Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#1695) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Na, jött újabb 3 tok meg kapacitív stílusok.
Majd még jelentkezem képekkel.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1702) robertel válasza fi:zi'k (#1701) üzenetére


robertel
senior tag

Nekem is jött stylus, de szeritnem teljesen felesleges ehhez a telefonhoz.
minimális az elütések száma nálam.
A tok meg repült a kukába...
Az egyik ebayes eladót emg akitől rendeltem már törölték is, nem tudom miért..
Pedig sokan vásároltak nála, 99%os elégedettséggel...
Amúgy adakábel nekem is jött ma, jó is, nem árt tartalékba egy!

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1703) Ixion77 válasza vamosip (#1696) üzenetére


Ixion77
őstag

A lyukacsos tokból én is rendeltem, és szerintem meglepően jó! A telefon fogása sokkal jobb vele, nem csúszik, érzésre kicsit gumiszerű, minőségi. A lyukak miatt a telefon tud szellőzni, így nem melegszik túl. Tökéletesen passzol, a kamerát is jól védi, a mérete mindenhol tökéletes. Az asztali dokkolóba is gond nélkül be lehet rakni úgy hogy ez rajta van.
A hozzá kapott ajándék fólia mérete pontos, de nem ragad rá, a szélei nem ragadnak le, így abból keresek jobbat.

Vettem egy ilyen tokot is:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=310328085328
Ez is nagyon jó, mérete pontos, a telefon elég keményen pattan bele. Védi a kijelzőt is, véd előlről, hátulról, oldalról, mindenhonnan. Kis, nem látható mágnessel nyitódik/záródik, egy mozdulattal nyitható, zárható.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#1704) molnarpeter válasza fi:zi'k (#1701) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Várom a képeket, lehet, hogy érdekelne valamelyik :)

mp

[ Szerkesztve ]

(#1705) Bada Bing


Bada Bing
tag

Vettem ma egy Case Mate tokot (videó). Alapvetően nagyon elégedett vagyok vele, így bátran ajánlom. Főbb észrevételek:

- Ez is az i9020-ashoz készült, honlapon figyelmeztetnek is, hogy i9023-hoz nem ajánlott. Ennek megfelelően igen nagy erőfeszítés, és némi fogpiszkálóval ügyeskedés szükséges a telefon beletuszakolásához. Ugyanakkor mégiscsak bele lehet szenvedni, és ezt követően egy nagyon passzos, de szuper tokban tudhatjuk a telót.
- A mellékelt képernyővédő-fólia mérete/alakja nem megfelelő. Felfekszik a kijelző kávájára, így lehetetlen a széleit is leragasztani. Én ollóval nyírkáltam, így nagyjából fel tudtam tenni, ennek ellenére a széleken nem ragad, valószínűleg hamar feljön. A középső területen ugyanakkor szépen, bubimentesen elsimítható.
- A hátsó hangszóró számára kivágott nyílás nincs tökéletesen eltalálva, icipicit betakar. Valószínűleg ez is az i9020-astól való eltérés miatt van.
- Az egész szuper jó minőségű, jó a fogása és gyönyörű. Hatalmas piros pont jár a hangerő és bekapcsoló gomb fölötti szilikongomboknak. Könnyen és precízen járnak, ugyanolyan jól használhatók vele a gombok, mintha csupaszon fognám a telefont.

Az egyetlen aggodalomra okot adó pont az, ha a telefont ki kell venni egyszer belőle. A túlzott feszülés másnak is gondot okozott, interneten volt olyan beszámoló, amelyik szerint a tok levételkor eltört. Ugyanakkor nem tervezem leszedni, így túlzottan nem aggódom, a telefont pedig kiválóan védi és nagyon szép is.

(#1706) fi:zi'k válasza molnarpeter (#1704) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Még ma este rakok fel. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1707) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#1706) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ígérem nem fogom mindig teleszemetelni a topikot képekkel. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1708) DonMedve válasza fi:zi'k (#1707) üzenetére


DonMedve
addikt

Csak nyugodtan.Kíváncsi vagyok Én is melyikbe, hogy mutat.
Más: Ez a swype rohadt jó.Buszon ülök és gond nélkül gépelek. :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1709) fi:zi'k válasza Bada Bing (#1705) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az hogy lehet, hogy nem "jó" rá?
A 20 és 23 között nem csak a kijelző a különbség?! :F

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1710) Bada Bing válasza fi:zi'k (#1709) üzenetére


Bada Bing
tag

Nem. A 23 kicsikét vastagabb és hosszabb.

Nexus S I9023 63mm x 125 mm x 11,5 mm (Super Clear LCD)
Nexus S I9020 63mm x 123.9 mm x 10.88 mm (Super Amoled)
[forrás]

(#1711) fi:zi'k válasza Bada Bing (#1710) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hogy egy zsák sz@r szakadna rájuk.
Akkor ezért kellett küzdenem a tokokkal. Az egyik végük nem pattan fel teljesen, bár így nekem jobban is tetszik, mert az érintő gomboknál legalább nincs perem.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1712) robertel válasza fi:zi'k (#1711) üzenetére


robertel
senior tag

Nálam is akkor ez lesz a gond, na ezt akkor benéztük... :(((

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1713) robertel


robertel
senior tag

Na asszem én elcsesztem az összes tokot, mind 9020ra jó, nem erre...
Hogy az a .... :O

Egyébként a 9023ra nem is találtam semmit, se tokot, semmit, remélem az aksik azért ugyanolyanok.

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1714) fi:zi'k válasza robertel (#1713) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem csak kicsit passzosak de egyébként jók.
Neked egyáltalán nem jók? :F

Egyébként a kínai eladók megint hozták a formájukat.
Az egyik csomagra az volt írva, hogy "Content: cables" "Value: $5".
Ennek ellenére volt benne 2 tok, ami $3 volt. :D

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1715) robertel válasza fi:zi'k (#1714) üzenetére


robertel
senior tag

Egy tok jött még csak meg, az nem jó, hülyén is néz ki benne, meg elcsúszik benne a telefon, nem öleli körbe ugyebár és azért.
Remélem a karbontok legalább jó lesz, az nem ilyen körbeölelős, plussz rendeltem becsusztathatós bőrtokot, talán azzal se elsz gond.
Mindenesetre figyelni kell ilyenre, eladni meg tuti nem fogom tudni, itthon ugye szinte csak i9023-at forgalmaznak.

Kínai eladókkal nagyon kell vigyázni, állandóan törlik őket, mivel hamis dolgokat árulnak, akitől az autós töltőt meg tartót rendeltem, őt is törölték, ezzel csak az a baj, hogyha nem küldte akkor még az emailjét se tudom, hogy rákérdezek.
Ezért felejtős nekem ebay...

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1716) fi:zi'k válasza robertel (#1715) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hát én eddig csak USA eladóval buktam üzletet, 2x is. De ettől függetlenül azóta vásároltam az USA-ból ebay-en.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1717) robertel válasza fi:zi'k (#1716) üzenetére


robertel
senior tag

Én asszem befejezem, hiába kecsegtető az ár, sok kicsi sokra megy, én már olyan 15-20e Ft-ot biztos buktam ebayen..

A szilikontokban azért bízok még, az ugye nyúlik, meg remélem karbon is jó lesz.
Ha megjönnek:)

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1718) Bada Bing válasza fi:zi'k (#1716) üzenetére


Bada Bing
tag

Én pedig a már említett UK eladóval vagyok bajban. 2. napja még csak nem is válaszolt a panaszomra. Hong Kongi áruval még sosem volt bajom.

(#1719) fi:zi'k válasza Bada Bing (#1718) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ennyi, mindenhol ki lehet fogni az ilyeneket. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1720) robertel válasza fi:zi'k (#1719) üzenetére


robertel
senior tag

Hát ja, csak aki ennyiszer kifogja mint én annak egy idő után elmegy a kedve.
No meg ebay ügyfélszolgálata is a sablonszöveget nyomta csak.
Ráadásul még figyelmetlen is voltam most :O

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1721) robertel válasza robertel (#1720) üzenetére


robertel
senior tag

Na megjött két plussz tok, sajnos a karbon nem jó, sokat számít a méret ezek szerint, pedig nagyon jól néz ki!
Hangerő és bakapcsológomb alig elérhető igy.. :O
Itt van egyébként amik most jöttek:
[link]
Jobbra a bőrtok szerencsére jó, ezt tudom használni!
Akinek 9020 van annak pedig:
[link]

Várok még egy szilikontokot a dealextremetől, plussz az aksikat és az autós töltőt.
Az a baj szilikontokkal már nem biztos belefér a bőrtokba a teló, remélem az rámeny, talán ott nem számít annyira, hisz az tágul.
alapból az járt jól aki szilikont rendelt, azzal talán kevésbé lezsnek méretbeli gondok.

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1722) fi:zi'k válasza robertel (#1721) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem is megjött végre minden.
3 db fólia, amit majd kipróbálok.
Egy szilikon tok, az eddigiek TPU-k voltak. Ez tuti eladó lesz. :)
Illetve az övtok.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1723) robertel


robertel
senior tag

Egyébként nekem sokkal jobban bejönne a karbontok, jó ez a bőr is, főleg télen, vagy ha esik az eső, de karbon a hátulját védi, fólia az elejét, nagy baja úgy se lehetne.
Remélem azért szilikon jólesz.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1724) robertel válasza robertel (#1723) üzenetére


robertel
senior tag

Érdekesség:
Csinálok egy fényképet, fent van 1 db-ként a telón, mikor kimásolom pcre, ott már 2 db fénykép van, többször is próbáltam.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1725) fattyu válasza fi:zi'k (#1722) üzenetére


fattyu
veterán

Azt a fekvő tokot... Mutatnál egy hátoldali fotót pls?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#1726) fi:zi'k válasza fattyu (#1725) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Itt találsz képet.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1727) fattyu válasza fi:zi'k (#1726) üzenetére


fattyu
veterán

Köszönöm.

Két kérdés.
A két hurok: fixen van rögzítve vagy lepatentolós?

A másik. 4cm széles övvel működne?

Köszönöm előre is.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#1728) fi:zi'k válasza fattyu (#1727) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem patentolható le, mint ahogy az a képen is látható.
4 cm-es öv belefér kényelmesen. Egyéb esetre meg ott a csiptető.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1729) fattyu válasza fi:zi'k (#1728) üzenetére


fattyu
veterán

Köszönöm. :C

Nekem a fix bujtató létfontosság. Bicajozok és nincs az a csíptető amit nem hagynék el. :W

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#1730) robertel


robertel
senior tag

Itthon i9020-akat árultak egyáltalán?
Csak, mert akkor lemondok arról, hogy el tudom adni a tokokat és megkínálom velük a kukát :W

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1731) Pistabaaa válasza robertel (#1730) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Hivatalosan csak 9023 van forgalomban. De persze sok helyen lehet szerezni 9020-at is. :)

(#1732) jackbacsi87 válasza robertel (#1730) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

9020at nem árulták itthon, de vannak páran, akik külföldről rendeltek a samoled miatt

[ Szerkesztve ]

(#1733) fi:zi'k válasza robertel (#1730) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem értem, hogy lehet neked ennyire nem jó. Elvileg az enyémek is a 20-ashoz vannak, de igazából semmi gondom nincs velük.

Amúgy ha már feljött a samoled téma. Nem igazán értem miért olvadnak annyira néhány e "szó" hallatán. Az SGS-(b)en láttam és nekem nem igazán tetszett. A betekintési szögeket kb lesz@rom, ha elém raktak volna egy 20-as és egy 23-as nexus-t, szerintem akkor is a 23-ast választom. De igazából nem oszt, nem szoroz, hogy melyik van benne.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1734) Pistabaaa válasza fi:zi'k (#1733) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Na ja. 40-50el többet semmiképp nem ér szerintem sem. :K

(#1735) DonMedve válasza fi:zi'k (#1733) üzenetére


DonMedve
addikt

Ezzel Én is így vagyok.Nekem a wave-be volt de a feketén kívül más negatívumot nem tudok felróni.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1736) tdk.112


tdk.112
aktív tag

Honnan veszitek, hogy az i9023 nagyobb? Én akárhogy méricskélem a sajátomat, hibahatáron belül esik a különbség az i9020 hivatalos méreteihez képest.

http://www.google.com/nexus/#/tech-specs

És akárhogyan keresem a neten, az i9023 méreteihez mindenhol az i9020 méreteit írják, sehol sincs nagyobb méret megadva. Szerintem csak simán gagyi kínai tokokról van szó, ezért nem jó rájuk.

Mellesleg teljesen illogikus is lenne két méretben gyártani ugyanazt a telefont. :))

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1737) robertel


robertel
senior tag

Hát a karbontok Angliából jött, az nem gagyi, de kb használhatatlan, nem lehet elérni a bekapcsológombot és a hangerőszabályzót.
Nekem is erős a gyanúm, hogy ezeknek egy méretben kellene készülniük.
Egyébként nagyon nem jó mindkét tok, nem fedi le teljesen a teló oldalát, kicsúszik belőle, stb
Egy bizadalmam van még a szilikon, ha az se jó, akkor én már nem rendelek :F

Még annyit próbálok meg, hogy ha a karbontok nem kell el, akkor diszkréten levágom a gomboknál a karbonrészt, hátha úgy elérhetők lesznek a gombok. Egyébként nem is érte, mert a képen mikor rendeltem nem volt a gomboknál még plusszba takaró rész, itt meg van :Y

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1738) tdk.112 válasza robertel (#1737) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Erős a gyanúm, hogy Anglián keresztül érkezett az áru Kínából. :)

[ Szerkesztve ]

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1739) fi:zi'k válasza robertel (#1737) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha gondolod én adok el egy TPU tokot.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1740) robertel


robertel
senior tag

Ne megoldottam, levágtam, most hazsnálható a karbontok, és jól is néz ki! :)
Valószínű tényleg kínai cumó lehetett.
Amúgy a TPU tok a szilikon? Ha igen, akkro köszi, az még jön nekem is:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1741) fi:zi'k válasza robertel (#1740) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem, a TPU keményebb, merevebb.
Amit tettem fel képeket, azokból csak a fehér(szürke) a szilikon, a többi TPU. De jobbak is.

#1742
Képet tennél fel, hogy mit kellett kivágni?
Én a zöld TPU tokkal együtt teszem az övtokba. Teljesen jó. :K

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1742) robertel válasza fi:zi'k (#1741) üzenetére


robertel
senior tag

Köszönöm, de asszem ez a karbontok tökéletes lesz, jól kezelhető, elérhetőek a gombok, igy hogy levágtam belöle:)
Egyébként az ilyet szeretem, nem kell kivenni mint a bőrtokból. De azért vésztartaléknak az is jó lesz, nembezsélve a szilikonról.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1743) robertel válasza fi:zi'k (#1741) üzenetére


robertel
senior tag

Parancsolj:
[link]
Igy lehet nem néz ki szépen, de ugye hazsnálat közben ez fel sem tűnik és igy tényleg nagyon jó!
Ez igy nekem bőven elég, fóliázva van és védi a karbontok, ha mégis olyan védelem kell, akkor meg ott a bőrtok. Annyi, hogy karbonborítással már nem fér bele a bőrtokba:)

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1744) tdk.112


tdk.112
aktív tag

Én egy abroncsmintás szilikontokot néztem ki. :D

http://images.esellerpro.com/2209/I/317/70/Google%20Nexus%20S%20Tyre%20Tread%20Combo.jpg

Szerintem állat. :C ~1650 Ft.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1745) robertel válasza tdk.112 (#1744) üzenetére


robertel
senior tag

Nem rossz, de nekem most jólesz ez. Én meg még el akartam adni:)
Végülis igy nem buktás annyira a netes rendleésem, a dealextreme-től jött müanyag tok nem jó ugyan, de jött hozzá stylus és használható fólia, meg 3$ volt mindössze.
Remélem az aksik, töltő és az autós töltő is megjön még és jó lesz.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1746) fi:zi'k válasza tdk.112 (#1744) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Honnan?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1747) tdk.112 válasza fi:zi'k (#1746) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Innen. Ha azt nézem, hogy itthon drágábban tudnék valami natúr szilikontokot venni, akkor egyértelmű a választás. Illetve gépészmérnökként még illik is hozzám. :D

[ Szerkesztve ]

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1748) DonMedve válasza tdk.112 (#1744) üzenetére


DonMedve
addikt

:C Vagány.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1749) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Najolvan, rootolást feladtam, rájöttem hogy túl hülye vagyok ehhez a manőverhez: [link]
akárhányszor lépek be az sdkba mindig telepítget vmit még..

Basszus, azért a bladet ennél soookkal sokkal egyszűbb volt mókolni, rá se kellett dugni gépre ittmeg sdk jdk meg mindenfélét kell telepítgetni.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1750) Bada Bing válasza hallerlaller (#1749) üzenetére


Bada Bing
tag

Hogyan, mire akarod mókolni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.