Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) szilu7 válasza fi:zi'k (#1649) üzenetére


szilu7
senior tag

A gyári naptár widgetet használod? Arra nem tudok okosat mondani.
Viszont nekem eddig a CalWidget vált be a legjobban, az elmúlt két éves androidos pályafutásom alatt. Egyszerű és praktikus.

(#1652) fi:zi'k válasza Szancsó (#1650) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Már korábban írtam, hogy nem. :(

A Ringtone Groups appot használom, de ott meg arra nem jövök rá, hogy miként lehet több csoportot létrehozni.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1653) DonMedve válasza fi:zi'k (#1646) üzenetére


DonMedve
addikt

:K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1654) fi:zi'k válasza DonMedve (#1653) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szerinted nincs igazam?!
Ha azt csináltam magamtól is, amit egyébként ti is leírtatok akkor miért lenne user error?! :F
Még a gyári hangot sem tudja megjegyezni.

Egyébként meg én örülnék legjobban, ha csak user error lenne. :D
De tényleg nem tudom mit nem csinálok jól.

#1651
A naptárat sikerült megoldanom.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1655) DonMedve válasza fi:zi'k (#1654) üzenetére


DonMedve
addikt

Na az előbb kipróbáltam.
Először nekem sem ment,de másodikra már működött,meg utána akármit állítottam aszerint csengett. :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1656) fi:zi'k válasza DonMedve (#1655) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hát én már vagy 30x próbáltam.

Újabb kérdés jutott eszembe. Vmi villog értesítő fény jelzés megvalósítható a telefonnal?

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1657) hallerlaller válasza fi:zi'k (#1639) üzenetére


hallerlaller
addikt

-A legbosszantóbb, hogy a hangerőszabályzó gombok alatt nyöszög a keret. Van kb egy 0.5mm-es mozgása. Remélem a szilikon tokkal megszűnik.

Nekem nem nyöszörög :U Nem lehet h soxor vetted le a hátlapot és letört ott egy fülecske?

(#1656) fi:zi'k

Vmi villog értesítő fény jelzés megvalósítható a telefonnal?

ezt én is furcsállom, blade-en a vissza gomb ledje 4 színű volt, alapból fehér, nem fogadottnál smsnél zölden villogott, töltés közben folyamatos zöld, lemerülten piros, és még volt narancssárga is csak azt már nemtudom mikor :)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1658) robertel válasza hallerlaller (#1657) üzenetére


robertel
senior tag

Szerintem legtöbbünknek lesz valami tok hozzá, igy a nyöszörgés nem lesz többé hiba:)
Szerencsére a leírt hibákból én még ezen az egyen kivül egyet se tapasztaltam, remélem nem is fogok.
Továbbra is azt mondom midnen Ft-ot megért ez a teló!

fi:zi'k

Nekem is az mozog, de a tok lefedi azt is nem?

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1659) fi:zi'k válasza hallerlaller (#1657) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem a hátlapnál, hanem a kijelzőt takaró plexit körülölelő vékony keret.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1660) hallerlaller válasza fi:zi'k (#1659) üzenetére


hallerlaller
addikt

Na most megnyomkodtam, de semmi nyekergés.. hopp tényleg egy kicsit benyomható, de nem vészes, nem nyekereg hátisten, alig érezhetően benyomható, remélem nálam nem lesz ennél rosszabb.. kopp kopp

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1661) rielon válasza Slukkica (#1576) üzenetére


rielon
csendes tag

Köszi szépen, erről nem is tudtam! :)
Viszont olyan problémám van, hogy az akksi csak 95%-ig töltődik és egész gyorsan merül. Ez nem a MIUI miatt van, ugye? Netarchy kernel van rajt, lehet hogy az, de lehet, hogy az akksi a hibás :F

(#1662) MoRock válasza fi:zi'k (#1656) üzenetére


MoRock
csendes tag

Hali!

Én most váltottam Motorola Defy-ról, és nekem is a notification led talán az egyetlen, ami hiányzik a Nexusból.
Esetleg az alsó 4 "gombot" nem lehet valahogy villogtatni? Persze lehet, hogy ez hülyeség... :U

(#1663) MoRock válasza rielon (#1661) üzenetére


MoRock
csendes tag

Az akksi nekem is csak 95-97%-ig tölt, de ahogy néztem másoknak is hasonlóan működik. Mindenesetre tényleg furcsa. :F
Ráadásul nekem még szinte "gyári" állapotban van a telefon, szóval az sem lehet, hogy valami program miatt csinálja.

(#1664) Bada Bing


Bada Bing
tag

Igen, már leírtuk, hogy teljesen normális a 95%-ig töltődő akksi. A gyors lemerülés viszont nem. Más okostelefonokhoz képest ez egészen sokáig bírja. A beállítások között megtalálhatod alkalmazásra lebontva, hogy mi fogyasztott sokat. Próbáld kideríteni!

(#1665) rielon válasza Bada Bing (#1664) üzenetére


rielon
csendes tag

Köszi az infót, lehet hogy csak túl sokat nyomkodom! :D

(#1666) fi:zi'k válasza MoRock (#1662) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én is ilyet keresnék. Még csak az sem kell, hogy különböző színekben villogjon. Csak lássam egyből, hogy esemény volt.

Egyébként furcsa, hogy ez egy referencia telefon, és "sok minden" hiányzik belőle (nem feltétlenül nekem):
-microSD foglalat
-FM rádió
-értesítő led

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1667) csabibmx válasza fi:zi'k (#1649) üzenetére


csabibmx
tag

Letöltöttem indításnál felajánlotta,hogy szedjem le a magyar nyelvi csomagot.Azt is letöltöttem.De a nyelvi csomagoknál nem találtam magyart és bár a többit engedélyeztem így már csak az ő és ű fogyaszt sok karaktert.
Hogy lehet bele "varázsolni" a magyar betű készletet,mit csinálok rosszul?

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#1668) palesz53 válasza csabibmx (#1667) üzenetére


palesz53
senior tag

a hosszú ő és ű soha nem lesz jó, vagyis nem lesz csak 1 karakter - egész egyszerűen nincsenek benne a szabványban...
de pl más ékezetes betűk is átkonvertálásra kerülnek - pl az á is fordított ékezettel jelenik meg a fogadónál

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#1669) DonMedve válasza MoRock (#1662) üzenetére


DonMedve
addikt

De van.De most meg nem mondom neked mi a neve.Ha jól tévedek a Android apps topikba olvastam róla,de lehet itt tettek róla említést.Keress rá. :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1670) Slukkica válasza palesz53 (#1668) üzenetére


Slukkica
őstag

Igen ezek a magyar ékezetes betűk nagyon bosszantóak :)
Ez volt a miui-ban az első amit megcsináltam!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#1671) DonMedve válasza MoRock (#1662) üzenetére


DonMedve
addikt

Esetleg próbáld meg ezt. Azt írják jó.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1672) DonMedve


DonMedve
addikt

;]

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1674) DemonDani válasza DonMedve (#1672) üzenetére


DemonDani
addikt

nektek amugy frissül a G+ kliens mikor történik valami? nekem mindig akkor szinkronizál mikor elindítom az appot, nem dobja fel mint a facebookos :S

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1675) DonMedve válasza DemonDani (#1674) üzenetére


DonMedve
addikt

Most újabban nekem se.1-2 napja.Eddig nem volt gond.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1676) fi:zi'k válasza DonMedve (#1671) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ugyanerre a sémára kicsit dizájnosabb kivitelben a BubbleBuzz.
Bár engem még mindig az zavar, hogy nem az érintő gombok villognak. Totál elég lenne.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1677) csabibmx válasza DemonDani (#1674) üzenetére


csabibmx
tag

Nekem tegnap jelzett,hogy valaki ismerősnek jelölölt :C

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#1678) DonMedve válasza fi:zi'k (#1676) üzenetére


DonMedve
addikt

Van olyan is.De annak tényleg nem tudom a nevét.Mondom keress rá.Néztem róla videót is.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1679) palesz53


palesz53
senior tag

azt ne felejtsétek, hogy a g+ még csak béta...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#1680) MoRock válasza DonMedve (#1671) üzenetére


MoRock
csendes tag

Köszi, kipróbáltam. Nem rossz, a gond csak az, hogy nem tudom mennyire terheli az akksit, mert a kijelző állandóan be van kapcsolva.
Jobb lenne valami olyan, ami csak a gombok világítását kapcsolja be...

(#1681) fi:zi'k válasza MoRock (#1680) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A BLN control app lehet megoldás, de ott vmit mókolni kell. Én most azzal nem foglalkoztam.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1682) MoRock válasza fi:zi'k (#1681) üzenetére


MoRock
csendes tag

Ez jónak ígérkezik, holnap megpróbálom működésre bírni!

(#1683) DemonDani


DemonDani
addikt

Amúgy az hogy van, hogy az én alap 2.3.4es Nexus-om 1400pontot tud a Quadrant alatt, de a sok moddernek már a Mhz állítása nélkül is 3000pont van? Milyen mögöttes tartalma van ennek? Egy másik ROM ennyivel gyorsabb lenne a gyári helyett? Mert elég hihetetlen azért, hogy 2szer gyorsabb legyen a teljesítményhez való piszkálás nélkül, inkább cheat gyanus már :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1684) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Meg jött az első tokom az 5-ből.
1 hét alatt ideért és teljesen korrekt minőségű.
Ja és még jött pluszba 2 fólia is, bár sok reményt nem fűzök hozzájuk. :)

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1685) DemonDani válasza fi:zi'k (#1684) üzenetére


DemonDani
addikt

ennyi pénzért még jó, hogy jó a minősége :K valami fényképet csinálhatnál hogy milyen a telefonon mert én sosem tennék rá ilyen izét, de hátha változik a véleményem ha látnám milyen feltéve

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1686) fi:zi'k válasza DemonDani (#1685) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Majd később rakok fel képet.
Alapvetően én sem vagyok híve ennek, de ez a zongora lakk műanyagot nagy nem szeretem több okból sem.
Igazából az övtokra várok.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1687) hallerlaller válasza DemonDani (#1683) üzenetére


hallerlaller
addikt

a Mhz-ek állításával nem jó fokozni a teljesítményt, bizonytalan működéshez vezet, tapasztaltam blade-en.

rengeteg egyéb dolog van amivel lehet fokozni, nekünk felhasználóknak egyszerűbb egy rom felrakással.

ilyenek pl: [link]

Ami elsőre érdekes volt számomra, hogy rosszabb eredményt kaptam Quadrant tesztekben, mint az ext4-en futó Galaxy S-emen (2.3.4 van az SGS-en és a Nexus S-en is). Több mérés után is maradt a helyzet, ezért megvizsgáltam Quadrant Advanceddel, hogy mi is lehet a különbség oka. Nos, kisebb mértékben a 3D, ami ugye azt jelenti, hogy a Samsung jobb drivert írt, mivel a két készülékben ugyanaz a bivaly erős PowerVR SGX540 grafikus mag dolgozik. Nagyobb mértékben viszont az I/O teljesítmény. Ekkor gyorsan meg is néztem, hogy mi van a Nexus S-en és kiderült, hogy bár a rendszer és az adatok ext4-en vannak, a cache és a /efs yaffs2-őt használ. Nos, vagy a yaffs2 teljesítménye gyengébb vagy az XDA-s srácok jobbat értik a témát, mint a Google. Egyik sem elképzelhetetlen. Természetesen egy gyári Galaxy S-t simán elver a Nexus, hiszen alapból azon RFS dolgozik (ami miatt itt és most újra beírom a fekete pontot a Samsungnak, mellékvágány, de szerencsére többet ők sem hibáznak és azóta csak yaffs2 és ext4 rendszert használnak minden készüléken). Egyébként az RFS nem véletlen, korábban szinte az összes mobilon az volt, a rossz szokásoktól pedig nehezen szabadul az ember.

amúgy nekem is ~1400-at mutat a quadrant, de jó ez így, nem akarom még piszkálni, ígyis gyorsabb mint az előző telefonom.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1688) robertel válasza fi:zi'k (#1686) üzenetére


robertel
senior tag

Nekem a dealexteeme-s tok jött meg, hát é nezzel jól megszívtam, mivel kicsi..
Viszont a fólia ami vele jött az nagyon jó, jobb mint az a 6 db-os amit ebayről rendeltem.
a többi tokom meg tartozék meg még nem jött, pedig már lassan 2 hete megrendeltem..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1689) Bada Bing


Bada Bing
tag

Akinek sikerült jó tokot vennie, az ossza meg kérem! Nekem két tok érkezett meg, az egyik kicsi (feltehetőleg i9020-ra jó, bár ezt nem írták a hirdetésben), a másik pedig teljesen más mint amit rendeltem, valami egészen másmilyen telefonra való (bár a borítékon jól szerepel, csak nem az van benne, amit ráírtak).

Jött 6 db ebayes fólia is , most azon gondolkozom, fel merjem-e rakni. Hallottam már olyat, hogy kijelzőt tört szét a leszedhetetlen fólia. Használt már valaki ilyen fajtát?

(#1690) robertel válasza Bada Bing (#1689) üzenetére


robertel
senior tag

Én németországból rendeltem fóliát, 5 db-ot, mind ment a kukába, most a tok kicsi, az ebayen meg az egyik eladót már törölték, akitől az autós töltőt meg tartót rendeltem.
Befejeztem egy életre az ebayes rendeléseket, inkább itthon veszek 4e Ft-ért tokot, ügyfélszolgálat meg sajnálja, de nem zud mit tenni..
Pedig megfogadtam már, mikor a 32 GB-os memórialártyám rossz volt, hogy nem rendelek többet netről, de annyira kecsegtetők az árak, hogy nem álltam meg.
Mindegy, nem nagy pénz, de azért bosszantó!

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1691) Szancsó válasza Bada Bing (#1689) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Kinek mi a jó... Hasonlót zsákmányoltunk egy Voda boltban 1500 -ért (igen, az is ugyanilyen SGS -re való, csak a körök helyett hullám-minta van rajta), asszonynak pont megfelel. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy néha megéri szétnézni boltokban is, hátha...
(A kijelzőt szerintem inkább az ügyes user darabolta fel: azért ezekre nem ipari ragasztó van kenve...)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#1692) rankesz válasza hallerlaller (#1687) üzenetére


rankesz
veterán

Amúgy, ha valakinél a közelben megoldható, megnéznék már egy nexus s-t, a galaxy s-t majdnem lecseréltem erre...

Nekem amúgy a quadrant most 2800 körül ad, full custom mindennel...(2.3.4)

(#1693) Slukkica válasza rankesz (#1692) üzenetére


Slukkica
őstag

"Amúgy, ha valakinél a közelben megoldható, megnéznék már egy nexus s-t"

Merre laksz?

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#1694) hallerlaller válasza rankesz (#1692) üzenetére


hallerlaller
addikt

majd vmi goán összefutunk :D mostanában elkezdtem megint járni.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1695) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#1686) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egész jó a tok. A kijelző síkjában ér véget, a oldalsó gombok jól benyomhatóak. A fólia meg lehet még jó is lesz. :)
Pár kép:

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1696) vamosip válasza Bada Bing (#1689) üzenetére


vamosip
tag

Én ilyet rendeltem, de egy kicsit széles, hosszra viszont rövid kiáll a vége fél cm-t. A legnagyobb gond viszont, hogy annyira lefogja a hangszórót, hogy alig hallani :(

[link]

A másik, ami ebayről való az a , [link] amit inkább használok, mert a hátulját jól védi, nem ér le az asztalra a fényképező rész sem. Viszont a tetejét/alját annyira nem védi.

Szilikont nem szeretnék, mert tapad, nehéz zsebre tenni és annó N8-on kinyúlt alig pár hónap alatt.
A műanyag, ill. gel nem tudom milyen lehet...

[ Szerkesztve ]

(#1697) rankesz válasza hallerlaller (#1694) üzenetére


rankesz
veterán

OZORA? :DDD ...én megyek--- ez ez egy buli van egy évben( ilyen) de akkor... :DDD

Slukkica Kecskemét

[ Szerkesztve ]

(#1698) Slukkica válasza rankesz (#1697) üzenetére


Slukkica
őstag

Akkor nem a közelemben. Komárom megye

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#1699) hallerlaller válasza rankesz (#1697) üzenetére


hallerlaller
addikt

Hű, hát tavaly is csak hétvégére mentem, meg oda lehet nemkéne vinni a nexus-t, van egy elfekvő ezeréves nokia 6020-as fesztiváltelefon, azért nemkár :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1700) robertel válasza hallerlaller (#1699) üzenetére


robertel
senior tag

Én is igy vagyok, partyzni ezt nem viszem, csak az a baj a két gagyitelefonom tényleg gagyi:)
Egy voda 136 meg egy alcatel s210- Se mp3, se kamera, se semmi:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.