Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#41551) BK87


BK87
senior tag

Sziasztok. Érdeklődnék, hogy a HDD Regeneratort lehet-e úgy használni, hogy a HDD-m egy külső hdd dockban van csatlakoztatva? Előre is köszönöm a segítséget.

(#41552) Doky586 válasza feka007 (#41550) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

win7 és 8 tudja kezelni a 3TB vagy nagyobb hdd-ket is uefi nélkül is. csak bootolni nem tud róla. Azaz kell egy kisebb hdd is a boothoz...

(#41553) StSanya válasza BK87 (#41551) üzenetére


StSanya
őstag

Ha USB, akkor nem. Ha eSATA, akkor igen.

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#41554) scorpion1 válasza Balathruin (#41548) üzenetére


scorpion1
csendes tag

Balathruin ,Vesa köszönöm mindkettőtöknek :R , ezt már próbáltam, de eleinte nem tudtam mit hol kell nézni aztán írtam ide, de utobb kinagyítottam az ablakot és akkor már láttam mindent, és megoldottam, köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#41555) feka007 válasza Doky586 (#41552) üzenetére


feka007
nagyúr

De nekem nem megy, csak két terásként, bárhogy formáztam.. Hogy működik akkor ez pontosan, mit kéne csinálnom Win7tel?

(#41556) Balathruin válasza feka007 (#41555) üzenetére


Balathruin
veterán

GPT-re van formázva? Az is lehet, hogy a lap nem jól ismeri fel.

(#41557) Ganz-[HUN] válasza tpeter77 (#41545) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

nos az meg van.
de miért nincs relocated, amikor sokat szívott indításnál?

azért ment a képfeltöltésre mert túl nagy volt a méret a PH-nak és nem ette meg.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#41558) Bile Demon


Bile Demon
őstag

üdv,

Nem találtam SSD hiba topikot úgyhogy ide írok.

Van egy Samsung 850 PRO 256GB SSD-m, kb. 1 hónapos.
Tesztprogramok szerint tudja az elvárt 550-560MB/s írási olvasási sebességet.
SMART paraméterek szerint hibátlan 100%-os.
Szabad hely van rajta kb. 50GB.

A problémám az, hogy ha egy nagyobb, pl. 10GB-os fájlt másolok pl. a C:\Download könyvtárból a C:\Filmek könyvtárba, akkor 5mp után szánalmas 85MB/s sebességre lassul és így megy végig.
Ha SSD-HDD közt másolok, akkor a HDD sebességével megy a dolog (kb. 200MB/s).

A 7200rpm-es HDD-m 200MB/s tud írni-olvasni, másolni 95MB/s tud az első partíción belül. Ebből gondolom, hogy az a normális, ha az idő felében olvas, másik felében ír, így kb. a szekvenciális sebességnek a felével kellene tudni másolni a meghajtón belül az SSD-nek is.

Szerintem kb. 250-260MB/s sebesség lenne az elvárható ettől az SSD-től ha saját magán belül másolgatok.
Másnál is így működik vagy valami nagyon nincs rendben az SSD-vel? Van valami beállítás, ami hatással lehet? (CPU órajelet próbáltam lefixálni maxra, nem segített.)

[ Szerkesztve ]

Bruhe

(#41559) Balathruin válasza Bile Demon (#41558) üzenetére


Balathruin
veterán

Mert az SSD-s hibákkal ide kellene fordulni.

(#41560) syab19


syab19
tag

Sziasztok,

Szeretném a segítségetek kérni, hogy külső winyó csatlakoztatva van usb-n keresztül de Sajátgépben nem ismeri fel a partícióit.

Érdekes módon az eszközkezelő és HD Sentinel is látja a HDD-t.

TC és sajátgép nem :(

Van esetleg tapasztalata valakinek ilyen jelenséggel?

Köszönöm a segítséget!!! :R

Üdv. Szabi

(#41561) King Unique válasza syab19 (#41560) üzenetére


King Unique
titán

Hi,

Nézd meg a Windows lemezkezelőjét, ott is látszódnia kell ebben az esetben. Lehet csak meghajtó betűjelet kell hozzárendelni. Ha RAW, vagy Nem lefoglalt partícióként jelenik meg, az már cinkes...
Na meg remélem FAT32/ NTFS/ exFAT fájlrendszerű, mert mást nem tud kezelni a Windows?

(#41562) syab19 válasza King Unique (#41561) üzenetére


syab19
tag

Szia,

Köszönöm a tippet, megnézem.

A HDDn két partíció van. Igaz HD sentinel is egybe látja....
NTFSre van formázva.

Köszönöm mégegyszer!
:R

(#41563) syab19 válasza syab19 (#41562) üzenetére


syab19
tag

Lemezkezelő azt hiszem sajnos nem látja.

Lemez1
Dinamikus
Érvénytelen.

Ennyi.

(#41564) King Unique válasza syab19 (#41563) üzenetére


King Unique
titán

Külső merevlemezeken nem szokott csak úgy úgy dinamikus kötet lenni, USB-n lehet épp nem is támogatja. Nem lett vmi babrálva, elállítva?

- ha szétszerelhető, esetleg meg lehet próbálni gépbe téve, SATA-n hozzáférni
- ha vannak rajta fontos adatok, akkor azt adatmentő szoftverrel lementeni, már, ha hozzáfér
- külső partícionáló programmal (EaseUS, Minitool, Aomei) visszalakítani alaplemezzé, esetleg újra partícionálni, de akkor a rajta lévő adatok elvesz(het)nek

(#41565) syab19 válasza King Unique (#41564) üzenetére


syab19
tag

Szétszedhető USB-s tok.
Belső HDD volt.
Szépen működött, egyszer már beletettem ugyanebbe a házba, de nem működött akkor sem.
Van egy másik belső HDD is, az fele akkora, de felismeri gond nélkül.

Visszatettem belsőként eredeti helyére és ott tökéletesen működött.

Ezek szerint lehet a formázás vagy az attribútum nem olyan, amit felismerne külsőként vagy tudna kezelni külső adattárolóként?

:R

(#41566) King Unique válasza syab19 (#41565) üzenetére


King Unique
titán

Úgy, hogy nem árulsz el konkrétumokat, pontos adatokat a merevlemezt, külső házat, partíciót és fájlrendszert, blokkméretet illetően, úgy csak találgatni lehet...
Még annyi lehet, hogy egyes külső házaknál ajánlott abban partícionálni a merevlemezt, mert ha máshol történik, akkor a külső rackben nem biztos, hogy utána felismeri.

[ Szerkesztve ]

(#41567) syab19 válasza King Unique (#41566) üzenetére


syab19
tag

Koolink külső ház, 2TB-os Samsung HD204UI
A külső ház USB 3.0-ás, 3TB-ig támogatja a winyókat.
NTFS, 2x1TBra van formázva.

Remélem minden infót megadtam, de kérlek szólj ha valamit nem írtam, vagy rosszul. :R

(#41568) King Unique válasza syab19 (#41567) üzenetére


King Unique
titán

Mindegy. Gépbe téve is dinamikus lemezként jeleníti meg? Mert, ha előbbi, akkor át kéne alakítani, újrapartícionálni alaplemezzé. Akkor talán külső ház is nagyobb eséllyel kezelné le, illetve a fentebb említett, külső házban történő partíció létrehozás is fontos lehet.

(#41569) syab19 válasza King Unique (#41568) üzenetére


syab19
tag

Koszonom, megnezem belsokent felismeri e egy masik gep es akkor ujraformazom.

(#41570) HunDoma


HunDoma
csendes tag

Heló mindenki
Remélem jó helyre írok!

Nemrég vettem egy WD Caviar Blue 1TB-os HDD-t.(Pontosan 2015:04:13.-án vettem)
Egy olyan problémával állok szemben, hogy akármire rákattintok vagy csak éppen olvasok valamit olyan szinten elkezd kerregni, hogy meg lehet mellet őrülni. Win8-ról vissza tértem Win7-re (tegnap raktam újra), Sentinel nem ír semmit.

Ha valaki tudná ennek az okát annak megköszönném ha segítene!
Mert ha kezd meghalni akkor még tudom gariztatni.
Hátha kell a gép infó:
Fx-8320
Asus M5A97 Evo rev 2.0
4x4Gb Kingston Savage 1866Mhz
WD10EZEX 1TB
Samsung 850 Evo 250Gb SSD
Asus GTX 970 Strix
Cooler Master Thunder 600W

Előre is köszi a segítséget !

(#41571) Taru


Taru
tag

Sziasztok!

Van egy Hitachi Deskstar 7K1000.C 1TB wincheszterem, ami HD Sentinel szerint csak 6%-os kondiciójú (teljesítmény 100%). Már lementettem róla az adatokat, most csak azon vacilálok, hogy rendbe lehet-e rakni vagy csak adjam el alkatrésznek (ha el lehet) vagy kuka.

Tegnap előtt mentettem adatokat, akkor volt utoljára winben és Sentinel közelében, azóta ha ez a HDD be van dugva akkor a másikról nem jutok be a Winbe (vagy csak több mint 10 perc lenne, nem tudom, 10 perc után meguntam és úgy döntöttem, hogy befagyott).

De felismeri a BIOS, sőt a Win telepítő is (formatálta is, sőt Recovery toolban megnézettem checkdiskkel ami nem talált semmit, simán tudnék rá telepíteni), de Ubuntuval is megnéztem az talált már hibát (nagy a kép ezért inkább linkeltem).

Véleményetek szerint, a linkelt képen látható adatok alapján, menthető? Alkatrésznek eladható? Vagy simán kuka?

Válaszokat előre is köszönöm! :R

Taru

(#41572) Doky586 válasza Taru (#41571) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Eladható, de csak levélnehezéknek. :D

(#41573) Lacielvtárs válasza Doky586 (#41572) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+99
de könyvtámasznak is kiváló lenne ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#41574) eobard


eobard
csendes tag

Ssziasztok!

Probléma merült fel a merevlemezemnél, nem tudok bootolni, ha meg elindul akkor is lefagy, szinte semmit se lehet csinálni. Éppen böngésztem neten amikor meghallom, h a vinyoban a lemezek pörgése leáll 1mp-re, aztán újra forog és aztán újra leáll es így tovább. Ez dolog egyszer már megtörtént januárban, de akkor nem tudtam biztosan h a hddm a hibás e, sokan mondták h szar a tápom lehet h ezért is sz*raxik(codegen 400w, pls ne ez legyen most a téma, lefogom cserélni!!). Elvittem az ismerősömhez a vinyot, ő berakta a gépébe. Csak nagyon nehezen akkarta betolteni az adatokat, illetve minden letörlődött róla, pedig nem is formáztuk. Újra kellett rakni a windost, a hdd sentinel azt jelzi h van 1 hibás szektor 98%kondíció. Olyan 2014 októberében vettem. Most annyi a különbség h berakom a Windows telepítő cd-t és nem enged telepíteni. Kivalasztom h hova akarom az operációs rendszert, kiír egy error üzenetet és eltünnek az opciók, mintha nincs is benne a vinyom. Kábeleket megnéztem, stabilak. Mielőtt visszaviszem gariztatni tudni szeretném h pontosan mi a baj vele.

wd5000aakx
ez az egyetlen vinyom ezért nem vittem a szervizbe télen, mert ha több honapon át javitgatják, akkor nincs gépem.

Mobilról írtam nézzétek el a hibákat. Köszönöm.

(#41575) tpeter77 válasza Taru (#41571) üzenetére


tpeter77
addikt

szia
amint megnyitottam a képet feljött egy üzenet hogy virust tartalmaz az oldal és elvitt a play áruházba, h vegyek virusvédelmi szoftvert.

másnál nem jött fel ez a marhaság?

(#41576) tpeter77 válasza eobard (#41574) üzenetére


tpeter77
addikt

250 és 500GB Blue vinyóknál sűrűn tapasztalni sajnos hibát, én visszavinném garanciába, h ellenőrizzék/cseréljék ki.
fotózd le a modellcimkét, és töltsd ide fel ha kérhetlek.

(#41577) Taru válasza tpeter77 (#41575) üzenetére


Taru
tag

Oh, bocsi, nekem nem csinálta (ma néztem telefonon ott most se, tableten 1x feljött az ablak de azóta nem, igaz én cancelt nyomtam mert van fent vírusirtó).

Doky586: Köszi, ettől féltem, kár érte :( . De legalább az adataim megmaradtak.

(#41578) eobard válasza tpeter77 (#41576) üzenetére


eobard
csendes tag

Szerinted adjak a wdnek még egy lehetőséget? Blue caviar 1T .

[ Szerkesztve ]

(#41579) Saltwater válasza eobard (#41574) üzenetére


Saltwater
aktív tag

Szerintem a gyengélkedő táp okozhatta az időnkénti leállásokat, és ez összefüggésben van a merevlemez jelenlegi állapotával is. Hibás tápellátás okozhatja például hogy a fej az írott szektort, vagy az ECC szektort hibásan írja fel, ami CRC hibát okoz visszaolvasásánál. Ha ezek a hibák a fájlrendszer metaadat állományát érintik, akkor lehetséges adatvesztés, és a merevlemez igen lassú elérése. A Western Digital merevlemezek hibás szektor(ok) megjelenésekor un. offline hibaellenőrzésbe kezdenek, ami tovább lassítja a merevlemez elérését.
A winchestered megpróbálhatod cseréltetni garanciában, de tudnod kell, hogy a probléma lehet hogy nem a merevlemez gyári hibája.

https://hdd-adatmentes.hu

(#41580) tpeter77 válasza eobard (#41578) üzenetére


tpeter77
addikt

kösz, majd megnézem a gépeinkben milyen vinyókat használunk.
Azok már másfél-két éve üzemelnek.
amúgy itt azt irták, a 250, 500-asokkal van gond, főleg a 250-el, ezt tanusithatom én is...
az 1TB-ra nem látni sok panaszt.
mire használnád? mert lehet jobb lehet a Red vagy Black mint a blue, tehát előbb ird+ mire használnád.

(#41581) Zewa


Zewa
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám, bízom benne hogy jó helyen járok vele. Vettem egy WD Blue 1TB WD10JPVX HDD-t egy ilyen tokban és a következő hibajelenséget produkálja.
Számítógép-kezelés\Lemezkezelés alatt szeretném megformázni de nem hagyja magát a kis ribizli. "A műveletet nem lehet befejezni mert a lemezkezelés konzolmérete nem tükrözi az aktuális adatokat.. bla bla"
Ez után ugyan megjelenik a köteteknél de RAW fájlrendszerrel, és kötetcímke nélkül.

Tudnátok segíteni hogy ebből az 1TB-nyi formázatlan gyurmából, NTFS fájlrendszerrel megáldott hasznos barát váljon?

Előre is köszönöm! :R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#41582) Saltwater válasza Zewa (#41581) üzenetére


Saltwater
aktív tag

Próbáld a MiniTool Partition Wizard programmal, és természetesen ellenőrizd, hogy az USB kábeled rendben van-e. Esetleg SATA porttal csatlakoztatva rendesen formázható-e.

https://hdd-adatmentes.hu

(#41583) eobard válasza tpeter77 (#41580) üzenetére


eobard
csendes tag

Játékra, egy ssd mellé.

(#41584) tpeter77 válasza eobard (#41583) üzenetére


tpeter77
addikt

ha anyagilag megengedheted, vegyél blacket, ha csak nem a hangtalanságra "gyúrsz"

(#41585) kippedli


kippedli
tag

Nem tudom jó helyre írok-e. A problémám ,hogy van egy 500gb-s hdd-m és egy 60gb-s ssd-m. Az ssd-n volt a winem, mikor tettem újra töröltem az ssd particiót és a hddre tettem a wint de nem hoztam létre új particiót. Kész lett minden majd láttam ,hogy nincs meg az ssd és azóta sehogy nem ismeri fel a gép. BIOSban sincs és újra telepítéskor sem látom már. Mi lehet?

(#41586) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Sziasztok. a PB G4-esemben van egy Hitachi HTS541080G9AT00 nevű HDD. eléggé érdekes, Click-of-deathos hangokat ad néha ki, Disk Utility smartra nem panaszkodik. Ez a széria mennyire megbízható?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#41587) Amur


Amur
addikt

Üdv!
Az adatlapon szereplő konfigban van egy 1terrás WD Blue(1éves-WDC WD10) és egy 250gigás Samsung
sp2504c. A rendszer egy Kingston 120gigás SSDről fut.
Két napja néha nem látta sem a win, sem a bios a WD-t, miután megmozgattam a csatit újra látta, viszont
nem tudtam belépni a mappákba, komplett mappákat másolni,törölni sem.
Kicseréltem a SATA csatit újra. Ezután 1 napig jó volt, majd újra jelentkezett ez a hol elérhető a winyó hol nem effektus.
Közben kattogást jött a gépből(mint mikor a dvd olvasó nehezen boldogul egy lemezzel), azt hittem a WD-ből jön, de miután azt lehúztam hogy viszem vissza a boltba mert még pont garos, ért a meglepi hogy a kattogó hang a samsungból jött, visszadugtam a WD-t, és bebootolás után azt látta rendesen, most a samsungot nem érte el, nem is látta a win.
Mindkét winyó az alaplap SATA3mas csatiján volt, tettem egy próbát, a régebbi SATA2-es samsungot átdugtam a SATA2-esre, a wd-t hogy az is változzon egy másik sata3mas csatira.
Azóta viszont mindkét winyó elérhető, több gigát tudtam oda-vissza másolni.
Kérdés vajon meddig, és mi lehetett egyáltalán a gond?
Létezik hogy azért mert az egyik SATA3mas csatin volt SATA2 helyett a másik winyón is okoz "elváltozást"?
A sztori része hogy pár hete cseréltem alaplapot(intel-intel csak újabb ugye), win újratelepítés nem volt, de az alaplapi driverek le lettek szedve majd utána felrakva az újak. A biosban a winchesterkezeléssel kapcsolatos beállításokra is figyeltem hogy megegyezzenek a két lapon.
A csere utáni 2 hétben nem is volt gond egyikkel sem. Nem kötném ehhez, viszont nincs tippem.
Sőt igazából nem bízom ezek után egyik winyóban sem..pedig lehet nem ők a ludasok.
A HDD sentinel egyiknél sem jelez gondot, a réginél pár napja írta hogy van egy gyengébb szektor, és ennyi.
Ma már azt sem írja, hanem 100%-osan rendben van mindkettő.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#41588) tpeter77 válasza eobard (#41578) üzenetére


tpeter77
addikt

hirtelen megnéztem két gépünket, mindkét 500-asnak a modellszáma
WD5000AAKX-60U6AA0
2013 második félévében gyártották a gépeket.

eddig egy gépben találkoztam szektorhibás vinyóval, de az 250GB-os Blue volt, és azt a gépet 2012 második félévében gyártották.
Az kapott egy eggyel újabb modellszámú vinyót, másabb is a külseje, szépen üzemel...

(#41589) ajkgery


ajkgery
újonc

Sziasztok!
3 hónapja vettem egy Dell laptopot, 500 GB HDD-vel. 1 hete vettem egy 120 GB-os Kingston SSD-t is. Az SSD-t beraktam a HDD helyére, azon fut a rendszer, és néhány program még. Az ODD helyére, kerettel pedig az 500 GB-os HDD-t. néhány nap múlva jelentkezett egy probléma, hogy a HDD-re letöltött fim, nézés közben többször lefagy, 1 perc "gondolkozás" és megy tovább. Több filmnél is jelentkezett a hiba, átmásoltam SSD-re, onnan tökéletesen ment.
Szerintetek mi lehet a hiba? Mit csinálhattam rosszul?
Hálás köszönet a válaszokért! :R

(#41590) Amur válasza Amur (#41587) üzenetére


Amur
addikt

A ludas a táp volt.
Mostanában alaplapot,procit is cseréltem, és a régi konfignak elég volt a 400w-os táp, az új viszont határon ment vele, és ha a HDD nem kap elég áramot akkor az olvasófej elindul, majd visszamegy parkolóállásba, majd megint próbálkozik, jól elkattog magának.
Egy 500w-os táppal viszont semmi gond.
Kérdés hogy ilyenkor nem sinylik meg a winyók? Megbizhatok bennük? (kb. 2hétig mentek a gyenge táppal)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#41591) eobard válasza tpeter77 (#41588) üzenetére


eobard
csendes tag

Na mindegy akkor. Szerinted egy ssd mellé melyik hddt valasszam? Seagate 1TB SATA3 32MB(igazából 64MB) ST1000DM003 vagy Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX?

(#41592) tpeter77 válasza eobard (#41591) üzenetére


tpeter77
addikt

nekem Samsung 500GB-os vinyóm van, ami Seagate belsős, és kezd tönkremenni 3.5 évesen
Most kipróbálom a WD-t, olyanom még sosem volt, és pont ezzel a WD1003FZEX 1TB-ossal szemezek. Ez halkabb, mint amit te kinéztél.

[ Szerkesztve ]

(#41593) Foo


Foo
tag

sziasztok!
segítségre lenne szükségem vagy valami többre, mondjuk csodára.
tönkrement ma egy Samsung HD103SJ, P.N.:62181-C14A-A5JY6, 2010.01-es gyártású, 1TB-os HDD.
a hiba röviden: indulásnál kattog a drive, nem pörög fel üzemi fordulatszámra, winből nem látszik az eszköz. mechanikus vagy elektronika hibára utal a fentebb leírt hibajelenség? persze hogy backup nem készült róla, mert egy idióta vagyok. az, hogy az életem rajta volt, már le sem írom... leírtam. :D
megmenthető ez még? ha igen, hogyan?
válaszokat és segítséget előre is köszönöm!

(#41594) eobard válasza tpeter77 (#41592) üzenetére


eobard
csendes tag

De drágább is:P most lényegtelen a hang ha ugyan olyan hosszú az élettartamuk, és olcsóbb a blue. Legalábbis nekem.

(#41595) snecy20


snecy20
veterán

Sziasztok,

Adott egy Toshiba 2TB DT01ACA200 HDD, Windows 8.1-es környezetben, Gigabyte Ga-X99-UD4 az alaplap.
A helyzet az hogy többszöri SATA kábel csere után is csak a BIOS, valamint az Aida64 látja a Toshiba HDD-t, a Windows eszközkezelő effektíve nem. Mi ilyenkor a teendő? Le kell valamit frissíteni?

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#41596) Doky586 válasza Foo (#41593) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha az adatok a fontosak akkor itt kérj tanácsot: [link]

Ha nagyon fontosak az adatok akkor fizetsz egy tapasztalt szakinak; ha kevésbé fontosak: azaz vagy sikerül vagy nem, akkor próbálkozhatsz magad is, de minden egyes próba csökkenti az esélyedet.

[ Szerkesztve ]

(#41597) pjen válasza snecy20 (#41595) üzenetére


pjen
félisten

Lemez kezelôben formázd, és adjál neki betû jelet.

(#41598) snecy20 válasza pjen (#41597) üzenetére


snecy20
veterán

Köszi, valóban. Rég csináltam már. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#41599) pjen válasza snecy20 (#41598) üzenetére


pjen
félisten

Szívesen. :)

(#41600) Foo válasza Doky586 (#41596) üzenetére


Foo
tag

köszönöm a segítséget! ;)

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.