Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) xnace válasza xnace (#1945) üzenetére


xnace
őstag

És megint :W

Fizik: (bocs, csak telóról nehéz leírni a neved): Lehet, hogy a HTC nagyon erősködött a Sense mellett, és nem fogták fel, hogy szó sem lehet róla...WP7-re is rá akarták anno erőszakolni :W

tdk.112: Akkor ez lehet a gond, köszönöm...A Webes felületet egyszerűen nem látom át... :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1952) tdk.112 válasza xnace (#1949) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Rumor. Még semmit nem hoztak nyilvánosságra (persze ettől még elképzelhető).

A G+-os problémára annyit tudok mondani: az egész G+ tesztjelleggel működik. Nálam a webes verzió sem tökéletes.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1953) DonMedve válasza xnace (#1949) üzenetére


DonMedve
addikt

Na hiszen.Lg,miert nem mindjart a hulyeweivel csinaltatja???? :Y

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1954) xnace válasza DonMedve (#1953) üzenetére


xnace
őstag

Önmagával amárkával nincs is különösebb bajom, csak a 2x szoftvere nagyon-nagyon gány, és az ember akaratlanul is a rosszal kapcsolja össze az LG nevet...

Nekem a Nexus S is nagyon tetszik, főleg az íves eleje. Csak örülnék, ha fém lenne a hátulja, vagy legalább egy SGSII féle mattabb fajta plasztik :)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1955) fi:zi'k válasza xnace (#1951) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Semmi gond.

Nem hinném, hogy ilyen blődség lenne az oka. Lehet az SGS jó eladásai, ismertsége áll a háttérben. Az N1-et is a HTC csinálta, bár arra már nem emlékszem, hogy volt-e rajta Sense.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1956) DonMedve válasza xnace (#1954) üzenetére


DonMedve
addikt

Nekem is leginkabb az anyaghasznalattal van bajom.
Az ives elolap sokaknak bejott.Az jo huzas volt. :K

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1957) tdk.112 válasza fi:zi'k (#1955) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Nem volt. :N És akárki is csinálja a következőt, azon sem lesz, ez 100%. ;) (Mármint custom launcher.)

[ Szerkesztve ]

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1958) palesz53


palesz53
senior tag

miért ez vagy az gyártja a nexusokat? oszd meg és uralkodj!

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#1959) xnace válasza palesz53 (#1958) üzenetére


xnace
őstag

Mert a Google nem akar hardwaret gyartani, maximum bogret:D

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1960) DonMedve válasza xnace (#1959) üzenetére


DonMedve
addikt

Meg oprendszert. ;)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1961) DemonDani


DemonDani
addikt

Akkumulátorkímélés végett írja azt hogy Feltöltve, mikor "nem is".
Pont mint ahogy hasonlóan alacsony töltöttségi szint mellett pedig lekapcsol, egyszerűen így kíméli az akkumulátort, nincs itt semmi para, sőt.

Meg azzal, hogy mindig mással készítteti, pártatlanságról tesz tanúbizonyságot. Szerintem ennyi. Motorola pedig a Xoom személyében egyfajta referencia a táblagépek között...
Jó lenne az az LG is, csak ésszel kell csinálni, kicsit a körmükre kell nézni fejlesztés közben, aztán nem lenne ott gond.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1962) xnace válasza DemonDani (#1961) üzenetére


xnace
őstag

Lentebb irtam is, hogy magaval az LG-vel nincs bajon...A 4 eves LG plazmaTV-m is teljesen jo, csak savosodik, de mind ilyen.

Csak az olyan kocka mint en az LG nevet akaratlanul is a 2x-nek a gany szoftverevel kapcsolja oket ossze.

A Xoom miert referencia? A Tab101 is stock Honeycomb, mert a Google nem engedi, hogy nagyon hozzanyuljanak. (Halistennek). De szvsz Tab101-en megis szebben fut, de a kiallitott darabokbol nem szeretnek messzemeno kovetkezteteseket levonni.:N

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1963) robertel válasza xnace (#1962) üzenetére


robertel
senior tag

LG-t én se vennék androidba, söt a Galaxy 2 után asszem samsungot se, kivétel persze ez a "szüz" Nexus S.
Amire kevés panasz jön az htc, ott nem sok akadásról hallottam eddig még.
Lg/Samsung páros majd win7nél lehet jó, ahol nem engednek belemókolni. Igaz ott meg szerintem zte még náluk is olcsóbb lesz.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1964) fattyu


fattyu
veterán

LG nekem nem lesz egy jódarabig. KM900 másfél év alatt 3 kijelzőcsere. Szar széria mindenből van aláírom de a bizalom oda.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#1965) robertel válasza fattyu (#1964) üzenetére


robertel
senior tag

Igazából amire nem hallottam panaszt az az optimus 7, meg jól is néz ki, jó anyaghasználat, ráadásul olcsó is.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1966) xnace válasza robertel (#1963) üzenetére


xnace
őstag

Hardwaregyártásban jó a Samsung, de a programozóknak letörném a kezét... :W
Amit az SGS-re sikerült csinálni, hát az egy szánalom. :(((
Launcher záródások, akadások, gusztustalan, idétlen puzzle-ös lockscreen, anyaghasználat kritikán aluli. :W

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1967) robertel válasza xnace (#1966) üzenetére


robertel
senior tag

Bátyámnak SGS van, de ő nem panaszkodik rá mondjuk, ettől függetlenül fórumookban tényleg lehet hallani rosszat még SGS2ről is, igaz lehet ott már túlzott elvárások is vannak az ár miatt.
Nexus S-nek az anyaghasználatával nekem semmi vajom nincs, csuszós, fényes, de szerintem jó müanyag, perzse mondom nekem az összehasonlításom egy GT540el van csak. Igaz üzletekben volt kezemben fémes telefon (omnia 7 pl), de annyira nem voltam oda érte, persze szép meg minden.
Egyébként Samu gyéárt valami apple termékekbe is, szóval olyan rossz hardvergyártó valóban nem lehet:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1968) hallerlaller válasza fattyu (#1964) üzenetére


hallerlaller
addikt

Igen, az arénának jó anyaghasználata volt, de egyszerűen egy fos, pedig mindig reménykedek LG-ben, dehát sajna ugyanúgy melegszenek stb hibák az újaknál is..

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1969) xnace válasza robertel (#1967) üzenetére


xnace
őstag

Nexus S-sel nekem sincs bajom(remélem, nem is lesz:D), ez nem recseg-ropog.
A fémnek az a hátránya, hogy valamennyire árnyékolja a WiFit.
Apple-höz az iPhone 4 processzorát gyártja. Mellesleg ugyanaz van az SGS-ben is. :)

Nekem már elég régen Samsungjaim vannak, akkor volt utoljára Nokia, amikor az N95 volt a csúcs. Egyébként ez is megvan a mai napig, partytelefonnak tökéletes... ;]

Arénáról meg ne is beszéljünk...Anyumnak az van/volt, és pótlapozták a garanciafüzetet...Volt ott minden 2x kijelzőcsere, 1x alaplapcsere, 3x hagszórócsere, 1x memóriakártya-foglalat csere :W
Ja, de legalább lassú volt:DD

Más:
Melyik a legjobb Androidos böngető?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1970) fi:zi'k válasza xnace (#1969) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A "fél ájfón" a Samsungtól van, nem csak a SoC, ami nem ugyanaz mint az SGS-é. :N

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1971) tdk.112 válasza xnace (#1969) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Az igényeidtől függ. Én megszokásból, és a sebesség miatt az Opera Mini-t használom, de ebben le kell mondani minden multimédiáról, JS-ről, flash-ről... Van az Opera Mobile, ami flash-en kívül mindent tud. Van a Skyfire, aminek saját flash plug-inja van, de én azt még nem nagyon használtam. Van a Firefox, de az az egyik legmemóriazabálóbb app Androidra. :) Aztán ott van még a gyári böngésző (Chrome Lite), ami úgy nagyjából kezel mindent, de nekem valahogy nem jön be. És még van a Dolphin HD, amit még képen sem nagyon láttam. :))

[ Szerkesztve ]

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1972) xnace válasza tdk.112 (#1971) üzenetére


xnace
őstag

Nekem a gyarival az a bajom, hogy a pinch zoom egy "kicsit" recseg. Opera Mobile detto...
Firefoxot mingya' kiprobalom...

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1973) robertel válasza xnace (#1972) üzenetére


robertel
senior tag

Nekem gyári jón be legjobban, operma mini csak akkro ha nem wifiről vagyok. Dolphin HD meg hát fene tudja kipróbáltam, ne mrosz, de maradok gyárinál.
Skyfire emg akkro jó ha nincs alapból flash támogatás, ami ugye itt adott.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1974) tdk.112 válasza robertel (#1973) üzenetére


tdk.112
aktív tag

---

[ Szerkesztve ]

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1975) tdk.112 válasza xnace (#1972) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Mármint hogy érted, hogy recseg? :F

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1976) xnace válasza tdk.112 (#1975) üzenetére


xnace
őstag

Akadozik...bar lehet, hogy csak az atomsmooth wp7 bongeto utan bebeszelem magamnak :D

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1977) szilu7 válasza robertel (#1973) üzenetére


szilu7
senior tag

A Miren Browsert még érdemes kipróbálni.

(#1978) xnace válasza szilu7 (#1977) üzenetére


xnace
őstag

Ez nem rossz, csak kicsit MIUI-s...:))

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1979) Slukkica válasza xnace (#1978) üzenetére


Slukkica
őstag

Akkor csak is szép lehet :DD

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#1980) robertel


robertel
senior tag

Többi totyikba beleolvasva azért érdekes, hogy ott mennyi gond van a telefonokkal, lassulás, midnenféle hiba, itt meg mi csak arról beszélünk szinte, hogy kinek milyen tartozék van hozzá:)
Azért ez mindent elmond a készülékről:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1981) fattyu válasza robertel (#1980) üzenetére


fattyu
veterán

Tötréneti hűség kedvéért meglehetősen kevesen vagyunk és még kevesebben voltunk sokkal a Takció előttig.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#1982) hallerlaller válasza Slukkica (#1919) üzenetére


hallerlaller
addikt

ööö, na most csak ez a 2 alkalmazás miért maradt kínai? próbáljam meg újrarakni a romot?
a 4002es recoveryben a wipe data/factory reset elkezd futni de nem írja ki a végén h wipe complete mint a többi wipe-nál, attól még wipeol vagy elég ha a többi wipeot végigcsinálom?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1983) robertel válasza fattyu (#1981) üzenetére


robertel
senior tag

Azér tmár vagyunk páran, meg ha gond lenne az kevés felhasználónál is kijönne. Végülis ki is jött pár gond, de ezek szeritnem elenyészőek (wifi hatótáv, néha feloldás, avgy hívásnál felvevésgond, a hangerőszabályzó alatti keret lögyögése)Kb ennyi ami eszembe jut hirtelen.

Egyébként én meg tuti nem fogom lecserélni ezt a telót amig jön rá új android verzió.
Az nyilvánvaló ezekután számomra, hogy a kétmag meg midnenféle "parasztvakitás" teljesen felesleges, a hangsúlly az optimalizáción van. Lásd pl iphone, akadásügyileg egy 3g odaver egy androidos csúcsgépnek, pedig hardveresen hol van a kettő egymástól.

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1984) tdk.112 válasza robertel (#1983) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Meg a használhatatlan szenzorok...

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1985) fi:zi'k válasza tdk.112 (#1984) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mitől használhatatlanok? :F

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1986) hallerlaller válasza tdk.112 (#1984) üzenetére


hallerlaller
addikt

bladebe is így ugráltak, énmár megszoktam.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1987) tdk.112 válasza fi:zi'k (#1985) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Jó, túlzás a "használhatatlan" kifejezés, de nem normális ez a rezgés...

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1988) xnace


xnace
őstag

Most veszem észre, hogy nincs YouTube app-em...És a Market azt írja, hogy installed, de az open gombot nem lehet megnyomni. Ilyenkor mi van?
Keressek hozzá egy apk-t?

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1989) hallerlaller válasza xnace (#1988) üzenetére


hallerlaller
addikt

én Marketből telepítettem gond nélkül..

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1990) tdk.112 válasza xnace (#1988) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Amúgy ez érdekes dolog, mert nálam sem volt YouTube, de Earth sem, utóbbit ki sem adja a Market, szerinte nem kompatibilis...

Viszont! Az appok telepítői ott vannak a /system/app mappában, elindítod, feltelepül, és készen is vagy. :) Innen telepíthető az Earth is.

Ja, nálam Gmail sem volt, azt a Marketről szedtem le.

Ja, erről eszembe jut még valami: van ebben a mappában egy gyári hangrögzítő alkalmazás, név szerint SoundRecorder.apk. Hiába indítom el a telepítést, azt írja, már fel van telepítve, biztos felülírom-e a korábbi verziót? Erre igent mondok, majd kiírja, hogy a telepítés nem sikerült. WTF?

[ Szerkesztve ]

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1991) xnace válasza tdk.112 (#1990) üzenetére


xnace
őstag

Bizony ott van, de csak olyan van, hogy uninstall, és ha rákattintok, akko "Uninstall unsuccesful" :F

De legalább már azt is tudom, hogy root nélkül is lehet ef-t menteni:D Vagy alapból root joga van a usernek?? :F

Szerk: Nekem ugyanez van a YouTube.apk-val :W

Slukkica: Akkor vegyél ájfónt ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1992) Slukkica válasza hallerlaller (#1982) üzenetére


Slukkica
őstag

Emiatt nem kell újrarakni. Az egyik amelyikben a négy kis ikon van az egy mappa, úgy tudod "magyarítani" hogy egyszer rányomsz, megnyílik a mappa, majd bal felső szerkesztő ikonnal, bármilyen nevet tudsz neki adni.
A másik az a zöld, az egy eltávolított kínai program ottmaradt ikonja. Nyugottan törölheted!

Nekem a wipe date/factory reset nekem ki szokta írni hogy végzett. Mondjuk az tovább tart mint a másik kettő.

Tettszik az ikon pakk :)
Nem magyarul használod a romot?

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#1993) tdk.112 válasza xnace (#1991) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Mármint honnan indítod el a telepítést? Valami custom fájlkezelővel (Astro)?

De nálam nem egészen ezt írja ki. Nem kezdi el uninstallálni az előző verziót, csak kiírja, hogy "application not installed".

[ Szerkesztve ]

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1994) hallerlaller válasza Slukkica (#1992) üzenetére


hallerlaller
addikt

De csak ráraktam az angolt hátha megangolosodik, de mégse :)

ja aza kockás ikonos azt most telepítette, ahelyett valami alkalmazáskezelő volt amit meg letörölt, nah jolvan, ujrarakom már sokat xarakodtam vele összekeveredett kissé :D

ikonpakk azmeg az M9-es full téma, k*rvajó eza miui, átállítja a tárcsázót beállításokat meg mindent, ezek a kínaiak tudnak valamit! :)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1995) xnace válasza tdk.112 (#1993) üzenetére


xnace
őstag

Astroval...Gyári fájlkezelő nem nagyon van :P

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1996) Slukkica válasza xnace (#1991) üzenetére


Slukkica
őstag

Nincs alapból root joga a usernek.
Rootexplorer-rel töröld le az akp-t, majd újraindítás és utánna tudod telepíteni a marketből.
Persze ehhez a művelethez root jog kell.

Köszönöm de nem tettszik az iPhone!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#1997) tdk.112 válasza Slukkica (#1996) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Mondjuk ez óriási fail a Google részéről. :W Nehogy már rootolnom kelljen, hogy egy gyári alkalmazás elinduljon.

Viszont azt sem értem, hogy nekem hogyan sikerült feltenni? Én egyébként a Marketről szedtem le, ha jól emlékszem, simán kidobta.

[ Szerkesztve ]

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#1998) xnace válasza Slukkica (#1996) üzenetére


xnace
őstag

Hogyan tudok rootolni? Mondjuk marketről Superuser, meg busybox??(SGS-en így is ment)

Az ájfónt csak viccből mondtam :)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#1999) tdk.112 válasza xnace (#1998) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Még egy ötlet: nézd meg a webes Marketet! Ott kiad mindent, nem csak azt, ami már telepítve van, vagy kompatibilis. Akármit ír majd ki, nyomj neki egy "install"-t.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#2000) xnace válasza tdk.112 (#1999) üzenetére


xnace
őstag

Nemjó, szürke mind két Androidos kütyüm neve :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.