Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) paranoir


paranoir
csendes tag

Hát ez nekem nagyon tetszik, ha nem karácsonykor váltottam volna le a Samsung L870-t, akkor szinte biztos, hogy ilyet vennék, rajongója vagyok ennek a klasszikus, szép formavilágnak, és árban sem dögletes (és senki ne jöjjön azzal, hogy ennyiért olcsó android is van, mert ég és föld a kettő). Ha pedig symbian lenne rajta (tudom, felejtős), akkor már szaladnék is érte.

(#2) novinyul


novinyul
veterán

Csak megerősíteni tudom Rusit :R Nagyon jó kis telefon,csak sajnos nálunk nem lesz hivatalosan és kár a magyar nyelv hiányáért :( .

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3) paranoir válasza novinyul (#2) üzenetére


paranoir
csendes tag

Mondjuk egy ilyen telefonnál lehet vagy 40-50 szó a menüben, azt azért nem nagy truváj megtanulni, főleg, hogy a nagyját a többség már úgyis ismeri.
A cikkben nem az van, hogy az egyik szolgáltatónál előfordulhat?

(#4) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Ennyi pénzért ez egész jó alternatívának tűnik. Azért a kamerára kíváncsi lennék hogy muzsikál. :R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#5) helixP válasza paranoir (#3) üzenetére


helixP
nagyúr

Egy angolul nem tudó ember elveszik még abban a 40-50 szóban is...
Nagyon sajnálom,hogy a fotókat nem sikerült lementeni, érdekeltek volna.

(#6) schawo


schawo
titán

Egyedül a WIFI hiánya nagy kár.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7) NoMagix


NoMagix
addikt

Nem rossz, ebben az "osztályban" jó volt a Samu, céges telefonnak kiváló lehet.

(#8) Khaal


Khaal
őstag

Jól néz ki, minőségi anyagokból van összerakva és még az ára se vészes. Amikor majd elhasználódik teljesen az SE W902-m akkor lehet egy ilyenre váltok, nekem pont elegendő ez a tudásszint, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül, de a gyártók mostanában eléggé megfeledkeztek erről a szegmensről.

(#9) Nekromata


Nekromata
csendes tag

Teljesen tűnnek el az ilyen típusú telefonok. Nekem is fontosabb az üzemidő mint az, hogy egy komplett PC ketyegjen a zsebemben.

(#10) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Jók voltak ezek a telefonok, kár értük. Tesómnak volt S7350 telcsije, nagyon szerette is. Remek anyagminőség, jó fényképezőgép (720p videó!), gyors rendszer. Csak sajnos a szétcsúszós kialakítás miatt a szalagkábel egy idő után feladta a harcot.

Laci

(#11) rvbobbi0


rvbobbi0
csendes tag

Feltalálta a samsung a "nokia telefont", meg a régi sonyericssonokat is :) jó ez a készülék, célszerű, szép és szerintem bizonyos réteg még mindig vevő lenne rá. Stabil, üzembiztos működés, hosszú üzemidővel többet ér mint az a sok bizbasz amit mostanában telefonokba beleraknak.

[ Szerkesztve ]

(#12) stewe780


stewe780
őstag

Kamera tesztkép nem lesz?

szerk: bocs végigolvastam, nem lesz :D

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#13) Attichu


Attichu
csendes tag

Jó cucc, jó cikk! Grat! :R Egy ilyet még én is elfogadnék pedig már rég nem használtam "gombos" telefont.

(#14) FET-MEN


FET-MEN
veterán

háll istennek azért ilyeneket iy gyártanak :C

Iphone 7

(#15) kolosanyi


kolosanyi
veterán

"kérdés hogy 10 méteren belül nem-e érdemesebb inkább személyesen megbeszélni a dolgokat"

Jáj, ez nagyon hasogassa a fülem (szemem). :D

Amúgy jó kis telefon ez, viszont a wifiért tényleg nagy kár. No meg a képekért, bár nagy elvárásaim nincsenek. Esetleg egy GPS jöhetne még jól bizonyos esetekben, de nem feltétlenül kell az se. :)

(#16) szaszayanou


szaszayanou
aktív tag

Jó telefon lett. Most vettem barátnőmnek egy c3322-est, az is hasonló készülék, csak kétkártyás és olcsóbb.

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#17) JanFe


JanFe
aktív tag

Egesz jo keszulek, jo latni, hogy meg vannal ilyenek is :)

"There is nothing permanent except change"

(#18) donceleger8 válasza Gusztáv (#10) üzenetére


donceleger8
őstag

720p video????? Azért az kicsit korai lenne nem? Megnéztem, 720x480 a felbontás. A 720p felbontása 1280x720, szóval messze van az tőle. Ettől függetlenül persze jó telefon volt!
Nekem ami utoljára tetszett Samsungban és volt is, az az U900 Soul.
Most meg ez tetszik. Jó lett.

[ Szerkesztve ]

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#19) fateless


fateless
veterán

Pár hónapja néztem ezt a készüléket, akkor 25k volt. Azt vártam volna, hogy csak csökken az ára, nem még emelkedik.
Akkor is nagyon tetszett, most is tetszik. Akkor is a kamera minőségére voltam kíváncsi, most is az vagyok...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#20) sdd2


sdd2
veterán

Köszi a tesztet, nosztalgikus és jó volt olvasni.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#21) donceleger8 válasza fateless (#19) üzenetére


donceleger8
őstag

Itt van pár kép!

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#22) amanoba


amanoba
őstag

A most érvényben lévő saturn katalógusban véletlenül fedeztem fel a telefont, de nekem is megakadt rajta a szemem. 28k-ért vesztegetik, egész jó ár, bár a magyar nyelvről nincs szó mellette a leírásban..

Off:ui alca ot995 60k, ez se rossz, ennyit ígértek neki veletechen is.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#23) Hennet


Hennet
aktív tag

Nem értem, ha nem soroltok fel negatívumot, miért csak "Tetszett" plecsnit kap? :U

A táblázat meg szvsz erősen okostelefonhoz mért mérce alapján lett összerakva, pl egy ilyen telefonnál 2 pontot adni a szoftver rugalmasságára, bővíthetőségére értelmetlen, mivel ez nem lehet szempont ennél a kategóriánál (+a kijelző, felhasználói felület).

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#24) G.FeT


G.FeT
tag

Ebbe muszáj belekötnöm: "lejátszás közben még valós ekvalizer animáció is kérhető". Nem az equalizer animál, hanem az animáció mozog a zene ritmusára, mint a Winampban a spectrum analyzer. Apropó, arról nem is volt szó, hogy van-e benne rendes EQ, vagy csak a szokásos előregyártott sémákat kapjuk Samsung módra.

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#25) tixem válasza donceleger8 (#21) üzenetére


tixem
addikt

Szerintem ennyi pénzért ez a képminőség bőven tűrhető, én kiegyeznék vele. Kár, hogy csak qvga videót vesz fel, meg nincs benne wifi, ez sajna nagy hiba. De legalább 3g meg hsdpa befigyel, mobilnet rá azt csókolom :D és még használható sebességet is tud produkálni. Szvsz kellemes cucc lett, én simán megelégednék vele mint második telefon :K

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#26) fateless válasza donceleger8 (#21) üzenetére


fateless
veterán

Köszönöm, ez szimpatikus

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#27) scyllarus


scyllarus
veterán

Céges telefonnak tökéletes lenne, szép, hosszú az üzemidő, mi kell még?
Ellentétben a cikk elején említett N6303-mal, amiből kb. 60% ment vissza javításra a cég által vásárolt 20 db-ból a vétel után 1 hónappal, és többszöri fődarab csere után sem javultak meg.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#28) poller


poller
tag

7-8 éve bele lettem volna zúgva a készülék kinézetébe :)

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#29) MarQs válasza donceleger8 (#21) üzenetére


MarQs
senior tag

Ezek a képek mondhatni királyak! Mutogatni kénre egyik-másik mai okost gyártónak...
Jó a cucc!
Thx!

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#30) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Én kb 2-3 hónapja használok egy ilyet mint "mádostelefon" de az akkumlátorja valami brutális, elég hangos is ha kell nem torzít, jó a beszélgetés hangminősége, ellenben bővithetőség terén télleg elég gyenge mert még a samsung gyári "(samsung apps ha jól tudom) programjával se lehet semmit se kb rárakni. De amúgy nagyon jó én úgy hallotam mostmár magyar nyelv is lessz rá, szóval rárakatom, ha úgy lessz.

(#31) r4z


r4z
nagyúr

Nagyon tetszik, az L700 méltó utódja :K

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#32) Armagedown


Armagedown
őstag

Azt hiszem jó volna lecserélni a Giomat egy ilyenre.
Van vaku , jó az akkuja , és nem is tűik túl sérülékenynek

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#33) Sidney


Sidney
csendes tag

Nagyon szép kis telefon, ennyi pénzért alapfunkciókra megfelel, és tényleg ismerek több embert is, aki ilyet keresne, csak nem talál mostanság.
A nokia C2-01 sokkal gagyibb külső és anyaghasználat szempontjából, meg a kamera is rosszabb. Egyébként a nokiának nem tudom miért nem jut eszébe 6300/6700/6303 külsővel kiadni egy wifis telefont 30e környékén, lenne rá igény.

(#34) griiischdoov


griiischdoov
tag

azért olyanokat ne irjunk mar, hogy "nem-e" és "leválogat".. amugy jo cikk, idöutazás volt!:)

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#35) Neurotoxin válasza schawo (#6) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Azt én is hiányolom, amúgy 5*!

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#36) Moleman


Moleman
addikt

Végre rájött a Samsung, hogy milyen telefonba való a QVGA kijelző. ;]

(#37) Apika válasza donceleger8 (#21) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Egészen jó képeket lehet vele készíteni... :K

(#38) #43960832


#43960832
törölt tag

A billentyűk között durva az a betét, tiszta optikai csalódást okoz. Klassz. :)

(#39) gybazsi


gybazsi
senior tag

Egész jó telefonnak tűnik, de a WiFi-t én is sajnálom, hogy kihagyták. Ettől függetlenül az árkategóriáján belül az egyik legjobb telefon szerintem. Nekem mindig is nagyon tetszett ez a fajta telefontípus. Ha nem lenne szükségem GPS-re, akkor biztos valami ilyesmi telefonom lenne.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#40) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Mint elöttem írták, én sem értem, hogy ha tényleg jó a készülék minösége, ára és magához képest a tudása, akkor miért csak tetszett, és miért nem ajánlott?

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#41) Moleman válasza Maateeo (#40) üzenetére


Moleman
addikt

Azért túlzás, hogy jó az ára. Attól, hogy valakinek nem kell, ott vannak az olcsó okostelefonok, ennél olcsóbban, amik minden téren sokkal jobbak.

(#42) Pistiboy88 válasza Moleman (#41) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Nekem kell egy ilyen teló a nokia c2-00 helyet. Mert az egy hulladék... :S
Ez nagyon tetszik, s ha az akku is jó,márpedig jó, akkor jöhet.

(#43) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

A wifit igazán beledobhatták volna...amúgy tetszik.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#44) JR.CSé válasza donceleger8 (#21) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Azért az 5-ösök között láttam már jobbat is de am nem rossz képet csinál :R Köszi a képeket.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#45) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Gyönyörű ez a telefon.

Egyébként az Euronicsban kapható, benne is volt valamelyik akciós szórólapjukban, tehát elvileg létezik rá magyar nyelv.
Ha jól tudom tartozékok terén nincs hozzá se füles, se adatkábel. Mióta szabvány minden csatlakozó, azóta nem szokták túlzásba vinni a tartozékokat.

[ Szerkesztve ]

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#46) #51736960 válasza Moleman (#41) üzenetére


#51736960
törölt tag

a wifit leszámítva nem látom, hogy mitől lenne jobb egy alsókategóriás ipari hulladék érintős telefon, mint ez.
egyébként ma volt szerencsém kipróbálni: gyönyörű, gyors és elegáns, élmény vele a telefonálás.

(#47) noisia


noisia
aktív tag

szerintem lecserélem a Blade-emet ... pontosan egy ilyen telefonra van szükségem!
Tökéletes! Fémházas! Imádom!

Ugyanitt ZTE Blade eladó! :)

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#48) Moleman válasza #51736960 (#46) üzenetére


Moleman
addikt

Nem az alsókategóriás Samsungokra és LG-kre gondoltam. Egy OT-990 vagy egy Blade fényévekkel jobb nála, minden szempontból. Persze van, akinek nem kell okostelefon, de ez ismételten a Samsung szemétsége, hogy lehúzzák őket ezzel. Nem azt mondom, jó telefon, de ennél is megvan a Samsung szokásos kétszeres túlárazása, mint az okostelefonjainál.

(#49) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Brutálisan jó üzemideje van, hiányoltam az ilyen telefonokat.

(#50) fateless válasza Moleman (#48) üzenetére


fateless
veterán

A gond csak ott van, hogy egy új, független, gyártói garanciás Blade-et vagy ot-990-et sehol nem kapsz ezért az árért...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.