Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33149) McLaca válasza Flashget (#33147) üzenetére


McLaca
őstag

A percdíjakat is csökkentették, tehát ott is benyelték, ebből kifolyólag valószínűleg a 200Ft-ot is be tudták volna, főleg azután, hogy most meg jócskán csökkentettek, pedig az adózási feltételek nem változtak. Egyébként igen, arra az emelésre gondoltam. Most sem az vág földhöz, hogy nekem 3700 az, ami másnak 3500, vagy nekem 4700-ért adnák azt, ami másnak 4000. Hanem az, hogy valami agyhalott fél-vezető ( :D ) magyar módra kitalálta, hogy nem lehet ám a régieknek az új, és ehhez görcsösen ragaszkodnak is. Erre mondhatnám kedvenc idézetemet: "A magyar ember élvezi, hogy buta, sőt, ragaszkodik hozzá és nem engedi, hogy a tények összezavarják." - csak itt most nem júzer, hanem szolgáltató oldaláról áll ez fent.
Terveztem amúgy 200-ra bővíteni, de így egyelőre kivárok.

Apropó, ha a szerelők kezébe nyomok 30 méter RJ11-es csatival krimpelt hagyományos 4 eres telefonkábelt, azt felhúzzák nekem az emeletre a ZTE helyett?

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.