Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:36:22

LOGOUT.hu

Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33201) VTom válasza Rypejakten (#33197) üzenetére


VTom
veterán

Szia,
Itt tedd fel a kérdésed. :R

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#33202) pils00 válasza kisza25 (#33198) üzenetére


pils00
tag

Már itt is kisebb a giga kari, mint a magyar oldalon megadott speckók szerint.

(#33203) kisza25 válasza pils00 (#33202) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja köszi mindkettőtöknek, akarnék egy nagyon kicsi játékos gépet összerakni akár LP kártyával, de nem igazán találok hozzá házat, lehet nagyobb lesz inkább, de olyanom meg már volt abban nincs semmi érdekes:D
ezt néztem, hogy elég komoly kis konfig belemegy:)
az a vicc, hogy a laptopomban lévő VGA 750ti szint és 4magos i5 van benne, ha összeraknék egy ilyen szintű asztalit olyan 180-200 eFt-ba állna meg, monitorral 210-240-be, a lapos meg 285eFt volt 3év garral, szóval nem igazán éri meg lecserélni, csak, ha erésebbet akarok

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#33204) MrDerekas válasza kisza25 (#33203) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ugyanezt a házikót néztem ki, arra az esetre, ha a rendelésem végre feladásra kerül és nem érhető el a SharkZone C10. Meg keresgetem még azt a fajtát, ami üvölti, hogy vegyem meg, mikor ránézek :) (C10, ColerMaster Elite 120, RaidMax Atomic a jelenlegi óhaj lista) Mondjuk az első jelöltjeimtől ez jóval kisebb, ami csábító.

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#33205) Mercutio_ válasza kisza25 (#33198) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kb ugyanakkora a 2 kártya, csak szerintem a gigánál valamiért a teljes magasságú hátlap méretét adták meg.

Giga mérete mITX lapban

MSI kézben (talán 1-2 centivel rövidebb)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33206) kisza25 válasza Mercutio_ (#33205) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na azért volt gyanús thx, neked volt is gigabyte igaz?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#33207) HookR válasza Rypejakten (#33197) üzenetére


HookR
addikt

Milyen magas lehet és milyen hőtermelésű procira lesz?
Amúgy erről a listáról tudsz csemegézni: [link]
Az ASRock B75M-ITX-en sajnos a CPU-foglalat közeli PCI-E sínes alaplapokon belül is a lehető legkisebb a távolság, így 1-2mm miatt ezen hűtők közül is kiesik néhány. Ha kiválasztasz 3-4-et, megmondom jók-e.

(#33198) kisza25: A kavarodás jellemzően abból fakad, hogy van, amikor a kártya teljes hosszát adják meg, hátlapi túlnyúlással együtt, és van amikor csak a nyákét. Szélességnél meg - ahogy Mercutio_ is írta - olykor a teljes magas hátlappal együtt értik az alacsony profilú helyett, olykor meg a nyákét adják meg.
- Az alacsony profilú kártyák nyákjának a szélessége 69mm.
- E kép alapján a Gigabyte GV-N75TOC-2GL GTX750Ti 2GB GDDR5 nyákhossza 161mm, a hátlapi túlnyúlás ehhez 14mm-t ad hozzá, így jön ki a megadott 175mm.
- E kép alapján az MSI N750 TI-2GD5TLP GTX750Ti 2GB GDDR5 nyákhossza 148mm. Az adatlapján meg 146mm-t írnak. Egy biztos, ez csak a nyák a hátlapi túlnyúlás nélkül.
- Ha a számítógépház hátfalának belsejétől mért hosszra vagy kíváncsi, akkor a nyákhosszhoz hozzájön még ~2mm (vagy akár közel ~3mm is az alaplapi rögzítőcsavarok holtjátéka okán).

(#33201) Vtomi80: Ezzel a kérdéssel itt van a legjobb helyen. :)

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#33208) Mercutio_ válasza kisza25 (#33206) üzenetére


Mercutio_
félisten

Igen volt, amíg nem játszol tök csendben van :K

Most beszereztem egy Asus GTX950 75W-os verziót, igaz amennyi időm van játszani lehet jobban jártam volna ha megvárom az őszt, hátha ekkora fogyasztással az új generációs kártyák között lesz lényegesen erősebb, vagy méretben kisebb :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33209) shteer válasza Mercutio_ (#33208) üzenetére


shteer
titán

Egy GTX1050 LP ;]

..szerintem jónak tűnik

(#33210) Mercutio_ válasza shteer (#33209) üzenetére


Mercutio_
félisten

Arra szerintem még legalább 1 évet várni kell.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#33211) HookR válasza HookR (#33207) üzenetére


HookR
addikt

"Ha a számítógépház hátfalának belsejétől mért hosszra vagy kíváncsi, akkor a nyákhosszhoz hozzájön még ~2mm"
Vagy még egyszerűbben: a hátlaptól előre haladva a dVGA nyákja ugyanott kezdődik, ahol az alaplapé, így a 161mm nyákhosszú kártya 9mm-rel, a 146-148mm-es pedig 22-24mm-rel ér hamarabb véget a Mini-ITX alaplapnál.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#33212) #16939776 válasza Jim Tonic (#33189) üzenetére


#16939776
törölt tag

AMD A4-5000-el fogsz csak olyan könnyen elérhető lapot találni, ami SOC-os, és 2/4x-es konfigurációban is működik a pci-express port.

[ Szerkesztve ]

(#33213) t72killer válasza Mercutio_ (#33205) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nagyon baba ez a kis MSI. Személyszerint ha idővel szűkössé válik a skylake igp, aláteszek majd egy GT 1040-et - bár kétlem, hogy a következő másfél évben agyonnyomnának a 10bit HEVC-es és VP9-es videók.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#33214) dudi


dudi
senior tag

Hello. Asrock h110 itx vásárlását tervezem, mellé egy i5-6600-zal. Ennek keresek apró itx házat, amibr még szeretnék egy 3.5"-es hdd-t is tenni (plusz m.2 ssd). Szeretném közel némára csinálni, úgyhogy picopsu-ra gondoltam.
Milyen házat ajánlotok? Néztem az antek isk300-at, amibe elvileg elférhet a gép, vagy a chieftec ix-04b lehetne jó, ha lehetne kapni. Köszönöm a segítséget.

dudi

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#33215) Grave_444 válasza dudi (#33214) üzenetére


Grave_444
nagyúr

2,5" HDD halkabb lenne, olcsón lehet cserélni.
Házból én ezt venném. Chieftec IX-03B-OP

[ Szerkesztve ]

(#33216) Jim Tonic válasza #16939776 (#33212) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Igen, én is nézem őket, de szinte egyik sem kapható már.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#33217) D1Rect


D1Rect
félisten

Már olyan rég fárasztottalak titeket, megint jöttem. :)

Csak nem hagy nyugodni a téma, sajnos még mindig 6500K (reméltem, hogy lesz valami jobb IGP-s proci, de elég felejtős) mellé keresek valami mITX lapot ami tuningos + jó a venti vezérlése és van rajta optikai hangnak kimenet.

A másik, hogy ramból HyperX Savage DDR4 3000MHz 4GB CL15-et néztem, de nyitott vagyok bármilyen alternatívára:
- ami nem magas bordás
- azért legyen gyors, mert IGP-t használnám
- alacsony feszültségű

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#33218) t72killer válasza D1Rect (#33217) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Asus Z170I PRO GAMING?

Audio minőségben mintha az asrock-ot dícsérték volna, ezt nem tudom megítélni (van asrock és asus lapom is, de botfülű vagyok;])

Tuninghoz mindenképp ajánlott a z170, a gyengépp chipseteknél tudtommal már a k-s procik tuningja is macerás.

RAM: én 2666GHz-es Fury-t (CL15) vettem. Dual channelben lefogadom, h elég lesz intel grafikához még egy jó ideig és a frekijén megelégszik a szabvány 1.2V-os DDR4 fesszel. Szolid bordácska van rajta.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#33219) AxBattler válasza D1Rect (#33217) üzenetére


AxBattler
félisten

Az új IGP ennyire hirig magas RAM órajelen?
Csak mert a testekben nekem nem tűnt fel, hogy akkora ugrás lenne a Haswell-ekhez képest...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#33220) D1Rect válasza t72killer (#33218) üzenetére


D1Rect
félisten

Ja, nem baj, ha nem kokain árban van. :D

(#33219) AxBattler: A HD 2000 nagyon szerette, ha kinyomtam a szemét a ramnak, de kb. 300Ft különbség van a 2800 és a 3000Mhz között.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#33221) #16939776 válasza Jim Tonic (#33216) üzenetére


#16939776
törölt tag

Az szomorú. A következő lépcső: AM1

(#33222) AxBattler válasza D1Rect (#33220) üzenetére


AxBattler
félisten

Az Forintban tényleg nem különbség, csak azt hittem, tudsz már valamit, hogyan reagálnak a Skylake IGP-k a magasabb órajelre.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#33223) Archttila válasza t72killer (#33218) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Aztán küldheti is gyorsan vissza gariba akár a CPU-val együtt :D mert szereti ám őket a túlvilágra küldeni :DD Azt hiszem a legújabb példa erre BL@CK fórumtárs esete, bár nála ha jól emlékszem csak a lap volt szar, és szerencséjére nem halálozott el mellette semmilyen más alkatrész.
Ha jó ITX lapot kerestek erős/stabil VRM-mel akkor az ASROCK FATAL1TY Z170 GAMING-ITX/AC ajánlom. (nem csak én)
Jelenlegi beállításom 6600K: 4.5GHz_1.280_LLC2, CPU stress test alatt meg sem mozdul a fesz. :K

TweekTown | Tom's Hardware

Premium 60A Power Choke

Compared to traditional chokes, ASRock’s premium 60A power chokes effectively make the saturation current up to three times better, thus providing enhanced and improved Vcore voltage to the motherboard.

Dual-Stack MOSFET for CPU Power

Dual-Stack MOSFET (DSM) is another innovative MOSFETs design by ASRock. The silicon die area is increased by stacking two dies into one MOSFET. The larger the die area, the lower Rds(on). Compared to traditional discrete MOSFET, DSM with larger die area provides extreme lower Rds(on) 1.2 mΩ, so the power supply for the CPU Vcore is more efficient.

Nichicon 12K Platinum Caps

Supreme 12K platinum capacitors with lifespans of at least 12,000 hours. Compared to other counterparts on high-end motherboards that merely have lifespans of around 10,000 hours, ASRock applied Nichicon 12K Platinum Caps that offer 20% longer lifespans and provide more stability and reliability.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#33224) DBob válasza #16939776 (#32679) üzenetére


DBob
őstag

Megérkezett az innen rendelt szürke, plexilap nélküli U1!
Köszönöm a tippet mégegyszer :R

(#33225) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Nagyon halkan megjegyezném, hogy ma véglegesítem a modDIY rendelésemet, ha valaki akar akkor még MA! csatlakozhat. :K (Duracellm...)?
A fizetést és az utólagos postázást is nagyon szívesen elintézem. :)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#33226) D1Rect válasza AxBattler (#33222) üzenetére


D1Rect
félisten

Fogalmam sincs, de a sávszél biztos jól fog jönni. Annyira nagyot estek a DDR4 árak, hogy nincs már jelentős különbség.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#33227) AxBattler


AxBattler
félisten

Bocs, ha már volt, de már kaphatóak az új J3160 és J3710 deszkák!

Kapcsolódóan kérdezném, hogy ezek már egyértelműen erősebbek a Kabini-nél?
Csak mert eddig, ahogy néztem, az Athlon 5350 hozza, vagy lekörözi a Bay Trail teljesítményét - igaz, többet is kajál.

Szerk.: az árgrafikont nézve már április vége óta a piacon van, kicsit elnéztem...

(#33226) D1Rect
Értem.
Nyilván ha minimális a különbség, akkor a jobbat vegye az ember...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#33228) t72killer válasza AxBattler (#33227) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A régebbi kabinit (A4-5000) valszleg lehagyják CPU-ban, viszont grafikában az AMD lesz jobb. Kérdés persze, ezen a szinten kell-e bármi grafika a mozigyorsításon kívül...

Az 5350-nek viszont ahogy linkelted is, illik jobbnak lennie az "atomos" platformnál. Bármilyen mélyre is süllyedt az AMD prociteljesítményben, azért ennél nem gyengébbek:))

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#33229) Erdei88 válasza AxBattler (#33227) üzenetére


Erdei88
veterán

Én most vettem N3700-at, de én elégedett vagyok a teljesítményével. Mi az amire esetleg nem lehet elég ezeknek a teljesítménye, ilyen alacsony TDP mellett?

(#33230) radi8tor válasza Erdei88 (#33229) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Flash-es weboldalak azért meg tudják akasztani ezeket a csöppségeket, de nem is arra veszi az ember, hogy egész nap netezzen rajta.

⭐ Stella

(#33231) AxBattler válasza t72killer (#33228) üzenetére


AxBattler
félisten

+ (#33229) Erdei88
CPU erőre gondoltam elsődlegesen. Egy haverom Raspberryre cserélte a letöltős HTPC-notiját, és annak kapcsán kerültek szóba az integrált CPU-s megoldások, mire képesek, stb.

De akkor ezek szerint még mindig a Kabini a nyerő ebben a kategóriában (már ha nem számít annyira a fogyasztás).

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#33232) Erdei88 válasza radi8tor (#33230) üzenetére


Erdei88
veterán

Igen, ez az amit még nem próbáltam rajta :)
De le-fel töltés hibátlan, mellette fut egy Kodi és fullhd blu-ray filmek és sorozatok. Eddig elégedetten használom. A konnektorból 18-25W között vesz fel egy 1TB-os WD Red-el és 2x4GB lv ddr3-al

(#33233) bambano válasza Jim Tonic (#33189) üzenetére


bambano
titán

publikus, hogy mit tennél bele?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#33234) dudi válasza Grave_444 (#33215) üzenetére


dudi
senior tag

köszi. sajnos már van egy 3.5"-es 3tb-s vinyóm, amit biztonsági mentésekre használok. Arra gondoltam, hogy azt is beletenném, azért kéne a plusz hely. De az eredeti kiszemeltem nekem is ez a ház volt, csak közbejött ez az ötletem. :)

:R

Sounds like your fix is worse than your problem...

(#33235) t72killer válasza AxBattler (#33231) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha nem számít a fogyasztás, és újonnan veszed, akkor igen, AM1-es kabini. Használtban esetleg kukázhatsz erősebbet is, főleg, ha a fogyasztás nem számít.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#33236) daveoff válasza t72killer (#33218) üzenetére


daveoff
veterán

Z170I Pro Gaminget nem ajánlom, sok belőle a gyári hibás...:(

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#33237) t72killer válasza daveoff (#33236) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#33238) Jim Tonic válasza bambano (#33233) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

4 x SATA. A vezérlőm már megvan régebbről.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#33239) Neil Watts válasza radi8tor (#33194) üzenetére


Neil Watts
veterán

Igen, tudom, kissé félreérthetően fogalmaztam, de sikerült kihámoznod a lényeget. :D Elnézést az offért.

bambano: Úgy tudtam és tapasztaltam eddig, hogy akár HW akár SW RAID-ről van szó, az összes lemezzel rendelkeznem kell - tiszta, formattált állapotban - ahhoz, hogy valamely RAID szint kialakítható legyen. Magyarán adatot tartalmazó diszket adatvesztés nélkül nem vonhatok be.

t72killer: Köszönöm! Vonulok is oda :)

Üdv. core2

(#33240) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Sziasztok! Tudnátok nekem ajánlani egy olyan mini-itx házat ami 7-9 ezer körül kapható és van usb3 az előlapján? Amd am1 platform menne bele tfx táppal szóval olyan ház kellene amibe tfx méretű tápot is bele lehet tenni. Ezeken kívül egy darab notebook hdd valamint egy odd és később egy ssd menne bele. Márka, külső nem érdekel. A színe is mindegy igazából. Na jó rózsaszín ne legyen. 😊Párat én is találtam de a táppal probléma van. Sok esetben nem írják milyen méretű megy bele. Előre is köszi a segítséget!

(#33241) #16939776 válasza kinghaxor (#33240) üzenetére


#16939776
törölt tag

Szóval kell egy itx ház, amiben TFX táp beépíthető, de beépített táp nélkül is meg lehet venni? lehetőleg usb3-al..

[ Szerkesztve ]

(#33242) kinghaxor válasza #16939776 (#33241) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Igen. Külön van egy 85+ 300-as FSP tápom, azt szeretném beletenni. Nem igazán vagyok otthon mini-itx méretben, eddig mindig atx méretű gépeket építettem. Ennyire réteg igény lenne amit keresek? A gép maga nem csak htpc lenne. Menne róla torrent is. Nagyjából minden alkatrész adott volt hozzá itthon, ezért használnám fel az említett tápot is. Minél olcsóbb az egész annál jobb. Egyedül egy ház kellene hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#33243) #16939776 válasza kinghaxor (#33242) üzenetére


#16939776
törölt tag

Csak azért voltam meglepődve, mert, nem szokott opció lenni, hogy a TFX táp nélküli is meglehessen vásárolni egy ezzel kompatibilis házat, mindig adnak mellé "valamit" táp gyanánt.

Lehet hogy PH!aprón néznék szét milyen ház van eladó, ebben az árkategóriában -akár táppal együtt-, és azokból válogatnék. B variáció, ha van kapcsolati tőke: 1-2 nagykerbe leadnám az igényem egy táphibás TFX házra, azok közül amelyet mi ajánlunk és reménykednék, hogy lesz ilyenből visz árú, amit oda is adnak 10K alatt...

Ha a B variáció számodra járható, akkor szívesen ajánlunk házakat, különben a használt piaci kínálat leszűkíti a mozgásteret, cserébe könnyebb lesz dönteni ;)

[ Szerkesztve ]

(#33244) Goose-T válasza kinghaxor (#33242) üzenetére


Goose-T
veterán

Eleve kevés TFX tápos házat gyártanak, táp nélkül meg nem is nagyon kapsz újat. Van az In Win BP sorozat, meg van a Chieftec Flyer sorozat. Az In Win BP-ket viszont nem is lehet itthon kapni. Vegyél egy Chieftecet, és add el belőle a tápot. :D (Elég jó tápot adnak hozzá egyébként, csak eladni nehéz.)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#33245) kinghaxor válasza Goose-T (#33244) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Köszönöm a segítséget neked is és Duracellm... -nek is! Gondolkodtam rajta, hogy veszek valami régi fekvő tfx-es házat 3-4 ezerért és veszek bele egy usb3-as előlapi panelt de ez sem valami jó megoldás. A panel drága, az eladó házak meg messze vannak így az átvételt csak postai úton tudnám rendezni. Az általam szabott keretből ugyan ki lehetne hozni de szeretem megnézni a cuccokat amiket veszek. Így ha valami nem tetszik nem veszem meg. De ezt ebben az esetben nem tudnám megtenni.Viszont közben elolvastam az összefoglalót és ha jól értem, akkor az matx, mini-itx szabványú házakban ugyan oda esnek a csavarok és a hátlapi panel helye is így egy matx házba is gond nélkül bele tudok szerelni egy mini-itx lapot. Így kicsit több a lehetőség. Ebben az esetben egyedül a táp elhelyezését, lefogatását kellene megoldanom. Az meg nem fog problémát jelenteni. Minden szerszám adott hozzá, szóval inkább 5 ezer körül veszek egy üres dobozt ami tudja amit szeretnék, a táp helyét meg megoldom egy kis moddinggal.

(#33246) HookR válasza Rypejakten (#33197) üzenetére


HookR
addikt

Sikerült megfelelőt találni?

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#33247) #16939776 válasza HookR (#33246) üzenetére


#16939776
törölt tag

Erre a fekete/fehér sémára alpine 11/GT jutott eszembe gyári helyett mint olcsó megoldás...
Vagy :Phanteks PH-TC90LS Kép

[ Szerkesztve ]

(#33248) waslaw válasza HookR (#33005) üzenetére


waslaw
tag

Remeljuk nem lesz draga a db2 :)

(#33249) radi8tor válasza waslaw (#33248) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Remény hal meg utoljára. Már az is valami, ha 60000 alatt lesz az ára.

⭐ Stella

(#33250) waslaw válasza radi8tor (#33249) üzenetére


waslaw
tag

Helyesbitek tul draga Premium ITX-hez viszonyitva :)

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.