Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22690) CPT.Pirk válasza Vladi (#22687) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Peccselik a böngészőt, mondjuk oké. A browser agentel mi lesz, ami alapján pl. egy netbank kitilt? - csak kérdezem, nem tudom egészen mit takar a régi verzió peccselése.

A kernel meg lehet támogatja, de hogyan? Most pl. azokra az újdonságokra gondolok, amik AMD téren kerültek a 3.12 - 13 kernelbe. Mert ez egy baromi fontos tényező a leendő APU-nál.

McSzaby: lehet az lesz, a KDE nem lesz szokatlan annyira neki az XP után. Azért nem akartam ezt, mert ezt nem lehet magára hagyni frissítéskor, mivel half-rolling, néha kell user interaction a frissítéshez, de ezt tudod. Ebből a szempontból talán egy Debian a KDE-vel lenne jó, csak ott meg ha bekerül egy bugos program a stabil tárolókba, az ott is marad sokáig, volt erre már több példa sajnos.

MKLS: nekem voltak rossz tapasztalataim a korábbi Mint 9 - 10 verziók megbízhatóságával, adatvesztésem is volt egyik alkalommal. Véleményem szerint ahol keresni kell a stabil verziót, az nem jó disztró.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.