Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#577) palesz53 válasza Kobun1980 (#566) üzenetére


palesz53
senior tag

én desire s és e között filozofáltam (meg megvártam a 2x-et, hátha, de igazából nem használnám ki, így csak kíváncsiságból vártam)

desire s elsősorban a mérete, a fém készülékház és a 2.3 miatt volt elsődleges célpont (incredible s gyakorlatilag uaz, csak nagyobb a kijelző), meg rettentően tetszik (sztem elegáns) - hátránya, hogy semmi jövőbe mutató dolog nincs benne; bementek a raktárba, ezek már régóta készleten voltak, összedobtak belőle egy telót...

4"-est nem is akartam, én zsebben hordom, és anno egy sgs-t nagynak találtam

miért lett mégis xs? egyszerűen feleslegesnek találok mindenféle gyári ui-t, teljesen testreszabható az alap rendszer is (a gyári meg ugye feleslegesen fut a háttérben...), erre tuti lesz frissítés jövő ilyenkor is - nálam ezen dolgok nyertek

végül még a mérettel is kibékültem, sokkal kellemesebb netezni rajta (meglepő, mert csak 0,3" a különbség), kicsit más fogást igényel, de összességében több a pozitívuma, mint a negatívuma (zsebben is pont elfér... nagyobb tényleg nem kéne! :D)

másrészt jópár angol és német nyelvű tesztet és értékelést elolvastam, és többségében nagyon erős vasnak tartják az xs-t (noha messze nem akkora durranás, mint a nexus one)

és nem elfeledve: reálisan felmértem és átgondoltam, hogy nekem mire kell egy teló, így inkább az ész döntött, mint a szív...
jelenleg úgy érzem, nekem ez a perfekt teló... :R

más - xs-en nincs gorilla glass, egyik változaton sem

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.