Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) robertel válasza robertel (#1099) üzenetére


robertel
senior tag

Tényleg, a nexus 1 emgkapja még az icecream verziót? Mert akkro gondolom ez is kap még egy frissítést majd azon kivül is még.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1102) tjb007 válasza robertel (#1101) üzenetére


tjb007
nagyúr

Megkapja (legalábbis nem írták sehol sem azt, hogy nem kapná meg).

(#1103) jacis válasza tjb007 (#1102) üzenetére


jacis
nagyúr

Az icekream-nél nem lesznek már gombok a kijelző alatt. Tartok tőle, hogy az már egy új generáció lesz és az már visszafele nem lesz kompatibilis.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1104) robertel válasza tjb007 (#1102) üzenetére


robertel
senior tag

Az jó lenne, mert akkor 2 évig ez a telefon még friss szovtverrel lenne felszerelve.
jacis:
Miért lenne ez gond?

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1106) tjb007 válasza jacis (#1103) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Nexus S még biztosan megkapja, a One már kérdéses, ha hivatalosan nem is majd a modderek megoldják (a forráskód ki lesz adva).

(#1107) robertel válasza tjb007 (#1106) üzenetére


robertel
senior tag

Szerintem meg kell kapnia, hardveresen szinte hasonló mint nexus s.
Szeritnem az a minimum, hogy a referenciamodellek minimum 2 frissítést megkapjanak.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1108) tjb007 válasza robertel (#1107) üzenetére


tjb007
nagyúr

A szinte hasonló hardver között kb. 2 év van, ha nem több.
A One amúgy már kapott két frissítést (2.2 és 2.3).

(#1109) robertel válasza tjb007 (#1108) üzenetére


robertel
senior tag

Tényleg, hirtelen azt hittem, hogy 2.2vel jelent meg.
Az mondjuk érdekes, hogy a 2.1 és a 2.3 között alig telt el 1 év, mig a 2.3 és az icecream között lesz madjnem 1 év.
Mindegy, igazából a legfontosabb, hogy jól használható legyen!
Nagyon rmeélem nem kell tőle emgválnom 1 év után mint gt540től..

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1110) DonMedve


DonMedve
addikt

Hát bízok bennt,hogy jön update,mert pont ez miatt vettem meg a telót.Ha nem morci leszek,de majd meglátjuk.
Ha más nem marad,akkor megy rá a főzött. :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1111) Bada Bing


Bada Bing
tag

Én is elhoztam egyet az Europarkból, köszi a tippet. Ez valóban érdekes kérdés, hogy megkapja-e az Ice Creamet. Szerintem csak akkor nem kapja meg, ha az már alapvetően más architektúrát fog igényelni (2 magos processzor). Ebből adódóan viszont nem hiszek abban a kombinációban, hogy a Nexus One nem, a Nexus S pedig megkapja. Vagy mindkettő vagy egyik sem.

(#1112) robertel válasza Bada Bing (#1111) üzenetére


robertel
senior tag

Elég fura lenne, hogy az S nem kapna akkor frissítést, hisz a legszutykabb androidos telefonok is kapnak egy frissítést. Ez me gállítólag referenciamodel, igy erősen kétlem ,hogy nem kapna, söt szeritnem még az ice cream utánit is meg kell, hogy kapja. Ráadásul itt nem kell ráfaragni semmit, csak sima natur frissítés, még meló sincs vele nagyon.
Amúgy hardveresen szerintem se lehet gond az első nexus se, ugyanennyi ram és ugyanekkora proci. Hardveresen ezzel még 2 évig nem lehet gond frissítések terén.
Az érintőgombok meg sokat nem számítanak szerintem, mivel akkor mi lesz sgs2-vel, azon is van, meg optimus2x-en is.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1113) Hlavacs76 válasza Bada Bing (#1111) üzenetére


Hlavacs76
csendes tag

Esetleg nem tudod még egy maradt? :N

(#1114) Bada Bing válasza Hlavacs76 (#1113) üzenetére


Bada Bing
tag

Sajnos nem tudom. Talán érdemes megemlíteni, hogy kettő T-Pont van ott, és az egyikben már tegnap sem volt, a másik a nyerő megoldás.

(#1115) Hlavacs76 válasza Bada Bing (#1114) üzenetére


Hlavacs76
csendes tag

Köszi. Melyikben sikerült venned?

(#1116) Hlavacs76 válasza Hlavacs76 (#1115) üzenetére


Hlavacs76
csendes tag

Köszi, storno.

(#1117) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok, lenne egy pár kérdésem az SLCD-s változathoz. :R

1) Mennyit megy el egy töltéssel?
2) A kijelző mennyit mehet ugyanígy egy töltéssel szinte folyamatos használattal? (Viszonyításképp az SGS-nél kb. 5 óra - nem MIUI-val...)
3) Esetleg tudja valaki, hogy meddig tart a T-mobile-os akció? ;]
4) És ezek tényleg kártyafüggetlenek? Vehetem nyugodtan dominos csomagban és utána használhatnám a telenoros előfizetésemmel?
5) Van itt olyan, aki MIUI romot használ? :D
SGS-en azt használok, és nagyon tetszik, piszok gyors, nagyon gördülékeny, csak kicsit merül... értsd: csak GSM módban (szóval, mobilnet, wifi kikapcsolva) éjjel (ugye nem megy a kijelző) 8 óra alatt esik ~5%-ot... Ehhez képest milyen a Nexus S? - csak MIUI-val!

Előre is köszi a válaszokat. :R

Meizu MX3 32GB

(#1118) r3dsnake válasza fodin (#1066) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

szia!

próbáltad esetleg, hogy független-e? (tudom, le volt már írva, de rendes tapasztalatot szeretnék hallani, nem elméletet)

köszi!

(#1119) tjb007 válasza kutkut (#1117) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Esetleg tudja valaki, hogy meddig tart a T-mobile-os akció?"

Kifutó modell, ameddig el nem fogynak a készletek addig lesz.

"És ezek tényleg kártyafüggetlenek? Vehetem nyugodtan dominos csomagban és utána használhatnám a telenoros előfizetésemmel?"

Igen, tényleg azok de ha lehet akkor ne hangoztasd a telenoros részt.

(#1118) r3dsnake

Kb. 140x le lett írva, hogy tényleg független. Nem elmélet, eddig is a volt (a HTC 7 Mozart is az).

[ Szerkesztve ]

(#1120) Galaxy94 válasza r3dsnake (#1118) üzenetére


Galaxy94
csendes tag

másik témába egy srác már írta hogy beletette a vodás kártyát és ment neki rendesen

(#1121) kutkut válasza tjb007 (#1119) üzenetére


kutkut
addikt

Köszi. :R Természetes...

A többire valaki? Akkor már csak egy kis akkustatisztika érdekelne... :)

Meizu MX3 32GB

(#1122) DonMedve válasza kutkut (#1117) üzenetére


DonMedve
addikt

Szerintem eleddig senki nem használ főzött romot itt.Legalábbis nem írtak róla,de nincs is szükség rá,ugyanis full alap android van rajt,amiben konkréten semmi nincs.Mindenhez neked kell progit feltenned.Nincsenek gyári sallangok semmi.De ez már többször le lett írva,a többi kérdésednél meg csak egy kicsit kell visszaolvasni. :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1123) kutkut válasza DonMedve (#1122) üzenetére


kutkut
addikt

Azt elhiszem, hogy gyárilag is gyors... De a MIUI most jobban tetszik kinézetre... A programok beszerzését megoldom...
Hát, visszaolvastam, de nem találtam sokat...

Mondjuk, 1 óra folyamatos netezéssel - wifin/3G-n - mennyit merül - SLCD véltozat? (SGS olyan 18-20%-ot)

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#1124) fattyu


fattyu
veterán

Ha mégvalaki megkérdezi független-e úgy éljek kitiltanak becsületsértésért.
ugyanez igaz arra hogy van e rajt GG meg hogy ez Samoled e

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#1125) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Sziasztok!

Nagyon felkeltette az érdeklődésemet ez a telefon, mióta T-Mobile-nál egy roppant jó árazást kapott. Jelenleg Galaxy ACE-t használok, de sajnos az alap szoftveréből kifolyólag vannak hibái... Elgondolkoztam, hogy lecserélném egy ilyen NEXUS S-re, ha megéri azt a kis plusz pénzt.

Abban szeretném kérni a segítségeteket, hogy pár pontban írjátok már le nekem a pozitív illetve negatív véleményeteket a készülékről, mert nem sok kedvem van ezt a rengeteg hsz-t végigolvasni és 30 percenként találni hsz-t, amibe választ kapok pár kérdésemre.

Még pár kérdésem lenne a Nexusról.

1. Utána néztem és nem GORILLA GLASS van az érintőfelületen. A kérdésem, hogy karcolódik-e a kijelző? Valakinek sikerült már összekarcolnia? Milyen fajta üveg van rajta?

2. Maga a telefon burkolata mennyire karcosodik?

3. Megérné szerintetek lecserélni egy Galaxy ACE-t erre a készülékre?

4. Vannak hibái a szoftvere miatt?

5. Laggolás, fagyás előfordul?

Köszönöm szépen a segítséget előre is! :)

[ Szerkesztve ]

(#1126) dobost


dobost
senior tag

Sziasztok!
Igencsak tágra nyitott szemekkel figyeltem a Nexus árát a T-nél, mert én még 115ért vettem.
Szerintem itt valami gikszer van, nem hiszem, hogy olcsóbb lenne, mint a Galaxy S, hisz ez mégiscsak független ill. Google referenciakészülék.

Szerintem már csak pár darab van belőle a T-nek és attól megszabadul akciós áron. (esetleg összerúgta a port a Google-al? :F)

Egyébként a mai napig nem bántam meg a vásárlást... minden egyes fillérjét megéri a teló...
Gyors, stabil, teszi a dolgát... :C :R

(#1127) tjb007 válasza Dzsuri89 (#1125) üzenetére


tjb007
nagyúr

1. Még a GG is tud karcolódni, az sem csodaszer.
2. Épp annyira mint a többi, zongoralakkos csillogós-villogós burkolatú telefon. Ha nem a kulcscsomó mellé rakod be natúr akkor nem lesz vele probléma.
3. Igen, megéri lecserélni.
4. Ugyanazok a hibái vannak mint a többi 2.3 -mal rendelkező Androidos telefonnak. Amúgy meg nagyon sok probléma nem lesz vele mivel ezen egy mindenféle sallangtól és csicsától mentes, teljesen alap, gyári 2.3 van.

(#1126) dobost

Egyszer már itt leírtam, hogy miért ennyi, többször nem fogom ismételni önmagam :)

(#1128) Dzsuri89 válasza tjb007 (#1127) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Köszi szépen a gyors választ!

Én a Galaxy Ace- tokban hordom és még egy karc sincs a kijelzőn. Másnak már sikerült összehozni a karcokat, ahogy olvastam a fórumon.

2.3-ban nem vagyok otthon (még), így nem vagyok tisztába a hibáival. Le tudnád írni, hogy mik a gyengeségei? Köszi! :)

(#1129) DonMedve válasza kutkut (#1123) üzenetére


DonMedve
addikt

Olyankor melyik teló nem harap bele az akksiba?Hétvégén reggelente amikor alszik még a család,és nem akarok a géppel vacakolni,a telón szoktam netezni,elolvasni a fórumot,stb,15-20%-ot ez is lenyalja 1 óra alatt.

Dzsuri89: Nem karcolódik sem jobban,sem kevésbé mint más ilye kasztnival rendelekező telefon.Ha tokban van,meg vigyázol rá akkor nem karcolódik.Én is ezt teszem,próbálok rá figyelni.
A wavem fém házas volt,GG-vel a kijelzőn,mégis sikerült rá egy apró karcot csinálni,mármint a kijelzőre.
Az emberi hülyeség ellen semmi nem véd! :B

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1130) kali válasza tjb007 (#1127) üzenetére


kali
legenda

azért ha lehet(ne) választani, akkor inkább a gorilla glass!

(#1131) robertel


robertel
senior tag

Ebay-en rendelt valaki tokot?
Milyet és, hogy van vele megelégedve?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1132) tjb007 válasza kali (#1130) üzenetére


tjb007
nagyúr

Én is azt választanám ha lehetne de nélküle is tökéletesen megvagyok.

(#1133) kutkut válasza DonMedve (#1129) üzenetére


kutkut
addikt

Köszi. Most elbizonytalanodtam... :F Mindezt minimum fényerőn, 2g módban, wifin? - utolsó kérdés. :R :))

Meizu MX3 32GB

(#1134) robertel válasza kutkut (#1133) üzenetére


robertel
senior tag

Szeritnem ez teljesen jó érték, optimusom ami sokkal kisebb ugyanekkora aksival, kb ennyit megeszik egy óra netezéssel.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1135) kutkut válasza robertel (#1134) üzenetére


kutkut
addikt

Sztem meg nem... Mondjuk azért nem mindegy, hogy 20 vagy 15%... (~másfél óra)

Meizu MX3 32GB

(#1136) DonMedve válasza kutkut (#1133) üzenetére


DonMedve
addikt

Dehogyis!Én nem szarakodok ilyenekkel.Semmit nem mahinálok.Wifin,fényerő auto,azért fizettem ki ezeket,hogy használjam,ne azon görcsöljek,hogy jajj lemerül.Nagy ívbe leszarom.Ha 1nap alatt merül,akkor 1nap,ha nem akkor meg jó.De általában 2 napig bírni szokta.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1137) kutkut válasza DonMedve (#1136) üzenetére


kutkut
addikt

Thx. Akkor tényleg egy utsó: :DDD
A második nap végén mit mutat az akkustatisztika? Hány órát ment a kijelző? - nagy átlagban... Am, többiek? :)

Meizu MX3 32GB

(#1138) csabibmx válasza robertel (#1131) üzenetére


csabibmx
tag

Ilyet rendeltem.
De csak Angliába postáztattam,onnan egy barátom hozta el aki épp jött haza.
A tok jó bár a hang gomboknál a +t nem tudtam használni (túl közel volt a tok és nem maradt hely benyomni) de egy kis darab papír megoldotta a problémát.Illetve a lezáró gombot kicsit határozotabban kell megnyomni mint tok nélkül.De simán együtt tudok élni vele és használom a tokot.1-2 hetente érdemes leszedni és kitakarítani a berakódó port.De összességében megért 3£-ot (én még ennyiért vettem),fõleg,hogy itthon 6000+ lett volna a gsmhome-ba.
[link]

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#1139) HEro


HEro
tag

Hőn szeretett készülékem megbetegedett.

A tünet a következő:

Kamerába belépve a kijelző elsötétül random időközönként (1-5mp ciklikussággal)

iGO navigálás közben a kijelző elsötétül, továbbá a térképen fehér és zöld között váltakozik minden az utat kivéve

Volt már valakinek ilyen problémája?

Factory Reset segíthet rajtam?

(a bosszantó, hogy semmit sem csináltam vele, egyedül a 2 lépcsős beléptetést aktiváltam tegnap, de azt is kilőttem már)

Az igazi problémám, hogy kedden megyek külföldre és ezzel akartam navigálni, meg persze fotózni is nem vittem volna fotógépet sem.

:)

(#1140) DonMedve válasza kutkut (#1137) üzenetére


DonMedve
addikt

Hát,hogy hány órát ment azt nem tudom nem szoktam nézni,de kijelzésre olyan 50-65% között szokott mutatni.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1141) kali válasza HEro (#1139) üzenetére


kali
legenda

gyári adatok visszaállítása?

(#1142) kutkut válasza DonMedve (#1140) üzenetére


kutkut
addikt

Thx. Azt megnéznéd, hogy most mennyinél tart? :D (+ hány %-on van az akku...)

Bocsi, de ezt muszáj megkérdeznem, a többit ki tudom próbálni egy boltban, ezt nem. :R

Meizu MX3 32GB

(#1143) Dzsuri89 válasza DonMedve (#1129) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Köszi a tájékoztatást DonMedve! :)
Ahogy mondtad a használóján függ, hogy milyen állapotban marad a készülék. :)

(#1144) fi:zi'k válasza robertel (#1131) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A tokot én is kérdezni akartam.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1145) robertel válasza HEro (#1139) üzenetére


robertel
senior tag

Nem hangzik túl jól, majd midnenképpen írd meg, hogy megoldódott-e.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1146) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Tok ügyben az egyik legnépszerűbb itthoni aukciós portálon is érdemes szétnézni - feltéve, hogy sima belecsúsztatósban is gondolkodtok. :U

Nekem arra kell, hogy zsebbe betéve, valahova letéve legyen tokban, vagy alá tudjam rakni, stb., viszont használat közben én nem igénylem a tokot - ilyeneket 1699 Ft-tól lehet már kapni, egyszerű, Android mintás, (mű)bőr téma. :K

(#1147) daniel909


daniel909
addikt

ilyet Hol lehet venni??? brühühü
[link]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1148) Willhunting válasza Pistabaaa (#1146) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Ugyanezeket ebay-en $2.99-től (ingyen postával) :)
Zoknit meg még olcsóbban

(#1149) DonMedve válasza daniel909 (#1147) üzenetére


DonMedve
addikt

Ez engem is érdekelne. :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1150) robertel válasza Willhunting (#1148) üzenetére


robertel
senior tag

Asszem ilyen árak mellett midnegyikbő lrendelek majd:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.