Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) DonMedve válasza jackbacsi87 (#849) üzenetére


DonMedve
addikt

Szerintem a probléma az volt,hogy nem a megfelelő FW-hez való amit használtál root progit.
Így hirtelen azt mondom,hogy tegyél vissza egy sima gyári FW-t,szerintem XDA-n van,vagy samfirmware.com-on.Ha más nem megy ODIN-al.
Legközelebb gondosabban nézz körül,mielőtt rootoltam az enyém,Én is találkoztam ezzel,de ez a one click nem mindenhova jó.De viszont van egy tuti módszer, n0_gAboR kolléga leírása alapján.Ez tuti megy,így csináltam meg Én is.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#852) fattyu


fattyu
veterán

Üdw mindenkinek. Ma lettem tulaj.
Legendről váltottam. Desire S volt még játékban meg persze SAMU galaxy II, de ez váltotta ki a KELL érzést. Samu batár, Dezső meg nemtom. Ez bejövős. eddig faca :D

Mod: Lenne egy ostoba kérdésem. Akarom én rootolni ezt? Legendet akartam mert HTC meg az updétjeik egy elég ízetlen tréfa volt de ezen van valami amiből kimaradok root nélkül?

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#853) rTomesz


rTomesz
csendes tag

Szevasztok!Boldog nexus s tulaj vagyok minden szép és jó, kivéve 1 dolgot, maga a telefon melegszik és nem tudom,hogy mitõl vagy ez normális?...valakinek valami ötlet? Elõre is köszi

Tomi

(#854) DonMedve


DonMedve
addikt

Gratulálok mindkettőtöknek,jól döntöttetek!

rTomesz:Nem lehet,hogy a GPS megy valamiért?Nálam csak akkor melegszik!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#855) rTomesz


rTomesz
csendes tag

De lehet mert jelzi de nem tudom kinyomni..amugy köszi :) ha tudnal segiteni akkorlegyszi a google mapsot jelzi de leallitom es ujraindul

[ Szerkesztve ]

Tomi

(#856) rTomesz


rTomesz
csendes tag

Na azt sikerult kinyomni de ott az a jel meg mindig

Tomi

(#857) DonMedve válasza rTomesz (#856) üzenetére


DonMedve
addikt

Menü->Beállítások->Hely és biztonság->GPS műholdak használata,ott vedd ki a pipát!
Bár mondjuk nálam,ha kilépek az alkalmazásból ami a GPS-t használja,akkor auto leáll.Nem értem.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#858) jackbacsi87 válasza DonMedve (#851) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Igen, rossz fájlt töltöttem le.Természetesen ezt csak akkor vettem észre, amikor már késő volt. Köszi a tippet a rootra, ha sikerült visszahozni az élők sorába, kipróbálom majd:):):)

[ Szerkesztve ]

(#859) jackbacsi87 válasza bosa (#850) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Naggggyon sok sörrel jövök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Működik:):):):):):):):)

[ Szerkesztve ]

(#860) fattyu


fattyu
veterán

Na. More or less átköltöztem a legendből... Sajnálatos módon van pár app ami ezen nem szeret működni pedig alapvető volt számomra. Extended controls a legfájóbb... se kép se hang.
ezt leszámítva nagyon tetszik... :D
Ahogy bekapcsoltam már telepített is 2.3.4et. felüdülés ez HTC után :D
FB linkelés kontaktokhoz kicsit hiányzik de túlélhető.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#861) rTomesz


rTomesz
csendes tag

Köszi sikerült :)

Tomi

(#862) montyx válasza n0_gAboR (#705) üzenetére


montyx
aktív tag

A roothoz mindenképpen kell új rom?
Én aszittem, hogy simán a google által meg van oldva a rootolási lehetőség, elvégre developer phone, vagy mi a szösz! :B :F

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#863) palesz53 válasza fattyu (#860) üzenetére


palesz53
senior tag

xm-18? csak nem a usn-ről? :D

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#864) fattyu válasza palesz53 (#863) üzenetére


fattyu
veterán

Höhöhö :D Az de nem onnan. Onnan se lehet:D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#865) palesz53 válasza fattyu (#864) üzenetére


palesz53
senior tag

na már hogy fattyu a usn-ről... aki xm-18 tulaj... :D

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#866) fattyu válasza palesz53 (#865) üzenetére


fattyu
veterán

ja. én vagyok.
Te ott milyen néven? :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#867) bosa válasza jackbacsi87 (#859) üzenetére


bosa
tag

Hehe inkább Jägermeister :-) Amúgy annó én is így jártam csak akkor még nem nagyon volt aki tudott volna segíteni.... januárban volt. amúgy örülök hogy segíthettem.

(#868) DonMedve válasza fattyu (#860) üzenetére


DonMedve
addikt

Ha megengeded az Extended Controlls helyett ajánlom a Widgetsoid 2,vagy a Elixir nevű progikat.
Bár érdekes,hogy nem megy az EC,Én is meg akartam venni,csak akkor még nem volt elérhető marketen.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#869) fattyu válasza DonMedve (#868) üzenetére


fattyu
veterán

Köszönöm. Pontosan wigetsoidnál kötöttem ki és remek.
Főleg hogy ez működik.

EC is feltelepült kiraktad a widgetet csak nem reagált semmit a tapicskolásra.
Lehet egyedi nálam.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#870) palesz53 válasza fattyu (#866) üzenetére


palesz53
senior tag

mint itt - csak nálam mindkét xm18 után inkább a strider a szerelem... :)

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#871) fattyu válasza palesz53 (#870) üzenetére


fattyu
veterán

Stridereken túl vagyok. A PT nagyon kicsi. Az SnG meg illegál utcán. A 3" XM ellenben használható és nem KKVE úh maradtam ott :D

na befejeztem a totál offot.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#872) dobost


dobost
senior tag

Sziasztok! Gyári böngészőben ki lehet valahogy kapcsolni a flash-t? Kerestem már, de nem találtam sehol... :-(

(#873) fillesy válasza dobost (#872) üzenetére


fillesy
csendes tag

A böngészőben menü gombot megnyomod, jobb alsó (More) gomb, legalsó (Settings) menüpont, Enable plug-ins menüpont:
Always on - mindig bekapcsolva
On demand - egyenként lehet bekapcsolni ha szükséges (szerintem ez a legjobb)
Off - mindig kikapcsolva

(#874) jackbacsi87 válasza bosa (#867) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Hopp...Jäger várat magára...
Menübe kicsit homályosnak tűntek a karakterek, aszittem haluzok, majd netezésnél is feltűnt, hogy nagyítani kell az oldalakon, hogy el tudjam olvasni..Bootloaderbe kutakodtam, és ott is megvan ez a dolog. Mielőtt megcsináltam a #850-t,ez nem volt. Romot újra pakoltam, de nem segített.(Mondjuk nem is vártam csodát, ha a bootloader is homály...) boot.img-et újra raktam, meg parancsot átírva a bootloadert is újrapakoltam.Az esetleg lehet, hogy a superboot gri40, a telómon meg grj22 van? (grj22höz nincs ugye superboot.)
Minek kellett hozzányúlnom....:):):)

(#875) bosa válasza jackbacsi87 (#874) üzenetére


bosa
tag

Neked slcd vagy samoled van? Mert lehet nem jót tettél fel. nem mindegy 9020 samoled 9023 slcd

(#876) jackbacsi87 válasza bosa (#875) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

samoled...3x néztem meg, mielőtt feltettem volna:):)
(első ötletem ez volt nekem is)

[ Szerkesztve ]

(#877) bosa válasza jackbacsi87 (#876) üzenetére


bosa
tag

Van egy ötletem próbáld ki ezeket:
http://android.clients.google.com/packages/ota/google_crespo/f182cf141e6a.signed-soju-ota-102588.f182cf14.zip ez a teljes amerikai rom majd update http://android.clients.google.com/packages/ota/google_crespo/a14a2dd09749.signed-soju-GRJ22-from-GRI40.a14a2dd0.zip ezzel.Nekem ezzel megy most.

(#878) jackbacsi87 válasza bosa (#877) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

megszakad a telepítés, már a 2.3.3-as rom-nál:(

[ Szerkesztve ]

(#879) bosa válasza jackbacsi87 (#878) üzenetére


bosa
tag

akkor nem 9020 van neked szerintem.... mivel telepíted?

[ Szerkesztve ]

(#880) jackbacsi87 válasza bosa (#879) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

9020, tuti. recorvery-ből próbáltam

(#881) bosa válasza jackbacsi87 (#880) üzenetére


bosa
tag

clockworkmod recovery-ből?

(#882) jackbacsi87 válasza bosa (#881) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

nem, simából, azé nem ment fel:)

most clockworkmod recovery-t felraktam, onnan ment a telepítés:) (de újraindítás után visszaállt a régi recorvery, mind1.) frissítést megcsináltam, hiba továbbra is fenn áll. :(
bootloader.img boot.img cserélve, recorvery cserélve, 2.3.3, 2.3.4 kipróbálva...maradt még vmi?

[ Szerkesztve ]

(#883) bosa válasza jackbacsi87 (#882) üzenetére


bosa
tag

Részemről passz. Nekem ilyen nem jelentkezett. Azt mondom vidd szervízbe.

(#884) jackbacsi87 válasza bosa (#883) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Szervízbe nem foglalkoznak vele, mert nem a magyar verzió:(:(:(
Köszi a tippeket, meg a segítséget.

(#885) knyitogato


knyitogato
őstag

Sziasztok!

Vannak ismert hibái a készüléknek? (kijelző, összeszerelés, egyéb)
Érdemes megvenni?

(#886) palesz53 válasza knyitogato (#885) üzenetére


palesz53
senior tag

üdv,

röviden, szubjektíven - nem tudok róla, nálam hibátlan; igen, nagyon... :D

jackbácsi - xda-n sem jutottál semmire?

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#887) dobost válasza fillesy (#873) üzenetére


dobost
senior tag

Sajnos ez nem jött be...:-( pl a boon.hu ugyan olyan lassan töltődik, illetve megakasztja a telót...,,

[ Szerkesztve ]

(#888) palesz53 válasza dobost (#887) üzenetére


palesz53
senior tag

miért nem használsz vmi alternatív böngészőt? pl dolphinba nem tölti be a flash tartalmakat, csak ha rájuk kattintasz...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#889) dobost válasza palesz53 (#888) üzenetére


dobost
senior tag

Volt fent a dolphin is, de a gyárit gyorsabbnak találtam... lehet teszek egy új próbát a dolphinnal... :DDD

(#890) knyitogato válasza palesz53 (#886) üzenetére


knyitogato
őstag

akkor lehet, h bepróbálom :)

(#891) montyx válasza jackbacsi87 (#884) üzenetére


montyx
aktív tag

Mivan??? Amcsi vagy angol 9020-ad van?
Mert az amcsihoz World Wide Warraty jar. Amit legjobb tudomasom szerint el kell fogadni minden Samu szerviznek! :F :Y

Aláírás

(#892) montyx


montyx
aktív tag

#862:
Valaki tud valaszt erre a kerdesre? :B

Aláírás

(#893) bosa válasza montyx (#892) üzenetére


bosa
tag

Elvileg nem kell új rom, csak nem tudom hogy a 2.3.4-hez van-e már root...
Az előző hsz-hez pedig hiába van www a samsung hungary csak a magyarra vállal garit... Én uk-ben vettem a carphone warehouseban, ők pl az eu-s telókat szervizelik, ha van blokkod. a magyar samu szarik minden eu-s dologra. Magyarország én így szeretlek......

[ Szerkesztve ]

(#894) montyx válasza bosa (#893) üzenetére


montyx
aktív tag

marpedig a nemzetkozi torvenyek alapjan nem szarhat ra. Na ne adja az eg, hogy baja legyen a telomnak, de ha az lesz a magyar Samu csunyan ra fog b@szni az tuti! Nem azert vettem WWW-s telot 120K HUF-ert, hogy utana meg fizessek meg sulyos tizezreket a javitasra! :W :(((

A fenebe megse. A world wide warranty USAra vonatkozik, meg EUra. Na most ez mit jelent? Akkor mitol World Wide??? :F

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#895) bosa válasza montyx (#894) üzenetére


bosa
tag

szerintem az osztrák samu gond nélkül javítja garba (nem néztem utánna de ők normálisan állnak a dolgokhoz). Magyarország nem a www része, nem tartozunk a világhoz :-D. Én anno a nokia N73-al jártam így nokia szinte mindenhol világgaranciás, bevittem nokia szervízhez a töltő csatlakozó részét kellett volna cserélni. Megnézte imei számot mondja a srác ez nem magyar nem javíthatják, mondtam neki akkor kifizetem a javítást erre ő nem is szedhetik szét.... szép ország ez.........

(#896) montyx válasza bosa (#893) üzenetére


montyx
aktív tag

So.
A rootolas legjobb tudasom szerint siman az android sdk segitsegevel megoldhato.
A recovery csereje mar egy masik kerdes. Arrol semmi informaciom nincs. Ez a Clockwork ize talan az lehet...

Aláírás

(#897) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Nya...újraraktam a boot.img-t, a bootloader-t, meg a 2.3.4-et, és most minden műxik.
A youtube zenekarba játszottam, ott kaptam a telót, a google egyik munkatársa osztogatta. Nincs hozzá gari papír, vagy ilyesmi.
A szervizbe azé nem vállalták, mer nem a magyar verzió, nincs hozzá programja.(Meg szerintem reménytelennek látta a helyzetet.)
Nekem a 2.3.4 volt fenn, azt rootoltam. Drivereket külön telepítettem, sdk-t nem használtam.
Még 1x köszi bosa!!!!

(#898) bosa válasza jackbacsi87 (#897) üzenetére


bosa
tag

Akkor most jó minden nem homályos???

(#899) jackbacsi87 válasza bosa (#898) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Minden ok:):):):)

(#900) montyx válasza jackbacsi87 (#899) üzenetére


montyx
aktív tag

Grat! :C

[ Szerkesztve ]

Aláírás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.