Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) premete válasza Andris_2 (#10998) üzenetére


premete
veterán

Nem állította le, továbbra is ott van a Google szerverén és letölthető.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#11002) lord.lakli válasza _NCT (#10993) üzenetére


lord.lakli
őstag

Szerencsére én elégedett voltam mind a 2.3.6-al, mind az 4.0.3-al :R De tudom az én bajom, mert én még 1.5-öt is használtam. Winpistát kár felhozni, azt az MS keményen elcseszte. Nagy volt a nyomás, mert ugye XP 2001-es és már 6 éve nem adtak ki semmit. Elkapkodták, de jött a Winpista SP2 = Windows 7. Mégis mindenki elégedett vele :) Navit ma használtam és nem volt gond vele :R , na jó csak rövid úton. Exchange non-stop megy és az teszi Ja dolgát. Ajánlom az Exchange by TouchDown progit. Jó serezést.

(#11003) kisg válasza lord.lakli (#10983) üzenetére


kisg
tag

Ezt a kettőt látod ott:
[SiMi Clock]

[Simple Calendar]

Üdv, kisg

(#11004) bandigyerek válasza premete (#10999) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Jézus ereje! Ki vagy te? George Bush? :Y

(#11005) lord.lakli válasza Andris_2 (#11000) üzenetére


lord.lakli
őstag

Neked mindenképpen megéri elvinni, mert tényleg régóta több részével szívsz. Ne halogasd, vidd el.

(#11003) kisg : köszi, megnézem őket.

[ Szerkesztve ]

(#11006) DonMedve válasza premete (#11001) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem hiszem.Nem frissülnek a telók,meg ugye olvashattuk,hogy leállították az OTA-t.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11007) bandigyerek válasza DonMedve (#11006) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Mióta visszaraktam a 2.3.6-ot, nekem se küldtek semmit.

(nem hiányzik)

[ Szerkesztve ]

(#11008) KrissszG


KrissszG
tag

Na, mielőtt nagyon elmérgesedne itt a dolog... szerintem lazítsunk! :)
Komolyan, annyit nem ér az egész ICS, hogy egy jó fórumon egymásnak essenek a népek.

Az tény, hogy jelenleg felfüggesztette (és nem biztos, hogy leállította) a Google az ICS-t OTA-n keresztül. Majd ők szépen kiderítik, hogy mi van vele és mi is megtudjuk.

Addig, akinek fent van és jó, az örüljön neki. Nekem is van kollégám, manuálisan feltette magának és tökéletesen elégedett. Szóval lehet, hogy valami kis apróságon kell csak esetleg változtatni.

Én a magam részéről várnék türelmesen, hamarosan biztosan kapunk infót. Fölösleges egymásnak ugrani, mert mindkét oldalnak igaza lehet!

Relax! :))

(#11009) toto0569 válasza bandigyerek (#10996) üzenetére


toto0569
addikt

én ma egész nap a hozzászólásaitokat olvastam ,én a mai napig a MIUI-TSM 1.12.2 verzióját használom,ezt Slukkica rendesen össze rakta napi használati szintre.Párszor már feltettem kíváncsiságból az ICS-et de nekem még nem kézre álló,nem is fogom erőltetni amíg azt nem olvasom tőletek,hogy f@sza. az biztos,hogy mindenkinek ki kell próbálni nagyon sok appot,hogy tapasztalatot szerezzen mit érdemes használni állandóra... :)

(#11010) vamosip


vamosip
tag

Én is sima gyári 2.3.6-ra tettem OTA-n, előtte-utána csináltam gyári visszaállítást tárhely formázással és mégis jobban merül. Ma kikapcsoltam a wifit, csak 3G ment és úgy vettem észre, mintha jobban bírná, sőt kb 3 órája be van kapcsolva a wifi és szinte semmit nem merült, érdekes...

(#11011) lord.lakli válasza toto0569 (#11009) üzenetére


lord.lakli
őstag

A miuival az a baj, hogy hiába jön ki az ics-es verzió észre sem lehet majd venni a különbséget, mert ugyanúgy fog kinézni és valamiben továbbra is többet, vagy jobban fog tudni :) A stock romok ebben az egyben jók, hogy ha kijön egy új verzió, akkor legalább más kinézetű :DD Ha 2.3.6-on is valami launchert használ az ember és ugyanazt ics-en is, akkor szinte csak a beállítás funkció lesz más ;]

(#11012) toto0569 válasza lord.lakli (#11011) üzenetére


toto0569
addikt

én nem a kinézet miatt használom,hanem mert használható :C

(#11013) Dzsuri89 válasza volvoguy (#10963) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nálam is észrevehető, hogy túl sokat zabál az Android OS és tuti, hogy ezért merül gyorsabban az aksi. Első helyen 31%-kal a Képernyő, míg szorosan mögötte az Android OS 26%-kal. Gingerbread romoknál mindig az aksifogyasztásos lista végére szorult az Android OS.
Kíváncsi vagyok, hogy a 4.0.4-ben mennyit fog változni. :)

Megvettem én is Voodoo Control Plus-t és nagyon megéri az árát. Gyári ICS kernel alatt, a gyári lejátszóval próbáltam és valami hihetetlen, hogy mennyit javult a hangzás. Ha még a PowerAMP-ra is áldoznék egy kis pénzt akkor lenne a tuti. :) Aki szereti a zenét minőségi hangzással párosítva, az ne sajnáljon 307Ft-ot rá. :)

[ Szerkesztve ]

(#11014) DonMedve válasza Dzsuri89 (#11013) üzenetére


DonMedve
addikt

A BLN controll pro is hasonló elven működik vajon?Tehát a fizetős nem kér kernel cserét?

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11015) Toobee válasza KrissszG (#10995) üzenetére


Toobee
veterán

Akinek a külső szempont az első egy telefonnál, az régen rossz. Többnyire ebből lesznek azok, amik már többször is szóba kerültek. Teleszemetelt telefonra OTA frissítés, majd sírás. Talk Cat, Talk Cow, Talk anyámkínnya 50 verzióban, szerelem kalkulátor, meg pénisznagyobbító hangvillám, meg vibrátor program a csajodnak, meg 80 bugyuta, gagyi játék, mellé csomó felesleges app. Nem csoda, hogy akad mindenhol. Plusz, aki tetszés alapján vesz, az iPhone-t vesz, vagy valami vékony ganéhordást (bocsi a RAZR R-es kollégától :DDD ). Mondjuk ki: ez a telefon nem egy szépség, de nem is ezért szeretjük.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#11016) Dzsuri89 válasza DonMedve (#11014) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nem kell kernel csere. Nagyon durván észrevehető szerintem a különbség. :) A zenék sokkal hangosabban szólnak fülesen és hangszórón keresztül. Már a maximum hangerő is sok számomra, pedig a Voodoo megvétele előtt simán hallgattam maxon, mert nem volt annyira hangos.

(#11017) Toobee
Ez egy nagyon korrekt ár volt az tuti. :)
Remélem az ünnepek alatt a PowerAMP-ot is leárazzák, mert akkor egyből lecsapok rá. :)

[ Szerkesztve ]

(#11017) Toobee válasza Dzsuri89 (#11013) üzenetére


Toobee
veterán

Én is megvettem. Szeretem támogatni az ilyen jellegű fejlesztéseket, ha nincsenek elszállva az árral.

https://barbieripnk.hu/

(#11018) lord.lakli válasza DonMedve (#11014) üzenetére


lord.lakli
őstag

Sajna a BLN control plus nem olyan mint a voodoo control plus. Ott mindenképpen kell kernel csere, amely tartalmazza a szükséges részeket. A plus funkcióban nyújt többet.

(#11019) frisco


frisco
aktív tag

A Voodoo Control Plus a sima beszélgetésnél is érezhetően jobb minőséget produkál vagy csak zenehallgatás közben érezhető a jobb minőség?
Megveszem ha za is jobb, zenét sosem hallgatok rajta.

(#11020) DonMedve válasza lord.lakli (#11018) üzenetére


DonMedve
addikt

:R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#11021) Toobee válasza frisco (#11019) üzenetére


Toobee
veterán

Ha headseten keresztul telefonalsz, akkor gondolom ott is varhato javulas.

https://barbieripnk.hu/

(#11022) knyitogato válasza Andris_2 (#11000) üzenetére


knyitogato
őstag

már 3 napon belül kellett volna :(

[ Szerkesztve ]

(#11023) palesz53


palesz53
senior tag

ilyet ([link]) használ valaki? megbízható, jól működő cucc? fontot, meg a notification bar ikonjat cserélném ki...

nekem ma az android os 32%-ot fogyasztott az akksiból... 14 órát bírt 97%-ról 15-re...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#11024) szponzor


szponzor
senior tag

MIUI ICS-be (ami még 4.0.1-re épül) nem került bele a status bar kompakt nézete vagy csak én nem találom?

(#11025) palesz53


palesz53
senior tag

ilyesfajta fülest nem használ vki véletlenül? [link]
akciósan 6,5 €-ért... :Y gyárinál biztos jobb lehet!

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#11026) Land válasza Dzsuri89 (#11013) üzenetére


Land
veterán

Ugye? Én mondtam, hogy nagyon jól szól vele:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#11027) Land válasza palesz53 (#11025) üzenetére


Land
veterán

5k-ért ment ez 1 éve itt PH-n. A Bass verzió elektronikus zenéhez kiváló elvileg.Majdnem ilyet vettem anno.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#11028) Dzsuri89 válasza Land (#11026) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nem "kicsit" szól jól. :P

(#11029) _NCT


_NCT
őstag

Csáó!

2.3.6 alatt csak nekem nem működik a Wireless Notification Sound? Hiába van bepipálva, hiába állítottam be notification sound-ot, ha új Wi-fi hálózatot érzékel, nem jelez :S

(#11030) SP!T válasza Andris_2 (#11000) üzenetére


SP!T
addikt

De mitől használhatatlan? Akad? Befagy? Fejre áll magától a telefon? El nem tudom képzelni... Csinálj egy videót, kíváncsi vagyok! :)

Dzsuri89: Voodoo Control nálam is befigyel, de én a a Voodoo Color miatt raktam fel. Csak egyszerüen nem találom benne. Míg youtubeos videók alatt ott mutogatják a menüben.... Nem értem hogy lehetne azt felvarázsolni.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#11031) Toobee válasza SP!T (#11030) üzenetére


Toobee
veterán

Voodoo screen tuning-->market keresobe.

https://barbieripnk.hu/

(#11032) SP!T válasza Toobee (#11031) üzenetére


SP!T
addikt

not supported... ill voodoo filter nem az. a voodoo color a voodoo controlban van benne. de nálam ott sincs... :Y

There's a device that I've been using called a whoop.

(#11033) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Nem tudjátok véletlenül hogy lehet 2 droidos eszköz között wifin fájlokat másolni?

(#11034) lord.lakli válasza SP!T (#11032) üzenetére


lord.lakli
őstag

Egy buta kérdés, de a voodoo color nem samoledes Galaxy S-re és SII-re van csak? Tudtommal olyan telefon és olyan kernel kell hozzá amin működik is. A color nem a voodoo controllel.
http://project-voodoo.org/color

[ Szerkesztve ]

(#11035) SP!T válasza lord.lakli (#11034) üzenetére


SP!T
addikt

az amoled megvan, a kernelből próbáltam egy Glados nevűt, amibe állitólag integrálva van a Voodoo. De úgy sem bukkant elő a menü .. :(

There's a device that I've been using called a whoop.

(#11036) volvoguy


volvoguy
addikt

a voodoo controls plus csak rootolt 4.0.3on megy? Üdv

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#11037) -axxon- válasza mgTerminator (#11033) üzenetére


-axxon-
tag

igaz nem wifi, hanem bluetooth

bluetooth file transfer

letöltés

[ Szerkesztve ]

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#11038) -axxon-


-axxon-
tag

gyors hívásokat nem lehet a tárcsázóba menteni?

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#11039) bandigyerek válasza -axxon- (#11038) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Ezt pontosítsd, mert nem értem.

De, értem. Szerintem nem, mert arra van a sok-sok képernyő.

[ Szerkesztve ]

(#11040) mgTerminator válasza -axxon- (#11037) üzenetére


mgTerminator
veterán

Most is btn küldöm a cuccokat, de a wifi gyorsabb :D

(#11041) Dzsuri89 válasza volvoguy (#11036) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Szerintem igen, mert kért engedélyt a Superuser.

(#11042) lord.lakli válasza SP!T (#11035) üzenetére


lord.lakli
őstag

Akkor kettőből egy pipa. Régebben láttam olyan rom-okat amelyek tartalmazták, de használni sclcd-n nem lehetett, de azok a romok nem csak NS-re készültek. Próbálj ki más, nem ICS-es romot, hogy egyáltalán ott működik-e és látsz-e különbséget.
(#11036) suti_88: ha megnézed a marketen, akkor írják, hogy stock + root, nem stock esetén nem kell root. Persze, hogy nem kell, mert az tartalmazza :))

(#11043) csabibmx


csabibmx
tag

ICS tapasztalataim

Ami a gyors merülést illeti.
Tegnap előtt megcsináltam ezt "(#10858) zozo2001hu" sőt a google szinknél csak a gmailt pipáltam vissza mert a többit nem igazán használom.
A szabad memóriám drasztikusan megnőtt.
Ja és kilőttem a folyamatosan futó térképet is. :K
Feltöltöttem (91%) még este.Azóta eltelt két éjszaka és egy teljes nap (számomra átlagos használattal).Igazság szerint ma reggel abban a hitben nyúltam érte,hogy lehúzom töltőről de meglepve tapasztaltam,hogy elfelejtettem töltőre dugni... :B ...akkor most miért nem merült még le?Na ekkor készült a screenshot.
Szóval azt tudom mondani,hogy az éjszakai üzemidő nekem nagyon rendbe van és a nappali sem rosszabb így mint GB alatt volt (reggeltől estig vagy 1 este reggeltől délutánig).
A wifi állandóan megy,ha elérhető,auto fényerő és 2G (ha nem wifiről netezek és elérhető akkor 3G-t használok).Illetve a home hosszú megnyomása után felugró ablakból szoktam kihúzgálni a korábban használt alkalmazásokat.Bár nem tudom ez mennyit számít. :F
Nem mondom,hogy nem hibás az ICS de ha ezt még javítják akkor jó esélyem lesz a két napos üzemidőre. :DD

Amit még tapasztaltam,hogy a videót már mp4-be rögzíti a korábbi 3gp után.
A telefon számokhoz tartozó nevek sem jelennek meg mindig.A gyári böngésző nálam lassú és bugos bizonyos oldalakon.Ezért használom az Opera Mobile-t ami teljesen jó,elvileg a Dolphint is javították az ICS-hez de nálam ez továbbra sem működött.

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#11044) volvoguy


volvoguy
addikt

Hat vmi nem stimmel ezzel az ICSel az fix. Nem rootolt,es nem is teleszemetelt 2.3.6ra tettem fel OTAval (igaz FR nem volt elotte..lelkesedes ugye)..DE! Android OS 17% felett hajtja a procit mindig...feltucat app "akad" be es hajtja a procit 20-30% felett (Facebook, Call meter 3G, Appbrain stb.) amikkel 2.3.6 alatt semmi gond nem volt..
wifi,synch,gps,auto-fény OFFon!

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#11045) Grande Ale


Grande Ale
őstag

A stock rom jelenti az eredeti, gyár romot?

(#11046) Toobee válasza Grande Ale (#11045) üzenetére


Toobee
veterán

Igen.

https://barbieripnk.hu/

(#11047) Grande Ale válasza Toobee (#11046) üzenetére


Grande Ale
őstag

köszi! Még egy kérdést, ha szbad: androidportálos cikk alapján feltettem az ics-t 9023-ra, jó az arra is, ugye? Mert valahol azt irják, hogy a 9020-as-ra való, valahol meg hogy ua. a rom...

(#11048) Toobee válasza Grande Ale (#11047) üzenetére


Toobee
veterán

Ugyanaz, nem kell félni tőle.

https://barbieripnk.hu/

(#11049) Grande Ale válasza Toobee (#11048) üzenetére


Grande Ale
őstag

Rendben, köszönöm! Amúgy előtte-utána csináltam resetet, tökéletesen működik, gyors, mint a villám, az ics meg nagyon szép!

(#11050) Nundee K. válasza palesz53 (#11023) üzenetére


Nundee K.
tag

Megbízható, jól működő alkalmazás, tényleg a MUST HAVE kategória!

( Fontot tudsz fele cserélni, de az ikonokhoz a PRO verzió kell, ha jól emlékszem, de az 1.110 HUF.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.