Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36551) msts fan


msts fan
tag

Hali!
A joysticknál mi a különbség a SIXAXIS és a DUALSHOCK3 között?, mert nekem dualshock3-sixaxis controllerem van.

http://www.youtube.com/watch?v=nrgKZYpBvXU&feature=related

(#36552) tDr1v3r válasza msts fan (#36551) üzenetére


tDr1v3r
veterán

DS3-ban van rezgőmotor.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#36553) CBool


CBool
tag

Valaki megtudná nekem nézni, hogy PS Store-ban jelenleg a GTA IV (akár a sima, akár a complete) mennyibe kerül?

(#36554) perge666 válasza CBool (#36553) üzenetére


perge666
veterán

sima 4-7500ft
a másik 2 verzió-6000ft
Magyar store-n.
Lemezesen megveszed 4k-ért használtan.

[ Szerkesztve ]

(#36555) #79125504 válasza CBool (#36553) üzenetére


#79125504
törölt tag

GTA IV 19.99 £
GTA IV Episodes Bundle 15.99£
GTA IV The Complete 27.99£

:)

(#36556) CBool válasza perge666 (#36554) üzenetére


CBool
tag

Köszönöm a válaszokat. Megvenném én használtan, csak jelenleg még hibás az olvasó.

(#36557) CBool


CBool
tag

Annyi még tudnátok segíteni, hogyan tudnám pontosan megállapítani, hogy az olvasó mely része a hibás? Kipróbáltam eredeti, másolt dvd-vel, cd-vel (amiken volt zene, kép). A lemezeket gond nélkül beveszi és ki is adja, csak hiába tölt fent az a kis "óra ikon", nem történik semmi. Tehát ezek alapján arra gondolok, hogy a lézert kellene cserélni, és nem pedig mechanikai hiba.

(#36558) MasterMark válasza CBool (#36557) üzenetére


MasterMark
titán

Ettől még lehet mechanikai hiba. :U

Switch Tax

(#36559) semetka


semetka
őstag

Nagyon király lett az AC3. Ahogy egyre megyek előre, ezt kijelenthetem. Nagyon hosszú, már majdnem 18 órát nyomtam és 31% a carrier. Nálam év játéka címet simán kiérdemli.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#36560) james001


james001
veterán

Most nézem csak milyen szép hosszú lett a topik címe :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#36561) royalka


royalka
őstag

Sziasztok egy gyors help kéne. Kapcsolná be a ps3-t haverom és semmi kép nincs RCA-n pedig ezen játszott mindig. Áthozta hozzám HDMI-n csak a bekapcsoló hang van meg szürke képernyő, de ő nem állította át a videó kimenetet. Egy 160Gb-os gépről van szó. Tudnátok segíteni? :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#36562) MasterMark válasza royalka (#36561) üzenetére


MasterMark
titán

Alapértelmezettre kell rakni a videóbeállításokat, azt hiszem hosszan kell nyomni a bekapcsoló gombot talán. :F

Switch Tax

(#36563) Gebriel válasza MasterMark (#36562) üzenetére


Gebriel
veterán

:K

(#36564) royalka


royalka
őstag

Siker. Én is gondoltam rá csak előtte meg kérdeztem a "nagyokat".. :D :R :R

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#36565) CBool


CBool
tag

A PS Store mindig az aktuálisan elérhető legfrissebb FW-t kéri?

(#36566) DM-Fan válasza CBool (#36565) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, anélkül nem is tudsz fellépni PSN-re sm és emiatt a Store-ra sem.

Get Moded!

(#36567) perge666 válasza CBool (#36565) üzenetére


perge666
veterán

Nem!
Csak a kötelező frissitéseket kéri a Store.
A 4.30 kötelező,de a 4.31 az nem!
Volt már így más fw-kkel is!
A következő frissités is tutira kötelező lessz a módositott gépek miatt.

Az én gépem nincs lefrissítve 4.31-re,és fel tudok lépni Store-ra,Plusra.
Nem írja ki hogy frissítsek!
De ha rákeresek a frissitésre,mutatja hogy van 4.31,csak még lusta voltam rátenni.
Amúgy sem sok vizet zavar nekem!

[ Szerkesztve ]

(#36568) DM-Fan válasza perge666 (#36567) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A frissítések 95%-a mandatory, vagyis kötelező update szokott lenni (pontosan azért, mert a CFW ellen küzdenek vele), tehát nagy általánosságban elmondható, hogy kénytelen vagy fölrakni a frissítéseket az online rendszer használatához. Többnyire az szokott fakultatív firmware lenni, amiben egy specifikus problémát javítanak valamelyik játékkal kapcsolatban, vagy mondjuk csak az egyik régió gépeink szól és a többinél nincs jelentősége.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#36569) perge666 válasza DM-Fan (#36568) üzenetére


perge666
veterán

Én ezzel tisztában vagyok,de nem ez az első olyan FW ami nem kötelező!

(#36570) Prime110


Prime110
aktív tag

"
A Sony Computer Entertainment Europe újabb címekkel bővítette PS3 Essentials nevű termékcsaládját, mely sorozat minden darabja csökkentett áron kerül forgalomba. Ezúttal az akciójátékok kedvelőit kényeztetik 10 darab remek minőségű szoftverrel.

Uncharted: Drake’s Fortune
Assassin's Creed: Brotherhood
God of War III
inFAMOUS
The Fight
Deus Ex: Human Revolution
Tomb Raider: Underworld
Resistance: Fall of Man
Heavenly Sword
MAG

"

link

PSStore-on is elérhetőek.

[ Szerkesztve ]

(#36571) CBool


CBool
tag

Most már csak az volna a kérdésem, hogy rendelt-e már valaki innen eBay-ről olvasófejet?

Találtam kettőt amelyik érdekel: az egyik csak simán az olvasófej a másik viszont kompletten főmotorral együtt.

Tapasztalat/vélemény?

(#36572) Tenager18


Tenager18
senior tag

Ha valaki szokott GTA4 EFLC-vel multizni,irjon már privátot.... :)

(#36573) Zigur válasza CBool (#36571) üzenetére


Zigur
senior tag

Úgy érted ezektől az eladóktól ? Nem ismerem őket, ránézésre a második talán a biztosabb eladó.

(#36574) CBool válasza Zigur (#36573) üzenetére


CBool
tag

Az érdekelne kinek milyen tapasztalata van az eBay-ről (vagy akármilyen másik kínai oldalról) rendelt olvasófejekkel kapcsolatban. Megéri, nem éri, konzol szervizek is innen szerzik, stb.

Az elsőnél (tehát csak maga az olvasófej) azt írja, hogy vadonatúj míg a másik csak újszerű. Gondoltam inkább a motorral szerelt változatot választom, mivel nem tudom pontosan melyik alkatrész a hibás. Beteszem a lemezt próbálja beolvasni kb. 2-3 mp-ig utána feladja és mintha mi sem történt volna. Közben pedig semmi zörgés, fura kattogás vagy ilyesmi.

(#36575) Zigur válasza CBool (#36574) üzenetére


Zigur
senior tag

Ezt a kérdést nem lehet értelmezni, kb. annyi értelme van hogy vki vásároltt mar mondjuk Németországban. Az eba amúgy sem kínai, teljesen globális, és te ott magánszemélytől vagy cégtől veszel. Erre való a minősétese az eladónak, azt meg kell nézni mindig.
Az ebay amúgy 500 euroig biztosítja a vételt, ha gond van akkor lehet nekik szólni és meg próbálják rendezni, emiatt viszonylag ritka a szivatás, de attól még előfordul.

(#36576) kerekfej válasza CBool (#36574) üzenetére


kerekfej
addikt

Egy próbát megér. Majd írd le, hogy jó lett -e!

(#36577) ldave


ldave
félisten

A Gran Turismo 5 Academy Edition kapható már? 576-nál még mindig csak előrendelhető státusban van, máshol pedig már raktárt írnak.

A Slime draws near! Command?

(#36578) perge666


perge666
veterán

Légyszives segítsen már valaki hogy ha feljelentést akarok tenni akkor mit kell vinnem a rendőrségre?
Azt vágom hogy a személyimet vigyem,de akit fel akarok jelenteni annak elég a neve,telefonszáma?
Tabletet rendeltem tőle lassan 3 hete,és sem a pénzt,sem a tabletet nem látom.
1 hete írta hogy visszautalja a pénzt,azóta nem tudom elérni telefonon sem,de még az e-mailekre sem válaszol!
Köszönöm a segitséget.
Privátba várom a válaszokat!!

(#36579) MrPG8 válasza CBool (#36571) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én a helyedben nem nagyon rendelnék Kínából. Kb 1hónao amíg meg jön, ráadásul ezt még vámoltatni is kell és akkor még mindig nem biztos hogy jó minőségű. Alapból ilyen 8 körülire jössz ki. Èn is ebayről akartam rendelni amikor bekrepált de valami 11k-re jött volna ki (igaz angliából, ahol nincs vám és 1hét alatt ideér). Sztem jobban jársz ha megcsináltatod itthon pár ezerrel drágábban, ahhoz legalább garancia is jár.

(#36580) Zigur válasza MrPG8 (#36579) üzenetére


Zigur
senior tag

Ez nincs teljesen így. Inkább azt mondanám hogy max 1 hónap amíg megjön a cucc, de 1 hét is lehet. Nem "kell" vámoltatni, csak ha kiszedik hogy vámolni kell, de ezt a cuccot nem kell vámoltatni, mert a 22 euro alatti dolgokat nem kell, ez meg 26 dolcsi, azaz belefér.
Azzal viszont egyetértek hogy lutri a minősége a cuccnak, ez az ára annak hogy olcsó :)

(#36581) Ghard válasza ldave (#36577) üzenetére


Ghard
őstag

Nekem már egy hónapja megvan,miért ne lenne kapható?

(#36582) MrPG8 válasza Zigur (#36580) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nem 22 dollár felett vámköteles? Hát ha így fogjuk fel akkor akár holnapra is itt lehet. De nem lesz. Nekem a legrövidebb 2,5 hét volt, pedig nem ma kezdtem ebayezni. De ha neked nem számít a szállítási idő akkor nincs miről beszélni. :)
Az a max 1 hónap sem igaz... Nekem volt hogy 53 napba telt mire megjött.

[ Szerkesztve ]

(#36583) supercow válasza MrPG8 (#36582) üzenetére


supercow
őstag

22 euró, mai szinten 6 216 ft, 28 dollár.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#36584) Zigur válasza MrPG8 (#36582) üzenetére


Zigur
senior tag

Nos, nekem eddig a minimum idő 5 nap volt (nem viccelek, magam is lepadlóztam, méghozzá free shippinges, amitől az ember "elvárná" hogy 1 hónap minimum), maximum 1 hónap volt kb. Csak erre utaltam hogy saját tapasztalat alapján óriási a szórás - abban igazad van, hogy ha valakinek sürgősen kell a cucc, akkor nem onnan érdemes venni.

(#36585) Gebriel válasza perge666 (#36578) üzenetére


Gebriel
veterán

[ Szerkesztve ]

(#36586) szasanyi válasza perge666 (#36578) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha még aktuális, az e célra legalkalmasabb topik az, ahol érdemes hasonló témában kérdezni, informálódni.

(#36587) MrPG8 válasza Zigur (#36584) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Akkor szerencséd volt.
Így akkor tényleg megéri onnan rendelni ha adóztatni sem kell.

(#36588) perge666 válasza Gebriel (#36585) üzenetére


perge666
veterán

:R :R

szasanyi Köszi,de már hagyom a témát.Buktam a pénzt,és ennyi.Lehet olcsóbban megúszom mintha rendőrségre,bíróságra kellene járkálnom!

(#36589) mr.dana


mr.dana
aktív tag

Hopp ,banyek mióta van új store ?? van valami tartalmi különbség , vagy csak a kinézete más ?? így első blikkre , nem rossz .. bár nekem a régi sem volt csúnya , meg az átláthatóbbnak tűnt .. legalábbis azt már megszoktam :Y

(#36590) mr.dana válasza perge666 (#36588) üzenetére


mr.dana
aktív tag

hát valószínű ... ( bár nem tom mennyit buktál ) de nyilván erre alapoznak az ilyen férgek !!!

(#36591) leslieke válasza mr.dana (#36589) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Néhány hete van új store.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#36592) perge666 válasza mr.dana (#36590) üzenetére


perge666
veterán

Szerencsére csak 15 000ft-ot buktam,van aki 60-at meg 130-at!Sajnos nekem ez se kevés,de jobb lessz így.......A csalónak meg ennyi öröme legyen az életben!! :W

(#36593) Edgeri válasza perge666 (#36588) üzenetére


Edgeri
senior tag

Szerintem ne hagyd magad! Tegyél feljelentést, tedd meg amit tudsz! Én is most vettem tabletet, végül boltban mert nem akartam kockáztatni, és a gari sem volt mindegy.

Üdv, Edgeri

(#36594) perge666 válasza Edgeri (#36593) üzenetére


perge666
veterán

Alszok rá egyet,de szerintem nem fog változni a tényállás!
Legalább neked van már tableted :)
Ha rászánom magam hogy vegyek egyet,akkor én is személyesen fogom!
Lehet holnap veszek egy olcsót hogy jobban érezzem magam.

(#36595) szasanyi válasza perge666 (#36588) üzenetére


szasanyi
félisten

Te tudod, de ez nem jó hozzáállás mert ezzel a tetűnek teszel szívességet. Viszont az tutira tapsolni fog, és én ettől nem érezném jól magam... sőt! :W

(#36596) perge666 válasza szasanyi (#36595) üzenetére


perge666
veterán

Mondassz valamit :F

(#36597) Edgeri válasza perge666 (#36596) üzenetére


Edgeri
senior tag

Ahogy olvastam nem kevés pénzt tett el e csávó. Ennyi már megér annyit, hogy közösen feljelentést tegyetek, ha utaltatok, akkor a számlatulajdonoson azért már el lehet indulni nyomozni. Már csak azért is érdemes feljelentést tenni, hogy ha lekacsolják a srácot, akkor tudnak értesíteni, mint károsultat.

Üdv, Edgeri

(#36598) perge666 válasza Edgeri (#36597) üzenetére


perge666
veterán

Ja bocsi rosszul írtam.A többieket nem ő húzta le,csak ma adták a tippeket,meg leírták hogy ők is hogy jártak másik szélhámossal!!

(#36599) r3dsnake válasza CBool (#36556) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Milyen olvasófejed rossz? Tudsz pontos típust?

(#36600) MasterMark válasza perge666 (#36598) üzenetére


MasterMark
titán

De most ezzel mit jelentesz fel? Szerződés nem volt, a pénzt te utaltad el neki, önszántadból, nem kényszerített senki. A rendőrségen ezért szerintem kinevetnek. És ha feljelented, sem fogod a pénzt visszakapni... :U

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.