Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Rusi válasza manchester85 (#146) üzenetére


Rusi
senior tag

Nem mondtam én sehol, hogy az LG 2X bénább lenne, sőt, éppen ez az, amit a cikkben is írtam, hogy a mostani kínálathoz képest is túl van árazva. Viszont ismételten megemlíteném, hogy itthon hivatalosan NEM kapható a Nexus S, ez pedig minden esetben árfelhajtó tényező, főleg egy ilyen felsőkategóriás telefonnál.
Illetve ha pontos akarok lenni, akkor a Speedshopban van hivatalosan is, csak ott nem 175k, hanem 220k, ami már bőven a no komment kategória. Az LG Optimus 2X-nél ettől függetlenül ne a kinti előrendelési árból induljunk ki, hanem várjuk meg, amíg először is piacra dobják, aztán behozzák az első darabokat a GSM boltok és utána nézzük meg, mennyibe fog kerülni az LG márkaboltban. Van egy sejtésem, hogy hasonló árakra számíthatunk. És tegyük hozzá, egy mobil, legyen az akármilyen fasza okostelefon (igen, az iPhone 4 is ide tartozik), NEM ér meg közel 200 ezer forintot. Egyik sem.

Mobilaréna (2010-2017)

(#152) Rusi válasza schawo (#148) üzenetére


Rusi
senior tag

Maga az Android rendszer szinten nem használja ki ezt. Természetesen lehet olyan programot írni, ami kezel kettőnél több ujjas érintést is, bár ehhez ugye a készüléknek is támogatnia kell, mert különben nem nagyon fog működni.

Mobilaréna (2010-2017)

(#153) miklosbard válasza manchester85 (#146) üzenetére


miklosbard
csendes tag

Ha már hivatalos árakról beszélünk a Nexus S-hez miért a 175000 ftot párosítod a véleményformálásnál? a 105000 ftos amerikai vagy a 134000 ftos egyesült királyságbeli ár számít hivatalosnak, melyek teljesen normálisak a telefon tudásához mérten. Az, hogy akik itthon gsm boltokban árulják szeretnének sokat keresni rajta, az az ő dolguk. Nekem pl nagy előnyt jelent az SGSel szemben a led megléte, valamint a biztosan érkező frissítések. Ezek nekem megérik a 10k felárat(igen, angliából jön a telefon)

(#154) plus44 válasza AS (#138) üzenetére


plus44
veterán

Tudnék egy példát mondani, az sem ilyen elrugaszkodott...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#155) schawo válasza manchester85 (#150) üzenetére


schawo
titán

Egy újabb SGS rókabőr, mint a Captivate, az Epic, a Showcase, a Mesmerize, a Vibrant vagy a Fascinate. Ez is valamiben jobb, mint az SGS (vaku, ami van pár másik variációban is), valamiben gyengébb: video, bővítés.

Kár volt a szenvedés, van így is elég variáció a világban, talán USÁ-ban hozhat némi pluszt, az ottani SGS variációk eléggé ki vannak herélve.

(#152) Rusi
Tehát támogatja, de nem használja ki. A nem támogatja nálam azt jelenti, hogy nem működik vele. :)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#156) domi007


domi007
őstag

Hehe, azért a 720p-s youtube videó ezt is megfekteti...mondjuk nem meglepő, hiszen azon még egy Atom is elszöszmötöl:))

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#157) schawo válasza domi007 (#156) üzenetére


schawo
titán

Minek 720-ban nézegetni a jutyúb videót egy 480 soros kijelzőn, mikor a YT támogatja a felbontásválasztást? :U

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#158) bosa


bosa
tag

Üdv mindenkinek!

Nekem már 3 hete megvan a Nexus S Angliában vételeztem 430Ł míg a Galaxy S 400Ł
magyarul durván 10000 Ft az eltérés ne az itteni pénzsóvár embereket nézzétek.....
Jha amúgy meg nem recseg semmi jól összerakott készülék gyönyörű kijelző nagyon gyors és már 2.3.2-es android fut rajta OTA frissítésből. Ez az első androidos telefonom de soha többet más csak android bekapcsolás után 20 mp és már használom is. Első bekapcsolásnál 440 névjegyzék kb 2000 email szinkronizációja kb 25-30 mp.Engem meggyőzött a Nexus S.

(#159) legiaap válasza bosa (#158) üzenetére


legiaap
nagyúr

Függetlenül vetted kint vagy valamelyik szolgáltatónál kerül ennyibe?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#160) Blyan válasza legiaap (#159) üzenetére


Blyan
félisten

Ne viccelj már. :D Szolgáltatónál ingyen, vagy csak max 50 fontért adnák.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#161) bosa válasza legiaap (#159) üzenetére


bosa
tag

Függetlenül vettem de kártyásan is 430Ł, előfizuval ingyen van havi 30Ł előfizetéssel melyben van 600 perc korlátlan sms illetve korlátlan mobilnet.Szóval nem szálltak el az árral.

[ Szerkesztve ]

(#162) Depression válasza AS (#138) üzenetére


Depression
veterán

SGS 140k+led+szép külső+tuti frissítések+nincs samsung felirat... nincs ez túlárazva.
Bocs, de nálad ezt nem hagyhattam ki :)

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#163) bosa válasza Depression (#162) üzenetére


bosa
tag

Hát samsung felirat van pl a hátulján vagy az aksin is :-D

[ Szerkesztve ]

(#164) schawo válasza bosa (#163) üzenetére


schawo
titán

óborzalom ;]

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#165) Depression válasza bosa (#163) üzenetére


Depression
veterán

Van aki hátulról szereti...
de én inkább előlről nézem a telefonokat. ;]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#166) BloodRay válasza Pompi (#67) üzenetére


BloodRay
veterán

Tökéletesen egyetértek. :K
Nem tudom mi szükség volt erre. Kiadhatták volna még ezt a 2.3-at nexus one-ra, az utód meg bőven ráért volna akár nyárig is.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#167) Zewa


Zewa
senior tag

Nézegetem, modnom egész jó..
megláttam az árát.. Huh azta qrva nem gyenge.
Ennyi lovéért inkább már egy szifon 4-t kérnék... :U

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#168) (ÉN)közPONT válasza Zewa (#167) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Szifón négy ....dettó hamár ennyit szánnék rá :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#169) SP!T


SP!T
addikt

Nem tudom miért lett jó kiadni egy Galaxy S rev2-t... Talán amitől jobb csak a szoftver + led... Maradok a Nexus One-nál! :)

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#170) petymeg


petymeg
addikt

sziasztok!

a pc-re létező 3d-s google earth létezik androidos mobilra is? mert az én telefonomra csak a google maps van telepítve és a marketen nem találom a google earth-t

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#171) miklosbard válasza Zewa (#167) üzenetére


miklosbard
csendes tag

nemtudom miért lovagoltok még mindig az árakon, ha megnéznétek hogy viszonyul az sgs ára ehhez egy olyan helyen ahol mindkettő hivatalosan forgalomban van meglepődnétek. Carphone Warhouse: SGS:485 font, Nexus S: 430 font.

Szerk: sgs16g természetesen...

[ Szerkesztve ]

(#172) Karma válasza SP!T (#169) üzenetére


Karma
félisten

Azért az N1-hez képest nem kis pozitívum, hogy a Samsung nem spórol a kapacitív panel kontrollerén. Az N1-et nem egyszer vágtam volna falhoz, mert nem ott érzékelt, ahol érintettem, a multitáccstalanságról nem is beszélve.

Jadro: Világos. Szerintem is bőven túlárazott, még fejlesztői device-nak is. Dehát nem én szabom az árpolitikát, hadd játsszanak :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#173) Jadro válasza Karma (#172) üzenetére


Jadro
veterán

Minden viszonyítás kérdése csak. Az N1-hez képest van elég előrelépés,. A baj inkább azzal van hogy a jelenlegi környezetben ez nem egy kirívó ajánlat. Persze nem rossz telefon, de nem annyira újdonság mint amennyire újítanak majd az áron az SGS_hez képest. A kinézet meg kinek hogy... :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#174) SP!T válasza Karma (#172) üzenetére


SP!T
addikt

Persze, nem egy idős a két telefon. Csak nem érzem, hogy annyi pluszt nyújtana, hogy megérné foglalkozni is vele, ha normálisabb ára lenne! Nyilván jobb, erősebb az elődhöz képest, egyértelmű ez senki nem vitatja.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#175) bossvico


bossvico
senior tag

Vááá, hát örülök, hogy Galaxy s-em van. Ez nagy visszalépés kedves samsung:

No kékfog 3.0
No sd bővítés
No 720p videofelvétel
No Fm rédio

ez a beépített chip itt nem számít, led nemsokat ér.

Igaza van a cikk írónak, nyakunkon a tegra 2 erre kiadják ugyan azt mégegyszer? hajlitott üveggel? maaargit, noooormális?

nem csipem ezt a politikát.

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#176) ge.k.ko


ge.k.ko
tag

Ezt a sírást az ár miatt, áhhh. Angliában - gyk: EU-n belül - cca 140e, az Államokban 530 USD, ami jóval kevesebb. Hmmm?

Ja, hogy xxxxlgsm szupi boltja a beszerzési forrás, mert az ad rá garanciát, mi?

Amúgy a Nexus S-ben a frissítés a lényeg, ha valakinek nem esett volna le. Meg az, hogy nincs tele a gyártók szerint fontos - szerintem meg nem - alkalmazásokkal.

Vegyük pl az SGS-t (ami amúgy egy hibátlan cucc, mielőtt vki flame-elne kezdene). Milyen is a hivatalos ROM verzió most? És mennyi felesleges kacat indul el a gyári ROM-val bekapcs után. Ez egy viszonyítási pont, vagy, ha úgy tetszik, tiszta rendszer demó. Sem több, sem kevesebb. És nem drága. Összehasonlítva sem. Persze, nem is olcsó.

(#177) manchester85 válasza ge.k.ko (#176) üzenetére


manchester85
addikt

USA-n belül vszeg jön még rá az adó is.

i6 Silver

(#178) DarkByte válasza Rusi (#152) üzenetére


DarkByte
addikt

Már hogy a rákba ne működne. Most rántottam le a Multitouch tester-t Galaxy S-re és 5 érintés frankón megvan. Régebben másik ilyen programmal is próbáltam. (ezzel ami ezen a videón is van: [link]) Szóval a Nexus S is tutira tudja. Az más kérdés hogy szerintem nincs olyan program ami bármit is tudna kezdeni ennyi érintéssel.

(#179) Rusi válasza DarkByte (#178) üzenetére


Rusi
senior tag

Hm, szerintem olvasd el mégegyszer a kommentemet, mert éppen ezt írtam le én is. :)
A cucc, mint hardver kezeli akár az öt ujjas érintést, de mondj nekem egyetlen funkciót is az Androidban vagy olyan progit, ami ezt kihasználja (legalább olyat, ami mondjuk 3 ujjal is megy). Na, hát erről beszéltem én is, hogy nincs, de a lehetőség (készüléktől függően persze) adott rá. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#180) #16820480 válasza Rusi (#179) üzenetére


#16820480
törölt tag

fruit ninja :D
bár nem tudom, hogy telefonon is megy-e a 3 ujjas vagdosás, kéne neki.
amúgy az 5 ujj bőven sok. nekem a telefonom 10 pontot kezel, de rátenni is alig tudok ennyit a képernyőre, nemhogy még lássak is valamit a képből...

(#181) miklosbard válasza manchester85 (#177) üzenetére


miklosbard
csendes tag

USAban nem jön erre semmi adó, ez csak egy buta maygar szokás, hogy kiírjuk az adómentes árat, hátha akkor jobban veszik, hadd szorozgassa még a vásárló fejben a bruttó árat.

(#182) manchester85 válasza miklosbard (#181) üzenetére


manchester85
addikt

Az USA-ban szinte mindenhol adómentes ár van feltüntetve, kicsit se zavarjon.. Pont, hogy ott van ez a hülye szokás, nem itt. Míg nálunk a feltüntetett árak többnyire bruttó árak, addig az USA-ban egy üveg kólánál is nettó ár van feltüntetve a sarki fűszeresnél. Műszaki cuccokról nem is beszélve...

i6 Silver

(#183) DarkByte válasza Rusi (#179) üzenetére


DarkByte
addikt

Akkor pardon. Az utolsó mondat vége kavart meg.

(#184) montyx


montyx
aktív tag

Sikerult megvennem egyet itt kint usaban. Most neztem, hogy adoval meg mindennel egyutt a bankom 15ezerparszaz ft-ot vont le. Ennyi penzt siman megert, foleg hogy az SGSek hivatalos ara itt kint 70USDvel, azaz kb. 14ezer forinttal tobb.
Baromi jo kis telo. Tenylegesen ma egy csucsgep. Ha valakit erdekel, lehet kerdezni batran.
/From Nexus S

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#185) ge.k.ko válasza manchester85 (#182) üzenetére


ge.k.ko
tag

Ezek az amerikaiak, ahhhh.

(#186) montyx válasza ge.k.ko (#185) üzenetére


montyx
aktív tag

Na akkor megegyszer, hatha nem rontom el. Az ara 115ezer parszaz forint volt. :P

Aláírás

(#187) mleslie válasza montyx (#186) üzenetére


mleslie
tag

A vámot rászámoltad?

(#188) Danny750


Danny750
őstag

Tesztek alapján elég gyengének tűnik!!
[link]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#189) bosa válasza Danny750 (#188) üzenetére


bosa
tag

Egyet nem értek miért hasonlítját olyan telefonokkal amik még meg sem jelentek.... illetve a most kapható készülékek között ez az egyik legerősebb és legjobb leggyorsabb készülék! A technika pedig ilyen dolog megveszel vmit ami a legjobb most majd két hónap múlva már jön egy jobb és szebb....

(#190) montyx válasza mleslie (#187) üzenetére


montyx
aktív tag

Nem kérték... :B
Én meg nem mondtam, hogy behoztam. A zsebemben volt, csakis saját használatra, szal le vannak ejtve.

Aláírás

(#191) montyx válasza bosa (#189) üzenetére


montyx
aktív tag

Jogos. Hivatalosan a legfejlettebb hardver ma ez a teló. Majd persze jön a sok kétmagos, de azok is csak maximum számítási teljesítményben lesznek jobbak, mert szoftveresen ez marad a köv. Google telóig a legjobb. Legalábbis remélem :)

Egyetlen dolog fáj kissé, hogy nincs rajta HDMI :(

Aláírás

(#192) montyx


montyx
aktív tag

Valaki nem hallott véletlenül portolt Galaxy S DivX lejátszásról?

Aláírás

(#193) montyx válasza montyx (#192) üzenetére


montyx
aktív tag

Na mind1, jól műxik rajta a Rockplayer, csak ugye a megszokás nagyúr a Spica óta! :)

Aláírás

(#194) montyx válasza bosa (#189) üzenetére


montyx
aktív tag

Ez azért kicsit vicces... Megy a hype rendesen a Dual Quad meg mittomén milyen magok körül, oszt a Nexus S ott vigyorog középütt!

Aláírás

(#195) bosa válasza montyx (#194) üzenetére


bosa
tag

Ez a teszt meg nem valos galaxy s2 meg nincs teljesen optimalizalva... Meg kb 1-2 honap mig forgalomba kerulnek a "nagyok" amelyek nem mindegyike 2.3-al jon ki... Szolav addig a nexus s a csucs

(#197) bosa


bosa
tag

sory a dupla hszert jha meg annyi hogy talan ev vegere lesznek olyan alkalmazasok amelyek kihasznalja majd a 2 magot...

(#198) montyx válasza bosa (#197) üzenetére


montyx
aktív tag

Remélem is. De addig is örülök a Nexus S-nek, imádom! :C

Aláírás

(#199) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez érdekes lesz

Nekem nem hiányzik majd ha eltűnik a droidos mobilokból az arckönyv (nem vagyok rajta), de a népszerűségét nézve "mókás" harc lesz.

[ Szerkesztve ]

(#200) MichaelSD válasza Karma (#172) üzenetére


MichaelSD
őstag

Szerintem drága, az N1 kevesebb volt mikor kijött. Ahhoz képest nem sok új van benne (ok, csak jobb lehet a mikrofonja mert az nagyon gagyi az N1en). Majd várunk, hátha esik az ára.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.