Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72381) mumtaz válasza KAMELOT (#72375) üzenetére


mumtaz
senior tag

Köszönöm.
Neked is el van törve a PCI-E és úgy megmarad a két kártya a csavarokkal?
Mert egyel lejjebb írtam, hogy nálam ez a helyzet. Nálam ezért egy "áldás", hogy van.

A világért sem akarok trollkodni, de nekem vízhűtésben a Kraken bőven elég. Nem hiszem, hogy 40 környékén értelmes vízhűtést lehetne építeni, meg nem is akartam most ezzel foglalkozni. Utoljára még 2002 környékén építettem vízhűtést még eheim pumpával meg kiszuperált autó radiátorral. Azóta nem kellett. Majd fogok, de egyelőre ez a konfig marad még és ez nem igényli. A Kraken is inkább a hangtalanabb működés miatt lett, és azt teljesíti is. A proci hőmérséklet eddig sem volt magas.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.