Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16801) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Pályafutásom legjobb meccse volt. Nagyon kiegyenlítettek voltak az erőviszonyok, de behúztuk a végén :C

(#16803) ForRedGlory válasza Bosszuallo7 (#16802) üzenetére


ForRedGlory
félisten

állítsd meg közben :DDD

Más: Patch óta nem tudok olyan szépen ablakon ki és beugrani, mintha nehezítettek volna rajta (esetleg híztam...), vagy nem tudom. Mindenesetre Valpán jó lenne ha nem azon kéne görcsölni, hogy vajon most be tudok huppanni futtában vagy sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#16804) ciry válasza ForRedGlory (#16801) üzenetére


ciry
őstag

Jesszus Úristen, hány ticket volt? :Y
+mék pálya?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16805) Zolás válasza ForRedGlory (#16803) üzenetére


Zolás
addikt

Átméreteztek pár ablakot csak nem tudom miért. Marhára idegesitő hogy muszáj a retkes ajtón kimenni hacsak magadra nem robbantod az egyik oldalfalat. :W

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16806) SmyliTeck


SmyliTeck
újonc

Üdv.Nekem ez menne a gépemen? 128mb-os vga kártyám :)

(#16807) XenHai válasza SmyliTeck (#16806) üzenetére


XenHai
senior tag

Kizárt!

(#16808) ciry


ciry
őstag

jertek gémelni

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16809) Integra válasza Polllen (#16758) üzenetére


Integra
titán

köszi mindenkinek. :R
gépigény nem gond, ez a cheatelés úgy tűnik mindenhol jelen van, nem lehet megúszni:(
vagyis a bc2 "szimulátorosabb"? nem feltétlenül baj:)
steamen ma épp 33% kedvezménnyel adják 34 euroért.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16810) creedszl válasza Integra (#16809) üzenetére


creedszl
aktív tag

g2play.com-on csak ma estig 16 euró:)

Hulligaaan

(#16811) XenHai


XenHai
senior tag

Csak én érzem úgy ,hogy az új patchel el tolták a gamet még jobban a quake 3 irányába??

(#16812) mackosajt válasza salytmasztor (#16774) üzenetére


mackosajt
addikt

Tudnék javasolni neked egy friss rendszert, mert valami nem kerek nálad.

Előző rendszeremen nekem is lassú volt a betöltés, aztán nekifogtam, felraktam egy újat, és míg dx11-ben korábban már úgy léptem be, hogy jármű nem maradt, még Arica-n sem, addig azóta rendszeresen várnom kell 10-12 másodprecet, mert olyan hamar betölt, hogy a spawn-ig még ennyi van hátra.

Ja, és nekem csak egy 5750-em van a 4 mag mellé.

Gabipaci! Jól látom, hogy zónát jelöltél ki? (a Frostbite-ot már este észleltem a címében, ami azért nem semmi)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#16813) gabipaci


gabipaci
addikt


A lehetőségek tárháza... korlátolt:(
A korlát annyi, hogy nincs még megoldva, hogy a bázis áthelyezésével új zónákat értelmezzen.
Tehát pillanatnyilag csak a kezdő főbázist tudom védeni, de rajta vagyunk a szeren.
Tegnap Rankesz komával kalibráltunk, de úgy néz ki, a program sokkal pontosabb behatárolásra is képes, így ma délután 1:30-tól 3:30-ig lelövöm a kettes szervert ebből a célból.

Logitech hardware tester

(#16814) creedszl válasza gabipaci (#16813) üzenetére


creedszl
aktív tag

nagyon jóó :C :C

Hulligaaan

(#16815) Integra válasza creedszl (#16810) üzenetére


Integra
titán

itt én semmi olyat nem látok:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16816) salytmasztor válasza mackosajt (#16812) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Uj rendszerem van (win7 es xp is), legujabb driverekkel persze.
Es egy dolog valtozott csak a gyors es lassu toltes kozben, a VGA kartya.

(#16817) r-chee


r-chee
őstag

Újra megy az nCore :C (Bocs, ezt muszáj volt :D )

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16818) antikomcsi válasza ForRedGlory (#16796) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Lehet ezt nem véletlen érzed így. :U

Tegnap a szigetes páylán beugrok a csónakba a társam mellé, még megérkezés előtt pár méterrel sikerül valakit leterítenem a gránátlövővel, ki is írja, hogy ellenség megölése 50 pont, kiugrok a csónakból, rohanok fel az állomást élesíteni pont kispisztollyal a kezembe, mert véletlen elnyomtam a görgőt és jön felém egy ellen. Akkora mázlim volt, hogy 2 lövéssel leszedtem, írja is, hogy plusz 50 és plusz 10 mert fejlövés lett. Élesítem az állomást, de egy "égi áldás" a sírba visz.

Erre írja a stat, hogy k/d 0/1 viszont 110 pont. Oké, láttam olyan szervert, ahol a járműves gyilkosságot nem adja meg, de a pisztolyos lövést???

És ezt nem előszőr látom, volt már rá többször példa, hogy hülyeséget számolt. Lehet néha én is benézek valamit, de ez most tuti így volt, hisz akkor száltam be a játékba, és még semmi más nem zavarhatott be.

Ilyenkor idegesít, hogy különböző /rus/ és /ger/ srácoknak olyan jól megy, hogy mikor én az első kiinduló ponton vagyok, és a szigetet támadnánk, és a felső helikopter környékén mászkálok, akkor a "jó játékos" a szigetet tetején lévő épület mögül egy lövéssel leszed shotgunnal. Olyan messziről, ahova, még távcsővel is alig látni, de ez neki csak egy lövés, shotival. És kb 2 perce megy a játék, de már 17/0 az aránya. És ha valaki szóváteszi, akkor az rögtön noob.

(#16816) salytmasztor

Akkor lehet hozzá kell szoknod a dologhoz. Vagy ha sikerül megoldást találnod, kérlek oszd meg itt is, velünk.
Nekem ugyan 4000-es radeonom van, de még semilyen driverral, telepítéssel nem sikerült rávennem, hogy úgy működjön vele a játék, mint a másik gépben lévő nv kártyával. Azon kívűl, hogy egy örökkévalóság, míg betölt, töltés közben, még érdekes dolgokat is rajzolgat a képernyőre. (Nem hibás a vga)

[ Szerkesztve ]

(#16819) Sontir Fel válasza Zolás (#16805) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Akkor megnyugodtam, hogy nem csak nekem okoz problémát az ablakon való közlekedés, rendszeresen beakadok és leölnek a párkányon :DDD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#16820) mackosajt válasza salytmasztor (#16816) üzenetére


mackosajt
addikt

De a vga berakás után lett új a rendszer, vagy még előtte? Nem mindegy.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#16821) Źşë' válasza r-chee (#16817) üzenetére


Źşë'
addikt

én nem reklámoznám ezt orrba szájba (esetlegesen az ilyen hszekből adódóan ismét oda juthat az oldal ahol az elmúlt pár hétben volt -esetlegesen örökre), aki akarja tudni az már sztem tudja, meg ugye a torrent tiltott dolog mivel warez, ne érts félre, de az olyan dolgoknak jobb a "köztudatból kivonulva létezni"

(#16797) gabipaci ott atakamán én még a bázisok oldalát is bevédeném (odamennek és belőnek) ill, a bázis bejáratát szintén erősebben (a minerek végett, esélye ne legyen kijutni onnan élve ha már lerakta az aknát az illető.

(#16803) ForRedGlory pecs óta nekem úgy kerreg a tankom mintha szögesdrót akadt volna bele a tankom lánctalpába. Ezt ahányszor tankoztam mindig hallottam.

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16822) F_Zolee válasza Źşë' (#16821) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nálam csak párszor zörgött a lánctalp még. De miután megjavítottam a tankot utána már nem kerregett.

(#16823) gabipaci válasza Źşë' (#16821) üzenetére


gabipaci
addikt

Azt nem én csináltam, csak bemásoltam, de ezek után már lehet lenne értelme a conquestnek is.
Egyébként többféle réteg hozható létre. Ahov pl tilos bemenni, vagy ahova tilos belőni, ilyenek.

Amúgy a torrent nem tiltott, mivel nem warez.
Az más, hogy többnyire warez tartalamak vannak fent, de maga a torrenetzés nem számít annak. Van topikja is

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#16824) Mrdevil válasza r-chee (#16817) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem valahogy nem megy. :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#16825) ForRedGlory válasza ciry (#16804) üzenetére


ForRedGlory
félisten

LOL, ez hajnalok-hajnalán fel sem tűnt. Sok Ticket volt :)
Persze megvan a magyarázat. Mindig a ticketjeink legvégén robbantgattuk az M-COM-ot, az utolsó különösen izgalmas lett, volt olyan hogy már csak 4 maradt. El tudom képzelni a védők arcát ilyenkor :DDD

(#16818) antikomcsi: Tegnap (vagy ma hajnalban...) volt egy olyan ölésem, amikor 4-en voltak egy rakáson, közéjük zúztam egyet spotolás a 40mm-es GL-el, egy ember halt meg... Viszont a maradék társamtól kapott az arcába CG-vel, és mind meghót. A pontokat én kaptam. 240 jött össze így, bár közöm nem sok volt hozzá, de nem bántam :K

(#16821) Źşë' : Jaja ezt a tankos dolgot én is észrevettem, fura a hangja

(#16826) Źşë' válasza gabipaci (#16823) üzenetére


Źşë'
addikt

én szeretem a cq-t nagyon, csak vannak olyan emberek akik azt élvezik h a bázisra betermőket lövik, elég kiborító. Tegnap este még toltam egy kört és kinyírt egy srác a bázisunkon, ezt többnyire nem feledem el és könyörtelen csapást mérek rá :DD vagy legalább is szeretnék :DDD szóval tegnap a szerencsétlenje annyira láma volt h egy helyben állt a paraván mögött, folyamatosan zoomolt raksivetővel és nézte a helit :D én meg oldalról beosontam és tracerrel + rpg7el úgy leszedtem, h sztem azt sem tudta honnan kapta az égi áldást :C

ezt az enkóros dolgot értettem annak, a p2p nem tiltott valóban mivel nem "nagyüzemben" folynak a dolgok, és tudjuk mindannyian h ott mik vannak

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16827) creedszl válasza Integra (#16815) üzenetére


creedszl
aktív tag

[link]

bocsi nem .com hanem .net
de a link a BC2-re mutat.hajrá mert csak ma érvényes.

Hulligaaan

(#16828) Bavid


Bavid
senior tag

A gol nektek is ilyen? :F

(#16829) Źşë' válasza Bavid (#16828) üzenetére


Źşë'
addikt

ezt is elcseszték volna? nem nagyon használom már mert megvan a platina rá, de majd megnézem

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16830) F_Zolee válasza Bavid (#16828) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nálam nem ilyen. Maradt amilyen volt.

(#16831) gabipaci


gabipaci
addikt

Mostanra terveztem egy kis admin program bütykölést, de mivel mindkét szerver tele van, így átteszem éjjelre...

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#16832) lala42 válasza Bavid (#16828) üzenetére


lala42
őstag

Nem tudom, én M-95-el tolom ;] :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#16833) r-chee válasza gabipaci (#16831) üzenetére


r-chee
őstag

Na és a helyezésük is egyre figyelemre méltóbb :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16834) gabipaci válasza r-chee (#16833) üzenetére


gabipaci
addikt

Tegnap 119-edikek voltunk, de az a szemét foci bekavart...

Logitech hardware tester

(#16835) Integra válasza creedszl (#16827) üzenetére


Integra
titán

The CD Key / Serial is sent as a scan of the original retail box. This proves your 100% ownership of the product in any case. The scan is sent by email as well as kept in your orders archive so you can return to it anytime in the future.
ez milyen oldal?? nem ismerem, meg nem egy bizalom gerjesztő dolog, hogy elküldenek egy scan-t aztán bármi történhet amúgy a key-emmel.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16836) v!ct0y válasza Integra (#16835) üzenetére


v!ct0y
veterán

Sok a panasz arra az oldalra sajnos pedig most az avp is csak 15 juró de nem merem megvenni.

(#16837) Integra válasza v!ct0y (#16836) üzenetére


Integra
titán

nekem már ez az írás elég, hogy a vészharangot megkongassák a fejemben.
túl olcsó, ha ennyi lenne valóban, akkor a steam is simán adná ilyen akcióban.
mindegy, várok a steam-es akcióra, az legalább frankó. nem sietős.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16838) creedszl válasza v!ct0y (#16836) üzenetére


creedszl
aktív tag

4-5 alkalommal rendeltem, 2 BC2, 2 MW2 és nem volt gond egyikkel sem.mindig egy bescannelt képet küldenek a serial-ról ami a tokban van, és ha egyszer beregeled steamen, ea-n akkor annyi más ugyse tudja már használni.kb 20 percen bellül megkaptam reggeltem és ennyi.letöltettem oszt kész.

épp 2 napja rendeltem egy BC2-t 4500Ft volt...

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#16839) r-chee


r-chee
őstag

Új tagoknak: Még mindig folyik a toborzás a listára :) .
Tessék ott virítani köztünk :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16840) LifeSpirit válasza r-chee (#16817) üzenetére


LifeSpirit
tag

Valaki küldhetne meghívót,aztán karácsonyig kussolnék is...... :)) :R

(#16841) Madn!ght válasza antikomcsi (#16818) üzenetére


Madn!ght
addikt

"Nekem ugyan 4000-es radeonom van, de még semilyen driverral, telepítéssel nem sikerült rávennem, hogy úgy működjön vele a játék, mint a másik gépben lévő nv kártyával. Azon kívűl, hogy egy örökkévalóság, míg betölt, töltés közben, még érdekes dolgokat is rajzolgat a képernyőre. (Nem hibás a vga)"

Nekem is 4000-es szériás radeonom van, és nagyon idegesített hogy általában a legjobb meccsek közben kifagy a kép. A hang megy tovább, majd sötét képernyő, és csak ctrl+alt+del ->feladat kilövése segít...

Tegnap nekiugrottam, mert már jópár catalystot kipróbáltam.
Jókat hallottam a 10.5hotfixről, ezért arra esett a választásom.

Mindenekelőtt feltettem a driver sweeper progit, majd uninstalláltam a fentlévő 10.5 catalystot.
Újraindítást követően kigyomláltam az ATI által hátrahagyott fájlokat, majd újraindítás. Ezt követően telepítettem az említett 10.5hotfix drivert. A telepítést követően pár óra játék után nem tapasztaltam fagyást. (kop kop kopp) Továbbá meglepetésemre a pályák közötti váltás ideje brutálisan lecsökkent. (eddig akár egy slozira kiugrás is belefért mire feltünt a JOIN felirat :Đ)

Most kb 10másodperc alatt vált pályát. rendszerint 15mp-ről ketyeg az óra belépést követően... :DD :DD :DD Legyen szerencséd Neked is!

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#16842) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Most jöttem le a ph 2 -ről és igen furcsa dolgok voltak!
Előtte egy külföldin voltam ott semmi lagg és semmi izé hozé. Itt feljött pár érdekes fazon és elkezdett laggolni a gém (bf2-ben párszor láttam ezt pl. cartelly vagy csít esetén -csak valamiért felvetődött bennem a most tapasztaltak alapján) ,nem folyamatosan ,hanem "szépen" szakaszosan és ami a legérdekesebb volt számomra ,hogy kb 30mp és arica-n mind2 mcom feldurrant meg persze a többi is ,esély nem volt defusolni! Na meg a lővések a másik szerón sorra betaláltam m16 -al pl. itt most a mire ráfordítottam valakire már a spawnképernyőt bámultam.
Persze biztos nálam van bibi meg meleg van és a router gőzöl vagy valami ,de akkor másik szerón mié' vót jó? Tudom egyéni szocproblém..(bár másnak is feltűnt ,hogy nem stimm valami)

hkv.hu

(#16843) ciry válasza Target78hu (#16842) üzenetére


ciry
őstag

Nekem is laggolt egész nap.
Kibszott peccs óta csinálja.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16844) F_Zolee válasza ciry (#16843) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nemrég fent voltam egy órát kb és nem vettem észre lagot.

(#16845) Target78hu válasza ciry (#16843) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Mikor kigyütt a peccs ,akkor voltak lagor*giák szinte minden szerón nekem ,aztán "tisztult" le s 60-70% -os eséllyel találok lagg mentes hostot ,de most ez über fura volt (pedig minap PH 1-en jól ment ,elvétve egy-egy apró lagg-al ,de simán játszható volt) :F :(((

F_Zolee : Veled voltam egy squadban és akkor nem is volt lagg , csak miután kiléptél és jöttek a ..izék ;)

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#16846) F_Zolee válasza Target78hu (#16845) üzenetére


F_Zolee
veterán

Tudom, hogy velem voltál akkor. Volt is aratás rendesen de mégis kikaptunk. Sok volt a kempelő kötsög. Na meg a csapat se akart igazán támadni...az már nagy szó, hogy én eredtem élesíteni, mert mindenki más ült a babérjain. :F ;]

(#16847) zack válasza Target78hu (#16842) üzenetére


zack
nagyúr

Szintén zenész! ;) Valami nem frankó! :U Nálam is pont ilyen gondok vannak. Nem játszom rosszabbul, de tegnap pl. a PH1-es szerón ritkán volt 0.7-nél jobb a K/D arányom. És bár nem érdekel, mert nem az győz akinek jobb, de sok volt a "wtf" célzás, sokakat jóval gyorsabbnak éreztem. Még ha el is kezdtem pumpálni, odafordult és pisztollyal leszedett. Sok olyan szitu volt, hogy előbb észleltem, előbb is találtam ill. pumpáltam, mégis én haltam meg. Bár én ritkán gyanakszom cheat-re de tegnap nekem is az volt az érzésem, hogy valami nagyon nem gömbölyű. Utána toltam külföldin is, ott nem volt semmi ilyen érzésem. Pedig volt hogy Squad DM-et úgy toltuk hogy nem volt 33-as rang alatt ellenfél, de inkább 37-45 közöttiek voltak...tehát nem kezdők.

Azt azért tegyük hozzá, hogy egy 32-es szeró ideális táptalaj a "mutyizásra" mert nagy a káosz, és el lehet vegyülni, és nem egyértelműek a furcsaságok, olyan gyorsan történik minden. Valószínű 16-os Squad DM-nél elég hamar kibuknának a csalók mert ott jobban szem előtt vannak... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16848) Bavid


Bavid
senior tag

Ez vicc. Most voltam fenn cBc szerverén cq megy rajta. Arica harbour. Tök jól megy a játék egész csapat tök jól összedolgozik mindenkinek jók az arányai (szinte mindenkié 2 közeli, enyém ilyen 32/13 volt) szinte végig 2 pont a mienk és 1 az ellenségé, és kikapunk! vagy 30-40 tickettel: mert az ellenfélnél mindenki medic! Teljesen komolytalan így a játék.
Amúgy viszont felfedeztem magamnak a vss-t red dottal nagyon odab@sz:DD

(#16849) Polllen válasza Integra (#16809) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az még úgy is lehúzás!!!

8,9k ért vettem a game.co.uk letöltés részlegéből! Amúgy mw2-t már tényleg nem érdemes venni...inkább reménykedni kell, hogy az újban lesz dedikált szeró!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16850) zack válasza Bavid (#16848) üzenetére


zack
nagyúr

Jaja..jó lett a VSS! :K Mostanában én is sűrűbben vagyok roham csipa, mert ahogy az engineer is, úgy a csipákat is erősíti az új patch. Szinte nem is megyek assault-ként, mert azt meg úgy veszem észre hogy gyengítették. :DDD
De persze az engi és a roham csipa is csak akkor jó, ha nem fosik bele a csapatod ha skuló kell. Mert nem egyszer jártam úgy hogy az engi fegyver, VSS kifosta a lőszert és nem volt ammo box. Ilyenkor általában túl sok esélyem nem marad pisztollyal, késsel. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.