Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) robertel válasza robertel (#1499) üzenetére


robertel
senior tag

Na nekemmost jött meg a 6os fólia, egyet mrá el is csesztem, amilyen könnyen feltettem optimusra, erre o9lyan nehéz, buborékos mint állat:(

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1502) robertel válasza robertel (#1501) üzenetére


robertel
senior tag

Semmit nem ér ez a fólia, alig akar fenmaradni ,remélem amit tokhoz kapok más lesz..
Fólia nélkül szeritnetek benne van, hogy megkarcolódhat? Nem tudom mennyire ellenálló ez a fajta üveg..
Van aki fólia nélkül fogja használni?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1503) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!
Pécsen valaki próbálta már, hogy van-e Nexus S raktáron valamelyik T-ben?
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1504) DemonDani válasza robertel (#1502) üzenetére


DemonDani
addikt

honnan szedted azt a fóliát?

amúgy gondolom ennek is Gorilla Glass az üvege, nem hiszem hogy komoly gond lesz de tuti több esély van rá mint fólián keresztül :D

(#1503) kano
Valaki írta már valamerre, hogy az összes kint levő NS vissza lett hívva raktárra, gondolom hogy webshopot ki tudják szolgálni, de lehet hogy nem így van.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1505) robertel válasza DemonDani (#1504) üzenetére


robertel
senior tag

Egy fórumtárs linkelt itt egy ebayes odlalt, valami német cég, 6 db 1 euró.
Sajnos ennek nem gorilla gals az üvege, de amúgy elég ellenállónak néz ki.
Mondjuk nagyon nem is rajongok a fóliáért, szóval nem bánnám ha nem lenne rajta.
Aki tudja pontosan milyen az üvege az írja meg legyen szíves.

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1506) DemonDani válasza robertel (#1505) üzenetére


DemonDani
addikt

én rendeszeresen ebayről veszek, ilyen 3 rétegűt, 1 lehuzód feltapasztod 2.at 3.at megint lehuzod így nem lesz zsíros pl felrakás közben, haveromnak az SGS-én fél éve van ilyen de az az SGS kapja az ívet :D és semmi baja.
ScreenGuard márkájúak ezek. Sokat vettem már... Most az enyémre is ilyet vettem, remélem az jó lesz... 1,07$ volt 3db... :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1507) petiked válasza robertel (#1502) üzenetére


petiked
tag

sziasztok,

másik topicban kérdezgettem hogy galaxy s vagy Nexus S

a kijelző is szóba került, és elvileg az itthon kapható Nexus-ok többsége slcd-s, de van amoled-es is (ami erősebb üvegű, csak mások a színek, azt mondják rá,. hogy a fekete nem olyan szép, és szőrösek a betűk, de másban meg jobb - ezt mindenki maga döntse el)

szóval, az slcd-s állítólag gyengébb mint az amoled, szóval könnyebben sérül, és nagy a valószínűsége, hogy slcd-s van neked is, mert a T csak ezt forgalmazza, és főként máshol is ezeket nyomják, nem az amoledeseket.

hsz és ezek táján, előtte és utána olvasgassál ha bővebben érdekel
üdv.
Peti

˘°°°˘ Californication ˘°°°˘ The people vs. Hank Moody ˛˛Creator: Tom Kapinos¸¸

(#1508) kano válasza DemonDani (#1504) üzenetére


kano
nagyúr

Nem tudom, de pl a Vodánál nem így működik. Ott van boltoknak küldendő készlet és külön van a webshop. Szerintem itt is el van.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1509) tonerz válasza petiked (#1507) üzenetére


tonerz
aktív tag

a kijelző is szóba került, és elvileg az itthon kapható Nexus-ok többsége slcd-s, de van amoled-es is (ami erősebb üvegű, csak mások a színek, azt mondják rá,. hogy a fekete nem olyan szép, és szőrösek a betűk, de másban meg jobb - ezt mindenki maga döntse el)

Pont hogy az amolednek gyönyörű mély feketéje van illetve a vörös meg a zöld szín egy kicsit túlszaturált (mondjuk ez valakinek bejön valakinek nem). Az hogy milyen "üveg" van benne az meg szerintem nem a kijelzőtől függ.
Mellesleg már fentebb is írták hogy a gorillát is ugyanúgy meglehet karcolni.
Én egyből dobtam rá egy fóliát, mivel filléres tartozék és egy ilyen telónál ezt én nem spórolom ki.

[ Szerkesztve ]

(#1510) robertel válasza tonerz (#1509) üzenetére


robertel
senior tag

Én asszem inkább a tokot fogom preferálni, ez a fajta fólia nagyon genge..:(

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1511) kali válasza tonerz (#1509) üzenetére


kali
legenda

azért nem olyan könnyű a gorilla glass megkarcolása, mint a sima esetében!

(#1512) tonerz válasza kali (#1511) üzenetére


tonerz
aktív tag

Ebben teljesen igazad van, de ettől függetlenül ha gorrila lenne benne akkor is dobnám rám a fóliát egyből.

(#1513) tonerz válasza robertel (#1510) üzenetére


tonerz
aktív tag

A speedshopban 790-Ft a protektoros fólia, és darabolni se kell mert típus szerinti, és makulátlan a telefonomon.

(#1514) kali válasza tonerz (#1512) üzenetére


kali
legenda

attól is függ, hogy ki miként használja, és sgs és sgs2 esetében sem használtam/használok fóliát, ahogy korábban a gyengébb/kérdésesebb védettségű "üveggel" szerelt telefonoknál sem tettem, de szerencsére minden esetben sikerült jól megóvnom a telefonjaimat!
még a nexus s esetén sem kerülne fel fólia, számomra még a jobb minőségű ilyen irányú védelem is rontaj a felhasználói élményt!

(#1515) robertel


robertel
senior tag

A telefon tetején lévő kis érzékelő az nfc?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1516) robertel válasza robertel (#1515) üzenetére


robertel
senior tag

Nekem lassan már 70e Ft-ba van a telefon, hiába 62 volt, de annyi kiegészítőt rendeltem hozzá, hogy az borzalom, hosszabb adatkábel, tokok, autóstöltő és tartó, aksik.
Egyébként nekem

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1517) csabibmx válasza robertel (#1515) üzenetére


csabibmx
tag

Ha jól tudom az nfc a hátlap alatti részen van.Ha leveszed két kis érintkezőt látsz de lehet tévedek.?
Én fólia nélkül használom 1 hónapja de semmi karc csak maszat.
Zsebbe nem teszek mellé semmit.Korábbi telóimon se volt fólia.Ahogy itt valaki korábban írta az emberi hülyeség ellen még a gorilla glas sem véd meg.

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#1518) hallerlaller válasza kali (#1514) üzenetére


hallerlaller
addikt

Én se szeretem a kijelzőfóliát, szerintetek ez jó a nexusra? [link]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1519) robertel válasza csabibmx (#1517) üzenetére


robertel
senior tag

Nekem is asszem elég elsz a karbon meg a bőrtok..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1520) robertel


robertel
senior tag

Az mitől van, hogy a jobb fölső sarokban a telefon jel lépcsöi egyszer szürkék ,egyszer zöldek?
Plussz az mobilnetet az adatok engedélyezésével kapcsolom ki, engedélyezem.
De az adatbarangolás az mi?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1521) mkRoland


mkRoland
senior tag

Itt, a fórum hasábjain olvastam még régebben, hogy oké-oké ez a Gorilla Glass, mert szinte törhetetlen, de van valami könnyen előfordulható esemény, ami bizony ronthat a telefon értékén: a porszemek okozta karcok. Ezeknek a kis sz*roknak olyan apró kis éles sarkaik vannak, amik még ezen az ultra-ellenálló üvegen is képesek karcokat ejteni, márpedig az ujjak redői között megakadhat egy, még a legnagyobb elővigyázatosság mellett is (és nem hiszem, hogy mindig lesz lehetőség kezet mosni pl. egy SMS elolvasása vagy egy hívás fogadása előtt).
Számomra egy érintőkijelzős telefon elképzelhetetlen fólia nélkül. Tudom, hogy ront az összhatáson, és ki kell kísérletezni azt a fóliát, ami még jó, de már megfizethető, de hosszabb távon meg fogja érni!

[ Szerkesztve ]

(#1522) fi:zi'k válasza robertel (#1520) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Térerő ingadozása? A zöld a "van", a szürke a "nincs".

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1523) blackmajesty válasza robertel (#1520) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Az adatbarangolás gondolom a data roaming akar lenni (én angolul használom, nemtom magyarul mit ír). Ez pedig nem más, mint hogy külföldi hálózaton is tudsz internetezni, ha be van kapcsolva, viszont ez nagyon drága. És mivel a határ közelében előfordulhat hogy a külföldi hálózatra jelentkezik fel a telefon, mert erősebb a jel, és autómatikus hálózatválasztás be van kapcsolva, az adatbarangolást célszerű kikapcsolni. Ha pedig szeretnél külföldön is internetezni, akkor a spéci roaming csomagok közül érdemes választani (T-mobile esetén a travel & surf csomagok, de ha jól tudom a Vodafone-nál is van már ilyen).

A mobilnet ki-be kapcsolására ha jól tudom van vmi widget, ha jól emlékszem az apn ddroid progié alkalmas erre., De ebben nem vagyok biztos, én eddig nem próbáltam még ki.

[ Szerkesztve ]

(#1524) robertel válasza fi:zi'k (#1522) üzenetére


robertel
senior tag

Nem hiszem mert akkor is kaptam hívást mikor szürke volt..
Amúgy teljesen feltöltöttem az aksit, de miután levettem töltőről rögtön 94%-on kezdett..
Másnál is?
Asszem jó lesz az a tartalék aku (mind a 3:))

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1525) fi:zi'k válasza robertel (#1524) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Igazad van. Talán 3G jelerősség a zöld?! :F

Az akku nekem is így viselkedik.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1526) hallerlaller válasza robertel (#1524) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ha bekapcsolod a wifit vagy a 3G-t akkor lesz zöld.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1527) robertel


robertel
senior tag

Köszi, tényleg igy van.
Lehet aku meg egy két feltöltés után jó lesz.
Amúgy üzemidővel nagy gond nincs, ha nyúzom akkor is elmegy egy napot és ez a lényeg.

Szerk.

Most meg 95%on van az aku, pedig mikro levettem rögtön 93 volt, érdekes:)

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1528) jacis


jacis
nagyúr

Ma rendelni akartunk a tesómnak egy ilyen telót a T-től és rá kellett döbbenünk, hogy már nem lehetsèges :'(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1529) Bada Bing


Bada Bing
tag

A 93-95%-os értékről való indulás teljesen normális.

(#1530) hallerlaller válasza robertel (#1527) üzenetére


hallerlaller
addikt

Egy két teljes lemerítés-teljes feltöltés kell a rendszernek és akkor pontosabban jelzi ki a töltöttséget, az üzemidőt ez nem befolyásolja úgy tudom..

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1531) robertel


robertel
senior tag

Értem, köszönöm!
Egyébként egyre jobban tetszik a telefon, néha csak kézbeveszem és megnézem:)

jacis

Múlt hét pénteken tudtál volna csak rendelni, utána már nem tudott senki se rendelni.
Szeritnem alig-alig lehetett már és azért vitték le, nem jellemző azért, hogy ilyen hamar kifogyjon egy készlet. (pl optimus jópár napig kapható volt 20ért)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1532) molnarpeter válasza robertel (#1531) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Kifutó modell volt, és 62k-ért a hüjének is megérte ( :DDD ), bár ezt már kitárgyaltuk :)

hallerlaller: InvisibleShield?

mp

[ Szerkesztve ]

(#1533) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Nem tud valaki egy jó, olcsóbb tekerős töltőt? :D Táborban nem sok áram lesz, és mégiscsak kéne a telefon... :)

mp

(#1534) robertel válasza molnarpeter (#1533) üzenetére


robertel
senior tag

Tekerős, az milyen?:)
Rendeld amit én, plussz 3 aku, feltöltöd és viszed magaddal.13$

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1535) molnarpeter válasza robertel (#1534) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Úgy tűnik, hogy max egy sörből meg lesz oldva... :D (XY kocsijában töltő)

mp

[ Szerkesztve ]

(#1536) DemonDani válasza hallerlaller (#1526) üzenetére


DemonDani
addikt

Edge mellett is zöld.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1537) DemonDani


DemonDani
addikt

Az NFC-t használta már valaki?
Nem igazán tudom hogy most ez hogy műkszik, honnan veszi le a pénzt, ha nem tudja a bankszámlám adatait, vagy mégis hol lehet megadni neki ha meg kell?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1538) tjb007 válasza DemonDani (#1537) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyelőre sehogyan, fizetni így még egy jó darabig nem fogsz tudni vele.

(#1539) robertel


robertel
senior tag

Aksi idő nekem nagyon jó, másfél napig rengeteg mp3, angry birds és telefon ki bekapcsolás mellett van még 30%.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1540) DemonDani válasza robertel (#1539) üzenetére


DemonDani
addikt

az tényleg nagyon jó:D
adatforgalom volt?

(#1538) tjb007 ok, kösz

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1541) robertel válasza DemonDani (#1540) üzenetére


robertel
senior tag

Nem, az le van tiltve, de wolt kis wifi net is, és csak 2g hálózatot engedélyeztem, de tényleg sok angry birds és mp3 volt:)
Nem bánnám ha jönnének már a kiegészítők, strandra se meg sehova se szeretem igy csupaszon elvinni..
Amúgy mintha minél kevesebb kraft lenne az akisban, annál jobban bírná:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1542) robertel válasza robertel (#1541) üzenetére


robertel
senior tag

Az aksinek azért nem jón gondolom ha teljesen lemeritem nem?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1543) Bada Bing válasza robertel (#1542) üzenetére


Bada Bing
tag

Lehetséges, hogy nem. A T-nél figyelmeztettek rá, hogy ne hagyjam teljesen lemerülni, és még az is lehet, hogy véletlenül igazuk volt. Persze attól sem kell félni, hogy nagyon drasztikus hatása lenne a teljes lemerítésnek.

(#1544) kali válasza robertel (#1542) üzenetére


kali
legenda

van benne védelem, hogy ne lehessen teljesen lemeríteni - amikor atelefon kikapcsol akkumulátor lemerülésre hivatkozva, akkor még van benne néhány százalék töltöttség -, de jobban szereti a különböző szinteken történő rátöltögetést, mint a mindig teljesen lemerítés utáni töltögetést!

(#1545) palesz53 válasza DemonDani (#1537) üzenetére


palesz53
senior tag

A Szigeten be van tervezve azt hiszem a voda részéről egy éles használat, meg jövő nyáron az olimpián… De hogy fizetésre-e, azt nem tudom…

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#1546) DonMedve


DonMedve
addikt

Ki akartam próbálni a CM7 modot.Erre amikor be akartam állítani a fiókadatokat,a Fiók&Szinkronizáció-ba,bejött valami ablak a szerveradatokkal és azt írja ha továbbot nyomok,hogy nem lehet kapcsolódni a szerverhez..Nem tartott sokáig a CM7-es tevékenységem.Net jól volt beállítva! :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1547) robertel válasza palesz53 (#1545) üzenetére


robertel
senior tag

Szerintem még tuti 1-2 év mire legalább a nagyobb helyeken elterjed. amúgy én ódzkodok tőle, bankkártya is elfér ott ahol a mobil. Nem tudom mondjuk mennyivel biztonságosabb, de pl én a telefonhoz nem is a rendes gmail címemet használom, hanem direkt ezért létrehoztam egyet, igy ha ellopják nem tudnak garázdálkodni az email fiókomban, plussz semmi máshoz nem jegyeztetem meg a jelszókat (skype, távoli vezérkők stb)
Ha meg lehet oldani a letiltást akkor nem gond, ha körülményes akkor nem is fogom használni.
Lehet azt is mondani persze, hogy a bankkártyáról is le lehet emelni ugyanúgy a pénzt, de én direktbe ezért 2 bankkártyát használok, egyet amin a fópénzemet tárolom ,egyet meg amit vásrlásokra, paypal stb, igy ezen csak mindig kevés pénz van, aminek az elvesztése nem "fájna"

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#1548) tjb007 válasza palesz53 (#1545) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ott biztosan nem lesz, a Szigeten csak és kizárólag a Fesztiválkártyával lehet majd fizetni (mint a Volton és a Balaton Sound -on).

(#1549) palesz53 válasza tjb007 (#1548) üzenetére


palesz53
senior tag

de lesz... :DD

[link]
[link][link]

linkeljek még???

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#1550) tjb007 válasza palesz53 (#1549) üzenetére


tjb007
nagyúr

Okés, akkor lesz viszont sok értelme nincs.
Linkelhetsz még ha jól esik ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.