Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76651) smiti válasza TXT (#76650) üzenetére


smiti
addikt

Igaz, hogy nekem csak egy 240-es játékvizem van ( még ), remélem jól látszik az elhelyezés:

Én elégedett vagyok a hang / teljesítmény arányával, bár az is igaz, hogy nem egy erőgép lakik benne.

(#76652) abridabri válasza smiti (#76651) üzenetére


abridabri
veterán

Én is így helyezném el a ventiket ahogy nálad van , annyival kiegészítve,hogy a felső porszűrőt kivenném, ott úgyis kifele megy a levegő.

(#76653) smiti válasza abridabri (#76652) üzenetére


smiti
addikt

Ha sikeredik majd a 360-as EKWB akkor majd kiveszem. :R

(#76654) fatpingvin válasza TXT (#76650) üzenetére


fatpingvin
őstag

nyomjon minden venti befelé, a radiátor ventijei meg kifele és csókolom. én nem gondolnám túl, ilyen kis légáramú ventiknél az airflow egy nagyon erősen túldimenzionált dolog. inkább az számít hogy legyen légcsere a dobozban meg az erősen megeledő alkatrészek felett (értsd hűtőbordák) ne csak a konvekció mozgassa alevegőt.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#76655) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Sziasztok!

Két házam van itthon és valamelyiknek menni kell.
- be quiet! DARK BASE PRO 900 rev. 2
- be quiet! PURE BASE 500DX
A gép ami nemsokára benne lesz egy i9 10900k és egy RTX 3070-3080- ból fog állni. Processzor hűtés be quiet! DARK ROCK PRO 4 vagy egy Corsair H115i aio vízhűtés lesz.
Melyiket lenne érdemesebb megtartani? Legfőbb szempont az alacsony hőmérséklet lenne alacsony zajszint mellett.
Az 500DX-nek Mesh az eleje viszont jóval kisebb. A Dark Base 900- on is van szellőzőnyilás, de az eleje zárt, csak az előlapi panel oldalairól szívja a levegőt.

06-3o/9759I39

(#76656) fatpingvin válasza Találtgyerek (#76655) üzenetére


fatpingvin
őstag

ezesetben szerintem nem kérdés hogy az 500DX-et. a belső térfogat kevésbé lényeges mint az átmenő levegő térfogatárama.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#76657) Találtgyerek válasza fatpingvin (#76656) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Köszönöm szépen! :R
Közben amúgy is eldőlt, mert körülbelül 2 cm-rel a padló felett kicsúszott az oldalsó üveg a kezemből felrakás közben és millió darabra tört. ( Dark Base PRO 900).
Most kereshetek rá üveget. Vagy érdemesebb legyártatni üvegessel?
Gondolkodtam, hogy csináltatnék rá egy mesh oldallapot lemezből, csak fogalmam sincs, hogy foglalkozik-e valaki ilyennel.

06-3o/9759I39

(#76658) fatpingvin válasza Találtgyerek (#76657) üzenetére


fatpingvin
őstag

én elengedném az üveget, nem gépháznak való anyag akármennyire próbálják erőltetni.

A helyedben az anyag amit keresnék az a perforált vagy az expandált lemez, az egyetlen baj hogy kiskerben nem tudom lehet-e ilyet kapni. bár vastelepen esélyesen van ilyen.

olcsó, strapabíró és remekül szellőzik. levágod vagy levágatod méretre, színre lefújod és van egy szuper oldallapod.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#76659) Kobe


Kobe
veterán

Casekingre felkerult a Lian Li O11 Air mini.... Nov 19en indult, varhato szallitas 2022 feb eleje ;] lolbdmeg

(#76660) Találtgyerek válasza fatpingvin (#76658) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Én is inkább egy perforált lemez felé hajlok, amire esetleg 2db 140mm-es ventit feltudok rakni. Ez a saját anyaga ez lenne a legjobb, csak nem tudom, hogy milyen néven keressem.

06-3o/9759I39

(#76661) abridabri válasza Találtgyerek (#76660) üzenetére


abridabri
veterán

Valahol régebben láttam,hogy valaki [fémhálós papírkosár] ból vágott ki oldalpanelt . Ha van lemezvágó ollód ,akkor szerintem nem nagy munka .

(#76662) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!

Munkaállomáshoz akartam egy Silent Base 601-t venni, mert teli paneles (ablak nélküli) hangszigetelt házat szeretnék. Csak annyi gondom van, hogy a leírás szerint 360-as AIO fér csak bele.
Tudtok esetleg másik olyan csönd fókuszú házat amibe top mount Arctic Freezer II 420 beférne mondjuk olyan ~40k környékén?

Az 802 őszintén már mocsok drága, és azt olvastam ott se százas.

[ Szerkesztve ]

(#76663) jel1


jel1
aktív tag

Max 15 ezerért tudok invertált/fordított elrendezésű házat találni? Vagy ez nagyon különleges dolog, és jóval drágább?

(#76664) Találtgyerek válasza abridabri (#76661) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Köszönöm! :R
Megpróbálok először egy helyi üzletet keresni, hátha tudok rendes perforált lemezt venni.

06-3o/9759I39

(#76665) fatpingvin válasza Találtgyerek (#76660) üzenetére


fatpingvin
őstag

perforált lemez, vasáru kereskedőnél lehet asszem 1x2 méteres darabban venni pár ezer forintért. propellert meg közvetlenül nem javasolnám rátenni mert egyrészt a közeli háló miatt süvítene, másrészt meg szélcsatorna-rövidzár, a venti hasznos légzsállításának egy nagyobb része simán megkerülné a keretet a körülvevő mesh hálón keresztül és körbe-körbe kering.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#76666) fatpingvin válasza abridabri (#76661) üzenetére


fatpingvin
őstag

ez jó, csak ugye ez nem perforált hanem extrudált lemez. amúgy jó ötlet, erre nem is gondoltam :D köszi a tippet

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#76667) Találtgyerek válasza fatpingvin (#76665) üzenetére


Találtgyerek
addikt

A süvítés annyira nem zavarnak, de ha nincs értelme, akkor nem rakok rá ventit.
Pedig már örültem, hogy legalább jobb szellőzése lesz a háznak. A videokártyára ráfújattam volna a levegőt.

06-3o/9759I39

(#76668) fatpingvin válasza Találtgyerek (#76667) üzenetére


fatpingvin
őstag

tök felesleges IMO. esetleg ha nagyon akarsz valami pluszt akkor szerezz egy 20 centis ventit és rak fel a PCIe slotok fölé. viszont így hogy oldalról lényegében eltűnik a burkolat így szerintem lényegében indokolatlanná vált a plusz propeller.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#76669) fatpingvin válasza jel1 (#76663) üzenetére


fatpingvin
őstag

mit értesz invertált alatt?

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#76670) Találtgyerek válasza fatpingvin (#76668) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Először beszerzek egy lemezt és meglátom, hogy mennyire hajlik, mennyire lehet vele dolgozni. Gondolkodtam, hogy keresek egy helyi üvegest és megkérdezem, hogy mennyiért vág bele üveget. 17-18 000 Ft-ért lehet a boltból rendelni, kicsit sokallom ,de az is meglehet, hogy én nem vagyok tisztába ezeknek az árával.

06-3o/9759I39

(#76671) fatpingvin válasza Találtgyerek (#76670) üzenetére


fatpingvin
őstag

üvegest nem ajánlom. ha nem edzett üveget csináltasz az komolyan balesetveszélyes lesz, ugyanis az nem szemcsésen hanem éles szilánkosan fog törni.

ne csináld. jó lesz a lemez, ha BP vonzáskörzetében vagy inkább segítek benne csak ne legyen életveszélyes.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#76672) Találtgyerek válasza fatpingvin (#76671) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Rendben. Akkor marad a lemez vagy, ha az nem jön be, akkor a gyári üveget megrendelem.
Köszönöm a segítséget! :R

06-3o/9759I39

(#76673) jel1 válasza fatpingvin (#76669) üzenetére


jel1
aktív tag

Sejtettem, hogy nem biztos, hogy egyértelmű. Elmagyarázom inkább:

A fordított elrendezésnek az az értelme, hogy hagyományos elrendezésben ugye bal oldalt van az ablak, így akkor néz ki jól, ha a gép tőled jobbra van. A tervezett helyszínen ez nem megvalósítható. A gép mindenképp balra lesz. Ellenben szeretnénk, hogy mégis egy dizájnos, modern, üveg/plexis, „gémer áergébé szirszaros” ( :DDD ) ház legyen az asztalon. Szóval ezért keresnék ilyen invertált házat, csak nem igazán találok. Néhányat találtam, de nem tetszetősek, és kereten felüliek. Viszont egyik hirdetésében sem volt semmi kulcsszó, amiből következtetni lehetne, hogy fordított a ház, külföldi cikkekből próbáltam kukázni, meg pörgettem árukeresőt.

Bármi ötlet van erre, hogy mit lehet kezdeni ilyen helyzettel olcsón?
Kicsit olyan ez, mint balkezenek lenni egy jobbkezes világban :O
(Nincs hely beforgatni, átrakni, semmi ilyesmi. Csak az invertált vagy más szokatlan elrendezésű ház jöhet szóba.)

és egy pl gyűjtés: [link]

[ Szerkesztve ]

(#76674) jel1 válasza jel1 (#76673) üzenetére


jel1
aktív tag

Nahh, ez pl bíztató:
[link]
Tényleg így működik, hogy leszedem, kipattintom, átrakom, és már kész is a fordított házikó?

(#76675) abridabri válasza jel1 (#76674) üzenetére


abridabri
veterán

Annál a háznál igen ,pofonegyszerű átfordítani : [YT]
De nagy fogyasztású konfigot ne tervezz bele ,mert nagyon rossz a szellőzése :
[MasterBox or MasterOven? Cooler Master Q500L Review]
[Cooler Master Q500L Case Review: We Tried to Make It Good]

(#76676) fatpingvin válasza jel1 (#76673) üzenetére


fatpingvin
őstag

ja tehát lényegében annyi hogy fejjel lefelé van benne az alaplap. a Bitfenix Prodigy M jut eszembe de az nem tudja ezt az agybajt ami neked kell :P

amúgy nekem is bal kéz felől van a számítógép, amióta rendszeresen nyúlkálok bele a belsejébe, azóta a racket felakasztottam egy konzolra a falon.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#76677) jel1 válasza abridabri (#76675) üzenetére


jel1
aktív tag

Ohh, semmi nagyfogyasztó... 1600AE + GTX 1060 ami maximum bele fog menni mostanában.

(#76678) lockdown90


lockdown90
senior tag

Sziasztok!

SilverStone GD09-ről mi az általános vélemény? Valamilyen midi/slim házat keresek ami fogad mATX lapot és NEM SFX PSU kell neki.

Plex media server/NAS lenne a cél ami nem foglal túl sok helyet.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#76679) Vagany


Vagany
őstag

Sziasztok!
Platform cserében vagyok éppen és ha már úgyis szerelés lesz gondoltam legyen új ház is.
A mostani ház egy korábbi nagy favorit a Cooler Master CM690. alapvetően elégedett vagyok vele, de szeretnék most ablakos házat és az alkatrészeket is ennek megfelelően szereztem be.
A keret az 20-30 ezer Ft
MSI MAG B550 Tomahawk
AMD RYZEN 5 - 5600G
VENGEANCE® RGB PRO 32GB (2 x 16GB) DDR4 DRAM 3600MHz C18
Elvileg van egy régi DVD íróm, ha lenne olyan amibe ez még belemegy, esetleg jól is néz ki a ház vele (pl takaró ajtó) az jó lenne, de amennyit manapság használtam asszem ez kihagyható.
RGB-s házakat néztem, de csak olyan jöhet szóba amit alaplapól vezérelhetek, szinkronban a többi alkatrésszel, illetve, kikapcsolhatok.Ha jól gondolom akkor nekem ARGB-s házakat érdemes nézni, vagy venti nélüli házba ARGB-s ventiket szerezni. A porszűrés nagy előny lenne, főleg, hogy az ablakon minden látszik :B .
Elsőre ezt néztem ki:
Cooler Master - MasterBox MB600L
Innen jutottam el idáig: Cooler Master MasterBox MB520 ARGB (B520-KGNN-RGA)
De mielőtt megrendelném itt is szeretném kikérni a véleményeteket, hátha van sokkal jobb alternatíva. :R

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#76680) Vagany válasza Vagany (#76679) üzenetére


Vagany
őstag

A processzor hűtő kimaradt :B :
ID-Cooling SE-224-XT ARGB V2

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#76681) abridabri válasza Vagany (#76679) üzenetére


abridabri
veterán

Lesz külön VGA is ? Mert ha igen, az megsül a kiszemelt zárt előlapos CM házban. Ha csak az APU lesz használva ,akkor talán nem lesz gond.
Én inkább ezeket venném ,ha később lesz VGA fejlesztés :
[SG1V EVO TG ARGB] - [teszt]
[DEEPCOOL MATREXX 55 MESH ADD-RGB 4F ] - [bemutató]
[Nova Mesh SE TG ARGB] - [teszt]
[VT2 EVO TG ARGB]
[ DEEPCOOL CL500 4F ARGB ] (porszűrő itt nincs gyárilag) - [CL500 teszt]
Egy olcsó ház + jo RGB ventik pl : [Matrexx55 Mesh] + 3db [Arctic P12 RGB]

(#76682) Vagany válasza abridabri (#76681) üzenetére


Vagany
őstag

Köszönöm a segítséget! :R
VGA van, jelenleg nvidia 1050: GigaByte VGA GV-N1050OC-3GD.
Majd valamikor biztos lesz fejlesztés is. Köszönöm az ajánlásokat, még emésztenem kell.
Talán a SILENTIUMPC Signum SG1V EVO TG ARGB tetszik egyedül, de ez meg nagyon kínai lehet, 5kg :U , házat szeretnék nem sátrat :U . Azt hittem 30-ból már kijön egy normális A-RGB-s ház. A mostani CM690 10kg, masszív, 16 ezer volt pár éve :DDD .
A 3db-os Arctic P12 RGB ventilátor A-RGB-s? Mert a gyártó honlapján [link] csak olyan van, de amit linkeltél ott még a képeken is csak a sima RGB felirat van a dobozon. Illetve ezeket, rá tudom kötni az alaplapi (MSI mystic light) rgb vezérlőre, van valami elosztó és egyszerre vezérli mind a hármat?

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#76683) abridabri válasza Vagany (#76682) üzenetére


abridabri
veterán

Van RGB és ARGB (drágább) verzió is az Arctic P12 ből. Mindkét verziónál egymásba fűzhetők a ventik (mind a pwm mind az (a)rgb csati ) ,így a végén 1 kábellel csatlakozik az alaplapodra. Így egyszerre leszek vezérelve.
A B550 Tomán 2db (3pin) ARGB és 2db ( 4pin) RGB csatlakozó van.
A Silentium egyébként Lengyel cég.
Sose értettem ezt a minél több kiló annál jobb dolgot. Egyszer összerakod és kész ,úgysem akarsz ráülni ,LAN partikra hordozgatni hetente gondolom.

(#76684) Vagany válasza abridabri (#76683) üzenetére


Vagany
őstag

Igazad van, már nem járok lan partikra kb 20 éve :DDD .
Ez is ajánlott? Regnum RG6V EVO TG ARGB
Kicsit túl van a kereten, de tágasabb és vagányabb :).
De ebből meg van 1.0 és 1.1 is. A különbséget sem látom. :W
Ez most melyik verzió lehet?

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#76685) smiti válasza Vagany (#76684) üzenetére


smiti
addikt

Ezt is érdemes lenne megnézned: BitFenix Nova Mesh SE TG 4 ARGB

(#76686) Vagany válasza smiti (#76685) üzenetére


Vagany
őstag

Köszi!
Abridabri kolléga is ajánlotta ezt. Feketében tetszene, de ez még kisebb mint a Signum SG1V EVO TG ARGB.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#76687) abridabri válasza Vagany (#76684) üzenetére


abridabri
veterán

Ezt a modellt nem ismerem , de ránézésre teljesen jó.
De árban ez meg nagyon közel van a jelenlegi egyik legjobb ATX házhoz : [Lian Li LANCOOL II Mesh RGB ]

(#76688) Vagany válasza abridabri (#76687) üzenetére


Vagany
őstag

Ez tényleg szép. Köszi a sok segítséget.
Még nem tisztázódott le bennem a konkrét típus, de a szempontjaim legalább egyértelműek, hogy mire kell figyelnem. Valszeg bemegyek, a helyi kedvenc boltomba és megnézek párat élőben. Pl. barátkozok a DEEPCOOL CL500 4F ARGB-vel (van itt helyben raktáron). meg is felelne nekem, kivéve az I/O panel elrendezése, az ideális a tetején lenne. Találtam olyan típust V3, de az meg nem mesh előlapos ha jól látom. [link]. Nem egyszerű, mindenben megfeleljen és még olcsó is legyen :DD .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#76689) Vagany válasza Vagany (#76684) üzenetére


Vagany
őstag

Megvan mi a különbség a Regnum RG6V EVO TG ARGB rev1.1 és a Regnum RG6V EVO TG ARGB rev1.0 között.
"REV 1.1: Changed front panel (dust filter mounted on a magnet)"
"REV 1.0: First version of a product"
Ez alapján nekem az 1.0 is jó. ha az lenne a Compkernél. Ráadásul valami furcsa oknál fogva alig van árban különbség a sima (SPC261) és az ARGB-s (SPC262) verzió között.
Megrendeltem innen az ARGB-set: [link]
Köszi az infókat abridabri, smiti :R :C

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#76690) hnz_-


hnz_-
csendes tag

Sziasztok.

Nem sokára gépet frissítek és vennék egy új gépházat is viszont a segítségetekre lenne szükségem. A gép egy Alder Lake rendszer lesz, marad az ASUS ROG STRIX GTX1070 8GB videókártya, illetve az M.2 SSD mellett lesz még egy 2TB harddrive. A cpu-t egy bequiet! Dark Rock Pro 4 hűti majd. Ezekhez az elemekhez kellene egy ház úgy 30k környékén. Ha lehet ablakos illetve a fehér színt preferálom de a szín szinte mindegy. A lehető legnagyobb házat szeretném.
Köszönöm előre is a segítségeteket.

(#76691) Vagany válasza hnz_- (#76690) üzenetére


Vagany
őstag

Amit én rendeltem szerintem az neked is jó lenne.
SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB (SPC262) Nagyon jók a vélemények is róla.
E-ATX-es, tehát elég tágas is.
Vagy amit ajánlott: [link]
Létezik fehérben is: [link]
Az a batár hűtő úgy látom csak a LianLi-ban fér el :).

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#76692) Busterftw válasza hnz_- (#76690) üzenetére


Busterftw
veterán

Kicsivel dragabban tudom ajanlani a Be Quiet 500DX-et feherben nekem is ez lett AlderLake confighoz. 3 140mm venti jar hozza, nem hallom oket :)
Noctua NH-15 is belefert.
LianLi II Mesh is ajanlott.

[ Szerkesztve ]

(#76693) Kobe


Kobe
veterán

Hi
NZXT H700i helyett mi johet szoba kisebb meretu hazakbol, 280as AIO hoz + ATX mobo/PSU kombinaciohoz, leghuteses kivitelben?
Minel kisebb, asztal tetejere felferos cuccra gondolok elsodlegesen, kifejezetten jo szellozessel, mint az O11 mini air pl, csak azt mar nem igazan gyozom kivarni....

(#76694) hnz_-


hnz_-
csendes tag

Busterftw és Vagany köszönöm a segítséget.

(#76695) Qtya123


Qtya123
őstag

Üdv!

Nagy megelégedéssel használok egy Phanteks P600S házat. Most lesz kb két éves. Rendszeresen takarítva vannak a porszűrők és azt vettem észre takarítás közben, hogy a MESH rész szövet szerű rácsos anyaga (nem a sűrű porszűrő, hanem a nagyobb ráccsal rendelkező rugalmas szövet) egy-két helyen picit meg van szakadva azokon a részeken, ahol a műanyag elemekkel az előlap és fedlap keretére van rögzítve.

Még nem befolyásol semmit, ugyanolyan feszes, mert közvetlen a rögzítés tövében van, de azért aggasztó, hogy szép lassan nem-e fárad el teljesen az anyag. Más is tapasztalt ilyet?

(#76696) madarasz92


madarasz92
őstag

Sziasztok!
BitFenix Nova Mesh SE TG Midi házhoz, ASUS TUF GAMING B560M-PLUS laphoz és i5-10500 procihoz keresnék hűtést.
Néztem hogy ajánlották itt a ID-Cooling SE-224-XT ARGB V2.
Beférne vajon ebben a házban?

(#76697) HREH válasza madarasz92 (#76696) üzenetére


HREH
senior tag

Ház 160mm-ig jó, a hűtő pedig 154mm, szóval be fog férni :)

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#76698) FragMaster


FragMaster
addikt

Sziasztok.
Adott egy i3-9100F konfig (B365, 8GB ram, 450w-os seasonic táp, valami régi, kicsi Nvidia vga). Ehhez keresek valami értelmes ATX házat.
Kritérium, hogy legyen legalább 1 ODD hely, elférjen 2 HDD + legalább 1 SSD (előny ha ezek nem főnek meg), nem kell világítás, sem TG oldal. Minél kevesebb tőkéből mik a lehetőségek?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#76699) Frozen


Frozen
őstag

Üdv
Szerinteted milyen házat volna érdemes venni? Kb max 100 euro a keret de inkább szeretném 70-80 alatt tartani.
Amit eddig kinéztem
sharkoon tg6
DeepCool matroxx 70
Giga Aorus 300

Nem kell,a nagyon csili vili, de egy alap szép esztétikus azért legyen.

Vérjen bele egy 3090 es kártya vagy majd az uj 40xx nagyobb példánya. Atx lap és táp. Más nem nagyon kell. Előre valószinű egy aio hűtőt kapna 360 ast vagy ha van venti ott gyárilag akkor felülre.

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#76700) MaddeNNNN válasza Frozen (#76699) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

1 millió forintos kártya, de max 37 ezret szánsz a házra? :U

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.