Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) DemonDani válasza fi:zi'k (#1795) üzenetére


DemonDani
addikt

fi:zi'k jackbacsi87 fattyu
ti milyen romot használtok hogy ennyire jól bírja??
azért a 2,5nap az számomra hihetetlen...

fényerő automata
3g letiltva
folyamatos szinkron facebook/g+/gmail/msn-ezés max 1 óra
időjárás 15 percenként
napi 1-2 telepítés/letöltés
fél-1óra gps tracking
kevés wifi zene film játék (aknakereső...) és ez olyan 12óra... :(

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1802) csabibmx válasza fi:zi'k (#1795) üzenetére


csabibmx
tag

Gyári állapotba vagy valami rootolt hókusz pókusz?
Ha az előbbi akkor érdekel a titok? :DD

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#1803) fattyu válasza DemonDani (#1801) üzenetére


fattyu
veterán

nekem mondjuk a fényerő fix tíz százalék. a gps meg nagyon eszi.... amúgy gyári rom

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#1804) molnarpeter válasza Hatvan9 (#1800) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Super CM7?

mp

(#1805) jackbacsi87 válasza DemonDani (#1801) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

gyári rom.most nem használtam a gps-t, az tényleg sokat eszik.fényerő általában minimumon van, szabadtéren felrakom auto-ra

(#1806) Hatvan9 válasza molnarpeter (#1804) üzenetére


Hatvan9
senior tag

Mennyire merülős?

:R

(#1807) DemonDani


DemonDani
addikt

este mennyit merül nektek?
nekem simán asztalra téve úgy ahogy akkor van ha nem vok gépnél szal ebuddy fut meg a többi gyári cucc mail face stb időjárás
7óra alatt 7%-ot merül ugye ilyenkor bekapcsolva nincs a kijelző (bár most fotóztam párat lefekvés előtt, meg pár perc zene, de tényleg ennyi... 1%ot vehetett le mindez talán 2 ha durván tippelek)

na most ha nektek 2,5nap után van 25% akkor majdnem ennyit eszik...
Fényerő %-ra pontosan mivel vezérelhető?
Mert a gyári minimum elég magas szerintem.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1808) DemonDani


DemonDani
addikt

töltőt cserélte le valaki? mert 0,7Ah töltés elég szar azért szerintem, nincs valahol ennél erősebb?
Mert az ok hogy aranyos pici töltő van mellé de 2 óra elvileg mire "0"-ról feltölt maxra. :(

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1809) komloskaroly válasza DemonDani (#1808) üzenetére


komloskaroly
tag

A gyári adat 4órát ír nekem inkább ahhoz, áll közelebb
Én is örülnék egy erősebb töltőnek :K

G3 D852

(#1810) DemonDani


DemonDani
addikt

hát nemtom 5Von írja a 0,7Ah szal lehet hogy 3,7V-tal tölt mert ugye olyan az akksi, de akkor gratulálok ha 0,5Ah a töltőáram :O Biztos kíméli az akkumulátort de nem tölt gyakorlatilag :S
A 2000Ftos Voda125-höz pont ilyen töltőt adnak... :W

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1811) fi:zi'k válasza csabibmx (#1802) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Gyári rom, de nekem csak időjárást szinkronizál és naptárat. Mivel gyakorlatilag egész nap gép előtt vagyok így a többi felesleges.

Most a "kímélő program" állása:
3 nap 2 óra
52% töltöttség
1ó 20 p duma és kijelző ébrenlét

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1812) Bada Bing válasza DemonDani (#1810) üzenetére


Bada Bing
tag

Egyáltalán nem biztos, hogy egy nagyobb töltővel gyorsabban fog tölteni. A töltőáramot a telefon elektronikája szabályozza, az, hogy a töltő 700mA-es csak azt jelenti, hogy maximum ennyit tud kivenni belőle a telefon, ha akar.

(#1813) DemonDani válasza Bada Bing (#1812) üzenetére


DemonDani
addikt

Hát persze, de a gyártó meg nem fog erősebb (drágább) töltőt adni. szvsz legalábbis, ahogy ezek a gyártók adják a cuccokat...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1814) Bada Bing válasza DemonDani (#1813) üzenetére


Bada Bing
tag

Én bízom benne, hogy megfelelően, a telefonhoz méretezték a töltőt.

Persze ha veszel egy nagyobbat, és megméred, hogy azzal gyorsabban felmerült-e, akkor megnyugtatóan pontot tehetsz ennek a kérdésnek a végére.

[ Szerkesztve ]

(#1815) DemonDani válasza Bada Bing (#1814) üzenetére


DemonDani
addikt

ez lenne a terv :DDD de nem találok erősebbet, ill nem írják ki az adatokat kocog ebayen :N

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1816) robertel


robertel
senior tag

Na én megszabadultam a fóliától, nekem sokat elvesz a felhasználói élményből.
A tokkal is úgy vagyok, hogy lehet marad lehet megy a fiókba..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1817) franc0


franc0
őstag

Sziasztok!

Mostanában nem követtem annyira a piacot, úgyhogy érdekelne a véleményetek. Ezt a készüléket most függetlenül 2 év Samsung garival ha jól látom 74 ezerért lehet beszerezni. Ez eléggé bestbuy gyanús mostanában, nem? A kétmagosok jóval drágábbak, az egymagosok között pedig ez az egyik csúcsmodell, közülük pedig ez a legolcsóbb ha nem tévedek.

Köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#1818) fi:zi'k válasza franc0 (#1817) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nézd meg alaposan a "felszereltségét" és ha minden "hibájával" együtt tudsz élni akkr vedd meg nyugodtan. Remek kis kütyü.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1819) robertel válasza franc0 (#1817) üzenetére


robertel
senior tag

Megéri ennyiért.
Jönnek ugyan ki magasabb órajelű egymagosok, pl Samsung Galaxy köv verziója, de itt sokat számít az, hogy nem kell optimalizálni és a frissítések jóideig (reméljük) elérhetőek lesznek Nexus S-re.
Amúgy én arról se mondtam még le, hogy frissítés alkalmával a proci órajelét itt is feljebb húzzák majd, meg esetleg Rammal is tudnak bűvészkedni valamit.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1820) franc0


franc0
őstag

Köszi a válaszokat.
A felszereltsége bőven sok, ugyanis csajszinak lenne. Szóval az, hogy nem AMOLED, vagy hogy nincs microSD, nagyon nem érdekes :)
A lényeg, hogy legyen rá jelenleg 2.3 és később kapjon még legalább 1 frissítést. Jó lesz ez.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#1821) robertel válasza franc0 (#1820) üzenetére


robertel
senior tag

Reméljük icecream utáni frissítést is megkapja még, meg talán az azutánit is. Hardver talán bírni fogja. Függ attól is, hogy évente lesz android új verzió vagy félévente.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1822) tdk.112 válasza robertel (#1819) üzenetére


tdk.112
aktív tag

RAM-mal legfeljebb annyit tudnak bűvészkedni, hogy a GPU-nak jelenleg leválasztott 160 MB-ból áttesznek egy kicsit rendszermemóriának. De kétlem, hogy így lesz.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1823) robertel válasza tdk.112 (#1822) üzenetére


robertel
senior tag

Én is:)
De valahol olvastam neten, hogy ez lehetséges, meg itt fórumon is írta valaki. Mindegy, fél giga Ram is elég lesz:)

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1824) maki12


maki12
senior tag

Sziasztok!

Kérlek segitcsetek!
Van a telefonba már magyar nyelv?Még februárba olvasgattam de lemontam erről a telorol mert azt mondták hogy biztos nem lesz....Amit itthon forgalmazank HIVATALOS telot akarok venni,magyar garival.Abba már lesz magyar nyelv vagy nem?Ja és független!

Egy kis OFF:
mobilx-nél szeretném venni....A boltról mit tudtok???

Köszönöm a válaszokat!

HTC U11 & Nikon D5300

(#1825) fi:zi'k válasza maki12 (#1824) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Van magyar nyelv és független.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1826) robertel


robertel
senior tag

Na megjött az autó töltő a tartóval együtt, plussz a dealextreme-ról rendelt szilikon tok, ami nagyon jó, csak jaánlani tudom, lehet nem is a karbont fogom használni hanem ezt.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1827) kisg válasza DemonDani (#1808) üzenetére


kisg
tag

A NOKIA AC-10E töltő 1200mA -es, a szabványok miatt természetesen jó az összes micro USB-s eszközhöz. (2.500Ft a Speedboltban)

Üdv, kisg

(#1828) csabibmx válasza fi:zi'k (#1811) üzenetére


csabibmx
tag

Köszi.
Ezek szerint én pötyögök rajta sokat,mint most is. :)

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#1829) tdk.112 válasza robertel (#1826) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Fényképeket kaphatunk? :B

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1830) maki12 válasza fi:zi'k (#1825) üzenetére


maki12
senior tag

Köszi a választ!

JA és a bolt megbizható? :D

HTC U11 & Nikon D5300

(#1831) robertel válasza tdk.112 (#1829) üzenetére


robertel
senior tag

Nem e legjobb, de ezt a nexussal cisnáltam, féyképezőm nincs:)
[link]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1832) tdk.112 válasza robertel (#1831) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Köszi! :)

Bár úgy gondoltam ám, hogy a teló benne van a tokban. :D

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1833) fi:zi'k válasza tdk.112 (#1832) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha elég gyors meg tudja csinálni. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1834) robertel válasza tdk.112 (#1832) üzenetére


robertel
senior tag

Teljesen passzol rá, 2$ vagy mennyi volt, annyit megér.
A másik müanyagto kami nem jó, az is dealextreme-s, az nem enged annyit, hogy ez beleférjen (9020ra tervezték)
A karbon meg megint egy más műfaj, de az is jó, annyi hogy a gomboknál le kellett vágnom, igy jobban hozzáférek.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1835) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#1811) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Végéhez közeledik a "teszt".
Jelenleg:
4n 5ó
7% töltöttség
1ó 20p duma
4ó kijelző ébrenlét
1ó játék

Ezek alapján minimális használattal kb 5-6 napot lehet kihúzni.

Amin azonban érdekesség, és már korábban is megfigyeltem, hogy a gyári töltöttség grafikon szerint van, hogy emelkedik az akku feszültsége anélkül, hogy ténylegese tölteném. Tapasztalt már más is ilyet?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1836) robertel válasza fi:zi'k (#1835) üzenetére


robertel
senior tag

Nekem 2 és fél nap amit eddig maxon bírt, de ababn volt sok mp3 és angry birds, meg csak úgy birizgálás:)
De szeritnem tök korrekt az üzemidő, nincs egy rossz szavam se.
Ami gáz az szerintem az új 2 magos 4.3"-os telók üzemideje, amikben ekkora aksi van mint ebben és némelyik alig bírja egy napot..
Nincs mese, kell fejleszteni az aksikat.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1837) tdk.112 válasza fi:zi'k (#1835) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Nálam is van ilyen, szerintem olyankor van, amikor kikapcsolod a kamerát, vagy a WiFi-t (esetleg a hátlapi LED-et). A hirtelen terheléscsökkenés miatt egy pillanatra megnőhet a leadott feszültség.

Egyébként nem kifejezetten nexus-os hír, de lassan kijön végre az androidos Total Commander! Ha valóban ingyenes és reklámmentes lesz, akkor a többi fájlkezelő napjai meg vannak számlálva. :K

[link]

[ Szerkesztve ]

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1838) robertel válasza tdk.112 (#1837) üzenetére


robertel
senior tag

Nagyon helyes, mondju kastroval meg vagyok elégedve, kiváncsi leszek ez milyen lesz.
Icecreamig szeritnetek várható még valami frissítés?2.3.5 mondjuk?
Icecream mikor is jön, télen?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1839) fi:zi'k válasza robertel (#1836) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én sem panaszkodom. Az E65-öm még ennyit se bírt. :N

Nincs mese, kell fejleszteni az aksikat.
Mondd ezt az olaj lobbinak. :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1840) tdk.112 válasza robertel (#1838) üzenetére


tdk.112
aktív tag

A Nexus S 4G-re lesz 2.3.5, úgyhogy elképzelhető, hogy a sima is megkapja. Bár nem tudom mi benne az újdonság (lehet, hogy csak 4G hálózatokkal kapcsolatos módosítások lesznek benne).

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1841) robertel


robertel
senior tag

Egyébként tokokkal ki, hogy van megeléedve aki rendelt?
Én igazából a bőr becsúsztathatós, a karbon (kis farikcsálás után:)) és a szilikonnal vagyok megelégedve.
A müanyag az nem bejövös, mivel kicsi a 9023ra..
Gyári fülessel használja valaki? Jól veszem észre, hogy kell a fülesnek egy kis bejáratódás, mivel az elején elég furán szólt, most viszont pár nap után egész jó. De lehet, hogy csak szokatlan a régi fülesem után, az most ment tönkre..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1842) wape1980


wape1980
csendes tag

Sziasztok!

Na....hosszas nézelődés és keresgélés után a "gyorsboltban" ennyiért best-buy volt :)
Éppen ezért gyorsan meg is vettem :C

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#1843) robertel válasza wape1980 (#1842) üzenetére


robertel
senior tag

Jól jártál vele!
Grat!

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1844) tdk.112 válasza robertel (#1841) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Én még baszakodok a PayPallel. :DD Sose rendeltem még semmit, és "elrontottam" a regisztrációt. Mert ugyanis fordítva kellett volna megadni a vezeték- és keresztnevet, mivel a bankszámlám neve magyar sorrend szerint van írva (vezeték>kereszt), a PayPal accountom meg angol formában (kereszt>vezeték). Viszont így nem fogadja el a pénzt a PayPal. A nevet persze nem lehet csak úgy módosítani, hanem kérvényt kellett írnom nekik. Még várok a válaszukra... :(((

[ Szerkesztve ]

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1845) robertel válasza tdk.112 (#1844) üzenetére


robertel
senior tag

Uhh, nekem is volt paypal gondom, nem egyszerű az ügyfélszolgálatuk. Sok sikert és türelmet hozzá!

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1846) fi:zi'k válasza robertel (#1841) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem mind jó lett.
Jelenleg a zöldet használom+övtok.
A füles elég trágya minőségű. Elképzelhető, hogy jobb lett idővel. Ezt hívják burn-innek, azaz bejáratódás.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1847) wape1980 válasza robertel (#1843) üzenetére


wape1980
csendes tag

Köszi!

Már csak egy szilikon tok kéne meg valami használható fólia.
Na majd feltúrom az ebay-t meg visszaolvasok itt egy kicsit :)

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#1848) fi:zi'k válasza wape1980 (#1847) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem van eladó tokom. TPU és szilikon is, ha érdekel.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1849) robertel válasza fi:zi'k (#1846) üzenetére


robertel
senior tag

Hát nem tudom, nekem napról napra jobbnak tünt:)
De lehet, hogy a fülem szokott hozzá:)

Fóliát meg ha akarto krendelni nagyon nem midnegy milyet!
Németből ne rendeljetek, ami itt is a fórumon linkelve van.
Én most egy olyasmit rendeltem, amit a bőrtokhoz kaptam, 2$, 5db
Sajnos tokhoz csak egyet kaptam, azt meg elcsesztem feltevésnél :((

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1850) tdk.112 válasza robertel (#1849) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Nekem még a gyári fólia van fent! :Y Annyi, hogy lekapartam a fehér festékkel rávitt feliratokat, és kész is. Tökéletesen ráillik, le se kellett szedni. :)

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.