Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35848) DM-Fan válasza perge666 (#35846) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A legtöbb médialejátszó olyan pici/könnyű, hogy akár föl is fogathatod a TV hátuljára.

Mellesleg én inkább elviselek egy "dobozt" - ami esetemben ráadásul fekete szálcsiszolt alumínium, kvázi egy minimalista fémtégla, ami még rohadt jól is mutat - annak érdekében, hogy tökéletes és szenvedésmentes legyen a médialejátszás és semmilyen formátummal ne legyen gond. Ráadásul Youtube kliense is van, ami HD-ben játssza az úgy fönn levő videókat, plusz ott van benne a Picasa, meg miegyéb más hálózati szolgáltatások. Kezeli hálón a PC-t, a NAS-t, WiFi-n keresztül pedig mobil eszközről is lejátszik bármit. Az eszközeim saját távirányítóját meg már rég elhánytam a fiók mélyére és vettem egy Harmony 600-at, mindent azzal vezérlek, felprogramoztam makrókkal, így minden activity egy gombnyomás: egy gombra bekapcsolja a TV-t, az erősítőt, a BD-lejátszót, megfelelő bemenetre váltja a TV-t is és az erősítőt is, valamint kinyitja a BD-lejátszó ajtaját. Csak be kell tennem a lemezt és nyomni egy play-t és már indul is a film.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.