Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74011) ubyegon2 válasza meggymagos21 (#74010) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Sajnálom, hogy így jártál, de mint utaltam rá...mindegy, szóval az első kérdésedből az jött át, hogy van egy alap tűzfalad bekapcsolva, így ezzel nem is foglalkoztam tovább, mert az nem okozhat problémát. Nem akarlak megbántani, de esetedben ha minden portot letiltasz és erre konkrétan nem kérdezel rá.....élő ember nem gondolta volna, hogy Te ilyen előkészületek folyamata alatt letiltod a portokat! Kicsit az is gond lehet, hogy nem olvastál el egyetlen linkelt írást sem, mert volt olyan, ahol határozottan írtak az adott portról. De igazad van, én vagyok a hibás. :K

Te picit abban vagy hibás, hogy olyan leírásokat kaptál, ahol nagymama szintű lépésenkénti levezetés volt, de különösebben nem fordítottál rá sok időt.

De legalább már azt tudom, miért volt deja vu-m egy ideje......Te már voltál itt más néven és kb ugyanez lett a vége.

Kb olyan a helyzet, mint ha valami autós problémára kérdeznél rá, hogy a gumik nem okozhatják-e, én azt mondom, hogy kizárt, persze a végén majd megemlíted, hogy dehogynem, hiszen Te leszerelted az összes kereket, és a rohadt gépjármű nem akar elindulni, csak bőg a motor.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.