Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#38035) Brabido


Brabido
csendes tag

Sziasztok.

Kaptam 1 leselejtezett Fujitsu MHT2060AT vinyót (2,5, 60GB, PATA). Rákötöttem külsőként a gépemre (Lenovo X220, win7 prof, USB2.0) egy 2,5-3,5 PATA,SATA – USB adapterrel (elég volt csak a kábel, nem kell 220V). Jött az üzi: formázzam, majd amikor ezt választottam, a hibaüzi: nem lehet. És innentől kezdve vége a folyamatnak. Ezt akárhányszor meg tudom csinálni, mindig így indul, és így végződik. Mi lehet a gond?

Amit még tudni lehet:
-Egy Yakumo laptopból lett kivéve (ezzel kaptam meg nemrég), rendesen futott benne, német xp home. Felraktam rá a Sentinelt, 96% kondíciót mutatott, a többire már nem emléxem, azóta kivettem, és a laptop sincs már meg.
-A Lenovora ezzel az USBadapterkábellel szoktam rákötni 1 és 2 TB 3,5 PATA vinyókat, nincs gond.
-A kis Fujitsut szintén ezzel az adapterkábellel kötöttem rá egy HP 15D052SH-ra (win 8.1), és semmi gond nem volt, látta, leformáztam (de nem azért, mert kérte), és használhattam volna. Ezt követően megint az enyémre, megint ugyanaz. Van vmi különbség a két oprendszer között?

Köszönöm előre is a reakciókat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.