Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) forintuser válasza tome0001 (#14000) üzenetére


forintuser
őstag

A bootloader nyitva van?Amikor bekapcsolod a telefonodat, látsz egy kis nyitott lakatot?

Mert ha nem, először azt kell kinyitni.Az SD kártyáról mindent töröl a nyitás.Csinálj mentést!!

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#14002) tome0001 válasza forintuser (#14001) üzenetére


tome0001
senior tag

Nem, még az OTA frissítésen kívül semmit nem csináltam a telóval, bootloadert sem nyitottam. Most letöltöttem az első hozzászólásból egy útmutatót a rootoláshoz+bootloader nyitáshoz, minjárt kezdem is a folyamatot. Azután hogy azt megcsináltam, csak letöltöm a zip-et (miui.hu-ról), felmásolom a gyökérkönyvtárba, és install rom from sd card?

(#14003) forintuser válasza tome0001 (#14002) üzenetére


forintuser
őstag

A dolog így néz ki.

Loader felnyitás, root, CWM telpítése, Costum ROM.

Holnapkészítést vállalok.

(#14004) molnarpeter válasza tome0001 (#14002) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nulladik lépés, hogy ments mindent, a belső SD tartalmát is! ;) Utána sdk+driver, bl unlock, cwm flash, ott belső sdre miui zip fel, aztán install zip from sdcard.

mp

(#14005) forintuser válasza molnarpeter (#14004) üzenetére


forintuser
őstag

Kicsit körbeírtad. :D

A lényegi rész ugyan az. :DDD

Holnapkészítést vállalok.

(#14006) _NCT


_NCT
őstag

Másnak is vannak apró Bug-ok CyberGR-ben is? Nálam párszor ha hívnak, nem igazán akar a képernyő sötétről átváltani, be kell nyomnom az oldalsó bekapcsoló gombot. Főleg ha csörgetnek, nem történik semmi.

Múltkor rádugram usb-re a telefonom, fel se ismerte. Hiába választottam ki h csatlakoztatom a telefont, semmi.USB debugging nem volt bekapcsolva. Rádugtam, a telefon látszólag fagyott, semmire nem reagált, ahogy lehúztam, fel lehetett oldani a képernyőzárat is. Fura...

MMS-t küldtek valamelyik nap, újraindítottam a telefont, akkor kaptam meg. SMS-el is jártam már így.

Nemtom nekem azért elég fontos, hogy rögtön megkapjak mindent, ne csak akkor ha újraindítom a telefont.... Szép volt,jó volt, de nincs 100%-os főzött ROM sem. Néha a GPS sem kapcsolja ki magát, és így egész este szépen leszívja az akksit.

Már nem reménykedem ICS-ben.... Lehet visszarakom a 2.3.6-ot, én is az az átlagfelhasználó vagyok, akinek az is megfelel. Pontosabban rákényszerítettek, meguntam az ICS-el való mókolást....

forintuser: nekem is kicsit elegem van már belőle, lehet vissza is dobom... Néha belegondolok milenne ha WP7 kicsit szabadjára engedné magát, hagyná a felhasználókat mókolni a rendszerrel. Valószínű sokan nem ide írkálnánk, hanem a WP7 topikban. De erre nem sok esélyt látok ismerve a Microsoft ténykedéseit.... Bár ki tudja mit hoz a jövő....Win8-at meg anyázásokat.....

[ Szerkesztve ]

(#14007) forintuser válasza _NCT (#14006) üzenetére


forintuser
őstag

Ezek nem kis hibák.

Nekem van egy belakott, tökéletesen működő 2.3.6-s rendszerem elmentve.Vész esetére, mert egyik Costum se tökéletes.

Holnapkészítést vállalok.

(#14008) tome0001 válasza molnarpeter (#14004) üzenetére


tome0001
senior tag

Thanks a lot!

(#14009) hippo0315 válasza molnarpeter (#13991) üzenetére


hippo0315
senior tag

Köszi, ez remekül használható. THX :R

(#14010) molnarpeter válasza tome0001 (#14008) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nincs mit :) Ja, és a mounts&storage alatt van az usb storage, azt nem írtam.

hippo0315: én ezt használom, már a flash is megy ics alatt.

mp

[ Szerkesztve ]

(#14011) Dzsuri89 válasza _NCT (#14006) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nálam az USB táras hiba kb. 10 perchasználat után előjött, úgyhogy azon nyomban szedtem is le a romot. :D

(#14012) csabibmx válasza _NCT (#14006) üzenetére


csabibmx
tag

Ha a WP7 kicsit szabadjára engedné magát akkor valószínű abba a topikba írkálnánk..."ugyanezen" (hasonló) hibák miatt. :DDD

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#14013) _NCT válasza csabibmx (#14012) üzenetére


_NCT
őstag

Lehet :DDD

(#14014) keyol válasza _NCT (#14006) üzenetére


keyol
aktív tag

Nekem a v7 van fent ,de semmi ilyet nem tapasztaltam...... :N

(#14015) _NCT válasza keyol (#14014) üzenetére


_NCT
őstag

Nekem V8 volt, de meguntam a Rom-olást..Lehet hogy öregszem, vagy jön a tavaszi fáradtság, de inkább használom a 2.3.6-ot és nem kell mókolni (annyit) :D

(#14016) RexpecT


RexpecT
addikt

Úgy tűnik, a Google összevonta a szolgáltatásait (Google Music, Android Market stb.) és lett belőle egy Google Play.
Bővebben:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#14017) keyol válasza _NCT (#14015) üzenetére


keyol
aktív tag

Nyilván Te döntöd el ,hogy mit használsz :K Én ha így működik továbbra is a 7-es ,akkor bizti nem cserélem le :DD

[ Szerkesztve ]

(#14018) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Múltkor volt nagy zenelejátszós beszélgetés itt a topikban, de a PLAYER PRO-ról nem esett egyetlen szó sem.
Én azt használom, szerintem nagyon jól szól, van sokfajta EQ beállítás, letölti az albumborítókat és az előadók képét netről, meg még sorolhatnám. :)

OFF: Az Ncore webshopról is beszerezhető kedvezményes áron. :D

(#14019) _NCT válasza keyol (#14017) üzenetére


_NCT
őstag

Persze én is így vagyok vele, jónekem a kis "takonyemberkém" is :D

(#14020) kolosanyi válasza forintuser (#13981) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jó kicsit tényleg túlanimált, de szerintem jópofa és jól használható. Ja és bazi gyors, még most is lobog a hajam, pedig délután tettem fel... :D

(#13982) Nescafé
Sokat nem tudok még mondani, de eddig rendben van.

(#14021) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! ICS-re letöltöttem a Volume Control appot, ami nem jött be meg még fagyott is...babrálgattam a programot, majd töröltem, de most van hogy nem ad hangot a készülék...pl. a képernyő megérintésénél...hol tudnám ezt visszaállítani?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#14022) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ez a lejátszó is benne van egyébként a ROM-ban, kis eye candy, aki szereti próbálja ki nyugodtan. :)

(#14023) MaCS_70 válasza F_Gergely (#13974) üzenetére


MaCS_70
félisten

"uj sw eseten vegyel uj telefont. amivel megvetted azzal hasznald."

Te aztán lelkes követője vagy a fogyasztói társadalom elveinek!

Csak az a gond, hogy ezzel a szemlélettel nem lennének főzött ROM-ok -- tágabb kontextusban pedig tökéletesen birkaszerű konzumidiótákká válnánk.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#14024) MaCS_70 válasza Dzsuri89 (#14018) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

ID3-kezeléssel, playlistekkel hogy áll?

Köszi: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#14025) Dzsuri89 válasza MaCS_70 (#14024) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Teljesen jók, amiket írtál. Két érintéssel lehet egy mappát listára rakni. Nagyon ésszerűen, átláthatóan van felépítve a lejátszó. Van többméretű widgetje és le lehet tölteni hozzá külön kinézeteket. :)

Itt van a próbaverziója, próbáld ki: Player Pro

(#14026) oszyboy válasza kolosanyi (#14022) üzenetére


oszyboy
csendes tag

Szia.
Vannak negatív tapasztalataid a ROM-al kapcsolatban(provisionNS-TSM-9-20120303) ? (Wifi, 3G, Aksi idő, Bluetooth, hívások). Megéri cserélni a gyári 4.03-at? Aminek örülnék, aksi idő javulás, 3D alkalmazások gyorsulása, egy kis videó teljesítmény javulás( felvétel és lejátszás is). Mondjuk gondolom mindenki ezt akarja . :)
Köszönöm
Szép napot

Nexus S MIUI

(#14027) MaCS_70 válasza Dzsuri89 (#14025) üzenetére


MaCS_70
félisten

:R

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#14028) Nundee K. válasza _NCT (#14006) üzenetére


Nundee K.
tag

Üdv!

Van egy pár bug a v5-ben is,sajna... Volt egy pár SMS a közelmúltban, amit nem kaptam meg, néha nagyon belassul, néha nem csörög, amikor hívnak, csak a SVOX-os Mariska mondja a hívó nevét, néha nem rezeg csak csörög, stb.
USB-re meg nagyon ritkán dugom, mert több alkalommal is előfordult, hogy több fontos file eltűnt az "SD"-ről, pedig mindig ügyelek a helyes leválasztásra.

DE!
Ezekkel a hibákkal is sokkal jobb, mint a stock ICS, bár ez csak saját vélemény.

Dzsuri89
Én már korábban is dicsértem a Player Pro-t, Voodoo Sounddal nagyon odabasz! :)
(Bár a jelenlegi ROM-mal nem megy vele a DSP Pack, sajna :DDD )

"OFF: Az Ncore webshopról is beszerezhető kedvezményes áron. :D"
Ezen vagy 5 percig röhögtem. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14030) kolosanyi válasza oszyboy (#14026) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szia!

Egyelőre nem tudok nyilatkozni, tegnap délután raktam fel, mivel sokat nyomkodtam, ezért estére lemerült, de ez nem meglepő. Ami kifejezetten előny, az az általános sebességnövekedés, sok testreszabási lehetőség, illetve egyéb dolgok. Hogy megéri-e felrakni? Persze, előtte nyomsz egy backupot, max ha nem jön be, akkor visszállítod és nem történt semmi. :D

(#14031) _NCT válasza Nundee K. (#14029) üzenetére


_NCT
őstag

Persze, mikor visszateszem 2.3.6-ot, akkor szólt Nescafé fórumtárs, hogy megjött CybeGR 9. Hát a f*szt fogom még1x felrakni :(((

(#14032) Nescafé válasza _NCT (#14031) üzenetére


Nescafé
őstag

Hajnalba rakta fel CyberGR a v9-et.
Matrix kernelel van alapbòl.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#14033) saviola55 válasza Dzsuri89 (#14025) üzenetére


saviola55
tag

Nem tudom, de nekem az eq messze van a neutrontól playerproban.
Olyan poweramp szintű cucc ez szvsz.

(#14034) tonerz válasza RexpecT (#14016) üzenetére


tonerz
aktív tag

Nekem ma reggel frissült le a Google Play.
Van egy pár finom app, ami akcióban tényleg megér 108.ft-ot. :DD

(#14035) saviola55 válasza tonerz (#14034) üzenetére


saviola55
tag

Pl?

(#14036) tonerz válasza saviola55 (#14035) üzenetére


tonerz
aktív tag

A 14016 hsz.ben lévő linkben benne vannak h mi is.
A teljesség igénye nélkül: Nova2,Shadowgun,Soundhound,Dead Space,Paper Camera,Camera Zoom Fx stb....

(#14037) RexpecT válasza tonerz (#14036) üzenetére


RexpecT
addikt

Egy hétig minden nap más-más appok lesznek akcióban :K .

(#14038) saviola55 válasza RexpecT (#14037) üzenetére


saviola55
tag

Hm, na ha úgy alakul akkor veszek még valamit, 100 Ft nem pénz értük.

(#14039) forintuser válasza saviola55 (#14038) üzenetére


forintuser
őstag

Sima ERSTE bankkártyát be lehet regisztrálni?Vagy dombor nyomott kell mindenképpen? :F

Holnapkészítést vállalok.

(#14040) RexpecT válasza forintuser (#14039) üzenetére


RexpecT
addikt

Nekem otp junioros Visa Electronim van, azzal megy :K .

A Google Wallet szolgáltatás igénybevételével a következő emblémákkal ellátott hitel-, bank- vagy ajándékkártyákkal vásárolhat:

American Express*
Discover*
MasterCard
Visa
Visa Electron**

[ Szerkesztve ]

(#14041) RexpecT


RexpecT
addikt

Rákerestem az aksi kalibrálásra, de nem találtam meg a pontos menetét.
92% -ig tölt fel a teló, ami azért elég kevés.
Valaki tudni linkelni ICS alá, hogy hogyan is tudom kalibrálni az aksit?
:R

(#14042) RAID 2 válasza RexpecT (#14041) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Szerény véleményem szerint nem kellene piszkálni az aksit. A mérnökök így álmodták meg, akkor ez így van jól.

(#14043) MaCS_70 válasza RAID 2 (#14042) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

Így van!

Azzal, hogy nem engedi teljesen feltölteni, akár kétszeresére is növelheti az akku élettartamát, tehát a mostani csak 94% (nálunk annyi) nem is olyan sokára több lesz, mint az a 100%, amit a mindig teljesen feltöltött akku teljesítene.

Ettől függetlenül fontos, hogy időnként bizony meglegyen a 100%, mivel a töltőelektronika csak a tényleges feszültségesésből fogja tudni, hogy hol a töltés vége.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#14044) kolosanyi válasza MaCS_70 (#14043) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem úgyis mindenki előbb fogja lecserélni a telót, minthogy az akksi tönkremenne. 2 évig vígan elmennek ezek ha nem gyilkolják agyon.

(#14045) Asbee


Asbee
veterán

Van aki dead space-t megvette? Nálam kilép.

(#14046) szabioister


szabioister
csendes tag

Egy kis barkácsolást végeztem a hátlapon, megosztom veletek, hátha hasznos lesz valakinek...
Ez egyetlen problémám a nexus-al, hogy rohadtul csúszós és pillanatok alatt meglátszik rajta minden ujjlenyomat. Ez így a nyár közeledtével még rosszabb lesz. Nem igazán szeretem a szilikon tokokat, mivel totál elrontják a telefon formáját, ami pedig (szerintem) hatalmas pozitívuma. Ezért próbáltam valami más lehetőséget találni. Az xda fórumán láttam ezt a megoldást. Folyékony gumival (plasti dip) fújtam be a hátlapot. Egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve. A fogása hihetetlenül jó lett, semmi ujjlenyomat és úgy tűnik, hogy nem akar leválni a széleken sem, elég stabilan kapaszkodik.




(#14047) kolosanyi válasza szabioister (#14046) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez marha jó! :R

(#14048) Gabócza válasza szabioister (#14046) üzenetére


Gabócza
senior tag

Ha ez beválik, akkor indíthatod is a bizniszt. Veszel egy nagy doboz hátlapot ebay-n, átfújod és árulod. Gratula. :C

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#14049) knyitogato válasza szabioister (#14046) üzenetére


knyitogato
őstag

mi volt a pontos menete a műveletnek? simán fogtad a spray változatot és fújtad? :) marhajó :)

[ Szerkesztve ]

(#14050) F_Gergely válasza MaCS_70 (#14023) üzenetére


F_Gergely
őstag

Ha megveszel egy windows verziót te sem kapsz jogosultságot a frissítésre, egy teljesen más operációs rendszerre. Nokiánál is ha vettél egy telefont nem frissíthetted pl series 40-ről series 60-ra. Nem vélem úgy hogy azért mert valaki használ valamit birkaszerű konzumidiótává válna. Ezek a gányolt custom rom-ok biztos jók, én nem látom értelmét, de ha valakinek tetszik használja. Pusztán arra próbáltam rávilágítani, hogy nem értem miért lenne kötelező minden androids készülékre elérhetővé tenni az új szoftervverzzió frissítést. Azzal a rendszerrel kell használni amivel megvetted. Ha hibás akkor természetesen a cég javítsa ki, de miért lennél jogosult a frissítésre?
Nem vitatkozni szeretnék azt sem mondom hogy az én meglátásom a helyes, de véleményem szerint kissé túl van erőltetve ez a szoftverfrissítés mizéria, beleértve a custom romokat.

respect :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.