Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) tdk.112


tdk.112
aktív tag

Egyébként eBay-en érdemes rákeresni az "amzer silicone nexus s" szavakra. ;)

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1852) wape1980 válasza fi:zi'k (#1848) üzenetére


wape1980
csendes tag

Légyszi egy PÜ :R

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#1853) robertel válasza tdk.112 (#1851) üzenetére


robertel
senior tag

Jól néz ki de drága:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1854) szilu7 válasza Slukkica (#1756) üzenetére


szilu7
senior tag

Szintén minden elismerésem a MIUI magyarításért. :R

(#1855) tdk.112


tdk.112
aktív tag

Közben a PayPal elfogadta a névmódosítási kérelmemet. :D Nem is akadékoskodtak. Pedig már felkészültem, hogy anyakönyvi kivonat, személyi, bankszámlakivonat, jogosítvány másolatot fognak kérni. :))

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1856) tdk.112


tdk.112
aktív tag

Egyébként a giroszkóp nálatok is "rezeg"? Hiába teszem le a telefont egy teljesen fix helyre (tehát tuti, hogy nem mozog), a vízszintmérő appok folyamatos rezgőmozgást jeleznek (n°+-0,5° között). :F Pedig az érzékenység is minimumon van. Az előző készülékem (Samsung Spica) nem produkált ilyet.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1857) DonMedve válasza tdk.112 (#1837) üzenetére


DonMedve
addikt

Amikor megvettem a telefont elso volt,hogy jelentkeztem betateszternek! :DDD

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1858) hallerlaller válasza tdk.112 (#1855) üzenetére


hallerlaller
addikt

leánykori név, mübizonylat, és vércsoport is legyen kéznél szükség esetén.. :D

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1859) tdk.112 válasza tdk.112 (#1856) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Feltúrtam a netet, és rengeteg probléma van a gyorsulásmérő-giroszkóp-iránytű hármassal. :O Ezek szerint szériahiba (és az i9020-as verzióval is előfordul). Kár, mert amúgy még semmi hibát nem találtam rajta. :F

Tulajdonképpen nem sokat használom ezeket, de azért ez elég nagy probléma egy csúcskészüléktől. :(

[ Szerkesztve ]

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1860) fattyu válasza tdk.112 (#1859) üzenetére


fattyu
veterán

Most hogy mondod skymapset próbáltam párszor használni. Megtapasztalatam milyen érzés lehet a parkinson...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#1861) DemonDani


DemonDani
addikt

hogyan tudom importálni egy régebbi vodás sim-emről a számokat?

elvileg ugye contact>menu gomb>import/export
de itt nincs ilyen pedig itt kéne lennie :S
Csak USB tárról van-.-

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1862) molnarpeter válasza DemonDani (#1861) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Contact2Sim?

mp

(#1863) DemonDani válasza molnarpeter (#1862) üzenetére


DemonDani
addikt

:R

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1864) robertel


robertel
senior tag

Na megjöttek az aksik is a töltővel együtt, átalakitót is küldtek, szóval minden oké!
Teljes felszerelés van most már telóhoz:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1865) robertel válasza robertel (#1864) üzenetére


robertel
senior tag

Amúgy a wifi-t nektek jól veszi a teló?
Nem tudom, de nekem olyan gyengécskének tünik..
Meg az otthoni hálozaton kivül 2 szabad hálozatra se ment fel, lehe tmac címnek van rossz beállítása?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1866) tdk.112 válasza robertel (#1865) üzenetére


tdk.112
aktív tag

A WiFi nálam is gyenge sajnos, de erre is rengeteg panasz érkezik netszerte.

Egyébként olyan helyen a kertben, ahol a laptop stabil 60%-os jelerősséget mutat, ott a Nexusomnál már szakadozik a kapcsolat. :(

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1867) robertel válasza tdk.112 (#1866) üzenetére


robertel
senior tag

Ezzel lehet majd szoftveresen csinálni valamit?
Vagy gyenge a wifivevő és kész? Ezért kár érte, n-es szabvány igy nem ér sokat..
Nálam ami laptopon kiváló az telón közepes.
Mir erkezik egyébként még panasz?

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1868) fattyu


fattyu
veterán

A visszajelzője szerint egy rakás szar. Ellenben az enyém szerintem csak pesszimista mert elvileg éppen csak lát valamit kapcsolattal is hibátlan, és ott ahol a legendemmel nem tudtam netet lopni vagy már dobált ezzel simán elvagyok. Lehet van ami jobb de nekem telejsen megfelel.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#1869) jackbacsi87 válasza tdk.112 (#1866) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

laptopokkal összehasonlítani egy telót azért sztem durva.van egy voda 845 kéznél, aminek baromi jó a wifije, megnézem melyik bírja tovább.

(#1870) fi:zi'k válasza jackbacsi87 (#1869) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez igaz. A notebookokban akkor a wlan modul mint a fél telefon. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1871) tdk.112 válasza robertel (#1867) üzenetére


tdk.112
aktív tag

A gyorsulásmérő-giroszkóp-iránytű hármasra. A tiéd nem rezeg folyamatosan?

Tedd fel a Phone Testert [link], indítsd el, tedd le a telót az asztalra (tehát egyáltalán ne mozogjon), és nézd meg miket mutatnak a szenzorok. Nálam az összes szenzor "rezgőmozgást" jelez, holott ennél stabilabb helyzetben nem lehet a készülék. :(

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1872) robertel válasza jackbacsi87 (#1869) üzenetére


robertel
senior tag

Az előző telóm wifi vevője ugyanolyan jó volt mint a laptopé és abban nem volt n-es szabvány.
Mindegy, nem azt mondom rossz a vétel, csak lehetne jobb is:)
Mac címnél egyébként kinek mi van?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1873) tdk.112 válasza jackbacsi87 (#1869) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Igen, ez való igaz, de az előző telóm (Samsung Spica) a kert ugyanazon részében nem szakadozott.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1874) tdk.112 válasza robertel (#1872) üzenetére


tdk.112
aktív tag

MAC-cím: nekem 78-assal kezdődik! :Y Eddig az összes készülék, amivel találkoztam életemben, mind 00-val kezdődött (talán 1 db volt, ami 01-gyel).

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1875) fi:zi'k válasza tdk.112 (#1874) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Alighanem ezzel kategorizálják az eszközöket.
5 percen belül szerkeszd egybe a hszt. Csak jó tanács. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1876) tdk.112 válasza fi:zi'k (#1875) üzenetére


tdk.112
aktív tag

OK.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1877) robertel válasza tdk.112 (#1874) üzenetére


robertel
senior tag

Nekem is 78al, akkor gondolom ez ugyanaz mindenkinél.
Jól van ezzel együtt kell élnünk, nem vészes hiba, meg ki tudja lehet javítani majd rajta.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1878) Slukkica válasza robertel (#1867) üzenetére


Slukkica
őstag

Nem hiszem hogy hardveres probléma lenne mert nekem a lakásban van 5 eszköz wifi-s ez a hatodik. A legerősebb vételt ez produkálja. Sőtt evvel szoktam tesztelni ha valamelyik készülékem dobja a jelet, hogy a router szarakodik vagy a kütyüm.

HTC Desire, Pulse mini, Xbox360, R580 samsung laptop, asztali gép(pci n-es)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#1879) robertel válasza Slukkica (#1878) üzenetére


robertel
senior tag

Érdekes, akkor többünknél mi lehet a baj? Ha nem hardveresen van gond, akkor reméljük szoftveresen legkésőbb icecreamig javítják majd a hibát.
Szép kis telefonparkod van amúgy:)

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1880) csabibmx


csabibmx
tag

A wifivel semmi bajom.Tény,hogy sokszor csak a legalsó sávba mutatja a jelerőt de kis túlzással ugyanazt hozza mint a laptopom (Acer),sőt a párom netbookját (Acer) még néha felül is múlja.

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#1881) csabibmx


csabibmx
tag

A wifivel semmi bajom.Tény,hogy sokszor csak a legalsó sávba mutatja a jelerőt de kis túlzással ugyanazt hozza mint a laptopom (Acer),sőt a párom netbookját (Acer) még néha felül is múlja.

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#1882) DonMedve


DonMedve
addikt

Ha gond van a wifivel az sem a Google hibája,hanem a Samsungé.A Wave-m dettó ugyanezt csinálta.Bár most az utóbbi időben nincs panaszom a wifire,de nekem is volt időszak amikor eldobálta,meg hasonlók.Bíztam bennt,hogy a köv. Google telót megint a HTC csinálja,sajnos nem jött be. :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1883) jackbacsi87 válasza robertel (#1879) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Csináltam egy gyors tesztet a voda 845 és nexus között.úgy vettem észre, hogy a nexus wifije picivel talán erősebb is,viszont az állapotjelzőjén a csíkok jobban fogynak.szerintem nem kell ezzel törődni, így kalibrálták oszt jóvan.:)

(#1884) robertel válasza DonMedve (#1882) üzenetére


robertel
senior tag

Ez azért nem akkora hiba szeritnem, más baj szeritnem nincs a telóval.
És ami a lényeg, nem akad lassul, itt még nem olvastam olyat, mint optimus 2x totyikban, hogy akad, meg lassul.
Reméljük icecream jobb lesz még ennél is:)

jackbacsi87

Nem is a kalibrálással van baj hanem azzal ,hogy a laptop meg az előző telóm wifije látta a szomszéd rouert, ez meg nem.

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1885) tdk.112 válasza tdk.112 (#1871) üzenetére


tdk.112
aktív tag

A szenzorokat is leellenőriznétek? :)) Ugrálnak-rezegnek-e?

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1886) DonMedve válasza tdk.112 (#1885) üzenetére


DonMedve
addikt

:K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1887) tdk.112 válasza DonMedve (#1886) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Akkor "örülök", hogy nem csak nekem. :U

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1888) robertel válasza DonMedve (#1886) üzenetére


robertel
senior tag

Neked tényleg nem jön be ez a teló?:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1889) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

MAC címnél az enyém spec B4-el kezdődik, és az első 3 bájt (első 6 karakter) a gyártót azonosítja, ami B4 : 07 : F9 esetén a SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS. Egyébként itt lecsekkolhatjátok, kíváncsi lennék rá. :K

[ Szerkesztve ]

(#1890) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

ha már ennyien vagyunk, megkockáztatom a kérdést.
(kíváncsiság hajt, van netem, nem lopni akarom!!!!!!!)
szóval:láttam, hogy ubuntut, meg backtrack 5öt fel lehet varázsolni.én a backtracket fel is dobtam, de nem működnek a parancsok.valahol mintha olvastam volna, hogy a wifijét nem is lehet monitor modba rakni.valaki próbálkozott ilyesmivel? (nokia n990assal láttam wep tesztelést, de azon maemo fut)

(#1891) xnace


xnace
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom egy ilyen telo vasarlasan, mert nem gyozott meg a wp7. Erdemes ilyet venni, vagy ez is ossze-vissza akad, mint a tobbi Android?
SGS-sel van tapasztalatom, de nem akarok RoM-okat cserelgetni, csak hasznalni a gyari rommal. Ez mennyire lehetseges jelen keszuleknel

Ez is Gorilla Glass ugye? Karcolasokkal van valami tapasztalatotok? Kell ra folpakk?:)

Meg egy kerdes: Nincs valakinek eladó Nexus S-e? Priviben megbeszeljuk...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1892) jackbacsi87 válasza xnace (#1891) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

szerintem maximálisan megéri.nincs is nagyon főzött rom rá, mert úgy jó ahogy van.

(#1893) xnace válasza jackbacsi87 (#1892) üzenetére


xnace
őstag

Koszonom...

Remelem talalok eladot valahol...Megnezem Hardverapron...:)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1894) jackbacsi87 válasza xnace (#1893) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

ha újat szeretnél, asszem ez a legolcsóbb

[ Szerkesztve ]

(#1895) fi:zi'k válasza xnace (#1891) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem Gorilla Glass, így a "folpakk" annyira kell rá mint más telefonra.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1896) xnace válasza fi:zi'k (#1895) üzenetére


xnace
őstag

Koszonom, mondjuk a T-Mobile a keszulekkatalogusban azt irja, hogy "hajlitott Gorilla Glass", de elhuszem Neked.:)

Tdk112: Ha mar ennyien irjatok, akkor el is hiszem :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1897) tdk.112 válasza xnace (#1891) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Biztosíthatlak, hogy egyáltalán nem akad. :N

A kijelző pedig tényleg nem GG.

[ Szerkesztve ]

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1898) hallerlaller válasza Slukkica (#1783) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nahh, most volt egy kis időm megcsinálni a manővert kösz szépen a segítséget, recovery, miui fennt, igazából a bootloader kinyitása okozott csak kisebb gondot.

akartam még kérdezni hogy a fastboot oem lock parancs ugyanúgy letöröl mindent a telefonról mint az unlock? csak lezárja a bootloader-t ennyit csinál recovery rom marad?

ja a miui dobál fc-t bekapcsolásnál rögtön h "az android.process.acore folyamat váratlanul leállt. kérjük próbálja újra, és bezárás most után is folyamat dobálja :U

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1899) robertel válasza tdk.112 (#1897) üzenetére


robertel
senior tag

Kejelző ha nem bánsz vele durván nem karcosodik, ettől függetlenül rendeltem egy jónak tűnő fóliát, ártani nem árthat.
Na kipróbáltam a városban a wift, csak az alsó sáv volt fehér, néha az sem és igy mértem 3 mbit-es sebességet, szerintem ennyi is a net sebessége amit befogtam. Tehát ha fogja a netet nincs baj vele, egyedül a hatótávval van baj, ami még igy is, hogy van benne n-es szabvány kisebb mint előző telómban

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1900) xnace


xnace
őstag

Ha mar itt ennyi szepet, es jot irtok a telorol, akkor amint elmegy az Omnia7, meg is veszem...

UI: Csere valaki? :C ;]

Samsung Galaxy S3 Marble White

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.