Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17910) Tristis


Tristis
őstag

Sziasztok!

Jó régi zenehallgató vagyok, volt mindenféle sennheiserem meg akg-m régebben. Utóbbi időben rászoktam a Creative EP 630-ra, mert szerintem teljesen ugyanaz, mint a sennheiser cx300-as volt, az I. széria. Ugyanúgy meghal, mint a többi, szóval sokkal többet nem igen akarok költeni, de hátha tudtok ajánlani.

A cél az ebay és főként amerikai gyártók, mivel kint töltök három hónapot jó oooooomerikába. Esetleg tudtok valamit, ami itt olcsóbb lehet? Egyéb márkákat, ilyesmit?
Találtam 25 dollár körül 2db Creative-ot. De ha már itt vagyok megfontolnám valami más választását.

Itthoni zenehallgatásra van egy Sennheiser px200-asom és Magyarországon vár a komoly hifi cucc. Sansa Clip+-pel tolom természetesen.
Tris

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.