Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170949) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

VAlaki lenne olyan jó és elmagyarázná nekem ezt a HDMI /ARC működését?
Valamit nagyon nem jól kötök be,mert nem tudom beüzemelni.
Adott eszközök:
Ps5
Sony 55XE8505
Emotiva BASX MC-700
Sajna az Emotiván keresztül nincs kép pedig tudja a 4K-t és a HDR10et.Szóval nem értem miért?! [link] [link]
Ezért úgy szeretném megoldani,hogy a PS5 képét rögtön a TVbe küldöm és a hangot ARC-vel az Emotivába szeretném,de valahogyan soha nem szól.Optikán kersztül üzemel,de ARC-vel nem tudok hangot csiholni.
Valaki elmagyarázná nekem mit hogyan kell kötni és állítgatni az egyes cuccokon?
A TV-n már kiadta a Bravia Sync engedélyezés parancsot és az eszköz listában benne is van mind a 2 cucc.Emotiván is engedélyeztem a HDMI CEC-et.
Az nem tiszta nekem mit hogyan kötök be?

[ Szerkesztve ]

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.