Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kinghaxor

    aktív tag

    válasz Goose-T #33244 üzenetére

    Köszönöm a segítséget neked is és Duracellm... -nek is! Gondolkodtam rajta, hogy veszek valami régi fekvő tfx-es házat 3-4 ezerért és veszek bele egy usb3-as előlapi panelt de ez sem valami jó megoldás. A panel drága, az eladó házak meg messze vannak így az átvételt csak postai úton tudnám rendezni. Az általam szabott keretből ugyan ki lehetne hozni de szeretem megnézni a cuccokat amiket veszek. Így ha valami nem tetszik nem veszem meg. De ezt ebben az esetben nem tudnám megtenni.Viszont közben elolvastam az összefoglalót és ha jól értem, akkor az matx, mini-itx szabványú házakban ugyan oda esnek a csavarok és a hátlapi panel helye is így egy matx házba is gond nélkül bele tudok szerelni egy mini-itx lapot. Így kicsit több a lehetőség. Ebben az esetben egyedül a táp elhelyezését, lefogatását kellene megoldanom. Az meg nem fog problémát jelenteni. Minden szerszám adott hozzá, szóval inkább 5 ezer körül veszek egy üres dobozt ami tudja amit szeretnék, a táp helyét meg megoldom egy kis moddinggal.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés