Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) zsirfecske válasza fi:zi'k (#1198) üzenetére


zsirfecske
addikt

ez gonosz :) amúgy jól rémlik, de hozzátenném nehéz szívvel válnék meg a defy-tól. bár valamelyik nap megtapizom élőben ezt a nexus s-t és ha még utána lesz tré akció akkor úgy érzem végem (nehezen tudom elképzelni hogy élőben elrettentene). szóval végül lehet hogy jön pataki attila és hűtlen leszek...

[ Szerkesztve ]

(#1202) tjb007 válasza fi:zi'k (#1200) üzenetére


tjb007
nagyúr

Főképernyőnél nyomsz egy Menü gombot->Beállítások->Telefon adatok->Állapot

(#1201) zsirfecske

"ha még utána lesz tré akció"

Nem lesz, ha elfogyott az összes példány kikerül a kínálatból.

[ Szerkesztve ]

(#1203) mkRoland


mkRoland
senior tag

Affene... Lemaradtam... És nem kaptam értesítést!

[ Szerkesztve ]

(#1204) zsirfecske válasza tjb007 (#1202) üzenetére


zsirfecske
addikt

úgy értem, hogy ha lesz még valaha rendelhető webshopon addig vagy azután :) nem hinném hogy ma már változna a jelenlegi helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#1205) kp78


kp78
addikt

Én addig eljutottam, hogy kosárba került, de nem engedi befejezni a rendelést. Kivárom mi lesz így vele :U

[ Szerkesztve ]

(#1206) fi:zi'k válasza zsirfecske (#1201) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

No offense, csak adta magát. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1207) knyitogato


knyitogato
őstag

az elmúlt percben kaptam értesítést, másodpercek alatt a honlapon voltam, de már nem volt... LOL :) ez már felejtős.

(#1208) daniel909 válasza kp78 (#1205) üzenetére


daniel909
addikt

ugyanez....kezd elegem lenni.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1209) desigo


desigo
senior tag

Pénteken kellett volna ezt megrendelni webshopon vagy szombaton elmenni pár boltba ahol még maradt mert ez a héten már esélytelen lesz...

(#1210) knyitogato válasza desigo (#1209) üzenetére


knyitogato
őstag

így van :) no mindegy, a múltkori SGS akcióról is lemaradtam, erről is, de csak lesz még vmi :)

(#1211) Szögecs


Szögecs
csendes tag

Ha feliratkoztam a szegedi nagy T üzletben a telefonra (azt mondták ma 2 volt bent, de elvitték őket, készlet feltöltése csütörtökön) mennyi az esély rá, hogy fel is hívnak, ha lesz Nexus?

May the Force be with you!

(#1212) tjb007 válasza knyitogato (#1210) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mondjuk az a múltkori SGS akció csak MédiaMánia S díjcsomaggal volt érvényes, Dominóval nem és csak 1 napig tartott, itt meg mindegyik konstrukcióra vonatkozik és nincs dátumhoz kötve.

(#1213) knyitogato válasza tjb007 (#1212) üzenetére


knyitogato
őstag

Oké, de én Médiamánia S-es vagyok, és készülékcserére pályázom :) de sajna az az akció kizárta a már meglévő Médiamánia S-eseket :(

(#1214) daniel909


daniel909
addikt

szerintetek melyik tében van még ha személyesen veszem meg? 65K-ért?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1215) petiked


petiked
tag

Sziasztok,

Pár topicban már jártam, és még mindig vacilálok, hogy melyik "okostelefont" :)

érdeklődni szeretnék a Nexus S használóktól, hogy milyen a készülék? Megbízható? és érdemes e megvenni, maga a tulajdonságaiért (nagyjából egy sémára épülnek a hasonló mobilok is, és közel ugyanaz a tudásuk is?) és azért, mert elméletileg az androidot és a frissítését a google biztosítja. - olvasom, hogy elég nehéz megvenni, de azért találni oldalt, ahol függetlenül meg lehet venni (persze drágábban)

Szóval érdemes ezt a mobilt megvenni, vagy nem éri meg a pénzét?
Ti használjátok, ti tudjátok a legjobban. Mik az előnyei/hátrányai?

Igazából nekem elég lenne az egy magos, nem várnám meg a google 2 magos telóját, meg hát az ára is odatenne, még ez is nagyon drágának tűnik.. vagy érdemes lenne várni?

Köszönöm szépen a segítséget!
Üdv.
Péter

[ Szerkesztve ]

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#1216) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Van vmi más magyarázat arra, hogy a telefon nem látja a routert, minthogy "nem szeretik" egymást? Már korábban más droidos topikban olvastam ilyen problémáról. Sőt olyan is volt, hogy két azonos típusú router esetén az egyikkel gond nélkül ment, a másikkal meg semmi.
Ötlet?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1217) kali válasza fi:zi'k (#1216) üzenetére


kali
legenda

inkább nem minden csatornát és titkosítást szeret, azokat próbáld esetleg módosítani!

(#1218) fi:zi'k válasza kali (#1217) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Már odáig jutottam, hogy csak a MAC szűrés van beállítva. Az meg engedélyezve van a routeren. Egyáltalán nem is látja a telefon a routert. Bezzeg az összes szomszédét igen. :(((

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1219) kali válasza fi:zi'k (#1218) üzenetére


kali
legenda

ami problémát szokott okozni mobiltelefonoknál a wifi esetén; nem magyar régió van beállítva a wifi szórásnál, a szélesebb csatorna van beállítva n vagy mixed módban, wep titkosítás és szélsőséges csatorna!

(#1220) mkRoland válasza fi:zi'k (#1218) üzenetére


mkRoland
senior tag

Látható a routered neve? Broadcasting SSID néven szokott futni.

[ Szerkesztve ]

(#1221) robertel


robertel
senior tag

Holnap nekem is jön a nexus S!
Én még pénteken rendeltem és ma hagyták jóvá!
Nagyon várom, az optimusomtól is meg tudtam válni igy 40be fog fájni a dolog, reméljük nem csalódok:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1222) fi:zi'k válasza mkRoland (#1220) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem látható. :(

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1223) mkRoland válasza fi:zi'k (#1222) üzenetére


mkRoland
senior tag

Mármint a routered nem sugározza a nevet?
Itt a Wireless Settings-ről kimentett képmentésen belül látsz olyat, hogy "Enable SSID Broadcast" => ha emellett pipa van (tehát engedélyezve van, azaz Enable(d)), akkor látható a routered neve.
Milyen routered van?

[ Szerkesztve ]

(#1224) fateless válasza zsirfecske (#1201) üzenetére


fateless
veterán

Ha még gondolkozol:
Mint tudod (a másik topicból) nekem is Moto Defy-om van, de vettem egy Nexus S-t. Játszani nem játszok a készülékekkel, így erről nem tudok hiteles infót adni, de más szempontból van némi "villámtapasztalatom".
Ami érdekes: a Defy-ban több volt a szabad memória (200 MB felett), mint a Nexus-ban (130-140MB körül), és a proci sebessége között nincs olyan nagy különbség, mégis a Nexus jóval gördülékenyebben működik, mint a Moto. Ennek lehet az oka az is, hogy újabb sw van ezen, sőt szinte biztos, hogy ez az oka.
Elsőre furcsa a hatalmas méret, hiszen a Defy fő erőllsége pontosan az, hogy nagy kijelzőméret mellett kicsi maradt a ksézülék, ez több, mint 20%-kal nagyobb.
A Defy fogása is jobb volt, mint ennek a készüléknek, valahogy azt nem éreztem úgy ,hogy óvni kell.
A Nexus kamerája jobb kicsit, mint a Defy-é, bár számomra ez nem annyira mérvadó.

Az én fő okom a váltásra a friss szoftver, amit nem bántam meg. Ugyanakkor ha szeretsz játszadozni a sw-ekkel a gépen, és szívesen felrakod az újabb verziókat, akkor ne válts. Ami infókat eddig láttam, hallottam a Defy moddolt sw-eiről, azok alapján ugyaolyan gyors tud a Moto is lenni, mint a Nexus, de az "S" mindig fri"SS" szoftvereket biztosít.
Még valami: hiányoznak a Motorola saját szoftverei :O

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#1225) robertel válasza fateless (#1224) üzenetére


robertel
senior tag

Ha valaki nem játszik akkor nexus s szoftveresen még évekig jó lehet nem?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1226) robertel válasza robertel (#1225) üzenetére


robertel
senior tag

Ilyen tokja van valakinek?
[link]
Vagy volt hasonló más telefonjához?

Ez még elég jól néz ki:
[link]

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1227) fi:zi'k válasza mkRoland (#1223) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A SSID látható mivel a notebook is látja.
Gigabyte GN-BR01G

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1228) mkRoland válasza robertel (#1226) üzenetére


mkRoland
senior tag

Innét is lehet rendelni, állítólag egész megbízható oldal + FREE SHIPPING!
DX Nexus S Silicone Case - 1
DX Nexus S Silicone Case - 2

[ Szerkesztve ]

(#1229) robertel válasza mkRoland (#1228) üzenetére


robertel
senior tag

Tudom, de az ebayen a 2$-ért adnak még fóliát is hozzá:)

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1230) robertel válasza mkRoland (#1228) üzenetére


robertel
senior tag

Talán ez pvc tok, nem szilikon mint ebayes, és a pvc talán jobb nem?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1231) DonMedve


DonMedve
addikt

Ha esetleg lesz tokrendelés akkor dugjuk össze a fejünket,és akkor a postaköltség megoszlik.Valaki berendeli,elutaljuk a zsét vagy mittudonén,azt amikor megjön elszortírozza.Mit szóltok hozzá?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1232) fi:zi'k válasza DonMedve (#1231) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én most turkálom az ebayt és szívesen elvállalom.
Esetleg övre fűzhető tokra van tipp? Elsősorban itthon beszerzés érdekel.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1233) robertel válasza DonMedve (#1231) üzenetére


robertel
senior tag

Én asszem megrendelem a dealextremeset 3.30ért ingyen postával, másnem ha nem jön be akkro ebayről rendelek egy szövettokot, ami szintén ingyen van.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1234) DonMedve válasza fi:zi'k (#1232) üzenetére


DonMedve
addikt

Ha találsz valamit megosztod velem?Nagyon hálás lennék.Ide,hátha mást is érdekel.

robertel:Nézegetem amit mondasz,de nem tetszik! :( Mármint a dealextreme.
De ez,amit először linkeltél érdekelne.Ilyen volt a wave telómon,nekem megfelelt.Kicsit nehezebb volt az oldalsó gombokat nyomkodni rajt,de jó volt.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1235) robertel válasza DonMedve (#1234) üzenetére


robertel
senior tag

Már megrendeltem a dealextremeset!
Amúgy szeirtnem sokkal megbízhatóbb mint ebay, engem ebayen vertek már át, mig itt még nem!
Asszem dealextreme-re nem is regisztrálhat akárki eladóként.
Igazából tokon kivül fontosabb a fólia, és az dealextremesbe is van, tok meg szeritnem jobb a müanyag mint a szilikon, legalábbis úgy hallottam.
Ha meg nem jön be az a müanyag akkor még mindig it tvan ez: [link]

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1236) fi:zi'k válasza DonMedve (#1234) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mi a keret és milyen stílusút szeretnél.
Ha mintásról van szó, akkor kb ezek jöhetnek szóba: 1 - 2 - 3
A harmadikat leszámítva nem ezek a legolcsóbbak, csak példa kedvéért tettem be. A többi mintás nem igazán unisex vagy férfias. Legalábbis az arckép alapján gondolom nem lepkéset vagy virágosat keresel. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1237) mkRoland


mkRoland
senior tag

Ha fóliát akartok, én őket ajánlom: schutzfolien24.de/protectionfilms24.com 6 darabot 1-1,11€-ért lehet venni tőlük e-bay-en keresztül. Én is rendeltem tőlük a Voda845-höz (igaz, egyből 18-at rendeltem, így 2,5$ körül fizettem) + Optimus One-hoz + 5530XM-hez. Én még az első darabomat koptatom a 845-ön (pedig napi 1-2 óra wifis net + érintőkijelzős játékok mennek folyton), 1,5 hónap után most érett meg cserére, de ez a leggagyibb, amit kapni lehet, megbízható eladók, gyorsan postáztak és INGYEN!
Persze azért a Nexus S-re rá nem tennék ilyen 1,11€/6 darabosat, megilletné egy minőségibb, persze olyan, ami azért megfizethető is!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#1238) robertel válasza mkRoland (#1237) üzenetére


robertel
senior tag

Nekem fél évig volt egy fólia gt540en, remélem ez ami most jön a tokhoz legalább annyit bír majd.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1239) zsirfecske válasza fateless (#1224) üzenetére


zsirfecske
addikt

uhh, köszi az infókat, első kézből elég felbecsülhetetlen ez most :) amúgy nekem pont a mindig friss gyári szoftver ami számít (meg a jövőben az nfc és akkor 1,5-2 évig nem kéne cserélni), defy-t még csak nem is rootoltam (gyári moto cuccokat meg szép lassan hanyagoltam). egyedül a méret az ami esetleg zavarhatna, meg a samsungos készülékház. meg is akartam ma nézni élőben, de nem volt olyan hely ahol láttam volna kitéve. amúgy egyre kevésbé bízom már a t-mó készletében, mintha tényleg ennyi lett volna.

ha már tok, akkor azt hiszem ez az etalon (nem véletlen az ár se, vagy csak bedőltem a videónak, hehe)

[ Szerkesztve ]

(#1240) fi:zi'k válasza robertel (#1238) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem meg ~3 évig volt E65-ön gyári fólia :))

Mennyi idő alatt küldték meg?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1241) robertel válasza fi:zi'k (#1240) üzenetére


robertel
senior tag

Ha jól emlékszem arra sokat kellett várni, talán 3 hetet is, de azt ebayről vettem.
Dealextreme volt, hogy egy hét alatt is ideér, igaz ebayen is volt már ilyen, eladótól függ.
Remélem jó lesz ez a müanyag fólia, engem ez a szilikonos videó nem gyözött meg..
A müanyag mondjuk lehet vastagabb lesz.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1242) fi:zi'k válasza robertel (#1241) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Bocs, a "Mennyi idő alatt küldték meg?" kérdés a #1237-re akart menni, csak nem írtam oda. :B

#1239
Én is néztem, de Mo-re már ~4800 HUF lenne...mindez egy szilikon tokért. Bár a jack takaró ötletes.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1243) zsirfecske válasza fi:zi'k (#1242) üzenetére


zsirfecske
addikt

meg az a lényeg, hogy nem sima szilikon mint a fenti 2 dolláros változat. ennél érné meg igazán többen összeállni :)

[ Szerkesztve ]

(#1244) mkRoland válasza fi:zi'k (#1242) üzenetére


mkRoland
senior tag

Ha jól emlékszem, akkor egy héten belül a kezemben volt!
Május 10-én adtam le a rendelést délben, azonnal rendezve is lett a számla PayPal-lel (köszönet Winner_hun fórumtársnak ismét!), 11-én 9 órakor írtak e-mailt, hogy feladták postán és talán azon a héten még nem (13. péntek volt), de jövő héten már nálam volt a levél!

[ Szerkesztve ]

(#1245) fi:zi'k válasza zsirfecske (#1243) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Van olcsóbban ilyen két komponensű szerintem.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1246) Szancsó válasza fi:zi'k (#1227) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Megoldódott?
Csak mert először nekem sem látta a router -t, de a csatorna átállítása megoldotta (12 -ről vissza 1 -re, SSID látható, titkosítás WPA2.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#1247) robertel válasza fi:zi'k (#1245) üzenetére


robertel
senior tag

A müanyag tokot miért nem preferáljátok?:)
Szilikon mivel jobb?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1248) fi:zi'k válasza robertel (#1247) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én még övre fűzhető tokba is beleteszem, mert már megszoktam 7-8 év alatt.
A műanyag szerintem már vastag oda.

#1246
Még küzdök vele. :)

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1249) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#1248) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Na, tuti router hiba. A 3. restart után már megy. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1250) petiked válasza fateless (#1224) üzenetére


petiked
tag

Szia,
pontosan az mit takar, hogy mindig biztosítja a friss szoftvereket az S-hez? hány évig frissíthetem ingyen? és gondolom lehet pl wifiről egyszerűen? csak olyankor teljesen "szűz" telefonom lesz újra? és emiatt sokkal megbízhatóbb az S mint a Defy?

Köszönöm,
Péter

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.