Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9627) Locutus válasza BandiHUN (#9610) üzenetére


Locutus
veterán

Nekem is botrány szarul ment ma, és akárhova kerültem, mindig a gyengébb oldal volt. A nagy részét buktam a köröknak, csak szenvedtem keresztbe hosszába. Aztán amikor már a 38. alkalommal lőttek ki ugyanott CG-vel, beirtam hogy "hihetetlen mennyi buzi cg-s van". De úgy láttam nem vagyok egyedül. Na ez nem tetszett valamelyik adminnak, és gyorsan ki is rúgott pár embert (persze csak a másik oldalról, ahol ő volt onnan nem, így könnyen betolták nelson bay-en az első pontokat :D grat)
Asszem én már csak HC-n fogok játszani. Baromi idegesítő, hogy folyton 4-6%-os embereket hagyok magam után. Lövöm MG36-tal, magnum ammo meg miegymás, már egy fél tár belement, erre megfordul és egyből meghalok...wtf. Utána meg rohanok neki késsel, lekéselem, erre nem hal meg??? majd persze megfordul és lekésel ő... Lépten nyomon GL meg CG záporzik rám... nemtom kinek hiányzik ez. Hitmanke meg berepül UAV-vel a spawnpontunkra port valdezen, és a csővezeték mögött fel-le bújva spawnkillezik... dehát kell is ez a 43. szintjéhez...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.