Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170951) fecke78 válasza Jackie_Chan (#170949) üzenetére


fecke78
senior tag

Hdmi 2.1 problem
Googlizd ki

(#170952) Jackie_Chan válasza fecke78 (#170951) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Csak ezt találtam.
Neked esetleg sikerült megtalálni?

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#170953) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Halihó, véget ért a Cavern Remote béta, és a tesztelők rengeteg remek javaslata után, amiket ezúttal is köszönök, végtelen új dolog került bele, illetve a UI/UX is sokat javult az első képek óta. Ez az 1.0, a jelenlegi állás szerint véglegesnek szánt verzió:

Igen, úgy néz ki, mintha egy mobilapp lenne, ugyanis ha böngészőből a kezdőképernyőre teszed, onnantól úgy viselkedik, csak lehet külön ikonja a külön lejátszóidnak, pl:

És ahogy az lenni szokott, minden van hozzá:
- Letöltés a Cavern weboldalról
- Részletes útmutató nem messze tőle
- Teljes forráskód GitHubon

Használjátok egészséggel, kérdés esetén nyugodtan kereshettek, viszont ez a projekt csak egy röpke hétig tartó agymenésem volt, nem szeretném a végtelenségig gondozni, így frissíteni nem tervezem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#170954) mandju válasza VoidXs (#170953) üzenetére


mandju
senior tag

Köszönjük szépen a munkád, izgalmas projekt. Kérdés mielőtt kipróbálnám: ha nem az alapértelmezett billentyűket használom az mpc-ben, akkor is működik?

mpc-be-vel is megy, ha az mpc-be elérése van megadva neki?

Köszönöm.

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#170955) VoidXs válasza mandju (#170954) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A billentyűk nem számítanak, nem azokkal dolgozik, hanem a hozzájuk tartozó, nem átírható számokkal, amiket a beállításokban is látsz. Ezek közül az első néhány azonos a BE-ben is, szóval sok dolog működik, de nem minden. Mindkettőnek van olyan, amit a másik nem tud, pl. a BE-ben lehet gombot állítani a színekre és a 3D-re, az új HC-ben (tegnap is jött ki frissítés, [link]) pedig van AB-repeat vagy instant skálázás.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#170956) SPEA


SPEA
aktív tag

találkoztatok már ilyen hülyeséggel? Eddig más eszközzel nem volt gondom, ám most pár napja lejátszónak a dell laptopom kell használom és hát a Marantz sr5009 (legutolsó fw van rajta) kissé megzavarodott. Ha laptop be van kapcsolva, akkor az avr osd-je átvált ázsiai módba.

(#170957) VoidXs válasza SPEA (#170956) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Azért nem kis hibát találtál a szoftverben, hanem egy konkrét memória-túlhivatkozást, attól lesz ilyen. Az oka jó eséllyel egy érvénytelen CEC üzenet, amit bármilyen beállítás okozhat. Ha tudod, mit csinálsz, akkor lépj a DDU útjára, és állítsd be újra az egészet.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#170958) SPEA válasza VoidXs (#170957) üzenetére


SPEA
aktív tag

tyhűű, köszi!
DDU-val tisztítva, intel és amd driverek újra rakva és lááááásatok csodát :D Mondjuk bosszantó, hogy AMD oldalon frissebb driver van fenn mint amit a Dell jóváhagy telepítésre.
De a lényeg, hogy most már jó.

(#170959) VoidXs válasza SPEA (#170958) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A gyártói drivereket sosem ajánlott használni, egyszer jóváhagyják, mert "nekünk működött", aztán nem néznek rá soha az újakra.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#170960) SPEA válasza VoidXs (#170959) üzenetére


SPEA
aktív tag

próbáltam, de sehogy sem tudom megkerülni a dell ellenőrzését. Így is úgy is kiírja, hogy nincs jóváhagyva én nem ad másik opciót. Így maradt a dell honlapjáról leszedett..

(#170961) VoidXs válasza SPEA (#170960) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ilyet még sosem láttam, de ha kukázol minden bloatware-t, valószínűleg eltűnik, ahogy rengeteg extra kellemetlenség is.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#170962) Quetz


Quetz
őstag

KJF Audio MA-01 Review

Tudtommal ez az egyetlen hőmérséklet vezérelt aktív hűtéssel rendelkező Hypex erősítő. A design egyértelműen a stúdiókat és
a dedikált szobák tulajdonosait veszi célba.

Kép

Kép

Kép

Kép

(#170963) VoidXs válasza Quetz (#170962) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ni, egy ATmega2560. Lesz belőle egy a Cavern prociban is.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#170964) powerup2 válasza VoidXs (#170963) üzenetére


powerup2
addikt

Cavern proci ???

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#170965) VoidXs válasza powerup2 (#170964) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Jaja, lesz hardveres, épül már egy ideje.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#170966) denesdr válasza VoidXs (#170965) üzenetére


denesdr
addikt

Csak processzor lesz (digit kimenettel) vagy DAC is egyben?

[ Szerkesztve ]

(#170967) VoidXs válasza denesdr (#170966) üzenetére


VoidXs
nagyúr

ADC + DAC kombó, mint a MiniDSP. Van HDMI portom is tesztelésre, de licensz nélkül csak 7.1-et tudok, arra meg hülyeség dedikált eszközt venni, ott a PC, szóval nincs értelme dolgozni vele.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#170968) SPEA válasza Quetz (#170962) üzenetére


SPEA
aktív tag

Az a "wago" a jobb felső sarokban :D

(#170969) foltang válasza VoidXs (#170953) üzenetére


foltang
csendes tag

Ha jól látom a remote letöltés a honlapon az API-ra mutat, vagy én nézek valamit félre?

(#170970) VoidXs válasza foltang (#170969) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Köszi, hogy szóltál, javítottam. Azért fura, mert amint kiírtam, érkezett 10 letöltés, de akkor ezek szerint ők innen szedték le, itt végig jó volt.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#170971) foltang válasza VoidXs (#170970) üzenetére


foltang
csendes tag

Köszi! Most már jó a link. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lett!
Köszi a munkát, és a lehetőséget!

(#170972) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Hello!

Korábbi erősítőkeresésem olyan szakaszába érkeztem, ahol a Marantz NR-1711 és a Denon AVR-S960H típusokat hasonlítgatom össze éppen.
Az egyik oldalon az alábbi szöveget olvastam, amit nem értek:

"Since 2016 all receiver manufacturers have dropped front wide channel support and these models are no exceptions."
Forrás: [ZK Electronics - Selecgted Features - Amplifier fejezet]

Ez alatt mit értenek?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#170973) BBéci válasza Kapanyél (#170972) üzenetére


BBéci
titán

A front wide nettó mókusvakítás, foglalkozni egy percig sem érdemes vele.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#170974) Kapanyél válasza BBéci (#170973) üzenetére


Kapanyél
őstag

Jaa, most rágugliztam, így már OK. Elsőre azt hittem, hogy a szélessávú frontokat nem támogatja, ami kicsit wtf lett volna. :B

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#170975) Quetz


Quetz
őstag

Denon NOTICE REGARDING D / A CONVERTER CHANGES FOR SOME PRODUCTS

4 02, 2021

Due to the fire at Asahi Kasei Electronics Co., Ltd.'s semiconductor manufacturing plant on October 20, 2020, it has become difficult to continuously procure semiconductor components, including D/A converters, which are used in some of our products. We have continued to produce products using parts inventory already held by our company and parts newly procured from the market, but since it is expected that it will be difficult to resume supply of such parts at an early time, we have changed to replacement parts and have agreed to continue production.
Since D/A converters are components that have a particularly significant impact on the sound quality of products, we selected alternative components, redesigned peripheral circuits and software, evaluated sound quality by sound master, and performed sound tuning in the same process as when the new product was developed. As a result, it is now possible to continue delivering products of the same quality as before the D/A converter change while maintaining the same sound quality, performance, and functionality as the previous products.
We will continue to make every effort to deliver products that satisfy our customers, so thank you very much.

Products subject to D/A converter changes

AV Amplifiers: AVC-X6700H,AVR-X4700H,AVR-X2700H,AVR-X1600H

(#170976) VoidXs válasza Quetz (#170975) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Sok DAC-ról szólt a beszállító, hogy vége, például:

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#170977) powerup2 válasza VoidXs (#170976) üzenetére


powerup2
addikt

Csak kérdéses az alternatívák minősége milyen illetve az árazásra nézve mi fog változni ?

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#170978) VoidXs válasza powerup2 (#170977) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A TI esetében az történt, hogy eltöröltek mindent, és csak az ultra high-endet gyártják. Amit én vettem tőlük, az egy éve még a legjobb volt, azóta jelent meg 4-5 annál is jobb, ezeket kapni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#170979) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

Nem itt tettem fel a kérdést....csak tudom, hogy itt hozzáértők vannak !
Aki megtisztelne a válaszával ....kérem abban a topikban tegye.
Köszönöm.
Kérdésem a "Házi hangfal építés" topikban tettem fel.
Cél, hogy az udvari munka közben szóljon valami....elfogadható minőségben.....bár ha olyan a minősége , akkor lehet berakom a fiam szobájába ...ne a TV hangszórói "zörögjenek".

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#170980) alphamooncam válasza Quetz (#170975) üzenetére


alphamooncam
őstag

Koma ! :DDD

Ha mondani akarsz valamit, azt légyszi magyarul, mert ebben egy szót sem látok... Meg emlékeim szerint a fórumszabályzat is ezt írja elő, nem csak illendőség...

Peace

[ Szerkesztve ]

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#170981) VoidXs válasza alphamooncam (#170980) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ez egy pontos idézet egy elég sokakat érintő témában.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#170982) tomyka74


tomyka74
senior tag

Sziasztok.

Egy hete boldog tulaja vagyok egy Cambridge CXR200-nak végre sikerült továbblépnem a 651R-ről, és lenne egy kérdésem amit itt biztos 1000x feltettek már. :)
A menüjében a subwoofer beállításnál külön van egy Crossover beállítás, ez gyárilag 120Hz. A kérdésem,hogy kell ezt az értéket átállítanom másikra vagy ne nyúljak hozzá? A 651R-ben ilyen nem volt.
Vagy ha valakinek van egy 200-asa megírhatná nála hol áll ez az érték.

köszi a választ. :)

(#170983) alphamooncam válasza VoidXs (#170981) üzenetére


alphamooncam
őstag

Értem, hogy nem értem!

Azt még el tudom fogadni, hogy nagyrészt magyar szöveg mellé "bizonyítékul" beilleszt a szerző egy indiai, héber, iráni szöveget, de hogy egy több száz szót tartalmazó hozzászólásban egyetlen magyar szó sincs, azt már nem.

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#170984) Dorian válasza alphamooncam (#170983) üzenetére


Dorian
félisten

Akkor lèpd át azt a hsz-t. Ilyen egyszerű.

Tomyka74:
Jò lesz ùgy 120 Hz-en.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#170985) VoidXs válasza tomyka74 (#170982) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ha ez a maximum, akkor ne bántsd.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#170986) Quetz válasza alphamooncam (#170980) üzenetére


Quetz
őstag

Ha gondolod, bemásolhatom az eredeti Japán verziót is :D Akkor aztán tényleg sírhatnál.

(#170987) tomyka74 válasza VoidXs (#170985) üzenetére


tomyka74
senior tag

köszönöm a gyors válaszokat, akkor nem babrálom! :R

(#170988) mpo válasza Quetz (#170986) üzenetére


mpo
veterán

Kijelöltem a szöveget és lefordította.
Japánnal is ez lett volna.
Firefox, Mate translate.

Ha érted, akkor már elavult.

(#170989) alphamooncam


alphamooncam
őstag

Köszi srácok !

Alulmaradtam az ide írók véleménye alapján. Én továbbra is magyarul írok, és magyarul értek.( Vagy így sem )

Jó párszor már leírtam a Google , vagy bármely automatikus fordító nem alkalmas pontos szakmai fordításra (sem).

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#170990) ctrlaltdel13 válasza alphamooncam (#170989) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Ebben én is melléd állok.
Ha valaki profi angolból és helyesen is fordít, az nyugodtan le írhatnál ide magyarul🤟.

[ Szerkesztve ]

(#170991) BBéci válasza ctrlaltdel13 (#170990) üzenetére


BBéci
titán

Egyetértek, plusz mellé teheti az angol szöveg linkjét.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#170992) fecke78


fecke78
senior tag

Május 15 töl lehet igényelni a hdmi 2.1 denon , marantz erősitők hdmi problémáját javitó dobozt spk 618 neve lesz. Ingyé adják a megfelelő készülék tulajoknak

(#170993) VoidXs válasza alphamooncam (#170989) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ilyenekből lehet tanulni.

Na de hogy el is mondjam a lényeget: Leégett ez a gyár, ahol a világ DAC IC-inek több, mint fele készült, ami miatt az autóipar is lepusztult, ahogy a házimoziban is hiány lett. A Denon még valameddig meg tud élni készletről, de a felsorolt modellekből már kb. csak a polcokon lévő darabok garantálják a régi hangképet. A jövőben más DAC lesz azokban a modellekben, próbálják elérni a régi hangképet, és úgy érzik, hogy ez sikerült is valamennyire, szóval jöhetnek az átalakított példányok.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#170994) mettek


mettek
addikt

Nekiálltam a moziszoba-nappali kialakításának. Az előtét fal kőzetgyapotos részét a filcen felül plusz fekete szövettel húzom be és arra megy majd egy perforált, pácolt, lakkozott rétegelt lemez borítás.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#170995) mettek válasza mettek (#170994) üzenetére


mettek
addikt

Plusz kap a palfon is keresztbe deszka jellegű borítást ami diffúzor szerepet is ellát és sötétíti is a plafont a projektornak meg jönnek új ablakok is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#170996) SPEA válasza fecke78 (#170992) üzenetére


SPEA
aktív tag

Úgy!

Link: SPK 618

(#170997) Saughassy válasza fecke78 (#170992) üzenetére


Saughassy
aktív tag

Köszi a hírt, engem érintett. Próbálom megtudni mi lehet a dobozban, de nem sok jót sejtek. Gondolom a lag is növekedni fog.

(#170998) -KP- válasza mettek (#170995) üzenetére


-KP-
addikt

milyen diffúzor szerepet lát el? ne vicceljünk már.

(#170999) denesdr válasza -KP- (#170998) üzenetére


denesdr
addikt

Ha jól méretezi, működhet diffúzorként.

(#171000) -KP- válasza denesdr (#170999) üzenetére


-KP-
addikt

Deszka jellegű borításról írt. Ha ezalatt azt érti, amire gondolok, akkor csak nagyon szűk sávban diffúzál, és pont nem ott, ahol kellene. Gondolok pl. valami ilyesmire:

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.