Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85661) aerius66


aerius66
csendes tag

Hello Mindenki!

Mivel a DIGI nem valami segítőkész és kifogytam az ötletekből, ezért hozzátok fordulok.
DIGI 100-as netem van 11 emeletes panelban, még nincs optikai bevezetve.

Setup: Bejön a hálózati kábel a lakásba ajtó felett, majd onnan a falba elvezett kábelen keresztül az Edgerouter X-be, onnan pedig a PC-hez, amin Win 10 fut.

A probléma, hogy a ~10 MB/s-ből, ha 8-9-et tartom huzamosabb ideig, legyen az torrent vagy Steam-es letöltés, akkor 1-2 GB után garantáltan levág. Hívtam őket, mondták dugjam rá közvetlen gépre teszteljem egy napig, ugyanúgy jártam, 1 órán belül levágott kb. 20x.
Azt mondták megnézik, így is tettek, de "nem náluk van a hiba".
Ezt eljátszottam velük eddig 2x, más segítséget nem kaptam tőlük. Négy utcával odébb, ahol eddig laktam, ugyanezzel a felállással már 10 éve DIGI-t használtam minden probléma nélkül.

Amit próbáltam:
- cseréltem hálózati kábeleket, kikerültem esetlegesen hibás kábeleket a lakásban, mint pl. ami a falban megy
- router firmware frissítés, teljes factory reset
- QoS gondoltam hátha, talán egy picit ritkított a szakadásokon

Személyesen bementem vállvetés után ismét csak annyit kaptam, hogy "nem tudják mi a gond, nem náluk van a hiba".

Azt hiszem ennyi, más most nem jut eszembe infó. Kérlek segítsetek mielőtt kitépem a maradék hajamat is.

EDIT: Közben látom, így okos fejemmel visszaolvasva, hogy másoknál is problémás a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.