Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36851) Dexar007 válasza MasterMark (#36850) üzenetére


Dexar007
veterán

*emiatt ;]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#36852) B4ndiBuild3r


B4ndiBuild3r
tag

Sziasztok!

Egy Full HD-s LED televíziót és egy 5.1-es házimozi rendszert szeretnék összekötni egy PS3 Super Slim-mel (12GB), hogy tökéletesen működjenek. Milyen kábeleket kellene használnom, és mit, mivel kössek össze a legjobb képi és hangi élmény érdekében?

Samsung UE32EH5300W:

Csatlakozók 1
Csatlakozók 2
Csatlakozók 3

Samsung HT-E350:

Csatlakozók 1
Csatlakozók 2
Csatlakozók 3

Playstation 3 Super Slim (12GB):

Csatlakozók 1

A válaszokat előre is köszönöm! :)

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#36853) DM-Fan válasza B4ndiBuild3r (#36852) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Na, többek között ezért sem szoktunk kompakt házimozi-rendszert javasolni: bővíthetetlen.

Jelen esetben a PS3-hoz járó AV-kábellel tudod csak rákötni a konzolt sztereóban az "egybecuccod" sztereó RCA-bemeneteire (piros és fehér dugók). A kép mehet továbbra is közvetlenül a TV-be HDMI-n.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#36854) perge666


perge666
veterán

Valaki tudna nekem segíteni a Red Dead Redemption játékban?Elakadtam,nem ad be semmi küldetést,fogalmam sincs mit kell csinálni.Már kb 3 órát bolyongtam mindenfelé,de csak a mellékküldetéseket tudom csinálni.Már nem azzal a karakterrel megyek mint az elején,hanem a fiával.Karakterváltás óta nem tudom mit kell csinálni.Direkt nem írok többet,hogy aki játssza az ne tudja hogy mi történt eddig.

(#36855) B4ndiBuild3r válasza DM-Fan (#36853) üzenetére


B4ndiBuild3r
tag

Köszönöm szépen! :R

Egy másik kérdés: ha később veszek a PS3-hoz egy 250GB-os merevlemezt, akkor azt belelehet szerelni a konzolba, vagy valahol kívűl fog lenni, mint egy külső HDD? Míg ilyen kicsi háttértárral rendelkezem van értelme beruházni az ingyenes tartalmak miatt egy Playstation Plus kártyára?

[ Szerkesztve ]

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#36856) DM-Fan válasza B4ndiBuild3r (#36855) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Bele lehet szerelni a gép megbontása és a garancia elvesztése nélkül is a belső HDD-t a PS3-ba a gyári HDD helyére. De nehogy ezt a HDD-t vedd meg, horror összegért adják. Gyakorlatilag bámilyen 2,5"-os SATA laptop HDD jó hozzá.

Nem tudom most mekkora tárhelyed van, annak függvényében lehet érdemes előfizetni. Már 120 GB-tal is szépen el lehet boldogulni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#36857) B4ndiBuild3r válasza DM-Fan (#36856) üzenetére


B4ndiBuild3r
tag

Ezt rendeltem meg: Playstation 3 Super Slim 12 GB + Wonderbook Book of Spells. Ebben egy 12GB-os flash memória van.

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#36858) Oldman2 válasza B4ndiBuild3r (#36857) üzenetére


Oldman2
veterán

Sok sikert, mi pár hete egy ennek éppen az "ellenkezőjét" vettük meg: Playstation 3 (PS3 Slim) 320 GB + Gran Turismo 5 + 2 db DualShock 3 Wireless Controller.

Nem vagyunk egyformák.
:-)

(#36859) B4ndiBuild3r válasza Oldman2 (#36858) üzenetére


B4ndiBuild3r
tag

Sokat gondolkoztam én is, hogy melyik legyen, de végül bizonyos szempontok miatt erre esett a választásom... :D

[ Szerkesztve ]

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#36860) DM-Fan válasza B4ndiBuild3r (#36857) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, a 12 GB viszont kevés a PS Plus-hoz. Itt a videó, amely bemutatja, hogyan tudsz HDD-t cserélni.

Get Moded!

(#36861) B4ndiBuild3r válasza DM-Fan (#36860) üzenetére


B4ndiBuild3r
tag

Oké, ez alapján valószínűleg nekem is menni fog. Maximum mekkora winchester-t rakhatok bele, amit normális tud kezelni?

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#36862) DM-Fan válasza B4ndiBuild3r (#36861) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Úgy 750 GB-ig szerintem garantáltan megeszi a HDD-ket, de gyanúm szerint az 1 TB-ossal sem nagyon volna gondja. Más kérdés, hogy valószínű fölösleges akkorát belepakolni.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#36863) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Amúgy van rá valami mód hogy ps3-on lehessen xboxos controllerrel játszani,vagy fordítva? (x360-on ps3-as controller)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#36864) semetka válasza DM-Fan (#36853) üzenetére


semetka
őstag

Na ezért is vettem inkább egy logitech z906-ot mert azon legalább van digitális bemenet. Királyul szólnak a játékok.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#36865) DM-Fan válasza semetka (#36864) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát, igazából az is csak egy fokkal jobb, de tény, hogy azon legalább ott az optikai és a koaxiális input, de a HD-hangokkal már az sem tud mit kezdeni. A hangkeltői pedig egy belépő fadobozos szett teljesítményét sem érik el. :( Picik a sugárzók, hiányos a frekvencia-átvitel.

Get Moded!

(#36866) szben05


szben05
tag

Üdv!

Nem találtam megfelelő topikot, úgyhogy megpróbálom itt.
Szóval az a kérdésem, hogy az f1 2012-t be kell regisztrálni? Úgy értem, hogy ha megveszem használtan akkor tudok vele multiplayer-ben játszani?
Természetesen PS3-ról van szó.

(#36867) #79125504 válasza szben05 (#36866) üzenetére


#79125504
törölt tag

ha használtan veszed külön meg kell venni hozzá az online pass-t :)

[ Szerkesztve ]

(#36868) sutyesz96 válasza sutyesz96 (#36863) üzenetére


sutyesz96
őstag

DM-Fan, ebben már Te sem tudsz segíteni, vagy mi? ;]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#36869) #79125504 válasza sutyesz96 (#36868) üzenetére


#79125504
törölt tag

xcm cross battle adapter 2.1 segítségével ha jól tudom lehetséges

(#36870) sutyesz96 válasza #79125504 (#36869) üzenetére


sutyesz96
őstag

Köszi! És maximálisan egyetértek az aláírásoddal! ;)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#36871) #79125504 válasza sutyesz96 (#36870) üzenetére


#79125504
törölt tag

legalább nem csak én látom így a dolgokat :DDD :)

(#36872) szben05 válasza #79125504 (#36867) üzenetére


szben05
tag

Rendben, köszönöm.

(#36873) Dexar007


Dexar007
veterán

Na, én megint vettem egy 320-ast. :)

44-ért full doboz,kontroller,hdmi, GT5 platinum, fifa 12, tdu 2, gari július elejéig.

Szerintetek? :B (Ügyes voltál kicsifiam)

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#36874) nokia párti válasza Dexar007 (#36873) üzenetére


nokia párti
őstag

Ha Sony garis, akkor igen.

(#36875) sutyesz96 válasza Dexar007 (#36873) üzenetére


sutyesz96
őstag

:Y :Y
grat! Hol sikerült ennyiért szerezned? Mennyire használt?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#36876) Dexar007 válasza nokia párti (#36874) üzenetére


Dexar007
veterán

Sony papíros, 576 kbyte-os pecséttel +blokkal+számlával. ;)

sutyesz.: Jó adag mákkal, és gyors reagálással (másnap mentem érte :) )..karcmentes, de hogy mennyit volt használva, arról fogalmam sincs, GT5 ki lett tolva ennyi biztos..elvileg csak ezért vették,úgyhogy annyira nem lehet vészes.

Give me your cum,bull!

(#36877) sutyesz96 válasza Dexar007 (#36876) üzenetére


sutyesz96
őstag

:C

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#36878) perge666 válasza Dexar007 (#36873) üzenetére


perge666
veterán

Úgy látom nem csak én tudok jól vásárolni :DD :DD
Már csak az a lényeg hogy semmi baja ne legyen!

Csodálkozok hogy nincs hozzá kormány is ha elvileg csak GT5 miatt lett megvéve!!!

[ Szerkesztve ]

(#36879) radamsky


radamsky
senior tag

megvettem a ps3-t. Háát mondjuk én nem vagyok annyira elájulva, no de nem magamnak lett a készülék
elvileg 62 ezerért vettem a csomagot, van benne egy sorcerer vagy mi a turo meg egy motionos együttes.
A sony garanciapapir csak ilyen fecni?? rákérdeztem a boltba azt mondták ez az, de kicsit fura

Mondjuk a bolt a végén nem nyerte el a tetszésem, ott se fogok többet vásárolni, annak ellenére jol indult a végén azért tüske maradt bennem. Az eladó lehetett volna rugalmasabb ha azt akarja hogy ott vegyek még dolgokat

Kérdésem lenne nem értek hozzá
Sassoltam a menüjét, láttam van ilyen filmek, képek, zene mappa és ugye van wifi a gépbe igy olyan ötletem támadt hogy akár a PC-én lévő filmeket megosztva talán van lehetőség hálon keresztül lejátszani??
Ha igen akkor elégedett leszek, no de hogyan kezdjek neki?
probáltam visszaolvasni itt , de keresni kellene , de nem tudom hogy fogalmazzam meg:D

illetve van ilyen VID zenecsatorna ami elvileg free, van lehetőség rá hogy müködjön is ?? hiába telepitettem valami nyügje van

[ Szerkesztve ]

(#36880) leslieke válasza radamsky (#36879) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

van benne egy sorcerer vagy mi a turo meg egy motionos együttes.

10 év körüli gyereknek való játék.

láttam van ilyen filmek, képek, zene mappa és ugye van wifi a gépbe igy olyan ötletem támadt hogy akár a PC-én lévő filmeket megosztva talán van lehetőség hálon keresztül lejátszani??

Annyira korlátolt a képessége ezen a téren, hogy nem érdemes kínlódni vele.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#36881) dilipok válasza radamsky (#36879) üzenetére


dilipok
veterán

elso hsz? :U

a valami nyugje van meg egy kicsit keves info. Ha tobbet elarulsz, akkor lehet tudunk segiteni is ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#36882) radamsky válasza dilipok (#36881) üzenetére


radamsky
senior tag

jogos, benéztem
mentségem nincs :D

na akkor szorakozok egy kicsit vele, idömbe ugyis belefér

(#36883) semetka válasza DM-Fan (#36865) üzenetére


semetka
őstag

Tudom , hogy nem veszi fel a versenyt egy 3-400e Ft-os házimozi erősítővel + hangfalakkal, de amit árulnak kompakt házimozik azoknak szerintem rendesen odavág, főleg a mélyhangokban, mert azért filmnél elég nagy szükség van rá. Hallottam már egy párat amire 1000W meg ilyenek voltak ráírva ( ráadásul márkásak) de nem volt akkora hatás mint gondoltam.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#36884) TazLeacher válasza semetka (#36883) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

100K alatt össze lehetett volna hozni ennél sokkal jobbat. Mondjuk ezt 90.000 Ft-ért. Persze ez már elkelt, de mindig van jó ajánlat...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#36885) Edgeri válasza semetka (#36883) üzenetére


Edgeri
senior tag

Hát lehet jó, de az ilyen "egybedobozos" kompakt rendszereknek mindig a csatlakoztathatóság az egyik rákfenéje :(

Üdv, Edgeri

(#36886) Dexar007


Dexar007
veterán

Lehet hülye kérdés, de PS Plus-t át lehet ruházni ?
(Valakivel közösen vennénk egy 1 éves tagságit, és mindenki jól jár) :B

Give me your cum,bull!

(#36887) leslieke válasza Dexar007 (#36886) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Erre engem is érdekel a válasz. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#36888) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Próbálok valami rendszert találni a dologban, de eddig nem túl nagy sikerrel. A PS Plus-ban lévő Instant Game Collection milyen gyakorisággal változik? Most azt látom, hogy hol 1, hol 2 új játék van, hol hóközben, hol hó elején...nem igazából értem.

Van valami rendszer a dologban?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#36889) dilipok válasza Dexar007 (#36886) üzenetére


dilipok
veterán

nem. Valasztek pedig valtozo. Havi rendszeresseggel cserelik. Inkabb 2-3 jatek havonta a jellemzo, mint az 1.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#36890) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Egyébként mik a vélemények/tapasztalatok ps3 fat 60gb-al? Mert most vettem egyet (pontosabban cseréltem), hétvégén érkezik meg.
Azért vettem igazából fat-et mert azt olvastam, azokból még nem spórolták ki az "anyagot" (pl hűtés). Mennyire hangosak még ezek a gépek? Nagyon melegednek? Ylod?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#36891) dilipok válasza sutyesz96 (#36890) üzenetére


dilipok
veterán

ha visszaolvasol egy kicsit, maris sokkal tobbet tudhatsz meg...

bakker te olvasol is? :U most neztem, hogy 2 napja is te kerdezted ugyanezt. Kaptal is kimerito valaszt. Mi a problema? :F

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#36892) DM-Fan válasza sutyesz96 (#36890) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem kellett volna sokat visszaolvasnod. :U Már akkor is neked reagáltunk. Ezen felül mit szeretnél még tudni? Lutri, ha ötször kérdezed, akkor is lutri marad. Garancia egyikre sincs már, így szerintem elég egyértelmű a dolog.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#36893) Oldman2 válasza Oldman2 (#36761) üzenetére


Oldman2
veterán

Az itt emlegetett Dean Nation és az Infamous 1 -et érintő problémánkhoz nem tud semmi ötletet nyújtani?

Letöltöttük őket ismét, de most is ezt mondják.

[ Szerkesztve ]

(#36894) sutyesz96 válasza DM-Fan (#36892) üzenetére


sutyesz96
őstag

Hoppá... Sorry! Azt hittem azt máshol tettem föl... :D
Am bocs, telóról vagyok lassított nettel, mert elb@szódott a gépem, úgyhogy ezzel a "hipernettel" nem nagyon volt kedvem szenvedni! (Remélem megértitek) :(((

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#36895) moltam88 válasza Oldman2 (#36893) üzenetére


moltam88
tag

Nem lehet, hogy PSP-s verziót vettetek meg?

(#36896) supercow válasza Dexar007 (#36886) üzenetére


supercow
őstag

Tudtommal nem lehet átruházni, a SEN accounthoz van kötve és kész.
Ha valakivel közösen vennéd, akkor egy online felhasználóval kell belépni a 2 gépről. Vigyázz mert csak 2 gépen lehet aktív egy PSN felhasználó, ezt olvasd vissza. Ha esetleg eladod vagy a másik fél eladja a gépet, deaktiválni kell a Sony-nál.
Ezen kívül a trófeák és minden egyéb közös lesz.
Én nem javaslom a megoldást, hacsak nem a tesódról van szó és a szomszéd szobában lakik, át tudsz menni tökönrúgni :DDD Inkább vedd meg a 3 hónaposat kétszer és aludj nyugodtan.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#36897) Oldman2 válasza moltam88 (#36895) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem lehet, mert

1. A progikat eredetileg megvásárlónál futnak simán ezek (megosztva használjuk a PSN accountját letöltésre),
2. a PS3-unk menüjében típusként PS3 jelenik meg ezek mellett.

:-(

(#36898) Qbász válasza Oldman2 (#36897) üzenetére


Qbász
aktív tag

Netet böngészve azt látom hogy ez megint egy nemzetközi probléma és a Sony ismét sz@rik rá hogy megoldja. Átböngésztem az összes ps community oldalt, sony sehol nem segített csak egy robot üzenettel:
bla bla bla megnézzük a problémát bla bla. Kár hogy ezt olvasom több mint fél éves és jelenlegi hsz-eknél is. Az egyetlen ami működött több embernél is az hogy nem a store-ból szedték le. Hanem:
PS Network menü->Account Managment->Transaction Managment->Download list->kikeresni a játékot (az eredetit amit anno töltöttél le, ez csak az én tippem ) és letölteni
Remélem megoldja :DD

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#36899) Nova96


Nova96
őstag

Üdv ismerősöm elakarja adni a konzolját és nem tudja mennyiért kéne én 53e-re gondoltam + a játékok. Na megkérdezzem érdemes e ennyiért hirdetni.
ps3 320gb (3 éves) 53e
mw2,bc2 ac:rev 5e,5e,6,5

Ha rosszul gondoltam javítsatok ki. És bocs az offot. :R

(#36900) Oldman2 válasza Qbász (#36898) üzenetére


Oldman2
veterán

Szia,

Köszi a segítséget, úgy tűnik így valóban megy!!!!
:-)

Egyelőre a Dead Nation-t próbáltuk ki, annak elindult normálisan a telepítése.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.