Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Szancsó válasza fi:zi'k (#1249) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Én is egyből arra tippeltem, mikor nem ment: nem tudom pontosan, mikori a routerem, de a legfrissebb firmware 2007 -es hozzá :)
(Mondjuk most is hibátlan, kis állítgatással ezt is megoldotta, szóval megint megúszta a cserét...)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#1252) tjb007 válasza petiked (#1250) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azt jelenti, hogy ez a telefon lesz a legelső ami megkapja a rendszerfrissítéseket amíg a Google támogatni fogja.

(#1253) DonMedve válasza fi:zi'k (#1236) üzenetére


DonMedve
addikt

Ami a 3. képen van az begyere. :)

A másik gondolatodra,nem valóban nem virágossat,hanem Kittyset! ;]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1254) fi:zi'k válasza DonMedve (#1253) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem is a 3. tetszik leginkább. Ha gondolod rákérdezek, hogy 2 db-ra ad-e kedvezményt. :)
Amúgy most látom, hogy itt van még 1-2.

A google account beállítása meddig tart? Már vagy 10 perce szenved a telefon. :F

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1255) dokee78


dokee78
félisten

Most olvasom,nincs benne magyar nyelv? :O

(#1256) DonMedve válasza fi:zi'k (#1254) üzenetére


DonMedve
addikt

Kérdezd meg.Rendben.
Pár perc alatt megvolt nekem a beállítás.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1257) daniel909


daniel909
addikt

őszinte válaszokat kérek! mennyi esélyem van témobilos nexusra? :O :O
privibe is jöhet bárki valami infot tud a mostani helyzetről!! ma egész nap nem lehetett rendelni.... :O köcce..

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1258) robertel válasza dokee78 (#1255) üzenetére


robertel
senior tag

Frissítés után már van állítólag!

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1259) fi:zi'k válasza DonMedve (#1256) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Téged konkrétan melyik érdekel? A sötétebb vagy a világosabb,

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1260) kp78 válasza zsirfecske (#1239) üzenetére


kp78
addikt

Még azokat lehet, hogy kiárulják, amiket 8 napon belül (vagy mennyi a netes vásárlásnál az elállási idő) visszaküldenek ilyen-olyan indokokkal :U
Bár ilyet nem szeretnék kikapni.
Amúgy azokkal mi lesz tudja vki? :F

(#1261) Szancsó válasza dokee78 (#1255) üzenetére


Szancsó
aktív tag

De van.
Vagyis ahogy kiveszed a dobozból még nincs, mert 2.3.3 -al jön, de egyből be kell lőni a wifit és frissíteni 2.3.4 -re, abban már benne van a magyar nyelv. Utána csak be kell állítani és adni neki egy újraindítást (különben a menüben nem frissíti az alkalmazások nevét, mivel a launcher nem indul újra a nyelv átállításánál) és kész is.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#1262) kali válasza daniel909 (#1257) üzenetére


kali
legenda

ne legyen igazam, de én már nem sok reményt látok... :(
estleg ha elfekvőben találnak még valamelyik eldugott üzlet raktárában és beküldik, de ezen akcióban szerintem sokkal több a megrendelés, mint a készlet!

(#1263) kerjani válasza fi:zi'k (#1236) üzenetére


kerjani
aktív tag

én a karbon tokokkal szemezek, mióta láttam egyet egy Galaxy S-en :) 1 - 2

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#1264) fi:zi'k válasza kerjani (#1263) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hát ez nagyon nem gyerebe. :D Bár a 2. egy fokkal jobb mint az első.
Nekem azért is szimpatikusabb a szilikon tok, mert az egész telefont védi körbe, nincsenek rajta "lyukak".

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1265) robertel válasza fi:zi'k (#1264) üzenetére


robertel
senior tag

Nekem se jön be, ha tok akkor már fedje be az egész telót!
Remélem a pvc tokom megteszi, mindenesetre gyanús, hogy senki nem abban gondolkodok:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1266) petiked válasza tjb007 (#1252) üzenetére


petiked
tag

Köszönöm, és akkor emiatt sokkal megbízhatóbb a google telefon a motorolánál (Defy), mert ott annyira nincs nagy támogatás? programokban sem?

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#1267) tjb007 válasza petiked (#1266) üzenetére


tjb007
nagyúr

Támogatásban jobb, itt garantáltan meg fogod kapni a legújabb rendszerfrissítéseket (de csak addig amíg támogatott lesz) míg pl. a Motorolánál nem (biztos).
A programoknak meg ehhez semmi köze, az minden telefonra elérhető (persze akadnak kivételek).

(#1268) kerjani válasza fi:zi'k (#1264) üzenetére


kerjani
aktív tag

Pedig élőben nagyon begyere :) A 2. is védi körben teljesen, ha hátulról nézed, nem lóg ki a telefon széle. Csak a gombok és csatlakozók helye van kihagyva, gyakorlatilag nem lehet úgy leejteni hogy a kivágásnál betörjön. Masszív, nagyon jól véd az ütésektől, kellemes a fogása, nem csúszkál a kezedben

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#1269) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Egyéni csengöhangot hogy tudok személyhez rendelni? Hiába állítom be, mindig az alapértelmezett marad.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1270) DonMedve válasza fi:zi'k (#1259) üzenetére


DonMedve
addikt

Természetesen a sötétebb. :)

kerjani: Szerintem nem rossz.Főleg második.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1271) Slukkica


Slukkica
őstag

ÁÁÁÁ most jött meg a teló:) Pénteken rendeltem 16 után nemsokkal. 48-at megért bőven :C

Megyek is és fogok madarat!!!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#1272) robertel


robertel
senior tag

Egyébként én azt az infót kaptam t-től, hogy bizonyára kapnak még ebből a készülékből, de az idejét nem tudják mikor.
Amúgy a t-mobile-os dolgok be vannak állítva a telefonon? Gondolok sms központ, apn stb

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1273) Wolf-15


Wolf-15
tag

Most jöttem a Szolnoki Tré Mobile üzletből :O
Pénteken kezdődött az akció, Szombaton 12:00 kor zár az üzlet.
Hétfőn nyitásra ott voltam:
-Kérek egy Google Nexus S-t Dominó csomagba.
-ŐŐŐŐŐ az mi is?
-(mutatom a prospektusba)
-Megnézem van e a raktárba.
-Hát nekünk nincs ilyen.
-Mikor lesz?
-Holnap. Holnap kapjuk az árut!
-Kösz, viszlát holnap.

Kedd: nyitásra ott voltam
-Kérek egy Google Nexus S-t Dominó csomagba.
-ŐŐŐŐŐ az mi is?
-(mutatom a prospektusba)
-Megnézem van e a raktárba.
-Hát nekünk nincs ilyen.
-Tegnap azt mondták ma lessz!
-Csak azt mondtuk kapunk árut, de azt nem tudtuk mit hoznak.
(Heee, Mi van? Nem tudják mit rendeltek, mit küldenek?)
-Mikor és hogyan tudom a meghirdetett telefont megvásárolni Önöknél.
-Jövőhét Kedden kapunk új árut.
-És akkor lesz? Tuti?
-Nem. Nem tudom mit hoznak.
-OK Szolnok nem nagy város, de mégis csak megyeszékhely, és itt a Szolnoki üzletbe kihelyezett prospektusba az szerepel, hogy "Korlátozott darabszámba". Mennyi a korlát a Szolnoki üzletbe? Eddig nem adtak el egyet sem, és nem is igen lesz. Tehát a "Korlátozott darabszám" 0-át jelent?
-Esetleg próbálja meg a WebShop-ba.
-Köszönöm, de már próbáltam, ott sincs már.De legaláb volt!
Esetleg tudna Ön vagy valamely collégálya segíteni, hogy hogyan juthatnák egy ilyen telefonhoz?
-Jövőhét Kedden kapunk új árut.

Ennél a pontnál értelmét vesztetnek láttam a párbeszédet! Még udvariasan köszöntem és valószínűleg örökre magam mögött hagytam a Szolnoki, Baross úti Tré-Mobile üzletet.

(#1274) DonMedve válasza Slukkica (#1271) üzenetére


DonMedve
addikt

Ne madarat,csillagot az égről.Akkor elhisszük,hogy örülsz. :DDD ;]

robertel:Azokat nem a teló tárolja,hanem a sim.Onnan olvassa be a teló.Semmit nem kellett állítgatnom.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1275) robertel válasza DonMedve (#1274) üzenetére


robertel
senior tag

APN-t s ekel lbeállítani? Azt úgy tudtam mindenképpen be kell. Na mindegy, kevesebb gond lesz vele, csak jönne már meg:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1276) csabibmx válasza Wolf-15 (#1273) üzenetére


csabibmx
tag

a kulcs szó:Szolnok

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#1277) robertel válasza Wolf-15 (#1273) üzenetére


robertel
senior tag

Telefonos ügyfélszolgálaton is felelem milyen emberek vannak. Lövésük nincs a telefonokhoz, pedig azzal dolgoznak. Tisztelet a kivételnek!

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1278) tonerz


tonerz
aktív tag

Na nekem is meghozta a futár a kicsikét :)
Kb 10 másodperec alatt cimborák lettek a routeremmel és leszippantotta a 2.3.4-et magyar nyelvvel együtt.
Maga a telefon gyönyörű, de ez a zongora lakk ház, egy az egybe mint a samu tévém, ha csak ránézel már maszatos lesz, úgy hogy muszáj neki a tok.
Kis gugli után a "sebesség shopban" találtam szilikon tokot 1490.Ft-ért, de van egy case mate tok fóliával együtt (kép alapján nekem műanyagnak tűnik oldalt csúszás gátlóval) 3990 Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

(#1279) DonMedve válasza robertel (#1275) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem kell.Nekem legalábbis nem kellett.De kezedbe lesz úgyis meglátod,de mondom ezeket a kártya tárolja.De ha nem akkor google a barátod,kapásból van 1000 leírás,mit hova kell írni. :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1280) Wolf-15 válasza csabibmx (#1276) üzenetére


Wolf-15
tag

Azért írtam le, hogy Szolnokon és a Baross úti T-pontba, mert nem akartam általánosítani.
Van itt több olyan T-Partner is ahol hozzáértő, segítőkész, stb. a kiszolgálás, de T Pont-ba fontosabb a "mosolygós semmit mondás" mint a hozzáértés.
Én teszek a műmosolyra a kellemes hangnemre és a logós egyenruhára. Többre becsülöm azt aki azt mondja: Most nem tudom, de adjon meg egy telszámot, még próbálom elintézni, utána járok és majd felhívom, hogy mit sikerült összehozni.

(#1281) robertel válasza tonerz (#1278) üzenetére


robertel
senior tag

Atya világ.. Ezek aztán árak.
E-bayen is néz körül, kicsit olcsóbban megúsznád:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1282) DonMedve


DonMedve
addikt

Ha ilyet láttok valahol ebayen és tudtok rendelni,ez kell nekem!Téma lezárva. :DDD Köszönet tonerz kollégának.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1283) fi:zi'k válasza robertel (#1281) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Igen, és ezekben az árakban az is benne van, hogy nem utazik x hetet, bemész az üzletbe megveszed, adott esetben garanciát vállal rá.
Egy termék ára nem csak az előállítás költségéből és a profitból áll. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1284) tonerz válasza robertel (#1281) üzenetére


tonerz
aktív tag

Valóban nem olcsó, de úgy vagyok vele hogy sikerült a webshop révén 3 ezret megspórolnom, és ez a 3990-es tok bitang jól néz ki és igen masszívnak tűnik.
Nem sokára útra kelek és megtekintem személyesen, és ha élőben is olyan tuti akkor részemről megéri azt a + ezrest hozzácsapni és hadd szóljon :)

DonMedve: Igen ő az :K

[ Szerkesztve ]

(#1285) fateless válasza Wolf-15 (#1273) üzenetére


fateless
veterán

Nem lehet, hogy az eladók a korlátozottak, csak elírták? ;]

robertel #1272:
Nekem eddig bármelyik androidos telefonom esetében ha átraktam a másik szogláltató SIM-jét, akkor beállította önmagának, nem kellett keresgélnem

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1286) fateless válasza DonMedve (#1282) üzenetére


fateless
veterán

Nem biztos, hogy érdemes az ebay-ről veni ezt...

tudom, ez más szín

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1287) DonMedve válasza fateless (#1286) üzenetére


DonMedve
addikt

Hoppá nem olcsó.Na akkor el is dőlt melyiket veszem,és hol! :C :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1288) fi:zi'k válasza DonMedve (#1282) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ahogy tonerz kolléga, én is ma megyek a gyors boltba. Alapvetően övre való tokot akarok venni, de megnézem a többit is.

#1269-re vkinek megoldás?

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1289) fateless válasza fi:zi'k (#1288) üzenetére


fateless
veterán

Ha övre való tokot találsz, kérlek, jelezd felém is :R

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1290) DonMedve válasza fi:zi'k (#1288) üzenetére


DonMedve
addikt

Helyes! :) Mivel,hogy ennyibe kerül Én valszeg csak a jövő hónapba veszem meg,mert akkor kapok először fizut.Végre sikerült melóhelyet találnom,ez a hónapom még szoros lesz.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1291) fi:zi'k válasza fateless (#1289) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Most ezzel szemezek. A többi annyira nem tetszik.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1292) Nexu


Nexu
csendes tag

SOS!

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni: tudna valaki légyszi egy programot nexus s-re, ami kiteszi az ikonokat a status barra, mint minden samsungon? A képen piros téglalappal jelöltem.

Nagyon szépen köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1293) zsirfecske


zsirfecske
addikt

most komolyan, tud valaki helyet ahol tuti ki van téve a telefon? speedshop pl? köszi

(#1294) DonMedve válasza Nexu (#1292) üzenetére


DonMedve
addikt

Itt kérdezd meg.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1295) daniel909 válasza zsirfecske (#1293) üzenetére


daniel909
addikt

Allee samsung bolt 100% hogy ki van téve.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1296) zsirfecske válasza daniel909 (#1295) üzenetére


zsirfecske
addikt

köszi!

(#1297) robertel


robertel
senior tag

Na megjött nekem is, iszonyat módon tetzsik, nem is olyan böszme nagy mint gondoltam. Majd biztos jövök a kérdéseimmel:)
Viszont az egyértelmű, hogy ennek kell a tok!

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1298) petiked válasza tjb007 (#1267) üzenetére


petiked
tag

értem, köszönöm. Már csak az a kérdés tisztázatlan számomra, hogy melyik lehet a jobb készülék? Defy vagy Nexus S - és sokan írják, hogy kell a tok, azért mert ha leesik összetörne, annyira "müanyag és gyenge" vagy mert ha használom, rajta marad a kezem nyoma? ennyire kell neki a tok?

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#1299) daniel909


daniel909
addikt

ennyi volt srácok, "A termék nem rendelhető" :(

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1300) molnarpeter válasza petiked (#1298) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha nem strapafon kell, akkor egyértelműen jobb a Nexi :)

daniel909: Már szombaton sem lehetett rendelni, ha a T-webshopról van szó, bár akkor még csak készleten nem volt, most már még jobban eltűnt :D

Rövidesen (remélem) nekem is befut a Nexi :D

mp

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.