Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33104) apszi válasza TeeJay (#33103) üzenetére


apszi
őstag

Nekem akkor kezdett tikkelni a szemem, mikor bementem személyesen egy ügyfélszolgálatukra (friss előfizető vagyok, tele bizalommal), hogy kérjek egy CAM modult, ami sajnos nem volt raktáron. Amikor kérdeztem, hogy mikorra várható, mondták, hogy nem igazán tudják, talán egy-két hét. Mondom rendben, akkor szeretnék kérni egy telószámot, hogy idecsörögjek, hogy van-é már. Azt mondták, oda nem csörög telefon, azt nem tud adni. Akkor mondom, ha felhívom a központot, akkor ugye ott tudnak majd felvilágosítást adni. Azt mondták erre, hogy a központot nem érdemes hívni. Mondom, akkor esetleg meg tudjuk oldani, hogy rám csörögnek, ha jött valami, igaz? Erre is azt mondták, hogy kivitelezhetetlen...na itt már kb. fél centis kilengése volt az alsó szemhéjamnak... :W És akkor mi a megoldás?...kérdeztem. Néha be kéne nézzek oda ha úgy is útba esik, mondták. Mondom nem igazán esik útba egyetlen ÜFSZ sem. Majd miután már majdnem elmorzsoltam egy könnycseppet, hogy akkor, hogy lesz nekem CAM modulom....rendes volt, és megszánt az ügyintéző, s felírt egy post it-ra, hogy majd rám csörög ha érkezik. Remélem hamarosan meglesz. Bár asszem ez már a második hét, így kezdek aggódni picit, persze, hogy mikor érkezik szállítmány, az nem rajtuk múlik.
(#33097) worxland: Teljesen igazad van, k**va analóg a DIGI :D
Ettől függetlenül DIGI I love in it :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.