Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162001) BBéci válasza WaterWave (#162000) üzenetére


BBéci
titán

Mit vennél 700000-ért?
Ha egy készülékkel akarnék csúcsminőségű hangot előállítani, ezen kívül csak a Primare SPA23 jöhet szóba, semmi más.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#162002) mettek válasza BBéci (#162001) üzenetére


mettek
addikt

Annyit nem szabad kiadni avr-re. Annak kozelében már akár proci végfok is kijöhet használtan. Avr-ből meg 500ezerig vannak jó minőségű gépek újan is.
Anthem-et sem vennék 800ezerért meg 1.2 millióért. Ha meg ilyen eszközökben gondolkodik valaki az építsen hozzá dedikált mozit is.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#162003) WaterWave válasza BBéci (#162001) üzenetére


WaterWave
veterán

talán egy denon x8500h, talán használtan 7-8 körül már megkapod
Biztos jó a 750-es de egyszerűen nem tudja eladni. Senkinek se kell..

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#162004) Tamoo válasza WaterWave (#162003) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Kicsi a hazai piac. Akinek meg ennyi van egy vasra az általában nem az aprót bújja hanem nevetve megveszi újonnan is.

(#162005) WaterWave: Olyan is van, ismerek is. :D Nem, sajnos nem én vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#162005) WaterWave válasza Tamoo (#162004) üzenetére


WaterWave
veterán

Ez sem így van... Akinek sok pénze van az a legszarrágóbb...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#162006) z4zelda válasza #09634560 (#161995) üzenetére


z4zelda
tag

Lexicon nem fér bele a keretbe az Arcam meg nem Dirac-os!

(#162007) z4zelda válasza BBéci (#161999) üzenetére


z4zelda
tag

Semmi .csak nem azt keresek!

(#162008) z4zelda válasza exception (#161998) üzenetére


z4zelda
tag

Melyik Anthemed van?

(#162009) z4zelda válasza mettek (#161997) üzenetére


z4zelda
tag

Az egyik irány ez lesz a full licenszen nem múlna!
:R

(#162010) Tamoo válasza mettek (#161997) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

"Nálam a nad 758 olyan mozit csinál amilyet régóta nem hallottam..."

A Dirac miatt? Én kíváncsi vagyok mire fogok jutni a PC-s korrekcióval. Mondjuk a szub görbéje egész jól nézett ki (filmezni még nem filmeztem vele), a többivel meg viszonylag elégedett voltam korrekció nélkül is, ott csodára nem számítok. Hétvégére remélhetőleg összerakom a gépet, holnapra várom a cuccokat hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#162011) xerobyte


xerobyte
aktív tag

Még mindig akciós az XTZ Room Analyzer II Pro pack (130EUR).
Ennyi, innentől lejtő nekem is...
REW-hez is jó lesz remélhetőleg: eredetileg UMIK-1-et akartam, de ahogy látom az ebben lévő mikrofon is jó lesz REW-hez.

(#162012) Tamoo válasza xerobyte (#162011) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Jó REW-hez, a saját programja elég fapad, de legalább könnyű használni. Azzal viszont nem tudsz mérni csak analóg bemeneten ami AVR-hez nem olyan jó, csak max arra hogy külön-külön megmérd a dobozokat full range-ben. Legalábbis nálam így volt. Az XTZ programjában nem lehet kimenetet választani, csak a sajáton küldi ki, HDMI-n nem. REW-ben patent.

[ Szerkesztve ]

(#162013) xerobyte válasza Tamoo (#162012) üzenetére


xerobyte
aktív tag

Akkor ha jól értem, akkor az XTZ programban csak barkácsolni fogok tudni dobozonként.

Ezzel szemben a REW-ben az XTZ mikrofon ugyanúgy működni fog, mint az UMIK-1?
Tehát lényegében azt kell eldönteni, hogy az XTZ csomagban lévő állvány, táska és a fapados program (amit valszeg nem fogok sokat használni) megér-e plusz 30 eurót szemben az UMIK-1el, ami ha jól látom annyival tud többet, hogy omnidirectal és a REW felsimeri (indít egy mini varázslót, ha be van dugva programinduláskor).

(#162014) Tamoo válasza xerobyte (#162013) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Lényegében igen.
Azt hogy az UMIK1 mennyivel tud többet azt nem tudom megmondani. Ami még az XTZ mellett szólhat a kiegészítőkön kívül, hogy pl. sztereót vagy bármilyen analóg bemenetes cuccot tudsz vele mérni mert ugye kapsz egy külső "hangkártyát" amit az UMIK-hez nem.
Igazából elég jó vétel mindkettő, de ha az analóg kimenetes része nem érdekel akkor UMIK1.

[ Szerkesztve ]

(#162015) BBéci válasza WaterWave (#162003) üzenetére


BBéci
titán

Annak a Denonnak messze nem annyira jó a hangja, mint az AVR750-nek. Mindkettő volt nálam. Pontosan ez állapította meg a német Video magazin tesztje: hangra a maximális 300 pontból 285-öt kapott az Arcam és 267-et a Denon.
Viszont szolgáltatásokban összehasonlíthatatlanul többet nyújt. Mindenki eldöntheti, hogy mi a fontosabb. Nekem a hangminőség, ezért választanám inkább az Arcamot.

Azért nem kelt el, amit fórumtársunk hirdet, mert mindenki beállt az Atmos, DTS:X és 4K sorba. Amelyik erősítő azokat nem tudja, legfeljebb az új árának negyedéért kelhet el.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#162016) Dorian válasza xerobyte (#162011) üzenetére


Dorian
félisten

Nekem ezzel az a problèmám, hogy az UMIK-1 egy ismert mikrofon, ez meg biztos jò, de ki tudja milyen. Ill. van hozzá direkt kalibráciò, vagy adnak egy csomòt ès használd ami a leginkább közelìtő?
Tehátha a hozzá adott progit ùgysem használjuk, akkor mièrt is èri meg annyira?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#162017) mettek válasza BBéci (#162015) üzenetére


mettek
addikt

Jó, én meg anthem avm 60-at választanék valami pár milliós végfokkal quadral aurum dobozokkal. Maradjunk a földön. Te is Béci egy költséghatékony kompromisszumos avr-t használsz amellett hogy másokat a drágábbnál is drágább kábelek meg elektronikák felé terelgetsz.

Elhiszem hogy jó az ami drága..el is várt. És oké hogy nálad jönnek mennek ezek a cuccok de magánemberként te sem adsz ki ennyit ezekre a cuccokra.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#162018) Tamoo válasza Dorian (#162016) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Aki sztereó rendszert is méreget annak jobb lehet az XTZ és arra elég patent a saját programja is (és kezdőknek nagyon egyszerű használni), amúgy én is inkább az UMIK1-re szavaznék. (XTZ-t használom egyébként.)

[ Szerkesztve ]

(#162019) tomic válasza WaterWave (#162003) üzenetére


tomic
addikt

Talán ha nem.arany áron adná el is vinnék tőle. ;)
450-500 között vannak Primare 23-ok is..szvsz.
Ez sem ér semmivel sem többet. Persze szerintem.

(#162020) BBéci válasza mettek (#162017) üzenetére


BBéci
titán

Arról volt szó, hogy aki egy készülékkel, AVR-rel akar házimozizni, van 700000 forintja és a legjobb hangminőség elérése a célja, annak - szerintem - két választása van.
Miért nem tudsz annál maradni, ami a téma?
Hogy jön ide az Anthem processzor és a pár milliós végfok? Más kérdés, ha a pénz nem számítana, nálam szóba sem jöhetne Anthem, egyértelműen mást választanék. Például Trinnovot, Lexicont, Focalt, McIntosht.
Honnan tudod, hogy én milyen "költséghatékony kompromisszumos avr-t" használok?
A terelgetésem minden esetben az illető javát szolgálja, nekem semmi hasznom nincs abból, ha valaki kimaxolja a rendszerét.

(#162019) tomic
Újonnan 5500 euróba került, ahhoz képest nem irreális a 750000 forintos irányár. Ha a hangminőségét nézzük, akkor is korrekt. Viszont nem tud mókusvakításokat.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#162021) xerobyte válasza Dorian (#162016) üzenetére


xerobyte
aktív tag

Jogos.
Nem direkt kalibráció van, hanem egy közös. Azt mondják, hogy ez hibahatáron belül van és nincs (igazán) értelme a dirketnek + minden mikrofont a quality ellenőriz, hogy értéken belül van-e.

Állványt meg valóban szerzek 30 EUR-ért, ha kell, szóval jobb híján a soundimports.eu-ról rendelem az UMIK-ot, kár, hogy itt nem 75USD, hanem 110 EUR, dehát Európa, na.

(#162022) BBéci válasza mettek (#162002) üzenetére


BBéci
titán

"Avr-ből meg 500ezerig vannak jó minőségű gépek újan is."
Vannak, de azoknak a hangminősége a fasorban sincs ahhoz az Arcamhoz képest.
Az pedig csacskaság, hogy egy csúcsminőségű AVR-hez kötelező a dedikált szoba.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#162023) python1 válasza xerobyte (#162021) üzenetére


python1
veterán

Nyugodtan veheted az XTZ-t, én használom mindkettőt, és bizony igen pontos az XTZ van elég sok előnye az UMIK-1 hez képest, azért is ajánlottam Tamonak.
[link]

(#162024) tomic válasza BBéci (#162020) üzenetére


tomic
addikt

Új ára szerintem egy ilyen idős készüléknél már nem igazán számít. Azért is írtam a Primaret-t,mert ami kb azonos liga vele tapasztalatom alapján az jóval olcsóbban beszerezhető.
Igaz mindkét készüléknek vannak előnyei és hátrányai is a másikkal szemben, de ez már ízlés kérdése.
A hasznàlt àràt majd a vevő aki kifizeti meghatàrozza.

(#162025) spiky03


spiky03
veterán

Egyik haver most vett egy Cambridge Audio 551R erositot.
A hangeroszabalyzo gombja vsz kontakthibas mert amikor tekeri akkor ugralva valtozik a hangero.
Ezt van lehetoseg szerintetek javitani? Ha igfn hol lehe?
Vagy fujja be kontaksprevel oszt' jovan?:)

Koszi a valaszokat! :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#162026) python1 válasza spiky03 (#162025) üzenetére


python1
veterán

Távval is csinálja?

(#162027) spiky03 válasza python1 (#162026) üzenetére


spiky03
veterán

Tavval nem, csak ha az eroositon tekeri a gombot.
Aznelozo tulaj nem foglalkozott vele mert tavval hasznalta csak.
De haver aztgondolta, h megcsinaltatja ha meglehet meg ha megeri.
Azt szeretne, h teljeserteku legyen az erositoje.:)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#162028) python1 válasza spiky03 (#162027) üzenetére


python1
veterán

Digitális a hangerőszabályozó, szerintem ha lassabban tekeri nem bolondul meg.

(#162029) Taki46 válasza Vikthor (#161900) üzenetére


Taki46
tag

Én tökéletesen egyetértek veled.
Attól függetlenül, hogy állandó jelleggel minimum 15-20 TB HDD-t használok, a mai napig rendszeresen vásárolok Blu-ray illetve 4k lemezeket.
Ez egyszerre szól a minőségről (Atmos, DTS-X, széles színtér, lemezeken lévő bónusz stb... ) És a filmipar támogatásáról is. A streaming nem az én világom. Bár az is van. :D

(#162030) Ear001 válasza Dorian (#162016) üzenetére


Ear001
addikt

Sajna az Umik-1-ek kalibrációja sem 100%-os.

(#162031) Dorian válasza Ear001 (#162030) üzenetére


Dorian
félisten

Ok, de a szitu az, hogy van egy mindenki által jól ismert színvonalú mikrofon vs. egy tök ismeretlen, ami lehet jobb, meg rosszabb is, ráadásul drágábban. Melyiket választanád?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#162032) spiky03 válasza python1 (#162028) üzenetére


spiky03
veterán

Azt mondja akkor is csinálja, igaz nem olyan mértékben mintha simán tekerne.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#162033) Tamoo válasza Dorian (#162031) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Azért ez a tök ismeretlen túlzás, sok éve a piacon van a mikrofon, meg ha a kiegészítőket nézed az akciós árat megéri ha arra valakinek pont szüksége lehet. Célnak tökéletesen megfelel ezen a hobbi házimozis szinten. Nem mindenki UMIK1-et használ, pl. sokan mérnek a Dayton mikrofonjával is. Az is tök ismeretlen?

[ Szerkesztve ]

(#162034) zsoika válasza Tamoo (#162033) üzenetére


zsoika
addikt

Kötelező a prot II. venni ,vagy elég a sima [link]
?
Ahogy látom csak a táska és az állvány hiányzik.
Gondolom a programot is adják az olcsóbb verzióhoz is.
Kérdésem még ,hogy az XTZ miki nem usb -s ...csak a hangkártyán keresztül tudom összekötni géppel REW mérés esetén ... vagy kell hozzá egy átalakító, esetleg másik kábel.

[ Szerkesztve ]

(#162035) Tamoo válasza zsoika (#162034) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Passz. Microphone Pro-nál nem írja hogy kapod a programot. Bár ezt nem tudom hogy korlátozzák mert nekem pl. nem kellett aktiválgatni semmit csak letöltöttem és működött.
A külső egység usb-s, azt kötöd minden esetben gépre és abba a mikrofont, REW-el is úgy mérsz, csak ott mondjuk a teszthangot én pl. már HDMI-n küldtem ki.

Ha nem kell az analóg rész meg a teljes pakk akkor vegyél UMIK1-et. [link] Ha összeállsz valakivel és vesztek kettőt a szállítás is ingyenes. Vagy veszel Kínából aztán hátha "átcsúszik", de a végére drágább is lehet. :D

[ Szerkesztve ]

(#162036) python1 válasza zsoika (#162034) üzenetére


python1
veterán

A hangkártya pont az a része ami miatt sokkal pontosabb eredményeket produkál, hosszabb mérőzsinor, hangszórót is tudsz vele precízen mérni, tehát hangsugárzó tervezéshez is megfelelő. Van rengeteg leírás, hogyan lehet használni, ráadásul egy külső hangkártya kerül ennyibe, amit már más mikrofonokkal tudsz használni, úgyhogy nincs mit gondolkodni róla, vegyed megfele. :DDD

(#162037) Ear001 válasza Dorian (#162031) üzenetére


Ear001
addikt

A mindenki által ismert színvonallal van a gond, szóval én könnyű szívvel választanám a másikat.

(#162038) Dorian


Dorian
félisten

Na, végre eljutottam odáig, hogy elkészülnek a csillapító paneljeim printelt ruhái.
Úgy látom, ütős lesz :DD

[link]

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#162039) spiky03 válasza Dorian (#162038) üzenetére


spiky03
veterán

Jó lesz:)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#162040) mettek válasza Dorian (#162038) üzenetére


mettek
addikt

Jo képek. Mennyibe van egy panel? Csak azért kérdezem mert én magam is csináltam ilyet...

Ui.: jó sok fekete tintát megevett a képed.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#162041) Dorian válasza mettek (#162040) üzenetére


Dorian
félisten

Nem tudok konkrét összeget, mert pl. ezeket a paneleket én csináltam és csak fotósra áthúzattam. Ill. nem egyméretűek panelek, hanem 3 féle méretűek, ill. valamelyiket csak sima feketére húzattam át, valamelyiket fotósra.
Mivel mozinappalibaestibe lesz (milyen hülye szó a nappali, pont nappal nem vagyunk bent sosem), ezért feltétel volt a sötét színvilág.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#162042) Grabovszki80


Grabovszki80
csendes tag

Sziasztok,
segítséget szeretnék kérni, hátha itt valaki tudja a választ, mivel én hiába keresgéltem nem találtam sehol a problémámra a megoldást. Házimozi kapcsán sokaknál feljön a dinamika tartomány szabályozás problémája. Ahogy olvasgattam fórumokat is és általában két típust véleményt láttam, de megoldást nem azaz az egyik szeretné szabályozni a dinamikát a másik meg leoltja, hogy minél nagyobb a dinamika annál jobb. A másodikkal egyet is értenék, ha a dinamika olyan szinten lenne szabályozva a filmek által, ami nem sértené a fület, ugyanis ezek is nagyban függnek az egyes filmek minőségétől, nem beszélve arról hogy függ mindenki saját hangrendszerétől és a szoba akusztikájától is. Mert lehet nekem se lenne ilyen problémám ha 30 nm nappali helyett 60 nm lenne. Az erősítőmön van late night mode amivel lehet csökkenteni a dinamikát. Ez azért nem oldja meg a problémám, mert az túlságosan levesz, ha kikapcsolom, akkor meg bizonyos filmeknél ahhoz hogy a párbeszéd hangereje megfelelő legyen egy robbanásnál kiszakad az ablak kb :D. Az nem segítség, hogy a center hangerejét emeljem feljebb két okból. Az egyik, hogy a center hangerejével nem a párbeszéd hangerejét emelem, hanem a center hangerejét, így minden ami onnan szól éles csattanás nem lesz szép egységes a többi hanggal, hiszen felhúzom a többihez képest, másrészt van egy határ ameddig ugyan lehet emelni, de ha túl emelem akkor elnyomja a frontok hangzását és egy fos térhangzás lesz az egész, akkor már jobb a late night mód. Néztem azt is, hogy pl a VLC lejátszóban van dinamika tartomány szabályozás, de az meg nekem túl lövés 6 paraméter beállításával lehet szabályozni, az jó annak aki otthon hangmérnök hobbi szinten én csak filmet szeretnék nézni. A kérdésem az a fenti eszmefuttatás után, hogy van e olyan média lejátszó, vagy erősítő, ahol nem egy egyszerű ON - OFF- AUTO beállítás van a dinamika tartomány szabályozására, hanem legalább egy 1-10 skála vagy egy csúszka ahol szabadon állíthatnám az én ízlésemnek és az adott filmnek vagy épp a napszakbak megfelelően, hogy mikor nézem a filmet és épp milyen érzékeny a fülem. Média lejátszó azért lenne jobb a számomra, mert akkor ez független lenne az erősítőtől, de minden megoldás érdekelne.
Média lejátszókat is nézegettem letöltöttem a használati útmutatót is, erősítőknél is néztem ezt de sehol se találtam, mindenhol ezt a max on off megoldást, pedig nem értem miért mert egy egy szoftveres probléma csupán, ami állítja a hangszíneket. Azt azért látom a fórumokon, hogy ez több mindenkinél előjön problémaként, azért is írok ide nem a belépő szinthez, mivel úgy gondolom, hogy dinamika szabályozás probléma azoknál merül fel jobban akik már komolyabb cuccokkal rendelkeznek. Én valami olyan hatást szeretnék, hogy a mély mély legyen de ne hangos a magas szép legyen de ne bántóan ricsajos, mindezt úgy, hogy a párbeszéd hangereje az én ízlésemhez nappalimhoz legyen állítható.

Köszönöm előre is ha valaki már talált erre megoldást és megosztaná velem! :R

(#162043) Quetz válasza Grabovszki80 (#162042) üzenetére


Quetz
őstag

A tördelés életeket ment és választ is ad. :W

(#162044) #98221312 válasza Grabovszki80 (#162042) üzenetére


#98221312
törölt tag

Szia!

A bántó dinamika általában az akusztikai környezet hiányosságaiból fakad..

Több erre a célra kifejlesztett lehetőség van.
Audyssey esetében a "Dynamic EQ", de a playerek beállításánál is fellelhető pl a DRC.

(#162045) Tamoo válasza Grabovszki80 (#162042) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Milyen szettel mozizol? Szinkronosan vagy eredeti nyelven nézed a filmeket? Nemigazán olvastam még olyat, hogy valaki dinamikát akarna csökkenteni. Én beállításbeli, akusztikai problémákra gondolok.

(#162044) Jigsaw04: "Bántó dinamika" .... na ezt sem olvastam még így soha. :D

[ Szerkesztve ]

(#162046) Dorian válasza Tamoo (#162045) üzenetére


Dorian
félisten

Pedig mennyi ilyen kèrdès van, h nem èrtik, mièrt olyan hangos a robbanás a beszèdhez kèpest :DDD

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#162047) Grabovszki80 válasza #98221312 (#162044) üzenetére


Grabovszki80
csendes tag

DRC beállításra vonatkozott a kérdésem, hogy melyik az a lejátszó, amiben a DRC beállítás nem egy egyszerű ON - AUTO - OFF, hanem több szinten lehet beállítani az aktuális tartalomhoz és a hangzástól függően? KODI rendszerű a media player amit használok én végig olvastam minden félét, de nem találtam semmilyen ilyen jellegű beállítást.

Dynamic EQ se hiszem, hogy az én megoldásom lenne, az nem automatikusan szabályozza a dinamikát? Én olyat szeretnék amibe forrástól függően lehetne állítani a dinamika mértékét, mert van olyan mozi film amibe egyszerűen a párbeszéd hangereje nincs megfelelően bekeverve a többi hangszínhez főleg igaz ez a magyar szinkronra, míg az eredeti angol mondjuk százszor jobb. De mint mondtam ez több tényező. Engem csak a megoldás érdekelne, hogy ismer e itt bárki olyan lejátszót, amibe ez egyszerűen állítható több fokozattal.

Tudom, hogy erre fele a dinamika tartomány szűkítés szitok szó, mert egy mélynyomónál csak a kettő a jobb, de ezt valahogy fel nem foghatom, mert nekem az az egy is kiszakítja az ablakot a helyéről :D beállítástól és hangerőtől függően...

Szóval tudsz esetleg olyan playert amibe a DRC állítható sávosan? Én nem találtam ilyet... :(

(#162048) BBéci válasza Grabovszki80 (#162047) üzenetére


BBéci
titán

Alighanem azért nem találsz olyat, mert a tiédhez hasonló igény ritka, mint a fehér holló. Szerencsére! ;]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#162049) arcitec válasza Grabovszki80 (#162047) üzenetére


arcitec
addikt

Még mindig nem derült ki miféle rendszered van és mi a környezeti akusztika. Amiket Te hiányolsz, az elsősorban nem potméter csavargatás hiánya, hanem valószínűleg egy jobb rendszer , környezet és jó forrás anyag, ami nincs... ;)

[ Szerkesztve ]

(#162050) fehér_ember válasza Grabovszki80 (#162042) üzenetére


fehér_ember
addikt

Én nem ragoznám túl. Ha rendesen csak az aktív mélyre van küldve az alsó tartomány, akkor egyszerűen csak visszább venném a szub hangerejét.
A centeren csak nem túl zavaró a párbeszédekhez képest a lövések, robbanások megszólalása.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.