Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20001) Szmoki


Szmoki
senior tag

akinek jobb volt 2.3 az miért nem rakja vissza azt? o.O

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#20002) margithid válasza Szmoki (#20001) üzenetére


margithid
veterán

Azért mert rootolni se tudtam egyedül:)
Amúgy azt nem értem ,hogy egyeseknek, hogy lehet 150 meg ennél is több szabad memória, mikor nekem újraindítás után kb 140 van, úgy hogy még semmit nem nyitottam meg.

(#20003) Szmoki


Szmoki
senior tag

rengeteg infót lehet olvasni neten rootolásról,rom telepítésről pl. itt: http://nexusshacks.com/ videókkal,képekkel,tehát elrontani nem lehet.
az ramot meg én sem értem,de úgy látszik én a szerencsések közé tartozom perpill van 162 szabad memóriám fut ,de próbáld ki titanium backupot,bírod vele fagyasztani a programokat és a ram manager pro-t,vagy egy 100ast rádob a ramra:)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#20004) mgTerminator válasza margithid (#20000) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem minden tökéletes :D

(#20005) margithid válasza Szmoki (#20003) üzenetére


margithid
veterán

Nem tudom, nicns is kedvem tesztelgetni, van egy érzésem nem is biztos a RAM hiány a gond, lehet erre a vasra jb már sok.
Rootolásra meg szerintem már nem lesz zsükségem, mivel több frissítést úgyse kap nexus s.
Még hírek se jöttek következő android verzióról, jővő nyáron fog szerintem megjelenni, mivel az már teljesen új lesz, nem mint jb, ami az ics továbbfejlesztése csupán.

(#20006) Szmoki


Szmoki
senior tag

jb valószínűleg az android legnagyobb előrelépése,már csak a project butter miatt is.az,hogy meg erre a vasra sok a jb,nem,nem az:)
rootolni meg ha még meg akarod tartani a telefont,pont szükséged lesz,mert custom romok nem fognak leállni :)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#20007) margithid válasza Szmoki (#20006) üzenetére


margithid
veterán

félreértetted, egy fórumlakó segítségével rootoltam, de ötbb frissítést én már nem várok, igy gondolom többször nem is kell rootolni.
Kicsit most oylan érzésem van mint LG Optimus GT540 használatakor, annak is a Ram volt a hátulütője.

(#20008) Szmoki


Szmoki
senior tag

jaaa értem:)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#20009) Dzsuri89 válasza mgTerminator (#19999) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Persze, hogy azt mondtam, mivel az is nagy előre lépés volt akkor és nem állt meg az idő, amivel az igényeim is nőttek. :D Valljuk be, hogy a Nexus S 2.3-mal volt igazán jó és gyors telefon. Kíváncsi vagyok, hogy a következő android verzió hogy fog futni a Galaxy Nexuson. Szerintem annyira nem lesz gáz a helyzet, mert az már egy elég erős hardverrel ellátott készüléknek mondható. Bebas*na, ha 4 magos procival és 4 GB Rammal menne akadás nélkül a rendszer. :D

(#20000) margithid
Neked meg gratulálok, te vagy a 20.000. hozzászólás írója! :D

[ Szerkesztve ]

(#20010) margithid válasza Dzsuri89 (#20009) üzenetére


margithid
veterán

Köszönöm:)
Jár valami ajándék?:)
Amúgy ég és föld a különbség mióta leszedtem a facebook twitter tango és viber alkalmazásokat a telóról! Fagyásnak nyoma sincs, röcenés is csak ici pici, főleg playben és alkalmazáskezelőben. Igy már más a dolog fekvése, hasolóan jó ha nem jobb mint 2.3al! Akinek akad az próbálja meg leszedni ezeket az alkalmazásokat, főleg facebook a ludas szvsz.

Még annyi, hogy nekem root utàn lett egy pdanet 3.5 nevű alkalmazásom. Ez mi? Lehet törölni?

[ Szerkesztve ]

(#20011) havri1 válasza margithid (#20010) üzenetére


havri1
félisten

Mondtam..Főleg ha a kernel is be van lőve rendesen, szmút lesz rendesen :)

havri

(#20012) margithid válasza havri1 (#20011) üzenetére


margithid
veterán

Ios-en van már új facebook app, ide s e ártana, mert ha más telefont is igy lassít akkor nem fogják használni az emberek. Elég csak elolvasni a hozzászólásokat, sok a panasz rá.

(#20013) mgTerminator válasza margithid (#20010) üzenetére


mgTerminator
veterán

Egy szinestévé :D

Egyébként én pont ezért takarítom ki a romot rendesen, és mindenki csodálkozik hogy miért nem akad, miért nem fagy, lassul, stb... Ezért csináltam az aromás csomagot is.

(#20014) mgTerminator válasza margithid (#20012) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hogy őszinte legyek, az egész faszbuk egy kalap szart nem ér... A fejlesztői nem tudnak programozni. Mert androidon se az alkalmazást, se böngészőben nem lehet normálisan használni. Én már töröltem is magam, de nem emiatt...

(#20015) havri1 válasza mgTerminator (#20014) üzenetére


havri1
félisten

Egyetértek, híg fos az egész.
Gyári böngészőben sokszor szétcsúszik, operában a fele nem jelenik meg, az alkalmazás meg hihetetlen sokat eszik.

havri

(#20016) margithid válasza havri1 (#20015) üzenetére


margithid
veterán

Én se sok mindenre használtam, viberen is volt 4 ember akit hívni tudok. Azt is egyszer használtam.
Még annyi, hogyha csinálok egy gyári visszaállítást akkor a root is törlődik?

(#20017) havri1 válasza margithid (#20016) üzenetére


havri1
félisten

Nem.
Legalábbis CWM-ből Factory resettel nem törlődik.
A ROM-ot állítja vissza, nem a telefont piszkálja.

havri

(#20018) ShadowX válasza margithid (#20010) üzenetére


ShadowX
őstag

Majdcsak kap az androidos tábor is normális fb appot...Nekem csak az fb messenger van fennt, többi a böngészőből fut. Egy rendes takarítás után, meg rom toolbox-os startup programok letiltása után jól szalad ez.

(#20019) margithid válasza havri1 (#20017) üzenetére


margithid
veterán

Aha, és ha akarom még majd rootolni, akkor elég ha fel van másolva az a simple root zip és azt recoveryből feltelepítem?

(#20020) havri1 válasza ShadowX (#20018) üzenetére


havri1
félisten

Az is nagyon sok memóriát eszik..25-40mb.

margithid: : több mint 1 éve rootoltam, fogalmam sincs mi kell hozzá már :P

[ Szerkesztve ]

havri

(#20021) szponzor válasza mgTerminator (#20014) üzenetére


szponzor
senior tag

Kb. egy hete olvastam azt a hírt, hogy a Facebook fejlesztőknek Android-os telefont akar adni a cég...hogy lássák, hogy mekkora határ sz*r az Android-os alkalmazás.

(#20022) margithid válasza szponzor (#20021) üzenetére


margithid
veterán

IOS-en is állítólag az volt, de ott az újat dicsérik.
Mindegy is, én is alig hazsnáltam, csak mikor kellett akkor jó volt csak appra rábökni és kész.

Érdekes, csináltam egy gyári visszaállítást és csak az usb tár törlődött, az appok nem a telóról.

[ Szerkesztve ]

(#20023) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Ha a JellyB-TSM 2nd release romot akarom felrakni a JellyB-TSM 1st release rom alól, akkor kell data wipe is, vagy elég csak cache/dalvik wipe?

Köszi, üdv!

(#20024) szponzor válasza johnny82 (#20023) üzenetére


szponzor
senior tag

Elég az a 2 wipe.

(#20025) slice14 válasza margithid (#20022) üzenetére


slice14
veterán

Hali

A leírás alapján flasheld a CWM-et, és ott tudsz wipelni.
Data wipe, Cache wipe, advanced/Dalvik cache wipe, advanced/Battery status.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#20026) lord.lakli válasza Szmoki (#20003) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nézegetem az általad ajánlott ram maneger pro-t. Tényleg ennyit dob a rendszeren? Mire szoktad beállítani? Csak egyszer kell állítani, vagy éppen aktuális tevékenységtől függően? Egyelőre csak a play-es leírását nézem.

(#20027) Szmoki


Szmoki
senior tag

nemtudom most így kihez írtad,de én szoktam javasolni azt.
igen,rengeteg tud rajta dobni,én a mindennapi használatra Balance(more free memory)-t szoktam használni,ha játszok pedig hard gaming(ez inkább gta3-nál),nem bonyulult beálíltani,van nemtudomhány lehetőség(mindegyikre leírja mi mit csinál) ráböksz amelyiket szeretnéd,és már be is állítja.
de,hogy lásd mennyit dob rajta,játékkal(gta3) fogok példálózni,mert leginkább ott észrevehető(1200 OC-vel)
ha nincs beállítva:akkor csak a minimum grafikán ,az effektek kikapcsolásával fut akadásmentesen
ha be van álíltva: szinte max grafikán, az effektek bekapcsolásával fut teljesen akadásmentesen
egyetlen hátránya van: melegszik tőle a telefon,ha játszol:)))

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#20028) eeXaa válasza eeXaa (#19968) üzenetére


eeXaa
addikt

...ilyen problémája nem volt senkinek, ill senki sem tudja a megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#20029) noxon válasza Szmoki (#20027) üzenetére


noxon
őstag

Énis nézegetem ezt a programot... beállítás után újra kell indítani a telót? Mert, ha megnézem a futó programok résznél úgyanúgy kevés free ram marad...

We live in a simulated world...

(#20030) Szmoki


Szmoki
senior tag

nem kell,öö nem mindig észrevehető a ram mennyiségénél,hogy átváltottad,de ha játszol érződik
nekem eddig csak a balance(more free memory)nál volt úgy,hogy volt kb 80 szabad memóriám,beállítottam,felugrott 170re:))

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#20031) noxon válasza Szmoki (#20030) üzenetére


noxon
őstag

Semmit nem ugrik fel a free ram, nem tudom te hogy csináltad :D na mindegy használgatomm, ha nem érzek különös változást akkor leszedem.... játékoknál még kipróbálom.

We live in a simulated world...

(#20032) Szmoki


Szmoki
senior tag

ne csináld már:) 183mb ramom van

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#20033) noxon válasza Szmoki (#20032) üzenetére


noxon
őstag

Milyen romot, kernelt használsz? Hát nekem ugyanúgy 70-60 közötti free ram van... TSM JBvel meg TSM kernellel

We live in a simulated world...

(#20034) Szmoki


Szmoki
senior tag

Nexus S JB-TSM 2nd release + Air kernel,air kernelnek a bigmem verziója

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#20035) Szmoki


Szmoki
senior tag

és a fölös appok,mint a hangtárcsázó,diktafon,csevegő,meg amiket ritkán használok(e-mail,gmail,naptár)stb. le vannak fagyasztva

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#20036) noxon válasza Szmoki (#20035) üzenetére


noxon
őstag

Értem, nálam is le vannak tiltva olyan progik... jó végülis mindegy, így is szép gyors a teló, csak ezzel a programmal nálam nem sok változás van :P

We live in a simulated world...

(#20037) Szmoki


Szmoki
senior tag

nekem bevált ezért ajánlgatom,akinek nem hát nem:)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#20038) lord.lakli válasza Szmoki (#20027) üzenetére


lord.lakli
őstag

Neked, mert te ajánlottad pár sorral fentebb :) AirKernelből melyik verziót használod?

(#20039) Szmoki


Szmoki
senior tag

http://air.sloud.kr/2012/08/air-kernel-weekly-201-for-ns-jbn.html a 4közül a legfelsőt

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#20040) lord.lakli válasza Szmoki (#20039) üzenetére


lord.lakli
őstag

Köszi szépen.

(#20041) noxon: neked is köszi. Jobb, mint a 201-es? Van valami probléma vele?

[ Szerkesztve ]

(#20041) noxon válasza Szmoki (#20039) üzenetére


noxon
őstag

Ennél van már újabb is az XDA-n!

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1469842

We live in a simulated world...

(#20042) noxon válasza lord.lakli (#20040) üzenetére


noxon
őstag

Fogalmam sincs, énis most próbálom ki először :)

We live in a simulated world...

(#20043) Szmoki


Szmoki
senior tag

az új air kernellel felment 204mb-ra a szabad memória :Y :Y

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#20044) margithid


margithid
veterán

Srácok, aki tudja, hogy mi ez a PdaNET 3.5 alkalamazás ami rootolás óta fent van a telefonon az írja meg légyszi.

(#20045) palesz53 válasza margithid (#20044) üzenetére


palesz53
senior tag

ez?

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#20046) lord.lakli


lord.lakli
őstag

Egyszerűen vakuljak meg, de nem találom melyik programra vonatkozik ez.

Más. Slukk féle új 2. kiadású rom esetén másnak nem halkak a gyári csengőhangok ugyanazon a hangerőn, mint másik korábbi romokon? Vagy a sok beállításnál valamit nem vettem észre?

[ Szerkesztve ]

(#20047) eftepe válasza Szmoki (#20043) üzenetére


eftepe
tag

Mi a különbség a GPU 384Mhz és a GPU 512Mhz között??

(#20048) margithid válasza palesz53 (#20045) üzenetére


margithid
veterán

Jaja, ez mire jó?

Ez ha jól látom ilyen internet megosztós dolog, de minek ez ha ez már gyárilag is megy?

[ Szerkesztve ]

(#20049) slice14 válasza margithid (#20044) üzenetére


slice14
veterán

Amikor rootoltam Neked a telót, feltettem a gépre a PDANet progit a driverek miatt. Lehet hogy ha nincs leszedve a progi, akkor bekapcsolt állapotba rádugod a gépre és felteszi. Nemtudom, mert én magamnál nem használtam.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#20050) mgTerminator válasza lord.lakli (#20046) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez a cm9-ben lévő autó fényerőre vonatkozik :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.