Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#568) zozo2001hu válasza Kobun1980 (#566) üzenetére


zozo2001hu
tag

Hali!

Egyrészt a design ami megfogott. A legletisztultabb androidos telefonról van szó, képzelj el egyetlen üveglap felületet (gorilla glass), amely kissé homorú a telefon végei felé, semmi fizikai gomb az előlapon, iszonyat jó a fogása és a súlypontja! :)

Másfelől az operációs rendszer, érintetlen Google pure performance. Olyan androidot használhatsz amit nem buherált meg semmilyen gyártó! Azt kapod amit a google eredetileg megálmodott nekünk, semmi csicsa micsa, semmi felesleges barom funkció, semmi parasztvakítás csakis az elemi erő, finom, igényes átgondolt és letisztult diszkrét GUI elemekkel fűszerezve.

Hidd el tudom mit beszélek, ez a második androidos telefonom, egy HTC Desire telefonról váltottam azon több hónapig használtam a HTC Sense felületét. Baromi príma az ablaktörlős esőcseppes felhőkben 3D-ben száguldó időjárás widget kb. 1 hétig, de utána rájössz, hogy zabálja az akkut, belassítja a GUI-t és valójában szín tiszta parasztvakítás. :D

Amint kiokosodtam arra is (HTC Desire) feltoltam egy CyanogenMod7-et.

Na szóval summa summárum, bátran ajánlom a Nexus S telefont, DE sebességben lenyomja a hamarosan piacra kerülő Samsung Galaxy S2 (dual core cpu ugyebár).

Így dönts belátásod szerint. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.