (#33087) üzenetére


Crytek
veterán

És azt hogy tudom megnézni fent van-e!Anno rémlik hogy előhoztam ezt a menüt tehát akkor kell hogy legyen.
Még írtam is itt hogy megijedtem mert egész végig amig bütyköltem vele rezgett a telefon.
A 2.3.4 miatt rakhattam fel anno.

Csak az aksi reset miatt kéne mert ezzel a V28T-vel mocskos gyorsan merül az aksi. Éjjel 17% miközben semmi nem történik rengeteg.Eddig a 2.3.4-el merül maximum 3%-ot!

Next PC Upgrade: 2022

(#33089) babhun


babhun
aktív tag

Rootolni lehet a v28e-t, ha igen akkor hogyan?

(#33090) peter_27 válasza Crytek (#33088) üzenetére


peter_27
aktív tag

Ha v28t van fent, akkor biztos nincs cwm a telefonon!!!! Ehhez az ics leak-hez még nincs cwm, most dolgoznak rajta a srácok az xdn-n.
A v28t-nél van újabb, a V20E és ebből is a smartflash verziót ajánlanám :[link]

(#33089) babhun
Igen lehet. :[link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#33091) babhun válasza peter_27 (#33090) üzenetére


babhun
aktív tag

Köszi, délután kipróbálom!

(#33092) Crytek válasza peter_27 (#33090) üzenetére


Crytek
veterán

Tehát mivel felraktam a V28T-t akkor elveszítette a telefon a CWM-et ami volt rajta jó tudni :(

smartflash verzió felrakásához nem értek nem tudom hogy kell.Örülök hogy ez a kdz-zés ment.

Next PC Upgrade: 2022

(#33093) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

V28E és V28T között mi a különbség?

(#33094) zsoltiz válasza Kurzuh (#33093) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Egy betű :)

(#33095) zsoltiz válasza banuszzs79 (#33083) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"Engem az érdekelne hogy probálta e már valaki Ics bb-vel a cm10-et és ha igen hogy csinálta? Azt olvastam a xda-n hogy ettől szinte tökéletessé válhat a cm10 valyon igaz ez?"

Előbb-utóbb valaki úgyis kipróbálja :) De én meg lennék lepve. A CM10-nek a többség szerint nem a BB a problémája.

Nálam is győzött a kíváncsiság, úgyhogy felraktam a v28e ICS cwm-es verzióját, tehát megmaradt a korábbi basebandem, és mégis szépen megy az ICS, semmi baja. Ha az ICS tud menni a régi gingerbread-es basebanddel, akkor a cm10-nek miért hiányozna pont a most kiszivárgott ics-es baseband?

(#33096) god992 válasza Kurzuh (#33093) üzenetére


god992
aktív tag

hát a T a régebbi(1 nappal) meg azt vettem észre hogy az lomhább volt mint az E, sajnos az E-nek is vannak érdekes dolgai néha, de ettől függetlenül alkalmas napi használatra, nállam az akkuval nagyon jól bánik 14órája vettem le töltőről, ebbe van 2óra 20perc kijelző használat, 20 perc zenehallgatás, és wifivel töltöttem le 500MB-ot, és jelnleg 15%on állok, éjszaka kikapcsolt állapotba 1%ot merültem(ez akku függő egyébként, én gyárival használom, és meg is lepődtem mert már 1,5éves)

(#33097) Pistiboy88 válasza god992 (#33096) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Akkor nem csak nekem bánik jól az akkuval. Pedig azt hittem csak én vagyok szerencsés. :) Már több, mint 24 órája megyek akkuról és még mindig 24%-on állok. Örülök neki, hogy így szalad. :)

(#33098) Psychonaut válasza Crytek (#33092) üzenetére


Psychonaut
addikt

Így jársz, ha nem nézel rendesen utána a dolgoknak, mielőtt flashelgetsz. Szerencsére pár perc alatt vissza lehet rakni a CWM-et.

(#33099) god992 válasza Pistiboy88 (#33097) üzenetére


god992
aktív tag

ezek a lassulások téged nem idegesítenek?
most mondjuk átszerkesztettem a build.drop omat mert írták xda-n hogy így gyorsabbá lehet tenni.
How to make your leaked + rooted ICS build noticably smoother / faster: kiváncsi leszek:P

(#33100) Pistiboy88 válasza god992 (#33099) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Még egyszer sem lassult be vészesen. így nem idegesít. volt már ettől sokkal lassabb rendszer is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.