Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:36:22

LOGOUT.hu

Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38001) AxBattler válasza Nagynozi (#38000) üzenetére


AxBattler
félisten

Nemgyenge. ;)

Mondjuk a Node talán inkább home nas, htpc ház. Gémer gépnek a FD Core 500 lehet hogy jobb, szellősebb választás

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38002) Nagynozi válasza AxBattler (#38001) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

Első mini ITX gépem lesz, szóval minden tanácsot örömmel fogadok! Ez a ház azért tetszett meg, mert kompaktnak tűnik nagyon, persze úgy reklámozták, hogy gamer gépnek nagyszerű.... akkor ezek szerint költői túlzás?

[ Szerkesztve ]

(#38003) AxBattler válasza Nagynozi (#38002) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha ez a lapított formátum jobban bejön, akkor természetesen a Node-ot is nyugodtan veheted, nem fog megfőni benne a konfig, PH tesztben is plecsnizték. Még a Silverstone ML08-at érdemes talán megnézned a hasonló házak közül, ennek hordozó fülei is lehetnek.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38004) Nagynozi válasza AxBattler (#38003) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

Igen ez a lapított formátum tetszik nagyon, ez a ház is jónak tűnik, ahogy nézem még 3.5-ös merevelemez is belemegy utóbbiba. Ezt nagyon szépen meg kell tervezni.

(#38005) #16939776 válasza enginev3.0 (#37996) üzenetére


#16939776
törölt tag

Van ilyen, a következőt tenném: felcserélném a két HDD-t "fizikailag" a táp és sata kábelek között. Ha a következő meghibásodás újra ezen a meghajtón lesz, akkor nagy valószínűséggel a HDD hibás, ha a másikon, akkor a környezete okozza. Ha teszel fel képet miként vannak beépítve, akkor boncolgathatjuk tovább a dolgot az ITX-témán belül.

A gyorsformázás csak a bejegyzéseket törli, a lemezt nem 0-za, érdemes lehet egy "Teljeset" nyomni mindkét meghajtón ha át lettek fordítva, az utolsó teljes formázás óta. Ahogy HookR is utalt rá.

[ Szerkesztve ]

(#38006) enginev3.0 válasza #16939776 (#38005) üzenetére


enginev3.0
félisten

Most futtatok egy javítást rajta, 6 órás művelet, eddig minden gyenge szektort javított, hdsentinel szerint már tökéletes, aztán elkezdem használni, és ha újra gond lesz akkor jövök ide :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#38007) hegegabi80 válasza Mukucs (#37984) üzenetére


hegegabi80
addikt

A Fractal elvileg elég jó kis kuckók, bármelyik verziója is. Aszem aprón van is egy alig használt Nano S.

(#38008) SleepingSun1


SleepingSun1
újonc

Üdv mindenkinek!

mITX-es gépet építenék, lehetőleg minél kisebbet.
A Sharkoon CA-I házikót választottam hozzá, a tapasztaltaktól kérdezném, ebben mire lehet számítani hűtés/zaj tekintetében egy i5-6500 cpu-val, gyári hűtéssel? dVGA is lenne benne, de max. középkat. (60-70W-os) +1db ssd.
Érdemes lehet 6500 helyett 6500T (35W) procit használni, vagy inkább jobb hűtőt a gyári helyett ha hangos?
Ha ez a ház nem lesz megfelelő erre, szívesen fogadok egyéb javaslatokat.

Köszi

(#38009) Zotya984 válasza lajos75 (#37606) üzenetére


Zotya984
senior tag

Szia.
Szabad kérdezni milyen tápegység a PicoPSu ill honnan sikerült beszerezni?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#38010) AxBattler válasza enginev3.0 (#38006) üzenetére


AxBattler
félisten

Ezt a javítást HDSentinel-ből futtatod?
Gondolom nem minden szektorhibát tud kijavítani?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38011) shteer válasza AxBattler (#38010) üzenetére


shteer
titán

Kijavít egyet és csinál 3 másikat ;]

..szerintem jónak tűnik

(#38012) enginev3.0 válasza AxBattler (#38010) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hdd regenerator volt

Az végig futott, 16 gyenge szektor de mind javítva
Most megy a sentinel felület teszt írással, 78% eddig hibátlan, meg pár óra

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#38013) enginev3.0 válasza AxBattler (#38010) üzenetére


enginev3.0
félisten

Végül úgy néz ki, hogy mégis csak életben marad, lehet tényleg csak az elforgatás nem tetszett neki? Fekvőből állóba

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#38014) #25954560 válasza enginev3.0 (#38012) üzenetére


#25954560
törölt tag

gondolom reallokalta oket a vinyo. ha megnezed a SMART adatokat, akkor a 'reallocated sector count' novekedett. irassal lehet ezt eroltetni.

(#38015) AxBattler válasza enginev3.0 (#38013) üzenetére


AxBattler
félisten

Grats, ezt felvésem magamnak! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38016) enginev3.0 válasza #25954560 (#38014) üzenetére


enginev3.0
félisten

Még mindig nem az igazi a dolog mert csak fele annyival tölt mint eddig

Bár ezt már nem tudom a hdd hibájára róni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#38017) HookR


HookR
addikt

Érdekességek a kínai piacról. Aztán most vagy ez a nevük, vagy nem. De az biztos. ;]

=================================================

Jonsbo TU - oki-dokki.com
Bár a honlapjukon nem találtam rá utalást.

=================================================

Zs-a4 Itx Sfx - oki-dokki.com
Dan A4-SFX klón.

=================================================

SeaDamaged SE One MOD A4 - oki-dokki.com
Dan A4-SFX klón.

=================================================

Warhead APCR / APCP - oki-dokki.com

=================================================

Warhead Super Reaper - oki-dokki.com

=================================================

Warhead ParadoxNano - oki-dokki.com

=================================================

Sunmilo MOD - oki-dokki.com

=================================================

Sunmilo II MOD - oki-dokki.com

=================================================

Sunmilo FS01 MOD - oki-dokki.com
Itt rögtön van legalább háromféle ház képe is a könnyebb eligazodást elősegítendő.

=================================================

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38018) AxBattler válasza HookR (#38017) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát... érdekesek, az biztos! Van itt jónéhány koppintás, kínai leleménnyel felütve. :C
A Jonsbo (? :D ) TU érdekes koncepció, az igazi az lenne, ha alulra is került volna venti, és így átfújná a kasztnit a kettő. Tudom, lassan ez a mániám...

Ahogy a japán belpiac, úgy a kínai is elég egyedi, nekünk meg maradnak a kommersz x@rok. :O ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38019) HookR válasza HookR (#38017) üzenetére


HookR
addikt

=================================================

Warhead Micro A4-SFX - oki-dokki.com
Dan A4-SFX klón.

=================================================

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38020) #25954560 válasza HookR (#38017) üzenetére


#25954560
törölt tag

ez a warhead nem is butasag. tetszik a koncepcio.

(#38021) Ispy válasza HookR (#38017) üzenetére


Ispy
veterán

Metis klón :C

Mi meg itt copunk a moddolással...

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#38022) alcsa válasza Ispy (#38021) üzenetére


alcsa
senior tag

Nagyon hasonlit az egyik forumtars Metisere, vajon ki lehet :F.

;]

(#38023) #16939776 válasza alcsa (#38022) üzenetére


#16939776
törölt tag

Plágium!, büszke lennék rá a helyében..:K

[ Szerkesztve ]

(#38024) Ispy válasza alcsa (#38022) üzenetére


Ispy
veterán

Mármint a volt metisére gondolsz? :DDD

Nyomokban tartalmazhat metist is ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#38025) alcsa válasza #16939776 (#38023) üzenetére


alcsa
senior tag

Mind buszkek vagyunk ra! :K

(#38024) Ispy: Igaz, itt csak Metis maradvanyok vannak :DDD

(#38026) Csokilama


Csokilama
tag

Mi az a Metis? :P

Jövőre jön a Metis plus plus fent 2x120 alul ledig egy 140mm ventivel. Akarom mondani jöhetne, mert az a 2 lyuk nekik semmibe nem kerülne. De hát kinek kell húzott i7+1080 csendben egy metisbe. :U

(#38027) HookR válasza Csokilama (#38026) üzenetére


HookR
addikt

"Jövőre jön a Metis plus plus fent 2x120 alul pedig egy 140mm ventivel."
Miért várnál addig, ha már megveheted most is? :) SKTC Q1

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38028) Seep válasza HookR (#38017) üzenetére


Seep
senior tag

Bakker, milyen gyongyszemeket valogatsz ide. Ezt a Zs-a4 Itx Sfx siman vennem/ vinnem. De megint uj PSU kellene, meg akkor mar uj MB,CPU meg huto. :O .

[ Szerkesztve ]

(#38029) #16939776 válasza Csokilama (#38026) üzenetére


#16939776
törölt tag

Szerintem látják a problémát, ha látnák hogy igény (fizetőképes) is van, akkor a Metis-en is megtennék ezt:[link].

Gyűjtsétek össze egy csokorba az átalakított Metis-ekről az albumokat, és küld el a Raijintek-nek, hamarabb érsz célt.

szerk.: Nekem a Metis+ például nem tetszik ráccsal a tetején, nagyon "bontja az összhangot", ennél sokkal jobbat lehetne összehozni.

(#38027) HookR: ez gyors volt :DDD

Ez eggyel jobb, de egybefüggő ráccsal szebb lenne, sajnos így is látszik rajta hogy pelenka anyag...

Még mindig inkább reszelnék mint vásárolnék. :N

[ Szerkesztve ]

(#38030) HookR válasza #25954560 (#38020) üzenetére


HookR
addikt

Néhány anomáliát azért észlelni vélek a Warhead koncepcióknál. :)
Például az APCR.APCP-nél az alaplap csatlakozói a ház egyik vége, a dVGA és a táp csatlakozó a másik vége felé néznek. Vajon az alaplapot a dVGA-val hogyan kellene flexibilis riser-rel összekötni, mert szó szerint van egy csavar a történetben. :)
A Super Reaper-nél nem értem, hogy a két nagyobb, lapos házventi miért a dVGA mögött van. Pontosabban, ha már a dVGA flexibilis riser-rel van csatlakoztatva, akkor annak hűtése miért nem a házventik felé néz. Már csak azért is, mert a jelenlegi helyén nem tud fogadni magasabb dVGA-t, mert rögtön ott van a CPU-hűtő mellette, míg a másik irányba kong a kihasználatlan hely az ürességtől. Érthetetlen.
A Micro A4-SFX-nél és a ParadoxNano-nál bár a ház szellőzése túl van biztosítva a 6db, illetve 4db ventivel, ám a dVGA letakarja a CPU-hűtő számára megmaradt szűk helyet.
Ezek a kuckók számomra inkább tűnnek köztes útkeresésnek, mint kiérlelt, gyártásra kész terveknek.

A távtartó csavarokkal összefogott, rétegelt lemezes házszerkezet amúgy az In Win termékeire volt jellemző mostanában.

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#38031) Csokilama válasza HookR (#38027) üzenetére


Csokilama
tag

Ezek teljesen korrektek (attól eltekintve, hogy másolatok)
Egy ilyet elfogadnék EVGA kiadásban.

Az a világító logós üveglap az teljes vastagságú vagy csak ott a vékonyított előlapon van rajta? :F

90 dollárért az árazás is rendben van a 20k feletti Metis Plushoz képest.
Gondolom ezt már megvámolnák a határon. Az mennyit dob rá ?

(#38032) dugo_ válasza Csokilama (#38031) üzenetére


dugo_
veterán

(Ár+posta dollárban)*árfolyam*1,27 + ~2000Ft kezelési költség (mintha ez is több lenne már).
Vám az nem lesz ilyen kis összegnél.

[ Szerkesztve ]

(#38033) Patice


Patice
nagyúr

Gigabyte GA-J3455n-D3H (rev. 1.0) - Apollo Lake frissítés a Braswell után.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#38034) #25954560 válasza HookR (#38030) üzenetére


#25954560
törölt tag

igen, az inwin tavtartos megoldasanak a felhasznalasara gondoltam elolapnak, az tetszett.
csak aztan rajottem h ahhoz h szep legyen es ne lehessen egyszeruen belatni a gepbe, eleg nagy lemezek kellenek vagy eleg kozel kell oket tenni. ha viszont tul kozel vannak, az mar halottnak a beontes.
megtetszettek, mert nem tuntek szamomra tipikusnak, de ahogy irod, rendesen vegiggondolva inkabb mar csak erovel is kulonbozni akarnak a 'logikusan' osszerakott hazaktol.
koszonom az eszreveteleket.

(#38035) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Holnap délután kicsit közelebb a metis nashoz. :)

[iTX-or-GtfO!]

(#38036) tomi5244


tomi5244
őstag

Üdv!

Nem túl ON téma, de engedjetek meg egy kérdést. Asrock H110M HDMI portján tudok kilőni 5.1 hangsávot? A monitort DVI csatira kötném.

:R

(#38037) betyarr válasza Nirvanus (#38035) üzenetére


betyarr
veterán

honnan vetted és mennyiért,ha nem titok?

(#38038) cinemazealot válasza tomi5244 (#38036) üzenetére


cinemazealot
addikt

Ha a fogadó fél képes azt fogadni (pl. házimozi erősítő), akkor igen. :K Pont a napokban hallgattam végig H110M/ac-ról egy rakás Dolby, DTS meg IMAX intrót. Tök jók!

(#38039) Ghoula


Ghoula
senior tag

Ekezetek hianyaert elore is bocsanat,telorol vagyok. Belevagtam a QBX projektbe, M1 es fentebb linkelt hazak szepek de az aruk nem annyira.
Dremellel jo baratok lesznek, apro,par mm-es modositasokkal sokkal jobb hutest lehet belefaragni.
Elso blikkre, cpu felett 140es venti befer de ketto sem kizart, tapcsati lehet utban. Elore 120 siman,140 nagyobb faragassal bemegy. Alulra 2 140es is befer, oldallemezre 2x 140 venti siman,de szerintem 280as radiator is kivitelezheto. Tap sfx-l, ventiracs leszedesevel a venti csavarjaival a lyuggatott lemezre felszerelheto,lyukak szinelnek,extra mm-ek jol jonnek, felso taptarto ha utban van nelkulozheto. Front io szerintem keves faragassal elrakhato fentre az optika kivagasahoz igy elore nagyobb venti befer. Meglatjuk mi sul ki belole,de elsore potens kis hazikonak tunik.

(#38040) #16939776 válasza Ghoula (#38039) üzenetére


#16939776
törölt tag

Szia!

Üdvözölünk itt az ITX topikban. Örülök az elhatározásodnak, hogy egy olcsó és esztétikus dologból szeretnél
- hozzáadott munkával - használhatót csinálni. Mert ez az út neked is és nekünk is sok tanulsággal fog szolgálni, köszönjük hogy megosztod ezeket.

Két kérdést tennék fel így elsőre.:
-Mi a célod, milyen kaliberű, hőtermelésű hardvert akarsz vele kiszolgálni?
-Szerinted miért rossz a szellőzése ennek a háznak, miért kell bele egyszerre több, nagyobb átmérőjű ventillátor ilyen csekély térfogathoz?

[ Szerkesztve ]

(#38041) Nirvanus válasza betyarr (#38037) üzenetére


Nirvanus
aktív tag

Ez speciel made in ebay (5-6k körül volt). Próbaképpen rátettem egy D2500HN lapot 3db desktop vinyóval és leterheltem. Feszültségek rendben voltak/vannak. Ha holnap is így lesz, megy majd rá egy "komolyabb" konfig.

[iTX-or-GtfO!]

(#38042) #16939776 válasza Nirvanus (#38041) üzenetére


#16939776
törölt tag

Pont most bontottam ki: eredeti 160XT-t, (németből: Minipc.de) : 51.94 Euro

Akinek kellene: 2db - - 5.5/2.5 power jack->Mini fit-jr 4p dugó átalakító

Pk.+bubis boríték árában "adom" ;)

[ Szerkesztve ]

(#38043) betyarr válasza Nirvanus (#38041) üzenetére


betyarr
veterán

ez a 160xt lenne,vagy valami utánzat?mennyit mértél terhelésnél?

Duracellm...: wazz,bazi drága :Y mi kerül ebben ennyibe :F

[ Szerkesztve ]

(#38044) Nirvanus válasza betyarr (#38043) üzenetére


Nirvanus
aktív tag

A minőség és a megbízhatóság, na meg a gari. :)

[iTX-or-GtfO!]

(#38045) betyarr válasza Nirvanus (#38044) üzenetére


betyarr
veterán

a tiéd utánzat?vagy ua. a gyártó és "csak" a gari nem léte miatt olcsóbb?

(#38046) radi8tor válasza betyarr (#38045) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Másolat valószínűleg.

⭐ Stella

(#38047) Vertigo18 válasza #16939776 (#38042) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ennél mennyivel tud többet a tied? Azon kívül, hogy ugye több a csatlakozó rajta...

Mert gari itt is van.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#38048) #16939776 válasza Vertigo18 (#38047) üzenetére


#16939776
törölt tag

Több csatlakozón (3db) jön le a 4p.12V, sata, molex. A rajtuk szétosztott áram arányban van az érintkezők terhelhetőségével, nem fog megégni névleges áramnál.

Csatlakozók jobb minőségűek, krimpelések kifogástalanok, vezetékek keresztmetszete jóval nagyobb.
Kondik, induktivitások nagyobb terhelhetőségűek/jobb minőségűek.

Kapcsolásában 1:1 -ben ugyan az, néhány hidegítő SMD kondenzátor híján.

[ Szerkesztve ]

(#38049) Ghoula válasza #16939776 (#38040) üzenetére


Ghoula
senior tag

Szia,

Köszönöm a szívélyes fogadtatást :R

Szívesen dokumentálom a folyamatot, amit annó az Evolv-al elfelejtettem a nagy izgalomban, nem mellesleg így megkíméllek attól, hogy át kelljen keresztelni a topikot Mutasd a Metised-é :DDD
Használható része menni fog, az esztétikát meg igyekszem nem háttérbe szorítani.

A cél hasonló, mint az Evolv-al, nagyon halk, erős, lehetőségekhez mérten kicsi/minimális méretben megoldani a gépet. Ott ugye a vége kétkörös víz lett, 2x180, 1x180 és 1x140-es radikkal, normál terhelésen néma, full terhelésen is bőven átlag alatti zajjal.
Mivel azt a gépet nem volt szívem eladni/bontani, így a htpc-re került a sor, amiből szépen lassan konzolpótlék, nappaliban játszós, filmezős gép lesz.

Eddig egy 7700K duruzsol a gépben, 16G ram, m.2 ssd, 500W sfx-l és Macho 90 hűti.
A vga még kérdéses, elképzelhető apróról egy 290X, rx480, de ha úgy hozza a sors, azt se bánom ha 1070/1080 lesz benne.

A ház hűtése meg számomra mindig kritikus pont volt, főleg annak tekintetében, hogy ha a tervező asztal után, ha egyáltalán van próbaszerelés, akkor utána visszaülnének variálni, és nem csak annyit, hogy jajj, ide nem fért be ez a venti, akkor csere kisebbre és kész. Nagyobb méretű venti alacsonyabb fordulaton tud ugyanakkora légmozgást, a hangra nem kell mondanom milyen hatással van.
Főleg úgy, hogy például be is fér a venti, csak a kivágásokat kéne nagyobbra méretezni...
Az új trend alapján a közösséggel, szemük láttára tervezett és többször újragondolt házak esetében látjuk mennyit jelent, csak a tömegtermelés hiánya miatt horror az ár.

Tehát QBX:

Képek minősége pont olyan amennyi időm volt rá, bocs.

Tápegység oldalról, ha leírás alapján nem lett volna egyértelmű.


Táp felülről, látszik mennyi helyet nyertem, és még lehetne, ha az oldallemez irányába süllyeszteném. Mivel oldalról szív, nem kell mögötte kábelt elvezetni, felesleges tér.
Gyári adatok szerint ATX táppal befér a 240-es radi, de csak egy ventivel, Silverstone offszetes SFX adapterrel ventivel is, itt még több lett a helyem.


Oldallemez két 140-es ventivel, látható, hogy 30mm marad a süllyesztésig, de ha kitolom koppra, akkor majd 50

Felső lemezen hosszában nem lenne gond, viszont a sín, ami oldalirányban fogja, az pont útban van.

A ház felső kerete sem elég széles, 2-3 mm-ről beszélünk. Ami itt probléma, hogy alaplap tálca felőli részen nem tudsz faragni, ellentétes oldalon, viszont a fül megtartásával is tudod tenni addig a ventit, és nem esik le a teteje, főleg, hogy hátul 2 csavar is fogja. Elől is meg lehet ezt tenni, de ott pl kérdéses, hogy front és oldalsó esetleges radi esetén mi lesz útban, tartása is maradjon, így ott szerintem marad a 120mm.

Bocsánat a leporellóért,ha valakit zavarna, de ez így sikerült :)

[ Szerkesztve ]

(#38050) SleepingSun1


SleepingSun1
újonc

Erre valaki?
Röviden: kicsi mITX házban mennyire lenne hűtés/zajszint probléma i5-6500-al, érdemes-e inkább 6500T (35W) bepakolni vagy nem éri meg a kb. -15-20% teljesítmény?

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mini-ITX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.