Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Slukkica


Slukkica
őstag

Használ valaki MIUI-t?

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#1552) DemonDani válasza palesz53 (#1549) üzenetére


DemonDani
addikt

és miként lehet egy kártya adatait bevinni egy NFC chipbe? Mert ilyenre vonatkozót nem találtam a telefonban

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1553) tjb007 válasza DemonDani (#1552) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azt sehogyan, azt max. a bankok/kártyakibocsájtók tudnák de ők meg nem fogják.
Ezt a Vodafone -os NFC -s móka annyit fog jelenteni, hogy annak az összege amit éppen vásároltál hozzá fog adódni a havi számládhoz/le fogja vonni az egyenlegedből.

(#1554) robertel válasza tjb007 (#1553) üzenetére


robertel
senior tag

Kártyásoknál meg gondolom rögtön vonódik le.
Ha az nfc használata tényleg a kártyaösszegről történik, akkor sikeres lehet.
Ha bankkártyát kellene hozzáadni, akkro asszem én kihagynám.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1555) robertel válasza robertel (#1554) üzenetére


robertel
senior tag

Egyébként későbbi frissítések esetén képes lehet HD videók rögzitésére is a kamera vagy ez nem csak szoftveren múlik?
Ramot nem bánnám ha fel tudnák még majd tornázni mondjuk 750 MB-ra.
Szeritnetek ezek lehetségesek?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1556) manchester85 válasza robertel (#1555) üzenetére


manchester85
addikt

Persze, és egy szoftverfrissítéssel majd kerül bele egy 10 megapixeles kamera meg xenon vaku is, mi? :U

i6 Silver

(#1557) robertel válasza manchester85 (#1556) üzenetére


robertel
senior tag

Jó csak kérdezem, mert szoftverfrissítéssel elég sok midnent meg lehe toldani ma már, de akkor látom ezt nem:)

Ram bővíthetőségéről viszont valaki írt, hogy az frissítéssel megoldható lenne.
Kiváncsi leszek majd rá..

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1558) manchester85 válasza robertel (#1557) üzenetére


manchester85
addikt

Hát az alkatrészeket, memóriachipeket nem lehet kicserélni vele. :)

i6 Silver

(#1559) petiked válasza manchester85 (#1558) üzenetére


petiked
tag

olvastam vhol egyik fórumban, hogy egyik telón a kamera "sima" és vhogy HD felvételre lehet kényszeríteni... érdekes, vagy csak nem értettem a hsz-t.
amúgy nagyon meg lehetne gazdagodni, ha vki kitalálná, hogyan lehetne egy "örök" telefont venni, ahol elég szoftveresen a megapixeleket változtatni és minden mást :)

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#1560) robertel


robertel
senior tag

Ugye DLNA nincs a készülékben?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1561) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

ubuntut próbált vki rávarázsolni?esetleg backtracket?:):)

(#1562) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Sziasztok!!!

Ajánlatos készülék?Ha nem akkor melyiket ezen árért?
Hivatalosan van hozzá magyar nyelv?????
Hivatalosan van hozzá 2.3.4?
Hitelre lehet ezt valahol venni?Mert sehol nem látom pffffffff
Előre is köszike!

Nexus 5

(#1563) fateless válasza Kunsztler (#1562) üzenetére


fateless
veterán

1 Igen.
2 Sok más is alternatíva ehelyett
3 Igen
4 Igen
5 Igen

Szivesen

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1564) robertel válasza Kunsztler (#1562) üzenetére


robertel
senior tag

Ahogy látom legolcsóbban 78ért van gsmline-nál, szeritnem ennyiért is megéri, igaz plussz 10ért van optimus 2x, de nem vagyok benne biztos, hogy az akadásmentesebben müködik mint ez! Ugye ott az lg saját cuccai lassíthatnak, mig itt ilyen gond nincs!
1 hét használat után hibát még nem véltem felfedezni rajta! Minden röcenésmentesen megy!

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1565) robertel


robertel
senior tag

Tényleg, az most, hogy van, hogy 13 GB a külső tárhely, a belső 1 GB, és elvileg ugye 16 GB az össz memória? Hova megy el 2 GB?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1566) molnarpeter válasza robertel (#1565) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nem 1024-gyel, hanem 1000-rel kell számolni.

Mp

(#1567) DonMedve válasza robertel (#1565) üzenetére


DonMedve
addikt

Semmi.

Bocs robertel hülyeséget írtam.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1568) robertel válasza DonMedve (#1567) üzenetére


robertel
senior tag

Aha, akkor igy értem már, hogy lehetne RAM-ot ebből bővíteni, remélem megoldható lesz későbbiekben!

Vagy nem?:)

Ok!

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1569) DonMedve válasza robertel (#1568) üzenetére


DonMedve
addikt

Akkor az 14GB.Itt a leírás.

molnarpeter:Mégha úgy is van ahogy mondod,márpedig úgy van,1024-el osztunk,ugye kettes számrendszer él.
De ha kereken 16000MB memóriát tettek bele,az akkor is 15.625GB. :F

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1570) robertel válasza DonMedve (#1569) üzenetére


robertel
senior tag

Aha, érdekes, hogy 14 GB van benne, nem szokványos.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1571) DonMedve


DonMedve
addikt

Csak akkor még mindíg az a kérdés,miért 16GB van ráírva?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1572) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Gondolom az 'egyéb' partíciók is foglalnak valamennyit, meg egy kevés üres helyet is hagyhattak... Talán.

mp

(#1573) DonMedve válasza molnarpeter (#1572) üzenetére


DonMedve
addikt

Lehet.Nem tudom Én se.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1574) tjb007 válasza molnarpeter (#1572) üzenetére


tjb007
nagyúr

A partíciók valószínűleg itt is nagyobbak mint kéne, mint amekkorára szükség lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1575) rielon válasza Slukkica (#1551) üzenetére


rielon
csendes tag

Én igen, de csak ismerkedek vele egyelőre! :)

(#1576) Slukkica válasza rielon (#1575) üzenetére


Slukkica
őstag

Ha érdekel van magyar nyelv hozzá :D

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#1577) petiked válasza Slukkica (#1576) üzenetére


petiked
tag

a 2.3-ban, amivel adják a nexus-t van magyar nyelv, igaz? vagy vmelyik hozzá tartozó hivatalos frissítésében?

[ Szerkesztve ]

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#1578) Pistabaaa válasza petiked (#1577) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

2.3.3-mal adják, abban nincs. 2.3.4-ben már van (bekapcsolás után ahogy le tudja kérdezni, már fel is ajánlja)

(#1579) petiked válasza Pistabaaa (#1578) üzenetére


petiked
tag

szuper, köszi - ezért is döntöttem úgy hogy ez lesz a megfelelő választás, ezek a hivatalos dolgok és a sok-sok frissítés, megbízhatóságra utalnak... tettszik. :)

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#1580) Slukkica válasza petiked (#1577) üzenetére


Slukkica
őstag

A rielon kérdésére válaszoltam. A kérdésben benne volt hogy mire.:)
A MIUI-hoz van magyar nyelv!

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#1581) petiked válasza Slukkica (#1580) üzenetére


petiked
tag

igen, már visszaolvastam... bocs, hogy értetlenkedtem... :)

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#1582) DemonDani válasza petiked (#1579) üzenetére


DemonDani
addikt

arra figyelj, hogy ehhez wifi kell mindenképpen!
több mint 100MB a 2.3.4 telepítő.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1583) DemonDani


DemonDani
addikt

HD videózás megoldahtó amúgy? Még nem foglalkoztam eddig vele, de azért csak jó lenne, mert vicc ez a D1 azért, láttam hogy SGS milyet vett fel... :B

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1584) petiked válasza DemonDani (#1582) üzenetére


petiked
tag

jó, köszönöm! (amúgy csak wifivel fogom használni)
a WPA2-vel védett wifi hálózatot, simán be tudom állítani a telón? gondolom ott is kéri a pw-t és kész is.

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#1585) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Feladatkezelő meg fájlkezelő nektek sincs?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1586) DemonDani válasza petiked (#1584) üzenetére


DemonDani
addikt

Persze! tökéletesen. És automatikusan csatlakozik, ha egy már "használt" hálózatot észlel.
Amúgy miért csak Wifi? Ki a szolgáltatód?

(#1585) hallerlaller
[link]
nekem ez megfelel ebben van mind a kettő, meg még sok hasznos dolog.

Persze, van külön fájlkezelő meg feladatkezelő is, de feleslegesen nem akarom beszemetelni a telefont.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1587) petiked válasza hallerlaller (#1585) üzenetére


petiked
tag

(#1588) petiked válasza DemonDani (#1586) üzenetére


petiked
tag

a készülék még nincs meg, bár mikor írtam, hogy aznap megveszem, végül nem vettem meg, de most pénteken valószínű megveszem. (vki megvette akcióban a T-mobilnál, csak nem kell neki, és eladja, ezt fogom megnézni)
Én vodás vagyok (flotta előfizus és az vicc, hogy a voda a nexust 114-ért adná :) ), visszatérve amit venni fogok (?) elvileg független a készülék és nem előfizetéssel lett vásárolva, kb. 1,5 hetes, szóval ha karcmentes és jó és a Tmobil azt mondja rá nincs tartozás a telón és dominóval vették, és menni fog a vodás kártyámmal, akkor megveszem, ha nem, akkor marad a 85e-res samsung bolt.

kérdés: ha tmobilos beállítások vannak rajta (sms, mms, wap, mittomén stb..) akkor ha átteszem a sim kártyámat, felismeri , és nem lesz gond átállítani vodásra, ha előtte Tmobilos volt?

véleményem: alap lenne, hogy előfizetéssel olcsóbban adják a szolgáltatók a mobilt, mert 2 évre lekötnéd magad és mégsem :) másik: szerintem még nem reális áron adják a netet hozzájuk, de jönnek szépen a jobbnál jobb csomagok.. még várnék azzal, mert nincs rá szükségem, mindenhol van wifi, ahol nincs ott meg nem is kell a net nekem

[ Szerkesztve ]

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#1589) hallerlaller válasza petiked (#1587) üzenetére


hallerlaller
addikt

hmm, így már oké de azért mégiscsak furcsa, blade gyári 2.1-en is volt feladatkezelő meg fájlkezelő :U

na mind1, kiszedtem a blade 2.3.4.-es romból és a fájlkezelő működik a feladatkezelőt viszont nem hajlandó telepíteni erre öltet? rootolva még nincs.

(#1586) DemonDani

jajó, kösz, megnézem :)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1590) petiked válasza hallerlaller (#1589) üzenetére


petiked
tag

furcsa..furcsa... az iphone-ban meg nem lehet egyesével törölni a híváslistából :) , majdnem olyat vettem, de ez felháborító :)

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#1591) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Sziasztok!!!!!

Meddig garantálja a Google android frissítést?

Előre is köszike!

Nexus 5

(#1592) robertel válasza Kunsztler (#1591) üzenetére


robertel
senior tag

Ameddig a hardver bírja szerintem.
Igy előre nem lehet megmondani, mindenesetre remélem még másfél két évig jönnek rá!

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1593) Kunsztler válasza robertel (#1592) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Samsung I9100 Galaxy S II Black Nagyon ezen gondolkozok jobb a Nexus?Vagy nincs nagy különbség?

Nexus 5

(#1594) Bada Bing válasza Kunsztler (#1593) üzenetére


Bada Bing
tag

De van.

(#1595) robertel válasza Bada Bing (#1594) üzenetére


robertel
senior tag

De arra ráfizethetsz 40-50e-t.
Kérdés, hogy neked mi a fontos, teljesítmény vagy támogatás.
Lehet Galaxy s 2 kap még egy frissítést és viszlát.
Nem tudom persze, de az eddigi frissítésekből erre következtetek.
Nexusnál meg amig a herdver bírja szeritnem és ennek azért bírnia kell, talán idővel a memória lesz kevés, proci nem hiszem, hogy gyenge lenne.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1596) kali válasza Kunsztler (#1593) üzenetére


kali
legenda

jelentős különbség van, kérdés, hogy mennyit ésd neked adott különbözet!

robertel; arra a még egy frissítésre miből is következtettél? csak mert az sgs esetén 2.1 (több verzióban) -> 2.2 (azon belül több verzió + 2.2.1) -> 2.3 (2.3.2, 2.3.3, 2.3.4) és az sgs2 vélhetően ettől csak támogatottab lesz, de a 2.3 indulással már a két lépcső is bőven jó!

[ Szerkesztve ]

(#1597) Kunsztler válasza robertel (#1595) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Nekem nagyon fontos a frssítés megmondom őszintén.Akkor inkább Nexus?

Nexus 5

(#1598) DonMedve válasza Kunsztler (#1597) üzenetére


DonMedve
addikt

:K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1599) robertel válasza kali (#1596) üzenetére


robertel
senior tag

Abból, hogy az android ahogy látom évente adja most már ki az új verzióti, természetesen az év végén megjelenő 2.4-et meg fogja kapni galaxy 2, de ha jővő év végén jelenik meg a köv frissítés azt már kétlem, 2 év támogatást kér a gyártóktól a google, mondjuk éppen éppen belefér, de akkor szeritnem samsungnál már rég elfelejti kezt a modelt.
Lásd a sokkal jobban támogatott htcné lis alig alig akarták megcsinálni a desire-re a 2.3at, pedig másfé léves.
Ne legyen igazam persze, de én ennek nagyon örülök, hogy nem gányolt androidom van, hanem olyan amire rögtön kapom a frissítést, anélkül, hogy a gyártótól fügne bármi is.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1600) Kunsztler válasza robertel (#1599) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Egyetértek veled nagyon!A gányolt dolgokat nem szeretem

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.