Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) DonMedve válasza robertel (#1599) üzenetére


DonMedve
addikt

18hónap legjobb tudomásom szerint.Ennyi támogatást kért a Google a gyártóktól.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1602) robertel válasza DonMedve (#1601) üzenetére


robertel
senior tag

Úgy legyen!
Sok esetben már ez is jó lenne!

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1603) kali válasza robertel (#1599) üzenetére


kali
legenda

mire a samsung elfelejti az sgs2 típust, addigra a nexus s meg már hardveresen lesz gyengécske...
mint említettem, az sgs2 esetében a két lépcső - az alverziókat nem is számolva - sima ügy lesz! ;)
a htc adott szempontból irreleváns, az sgs lehet viszonyítási alap, ami eddig minden jót aránylag gyorsan megkapott!
a gányolt dolgot meg inkább nem feszegetem, én inkább a csupasz jelzővel illetném a nexus s esetében, de kinek, hogy...
esetlegesen kifejtheted, hogy miben nyilvánul meg szerinted a gányolás?!?! hogy alapban adott office, (ingyenesen olyan verzió, ami nem csak olvasásra jó), fénykép-, és videószerjókesztő...stb?

[ Szerkesztve ]

(#1604) robertel válasza kali (#1603) üzenetére


robertel
senior tag

Várjuk ki a végét, mikor lesz gyengécske hadrveresen a nexus s.
Van egy sanda érzésem ,hogy ez tovább fog azért frissítéseket kapni mint SGS2.
De én a 2 frissítésben se avygok biztos SGS2 esetében, főleg ha az a második jővő év második felében fog megjelenni!

Gányolás alatt azt értem ,hogy nem szemeteli tele letörölhetetlen dolgokkal, saját programokkal a telefont ami csak lassít. SGS2 esetén se hallanánk szeritnem néha néha akadásról, de ebbe tényleg nem akarok belemenni, mert nem volt még a kezemben, csak fórumokon olvastam, hogy meg lehet azért akasztani azt is, meg nem is nagyon érdekel a téma. Lényeg, ez kapja meg a frissítéseket jó sokáig, reméljük egy idő után herdveresen se kell fejlődniük a telefonoknak a frissítések megkapásáért.
Példának ott a win7, egy 1 GHz-es fél giga rammal szerelt gépen elfut, ami akárhogy is nézzük 10 éves konstrukció.
Na de nem kalandozo kel, mert ugye nem lehet az almát a körtéhez hasonlítani:)

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1605) kali válasza robertel (#1604) üzenetére


kali
legenda

várjuk, de a nexus s 2012 végén szerintem már bőven gyenge telefon lesz hardveresen!
minden telefon megakasztható, még a legjobb is, és gyanítom a nexus s kevesebb alkalmazás telepítésétől megakad, mint a galaxy s 2!
szemetelés; én például pont szeretem azt, hogy az s2 esetében szinte semmilyen külső alkalmazást nem kell külön telepíteni, mindenre alapban képes a rendszer, de felesleges program nem kifejezetten van fent alapban!
az s2 tesztek még ke2 firmware alatt készültek, javaslom próbáld ki a telefont a 2.3.4 kg1 firmware verzióval, hátha tetszik majd, amit látsz! ;)
a wp7 más tészta, az nem android... :N
megint más kérdés, hogy ebben a nagy rohanásban az sgs/nexus s lassan kifutó telefon lesz, az sgs2 még húzza egy ideig, de mire az is kifutó szériába kerül, meg elmarad a frissítés, akkor már régen újabb telefonom lesz, szóval nem kimondottan foglalkoztat a frissítési mizéria, ahogy az sgs is hamarabb eladásra került nálam, mint a frissítés elmaradt volna!

(#1606) robertel válasza kali (#1605) üzenetére


robertel
senior tag

Teljesen más szemszögből nézzük a dolgokat, én ezzel a telefonnal akár 4-5 évig is ellennék, söt az előző lg-met se cserétlem volna le, ha nem lett volna használhatatlan.
Engem a telefon használhatósága érdekel, frissítések meg azért, mert gondolom mindig valamit faragnak gyorsítanak a telón, de nekem már igy is megfelel, hogy van benne pl magyar nyelv. Csak olyan hibái ne legyenek majd mint optimusnak és akkor a frissítések se érdekelnek.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1607) DonMedve


DonMedve
addikt

Mivel Nexus S tulajdonosok vagyunk élvezni kell a Google által nyújtott dolgokat! ;]
Ha valakit érdekel a Google+ az szóljon! :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1608) kali válasza robertel (#1606) üzenetére


kali
legenda

igen, lassacskán már az andoid is eljut(ott) olyan szintre, hogy alapban is használható, ha megfelelő vas van alatta, ellenben én szeretem nem évekig használni a telefonjaimat, mert nem lelakva még aránylag árában eladhatom, és nem kell rengeteget rápótolni egy jobbra.

(#1609) petiked válasza DonMedve (#1607) üzenetére


petiked
tag

kéz alatt van minden funkció pont ott és pont akkor, ahol és amikor kell Google+ - jó lehet :)

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#1610) DonMedve válasza petiked (#1609) üzenetére


DonMedve
addikt

Eléggé hajaz a Facebookra,de nem rossz tényleg.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1611) DemonDani válasza DonMedve (#1607) üzenetére


DemonDani
addikt

Érdekelne, de nem kapok meghívót a rendszertől, pedig támogatom őket minden fronton :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1612) DonMedve válasza DemonDani (#1611) üzenetére


DonMedve
addikt

Küldj egy mailt amire küldhetem a meghívót.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1613) robertel válasza kali (#1608) üzenetére


robertel
senior tag

Hát nem tudom, szeritnem alapban használható igazán:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1614) kali válasza robertel (#1613) üzenetére


kali
legenda

használtál te anno kezdeti csupasz 1.5 rendszert? :U
bár azóta legalább van mit telepítgetni a csupasz rendszerre...

[ Szerkesztve ]

(#1615) robertel válasza kali (#1614) üzenetére


robertel
senior tag

Én a mostanról beszélek, tuti jobb a csupasz rendszer mint a "gányolt".
Market meg ott van, ami kel le lehet szedni és nem kell root meg minden más buhera.

Egyébként 1.6-ot használtam, nagyon kiábrándító volt szó m iszó, annak midnegy léett volna, hogy csupasz vagy gányolt, igy is úgy is sz@r volt.

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1616) kali válasza robertel (#1615) üzenetére


kali
legenda

nem feltétlenül jobb, és nincs gányolt rendszer, csak ha valaki külön belegányol magának - az meg esetetekben is adott, sőt... -, a gyártó integrál, ami bizonyos esetekben még jobb is, mint az utólagos manuális telepítgetés!
nekem nincs root, sem más gányolás, ellenben van egy kész rendszer, ami alapban szinte mindent tud, külön telepítgetés nélkül is! szóval tényleg nézőpont kérdése...

(#1617) Grande Ale válasza DonMedve (#1612) üzenetére


Grande Ale
őstag

Szia! Küldenél egy meghivót nekem is? Küldök privit.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1618) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Sziasztok!!!!!

[link]

[link]

Samsung I9023 Nexus S vagy Samsung I9020 Google Nexus S mi különbség van?????

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#1619) próbakocka válasza Kunsztler (#1618) üzenetére


próbakocka
senior tag

ha elolvasnád a fórumot, vagy guglit használnál tudhatnád, hogy a 9020 amoled-es (nem európa), 9023-as SLCD-s ... (pl. magyarországon forgalmazott) nexus S-t jelent.

ha megkérdezed mi a különbség az amoled és az slcd között .... :(((

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#1620) Kunsztler válasza próbakocka (#1619) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Inkább meg se merem kérdezni.......

Nexus 5

(#1621) petiked válasza Kunsztler (#1620) üzenetére


petiked
tag

1, 2-video, 3, 4, 5

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#1622) Kunsztler válasza petiked (#1621) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Köszönöm szépen!!!

Nexus 5

(#1623) próbakocka válasza Kunsztler (#1620) üzenetére


próbakocka
senior tag

olvasással messzebbre jutsz, kérdezéssel gyorsabban kapsz választ

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#1624) Pter_


Pter_
tag

Sziasztok! Egészen új vagyok a Nexus S-esek táborában, az ominózus t-mobile akció alkalmával jöttem át ide Desire-ről. Nem bántam meg a cserét, de van egy problémám, ami ma már másodszorra jött elő. Ha hívnak előfordul, hogy semmilyen mozdulatra nem reagál a képernyő. Ma benyomtam a kikapcsológombot hívás közben, így képernyő kikapcs,majd gyorsan vissza és utána már reagált. Ez így nem normális, de nem is hardveres inkább szoftveres hiba. Legújabb friss 2.3.4 van fent. Járt már így valaki?

(#1625) robertel válasza Pter_ (#1624) üzenetére


robertel
senior tag

Hála isten én még nem, sok hívásom mondjuk nem is volt.
Fórumot olvasgatva másnál se olvastam ilyesmit, remélem egyedi esetről van csak suó.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1626) Nundee K.


Nundee K.
tag

Sziasztok!

Gondoltam, beköszönök, mint új Nexus S tulajdonos. 9 hosszú nap várakozása után ma sikerült átvennem Kelet-Mo. talán utolsó eladó T-mobile-os készülékét. :)

Szóval Üdv köztetek és kezdem átnyálazni a topic-ot előlről. :K

(#1627) hallerlaller válasza Nundee K. (#1626) üzenetére


hallerlaller
addikt

Gratula hozzá! Volt még az akcióból? Vagy hogy? :)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1628) Pter_ válasza robertel (#1625) üzenetére


Pter_
tag

Kicsit utánanéztem, sajnos ismert hiba :(
Itt lehet róla olvasni

[ Szerkesztve ]

(#1629) robertel válasza Pter_ (#1628) üzenetére


robertel
senior tag

Reméljük majd egy frissítés segít rajta..
Jó, hogy említve lett, legalább tudjuk, hogy kell orvosolni.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1630) Nundee K. válasza hallerlaller (#1627) üzenetére


Nundee K.
tag

Nem volt egyszerű, gondolhatod, pláne azért, mert tegnap kikerült az árlistáról a készülék. Én Miskolcon vettem át ma, elvileg Nyírbátorból érkezett meg 9 nap alatt. Az eladó nagyon rendes volt, lázas telefonálgatásba kezdett, és a lényeg az, hogy a kifutott akciós áron megkaptam a készüléket. Tehát most öröm van meg bódottá'! :D

[ Szerkesztve ]

(#1631) fateless válasza Pter_ (#1624) üzenetére


fateless
veterán

Én is jártam már így többször is (nekem sok hívásom van). Majd átolvasom, amit linkeltél :R

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1632) hallerlaller válasza Nundee K. (#1630) üzenetére


hallerlaller
addikt

Hát nagy szerencséd van akkor mert 1én jött ki eza akció és írták h aki du 4 után rendelt webshopból annak már nem hagyták jóvá, szoval csak pár szerencsés jutott így telefonhoz, köztük jómagam:)

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1633) Slukkica válasza hallerlaller (#1632) üzenetére


Slukkica
őstag

Akkor nekem szerencsém volt. Fél 5kor rendeltem és küldtek! :C

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#1634) komloskaroly válasza Pter_ (#1624) üzenetére


komloskaroly
tag

Szia nálam is ugyanez van sajnos

G3 D852

(#1635) robertel válasza komloskaroly (#1634) üzenetére


robertel
senior tag

Ezt azért szoftveresen lehet majd javítani?
Én még nem tapasztaltam, d eigazából telefonálásra használom legkevésbé a telómat, de azért zavaró lehet.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1636) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Később én is tolok pár gondolatot, hogy eddig milyen hibákkal találkoztam.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1637) palesz53


palesz53
senior tag

egy kis nfc + paypal - [link]

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#1638) Bada Bing válasza fi:zi'k (#1636) üzenetére


Bada Bing
tag

Ha már a hibák szóbajöttek, elmondom én mit találtam. A Bluetooth fülesem nem működik megfelelően a telefonnal. Olykor, ha leállítom a zenelejátszást, szétkapcsol, majd újracsatlakozik. Máskor a képernyőzár hatására némul el. Megint máskor egyszerűen nem szól, noha állapota Paired and connected. Ilyenkor csak lecsatlakoztatás, csatlakoztatás kombó hatására javul meg, nem mindig első lépésben. Úgy nagy általában véve szól, csak ezek a naponta 2-3x felbukkanó, kiszámíthatatlan és megérthetetlen dolgok zavaróak. A hibát külföldi fórumokon is leírták már.

Az említett füles N95-tel problémamentesen működik.

(#1639) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#1636) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor ami eddig kijött:
-A legbosszantóbb, hogy a hangerőszabályzó gombok alatt nyöszög a keret. Van kb egy 0.5mm-es mozgása. Remélem a szilikon tokkal megszűnik.
-Ez és a következő dolog lehet a routeremmel függ össze. A Market elég kiszámíthatatlanul működik. Kezdve azzal, hogy nem mindig tölt be, gyakran kell kapcsolódási hiba miatt újra próbálkozni keresésnél. Idegesítő, mikor harmadjára-negyedjére sem működik jól.
-A gyári böngészőt használtam eddig csak. Alapvetően elégedett vagyok vele, de időnként mintha kifagyna egy új oldal beöltésénél. Kimerevedik a kép és nem történik semmi látható. Aztán egyszer csak betöltött. gombnyomásra reagál ettől függetlenül.
-GMapsen nagyon lassan, vagy egyáltalán nem talál meg net kapcsolat nélkül.
-A korábban említett egyedi, kontakthoz rendelt csengőhang problémája.

Hirtelen ennyi.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1640) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#1639) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Még annyi eszembe jutott, hogy a Barcode scanner nevű app használatakor, időként érdekesen pukkan, kattan egyet. Mintha egy szikráztató szikrázna.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1641) csabibmx


csabibmx
tag

Kérdés:

Nálatok,hány karakter 1 sms?
Mert többször észrevettem,hogy rövidebb üzenetet is 2-3 üzenet ként küld el ami 2-3 sms ára is.
A gyári üzenet kezelőt használom de ott nem találtam ilyen jellegű beállítást (régi Nokiákba volt valami ilyen jellegű beállítási lehetőség).
Van erre valami gyógy mód?
Köszi

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#1642) fateless válasza csabibmx (#1641) üzenetére


fateless
veterán

Miért, te megtaláltad a karakterszámlálót? Én nem. :F

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1643) robertel válasza fi:zi'k (#1639) üzenetére


robertel
senior tag

Azt a nyöszörgést én is érzékeltem, de szerintem nem vészes, főleg tokban majd, nem is veszük majd észre.
Más negatív dolgot viaszont nem érzékeltem és ami a legfontossabb szoftveresen jó a teló, meg se röccent nekem még.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1644) bosa válasza fi:zi'k (#1639) üzenetére


bosa
tag

hy

fél éve van i9020 nekem és különösebb bajom nincs vele.

gmaps az eleve online navigáció net nélkül nem sokra mész vele (tudom az uj már valamennyit tárol), agps nélkül minden gps lassú, ha van net akkor baromi gyors.

az egyedi csengöhang az csak user error leírták hogyan kell beállîtani

nekem csak az usb és a jack aljaztnál lehet kicsit benyomni de ott az ember nem nyomkodja...

router probléma nálam nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1645) csabibmx válasza fateless (#1642) üzenetére


csabibmx
tag

Nem találtam,nem is kerestem.
De ránézésre meg tudom állapítani,hogy ami kb 160 karakter lehet az nem 4x annyi mint ahány sms-be elküldi. :)

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#1646) fi:zi'k válasza bosa (#1644) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

"az egyedi csengöhang az csak user error leírták hogyan kell beállîtani"
:N

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1647) csabibmx válasza csabibmx (#1645) üzenetére


csabibmx
tag

Letöltöttem a handcent sms alkalmazást.Az számolja a karaktereket.Valaki írta véleménybe,ha letöltöd a magyar nyelvi csomagot mellé akkor az ékezetes betűk is csak 1 karaktert számlálnak.Bár nekem ez a része továbbra se működik. :F
Egy á betű pl. 91 karakter. :Y

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#1648) petiked válasza csabibmx (#1647) üzenetére


petiked
tag

akkor ilyen szavakat ne nagyon használj: ámbár, álláskínálat, álumínium :DD :))

[ Szerkesztve ]

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#1649) fi:zi'k válasza csabibmx (#1647) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nálam tökéletesen működik a handcent sms, és a karaktereket is jól számolja.

Btw, naptár widgetet, hogy tudnám használhatóvá tenni. Állandóan sípol, hogy nincs alapértelmezett naptár, pedig már beállítottam.
El tudja mondani vki az elejétől, hogy miként kell? Lehet elnéztem vmit.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1650) Szancsó válasza fi:zi'k (#1646) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Egyedi csengőhang így nem megy?
Címtár / <névjegy kiválasztása> / <menü gomb> / Beállítások / Csengőhang / csengőhang kiválasztása

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.