Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) tjb007 válasza petiked (#1298) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Defy egy strapatelefon, a Nexus S meg egy zongoralakk, csillogós-villogós borítású full műanyag telefon. Ha a Nexus S -t esetleg leejtenéd össze (darabokra) biztosan nem törne de azért nem strapatelefon, nem dobálásra lett kitalálva, az ujjlenyomatot meg a burkolatának köszönhetően elég szépen gyűjti.
A Defy egy víz -por és ütésálló telefon, a Nexus nem viszont cserébe 100% -os (hivatalos) szoftveres támogatást kapsz míg ez a Defy -ról ez nem mondható el.

[ Szerkesztve ]

(#1302) daniel909 válasza molnarpeter (#1300) üzenetére


daniel909
addikt

De akkor már boltban sem lehet kapni gondolom...

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1303) molnarpeter válasza daniel909 (#1302) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nagy valószínűséggel elfogyott a boltokból is, esetleg 1-2 nem túl forgalmas helyen lehet még kapni.

mp

(#1304) hallerlaller válasza robertel (#1297) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nekem is kézben van, bratyóm már le akarja nyúlni a blade-emet 10esért, annyiért nem kapja meg, hülye ez? ;] Az ilyen akciókra le kell csapni mint gyöngytyúk a takonyra, nem boltban nézegetni meg specifikációkat hesszelni..

Most ott tartok hogy hogy jön le a hátlap? :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1305) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#1269) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ezt próbáljátok már meg, mert agygörcsöt kapok. Egyszerűen nem enged mást csak az alapértelmezett hangot. Mindegy, hogy gyári vagy mp3, mindegy hogy kiválasztom és "leokézom", lesz@rja. Ott mosoly rád, hogy "Alapértelmezett". :(((

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1306) molnarpeter válasza fi:zi'k (#1305) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Restart?

mp

(#1307) fi:zi'k válasza molnarpeter (#1306) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Már volt 2x is. Semmi.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1308) robertel válasza hallerlaller (#1304) üzenetére


robertel
senior tag

nekem full hd youtube video akadásmentesen megy!
egy álom gt540 után, megérte igy a 40 lepedőt plussz a gt540 eladását!

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1309) molnarpeter válasza fi:zi'k (#1307) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Rémlik valami, hogy sd-n kell egy ringtones mappa (nem 100%), ha másik csengőhangot akarsz. Ez megvan? (jobb tippem nincs...)

fi:zi'k: tényleg... :W :DDD Ha eszemnbe jut valami, majd vések... Factory Reset esetleg? Nálam amikor voltak anomáliák, megoldotta :)

mp

[ Szerkesztve ]

(#1310) fi:zi'k válasza molnarpeter (#1309) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nincs SD foglalat. :)
De ezen már túl vagyok régen. Megcsináltam a szükséges mappákat, kollektíve működik is, csak az egyéni nem. Ki tudom választani a csengőhangot. Mint említettem mindegy, hogy gyári vagy sem, "leokézom" és ugyanúgy azt írja, hogy alapértelmezett van beállítva.

Egyébként hihetetlen, hogy az ilyen "apróságokra" nem figyelnek a mai "csúcstelefonok" esetén. Sokkal fontosabb a gyártónak, hogy 9.85mm legyen és ne 9.9mm. Röhej. :(((

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1311) petiked válasza tjb007 (#1301) üzenetére


petiked
tag

Köszönöm a válaszokat! - most a kijelzők rejtelmei után kutatok (pl. a 9020-as amoled kijelzős, a 9023 sclcd-s) és hogy melyik a jobb? :-)
te melyiket rendelted meg? (molnarpeter)
és neked milyen van, vagy milyet használtál? (tjb007)

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#1312) molnarpeter válasza petiked (#1311) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

S-LCD :) Az AMOLED pentile matrixos --> szőrösek a betűk, de szebb a fekete (ha jól emlékszem :B )

mp

[ Szerkesztve ]

(#1313) robertel válasza robertel (#1308) üzenetére


robertel
senior tag

nekem az anyaghasználattal sincs semmi gondom.Nem rossz müanyag ez. És nem csak optimushoz mérve:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1314) tjb007 válasza petiked (#1311) üzenetére


tjb007
nagyúr

A T-Mobile csak az S-LCD változatot forgalmazza, szóval választási lehetőség nincs (már persze ha itt tervezed megvásárolni).

(#1315) Toekie


Toekie
csendes tag

T webshop: "Ez a termék már nem rendelhető!"

Kurvajó.... :(((

(#1316) fi:zi'k válasza robertel (#1313) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Próbáld már meg az egyéni csengőhangot kérlek.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1317) hallerlaller válasza tjb007 (#1314) üzenetére


hallerlaller
addikt

Forgalmazta, neked volt igazad, nincs több: [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1318) robertel válasza hallerlaller (#1317) üzenetére


robertel
senior tag

:Érdekes, pénteki emailemre azt írták ma hogy lesz még, ezek szerint mégse..
Mindenesetre örülök hogy jutott nekem is!

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1319) Toekie


Toekie
csendes tag

Megjegyzem Kecskeméten nem is forgalmazták, nekem ezt mondták tegnap. Mi a francért kell leárazni, ha pesten kívül szinte sehol nem kapható....... Na meg mi az, hogy megrendelni sem lehet, hogy a központból egy darabot hozzanak már erre.. Komolyan nem értem ezt a bandát.

(#1320) zsirfecske


zsirfecske
addikt

akkor viszlát nexus s, üdv újra defy :)

(#1321) petiked válasza molnarpeter (#1312) üzenetére


petiked
tag

oké, értem, köszönöm mindkettőtöknek !
(szinte már csak két telefon között vacillálok Iphone 4, Nexus S és volt/van a Defy)
amiért jobban tettszik a Nexus, az Android és a hivatalos dolgok, és a "szabadság" meg hogy ott nem kell a programokért fizetni és hogy nem zárolják majd össze vissza pár eurós tételekkel a bankszámlámat.. - mi közük van hozzá, ha már vmit egyszer kifizettem.. szóval ez az apple politika még homályos nekem, bár a készülék maga jobban tettszik, de az android és a hivatalos része és a programok szabadsága miatt, lehet a nexus.... az Iphone is mehetne hivatalosan, de ahogy hallom, olvasom, az úgy pár programmal is sokba kerülne és akár minden hónapban jó pár euró elmehetne a programokra, ami lehet pénzkidobás lenne.

[ Szerkesztve ]

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#1322) kali válasza Toekie (#1319) üzenetére


kali
legenda

a webshop általi megrendeléseket szállítják ám vidékre is... :U

(#1323) Toekie válasza kali (#1322) üzenetére


Toekie
csendes tag

Igen, de ha egyszer nincs webshopban, akkor cseszhetem. Szombat óta nézem. Kértem értesítő mailt, jött is, hogy van webshopon. Dehogy volt...

(#1324) Szancsó válasza fi:zi'k (#1316) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Pedig mennie kell, legalábbis nálunk működik.
MPEG Layer 3, 128kb/s, 56mp
Bocs a hülye kérdésért, de amikor próbáltad nem volt gépre dugva? Tehát a külső memóriát látta-e a telefon?
Próbáld meg több mérettel/bitrátával is: nekünk mondjuk elsőre bejött...

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#1325) daniel909


daniel909
addikt

Sajnos az Ön által kívánságlistára tett Samsung GT-I9023 Nexus S Quad-Band 2G, Dual-Band 3G telefon + akkumulátor + töltő + fülhallgató, fekete (SAM NEXUS S #BLACK) forgalmazását a Magyar Telekom Nyrt. megszüntette.
Kérjük, látogasson el hozzánk és válogasson termékeink közül.

:(

Ezakután látogassak el hozzátok? Na a nagy LÓ*SZT!

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1326) robertel válasza Toekie (#1323) üzenetére


robertel
senior tag

Az ilyesmihez szerencse is kell, kicsit én is elbambultam, hogy emgvegyem-e, de szerencsére volt még.
Annó é na se g502ről maradtam le, mert nem rendeltem meg rögtön.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1327) kali válasza Toekie (#1323) üzenetére


kali
legenda

a szombat sajnos már késő volt, de ahogy nézem, a pénteki rendelések közül még sokan kaptak! az értesítő gondolom úgy működött, hogy amikor az utolsó szállítmány megérkezett - vagy összevonták a készletet -, akkor ment körbe az e-mail, hogy ismét van készleten, de nem volt már annyi telefon, ahány megrendelés, ezért a rendelések időrendjében lefogyasztották a készletet, és már nem mindenkinek jutott...

(#1328) DonMedve válasza fi:zi'k (#1310) üzenetére


DonMedve
addikt

Behozod a címtárat,kiválasztod a személyt,bejön ugye az adatai.Telefonszám,email stb.!Nyomsz egy menü gombot,alul feljön egy lista,szerkesztés;beállítások;megosztás,névjegy törlése.
Rányomsz a beállításokraés ott lesz egy olyan menüpont,hogy csengőhang.Ott ki tudod választani ami kell.Remélem érthető és működik is. :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1329) robertel válasza kali (#1327) üzenetére


robertel
senior tag

Én legjobban annak örülök, hogy fggetlen a készülék és mégis ha bármi gond van vele vihetem t-hez. Garanciánál nagyon fontos számomra, hogy hol tudom érvényesíteni, mert ha nem szolgáltatótól veszem , akkor ugye van 2 út pestre..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1330) r3dsnake válasza Szögecs (#1211) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

odatelefonáltam ma. azt mondták, már esélytelen, hogy kapjanak...

(#1331) tajdim


tajdim
csendes tag

Nekem ma reggel hozta a futár a telot dominosan.. :) Péntek este rendeltem meg. Most már csak azt nem tudom, hogy kéne vele .avi videókat megnézni. Valaki tudna segíteni?

Siemens A40 -> Siemens ST60 -> SE D750i -> SE W910i ->SG Spica -> Nexus S -> SG Note -> OnePlus One -> SG S8 -> LG V50

(#1332) jackbacsi87 válasza tajdim (#1331) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

marketről kell letölteni progikat:
pl moboplayer, vitalplayer,yxplayer

(#1333) molnarpeter válasza tajdim (#1331) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Marketen keress rá...

Nekem is megérkezett, már csak haza kell mennem, és megkaparinthatom :))

mp

(#1334) tajdim válasza jackbacsi87 (#1332) üzenetére


tajdim
csendes tag

Köszönöm. mVideoplayer-t töltöttem le először mert azt szeretem a feliratok miatt és az nem játszotta le és megijedtem.. :D

Siemens A40 -> Siemens ST60 -> SE D750i -> SE W910i ->SG Spica -> Nexus S -> SG Note -> OnePlus One -> SG S8 -> LG V50

(#1335) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Na kaptam egy egy értesítést h system update available, nebazzmár h ez magától felajánlja h frissítsem 2.3.4-re..! :R :Y

Leokézzam?

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1336) Gudy válasza hallerlaller (#1335) üzenetére


Gudy
tag

debiza ez ilyen :) okézd nyugodtan!

[ Szerkesztve ]

(#1337) robertel


robertel
senior tag

Én úgy olvasom, hogy 12 hónap garanciát válall t-mobile a készülékre.
Mintha 24 hónapot írt volna valaki. Vagy az már korlátozott gyártói garancia?
Ha igen, akkor 12 hónap után már t-mobile-on keresztül nem adhatom be a készüléket?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1338) kali válasza robertel (#1337) üzenetére


kali
legenda

a gyártó 24 hónap korlátozott jótállást ad; 12 hónap teljeskörű, illetve 12 hónap további, de csak a készülékre - tehát tartozékokra nem - vonatkozó jótállást nyújt!
mind a 24 hónap alatt viheted a szolgáltatóhoz, amennyiben garanciális problémád adódik!

[ Szerkesztve ]

(#1339) tjb007 válasza robertel (#1337) üzenetére


tjb007
nagyúr

A készülékre egy év teljes körű + egy év készülékgarancia ami konyhanyelven annyit jelent, hogy magára a telefonra 2 év garancia van, a kiegészítőkre (akku, töltő, fülhallgató stb.) meg egy.

(#1340) robertel válasza tjb007 (#1339) üzenetére


robertel
senior tag

Köszönöm, ez igy jól hangzik!
Akunak meg töltőnak meg bármi baja lesz ebayen elég olcsón vannak, szóval az nem lesz gond, de ne is legyen erre szükség!

Azért a ramba elég jól beleharap a készülék, a 345ből 100 szabad csak, igaz jó sok appot letöltöttem, megnyitottam. Lassulásnak viszont nyoma sincs:)

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1341) tonerz válasza robertel (#1337) üzenetére


tonerz
aktív tag

A jótállási jegyen is rajta van hogy 12 hónap garancia, és a T +12 hónap korlátozott garanciát vállal a készülékre ami annyit jelent hogy viheted a T-hez is de csak a készülékre van ekkor jótállás aksi töltő tartozékra nincs.

opszz tjb007 kolléga megelőzött :)

[ Szerkesztve ]

(#1342) kali válasza tonerz (#1341) üzenetére


kali
legenda

nem a szolgáltató adja a további 12 hónap jótállást (sem), hanem a gyártó!

(#1343) hallerlaller válasza Gudy (#1336) üzenetére


hallerlaller
addikt

Istenem... se recovery se ram flashelés, hát komolyan mondom csípjetek meg! :D

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1344) kali válasza hallerlaller (#1343) üzenetére


kali
legenda

és ez minden szempontból jó? :U

(#1345) hallerlaller válasza kali (#1344) üzenetére


hallerlaller
addikt

hát kényelmesebb az biztos, nem tudok még egy droidról amin így felajánlja..

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1346) molnarpeter válasza molnarpeter (#1333) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Jól fut az AB. ;] :DDD

hallerlaller: Nexi One ;)

mp

[ Szerkesztve ]

(#1347) Szancsó válasza hallerlaller (#1345) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Pedig szerintem ott lesz az a legtöbbnél a Settings / About / Software updates alatt (Scheduled check). Más kérdés, hogy ezen többször fogod látni és tovább, mert gondolom a Google több frissítést ad ki rá, mint amit a legtöbb gyártó szokott...

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#1348) kali válasza hallerlaller (#1345) üzenetére


kali
legenda

pedig az újabb firmware verziókban már ott a funkció, de sok esetben jobb az alapoktól újrahúzni a rendszert akár otthon is - néhány perc alatt - mint csak úgy ráfrissítgetni! ;)
kevésbé hozzáértőknek persze egyszerűbb így, de néhány többletet ad cserébe a másik oldal - és nem kell feltétlenül főzőcskére gondolni!

(#1349) robertel


robertel
senior tag

Az időjárásnál nekem városnak balatonfüredet ír ki, pedig Tolna megyei vagyok:)
Ez, hogy van?
Még egy érdekeset észrevettem, számológépnél, a törlés helyett, az van ott, hogy dent tö, ez mi akart lenni? Valamit félremagyarítottak?:)

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1350) hallerlaller válasza kali (#1348) üzenetére


hallerlaller
addikt

ezt nem is figyeltem még :) bladeről jövök, ott a t-mobil magyar oldaláról kellett letölteni szgépre a telepítőcsomagot és úgy kellett rádugni a telót a gépre és akkor frissített, de még vmi generációváltást is megcsinált plusszba.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.