Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16702) ADAM1337 válasza Doki-HUN1978 (#16695) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Viszont patch óta minden fegyó jobban játszhatobb, így hamar meglesz mindenre a platina.
Nem érzem a hátrányát egyik fegyónak se , persze mindegyik más-más játék stílust követel.
De most kezdtem el a 4. platinát az assault-nál megcsinálni és az xm8p-al vicc mennyire lehet osztani patch előtt lepke fing volt mint az aek de most meg pötyögtetek olyan távolságokra mint anno az abakan-al 4x optic-al, szóval erre is meglesz hamar a platina mint az aek-ra. :)

(#16703) gergo0328


gergo0328
senior tag

pár bugos kép a patch óta... :F

(#16704) gergo0328 válasza Bosszuallo7 (#16701) üzenetére


gergo0328
senior tag

nah te hamarabb feltöltötted :P
nembaj jobb az én képem:D

:R

(#16705) Target78hu válasza Colera (#16699) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Köszi :D
Csubival menek ált. így közelharchoz nekem nem elég 6 skuló ,mert ha 1-nél többen vannak ,akkor a harc hevében tuti szanaszét lövök ,bár eddig el is találtam akit cébavettem' m9 /brust -al ,csak ugye ,hadd szójjon effekt dominál nálam :D

ADAM1337: : Pisztoly legyen gyors úgy ahogy mondod ;) - jó persze kinek hogy kő..
Most m24 -et maxolom ki épp ,aztán jön a m95 majd végül a GOL - aztán allkites izék.
M24 nagyon jó tetszik nekem heliből frankón ki lehet szedni a embereket (rengeteg mákkal) :D

hkv.hu

(#16706) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Jajj az a bableves. :DD :DD

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#16707) Complic


Complic
csendes tag

Késeléssel mi a helyzet? Engem az nyírt ki idegileg nagyon. Kétszer (volt, hogy háromszor) megkaszáltam az ellent, ő egyszer visszakaszált és naná, hogy én borultam be. Vicc volt az egész. Majd csak vasárnap lesz időm kipróbálni.

(#16708) KL


KL
tag

Szerintem full elbaszták ezzel a patchel. Nem a találati felületet javították, hanem növelték. Persze ez a lőképtelen népességnek örömet okozt, de sokaknak meg nem, akik eddig is találtak el embert. Ennyi fejest mindenféle szar fegyvertől a map másik végéről még az életben nem kaptam. Kiv vok mekkora a fej hitboxa.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#16709) Zolás


Zolás
addikt

Akinek nagyon laggol egy Punkbuster Update-et is kipróbálhat hátha segit....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16710) F_Zolee válasza gergo0328 (#16703) üzenetére


F_Zolee
veterán

Utolsó motoros eset nekem már rég megvolt. Talán még a kezdetek idején. Csak akkoriban nem volt még fent a fraps, hogy prezentáljam. :)

De azért beépítettek némi brék üzemmódot. :D

[ Szerkesztve ]

(#16711) Mrdevil válasza namenyicsavo (#16706) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az meg mit hűsöl ott az árnyékban,gyerünk dologra.... :D :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#16712) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

Ne legyetek szűklátókörűek az új patch kapcsán.. Tudom sokan panaszkodnak minden "n4b" már bepakolja a mgn ammo és bumm.. sztem érdemes kipróbálni az "új" perkeket is... lol

nekem nagyon kelemes csalódás volt a "gyorsítás" (speed), aztán megyek tovább (armor) sok láma rád pukkant s már nyomkodja az "r"-t mert azt hiszi kidőlsz .. de! most figyelj! még mindig talpon vagy és go..

vagy a pontosabb célzás: kifejezetten hasznos és használható is :)

ui.: azért mert egy fps játékról van szó nem kell mindenkinek sötét lámpaként mgn ammo rohángálnia és pukkantania.. használjátok a fejeteket! Nem egyoldalúan javítottak csak a mgn-n meg az akabanon hanem szépen mindent "fejlesztettek"...

habár egyeseknek ez khívás és tudom nem erre vannak "kalibrálva" azért érdemes legalább egy próbát tenni..

peace

>imba< sh1fty_hu

(#16713) papi20


papi20
tag

Skacok egy kis segítség kellene nekem. Elcseréltem egy Battlefield Bd2 kódot a srác el is küldte nekem az Ea letöltővel le is szedtem a játékot. Beregisztráltam az én Ea accountmba. Frissítéseket leszedi hozzá de multizni nem tudok vele. Azt írja hogy a cd kulcs használatban van.

(#16714) Zolás válasza papi20 (#16713) üzenetére


Zolás
addikt

Csak az eredeti mailcimmel tudsz játszani. Hiába regized a cd-kulcsot a te mailcimedre ha a srác már beregelte sajátjának. El kell kérned a srác mailcimét amire regelte a BC2őt és ugy tudsz játszani.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16715) BalaNce87 válasza sh1fty85 (#16712) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát magnum ammot engivel és mediccel nem szoktam használni, de néha beteszem medichez, de ezeknél a támogató kasztoknál nem az ölés a lényeg. Assaulthoz szerintem a több tár baromság, a gyorsabb vagy azt kipróbáltam sok hasznod nincs belőle, még a több gránát van nálad az nem rossz, mert valamelyik fegyverhez felesleges acog vagy red dot, láttam már F2000-en vagy AUG-on acogot, de hát az pont messzire nem jó, igaz hc-n azzal is lehet könnyedén messzire ölni :U
Amúgy AUG-ra visszatérve itt a játékban nagy szar, életbe messzire tök pontos itt meg titpik közeli darálásra lett kitaálva.

[ Szerkesztve ]

(#16716) papi20 válasza Zolás (#16714) üzenetére


papi20
tag

Ok. Köszi szépen. Akkor már hívom is.

(#16717) harry3


harry3
őstag

Több óra játék után elértem az első szintet. Az előbb játszottam, hát olyan ideges vagyok. Bujkálok és mégis meglátnak. Jobban nem is tudnék elbújni. Vagy lekéselnek vagy pedig lőnek és mire szaladnék a legközelebb lévő fedezékhez lelőnek. Egyszerűen nem hogy kimozdulni nem tudok, de még fedezékben is meghalok 10 másodperc múlva.

(#16718) gergo0328 válasza harry3 (#16717) üzenetére


gergo0328
senior tag

Hát igen ez egy ilyen játék...és gratula:D

(#16719) harry3 válasza gergo0328 (#16718) üzenetére


harry3
őstag

Bokorban elbújva és szikla mögött simán lelőnek, szerintem 2 golyónál nem kell több.

[ Szerkesztve ]

(#16720) metaldog


metaldog
aktív tag

Hi nekem most updatelt automatikusan és amikor elindítom a gamet és menu-ben választom singel playerben a játék folytatását akkor elkezd tölteni és kilép az egész játékból, most nemtom mit kellene csinálni valaki segítsen.

(#16721) papi20 válasza metaldog (#16720) üzenetére


papi20
tag

Kezd újra a küldetést nekem az segített.

(#16722) metaldog válasza papi20 (#16721) üzenetére


metaldog
aktív tag

Köv kérdés: hogy lehet újra kezdeni egy küldetést?

(#16723) ForRedGlory válasza harry3 (#16717) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kicsit hasonlítasz Rám, legalábbis az elején én is így kezdtem, leszámítva hogy egyáltalán nem volt multis FPS tapasztalatom, bár itt a MW tapasztalat úgysem segített volna :D
Meg kell tanulni, hogy mikor bújj és mikor rohanj előre. Egy helyen sose legyél túl sokat, mert hamar halál. Nehéz megtanulni, de miután meglesz a ritmus, na akkor meglátod a játék szépségét :R

(#16725) bullseye


bullseye
addikt

valaki mondjon már valami okosat erre

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16726) Def26 válasza bullseye (#16725) üzenetére


Def26
félisten

Nekem egy szar hdd -nél csinálta ezt még a legelső patchnál. :U :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16727) Doki-HUN1978 válasza gergo0328 (#16703) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Valóban jobb, mivel itt tisztán látszik, hogy cigányok! :DD

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#16728) madgie válasza ADAM1337 (#16702) üzenetére


madgie
titán

XM8 sose volt lepkefing szvsz, nekem legalább annyira ment vele a gyilok peccs előtt is, mint egy M416/M16A2-vel. Nekem az AUG az, ami sehogy nem állt kézre eddig.

(#16729) ADAM1337 válasza Target78hu (#16705) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Sniperből m95 a leglasabb szerintem, bár stílusos az tény.
M24 a legjobb amúgy szerintem is, gyors nem baj hogy mozog mert aki érzi az úgyis tud vele löni, a gol tul egyszerű számomra.
Inkább megyek kihivásos fegyverekkel mint a legjobbakkal abban van élvezet szerintem.

(#16730) ADAM1337 válasza Target78hu (#16705) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

dupla :W

[ Szerkesztve ]

(#16731) LifeSpirit válasza ADAM1337 (#16730) üzenetére


LifeSpirit
tag

Új pályákról nincs semmi hír? megjelenés? :((
Mert már 1 hónapja kiadtak egyet(pack) konzolra,de nálunk meg még semmi...
Igazábol egyszer megerőltethetnék magukat úgy,hogy egyszerre kiadnak 4 új mapot rushra+ conquestra :W
Nem hinném,hogy ilyen nehéz lenne összedobni.
Konzolosok meg csak fizessenek szépen.... :C

Ha a konzolosok kaptak új játékmódot(igaz pénzért cserébe csak),akkor már nekünk is okozhatnának egy kis örömöt :((( :K

[ Szerkesztve ]

(#16732) gabipaci válasza LifeSpirit (#16731) üzenetére


gabipaci
addikt

Most kaptunk PATCH-et, nem örülsz? :)

Logitech hardware tester

(#16733) bullseye válasza Def26 (#16726) üzenetére


bullseye
addikt

kösz a tippet, szerencsére nem jött be, mert másik hdd-n is ezt nyomja... egyik lemez újabb , mint a másik, csak nem lehet rossz mindkettő :)
remélem warezban kiadják a patcht-és akkor játszhatok a legálisan birtokolt játékommal...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16735) sh1fty85 válasza ADAM1337 (#16729) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

Érdekes mód én is azt hittem, hogy az m24 a legjobb aztán néztem egy vidit és rá kellett jönnöm, hogy a statistikák szerint a "leghasználhatóbb" a sv98.. mivel annak a leggyorsabb a töltési ideje plusz 10 golyó van egy tárba.. s a régi patch-nél nem volt elég egy golyó..

m24-be a "gombok" tettszenek hiszen azzal tudod mérni, hogy milyen távolságra lősz. pl.: közelre a célkereszt közebe.. de 150 méterre már az eső gomb.. szerencsére széllel nem kell tökölnöd..

m95-el a legjobb élményem white pass nevezetű pályán ahol volt egy faszi aki red dottal rohangált.. azt hittem eldobom az agyam :) az igazi fun.. lol

>imba< sh1fty_hu

(#16736) HS 2142 válasza LifeSpirit (#16731) üzenetére


HS 2142
őstag

Már vannak új mapek, csak ahogy gabi is mondta nincsenek feloldva :DDD Keress valami hackelt ruszki servert múltkor is azokon volt legelőször kinn :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16737) LifeSpirit válasza HS 2142 (#16736) üzenetére


LifeSpirit
tag

Ja csak az baj ,hogy pont rushra kéne csinálni mapokat inkább mert az közkedvelt.
De néha azért én szoktam ezekkel a modokkal játszani,de javarészt rush+conquest

(#16738) HS 2142 válasza LifeSpirit (#16737) üzenetére


HS 2142
őstag

Tudod kisebb map, kevesebb probléma.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16739) ciry


ciry
őstag

Gyertek gémelni.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16740) bonat válasza ciry (#16739) üzenetére


bonat
senior tag

mennék én..csak festenem kell konyhát előszobát :O :O :DDD

(#16741) LifeSpirit válasza HS 2142 (#16738) üzenetére


LifeSpirit
tag

Hát igen..
Amúgy ahhoz képest ez kevés pálya sem olyan rossz,de kiadnának még 4-5teljsen vadonatúj pályát rushra egy ideig ellenék vele.

(#16742) ADAM1337 válasza LifeSpirit (#16741) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen nem lenne rossz. :K

(#16743) zack válasza bonat (#16740) üzenetére


zack
nagyúr

Tedd félre...a játék fontosabb! ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16744) Mrdevil válasza bonat (#16740) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ne fesd az ördögöt a falra! :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#16745) Integra


Integra
titán

bad company 2 vagy modern warfare 2?
tudtok linkelni valami objektív összehasonlítást, hogy melyik jobb és miért? mik a különbségek, erősségek, gyengeségek?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16746) ADAM1337 válasza Integra (#16745) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Bad company 2 komolyabb játék, a cod:mw2 meg 13éveseknek készült kb.
Attól függ mennyire észérveket akarsz, mert ha csak leülök gyorsan lőni egy kicsit 10-15perc akkor a cod, ha viszont jót akarsz játszani taktikusan 1-1,5óra akkor a bf-et.
Bf-ben is vannak idegesítő dolgok, cg(rakéta vetőt emberre lövik), de a cod-ban ez többszörösen igaz 2db tunkolos machine gun, 2db shoti a kézben itt is van rakéta vető holott nincs is jármű a multiban, illetve a server része bf-ben vannak serverek mig a cod p2p alapu játék ami iszonyat laggos.
Single-ben mind a 2 nagyon jó játék de gondolom a multi érdekel.
Nekem megvan mind a 2 játék 5éves cod multal rendelkezem jelenleg, de azt kell hogy mondjam sok újat mutat a bf igaz eleinte nyüzsgés volt nagyon a 16v16 aztán belerázodtam.
Összesítve én bf párti lettem, de ugyan ezt megkérdezheted a codmw2 topikban.

(#16747) Target78hu válasza sh1fty85 (#16735) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Az sv98 valóban nagyon jó ,bár jómagam még peccs előtt raktam rá platinát(+ vss,SVU,t88 rare is ;) ), de peccs óta már nincs akkora kihívás a fegyókban ,mert jóval könnyebb ölni -szerintem. Most ,hogy már nincs új cucc amit unlockolhatnék (max medic utsó fegyó ,de az úgy marad :D) , így apró célt tűzök ki ,hogy platinára húzzak egy-egy ketyerét ,ahogy most a c4-et sikerült.

hkv.hu

(#16748) r-chee válasza Integra (#16745) üzenetére


r-chee
őstag

Egyértelműen Bad Company 2 :K . MW2-ben sok a csaló (BC2-ben is akad, de Punkbuster nagyon hamar lebuktatja őket és pápá CD-kulcs :) ), az IWNet nem sikerült túl jól, nincsenek dedikált szerverek, a játékosok egyikének gépe lesz mindig kijelölve host-ként, és ez miatt sokszor van játék közben új host keresése. Játékmenet inkább hasonlít az Unreal Tournamentek-éhez, nem kell taktikázni, kicsit erősen fogalmazva, csak rohansz-felmérsz-tüzelsz-rohansz-tüzelsz-tüzelsz-felmérsz-rohansz.... :)

Bad Company 2-ben fontos a taktika, az együttműködés a csapattal. A környezet nagy mértékben rombolható, nem muszáj az ajtón át bemenni a házakba, és azok bizonyos része fel is robbantható/összedönthető. Vannak járművek (több féle tank, heli, quad, Jetsky, motorcsónak, Hummer-szerű terepjáró, UAV (távirányítású helikopter légicsapáshoz)), melyek kitűnően vezethetők. Tankok, helikopterek felszerelhetők különféle képességekkel, pl. füst, nagyobb tűzerő, gyorsabb újratöltés, nagyobb optika távolra célzáshoz stb.

Van négyféle fegyverkaszt (Assault, Enginer, Medic, Recon), ezeken belül különféle fegyók, variálható tartozékokkal/képességekkel). Medic különlegessége pl. az elsősegélycsomag életerő gyanánt, a defibrillátor, mellyel újraéleszthetők az elesett csapattársak. Assaultnál van lőszeresdoboz, Recon-nél Mortair (légicsapás) és Motion Sensor (mozgásérzékelő ellenség felderítéséhez) stb-stb-stb.

Szerk.: Jah, és ami fontos, ha a szerónikon játszol (infó itt), nagyrészt találsz fent adminokat, akik próbálnak rendet tenni, ha kell :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16749) v!ct0y válasza Integra (#16745) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem a cod is nagyon tetszett amíg nem jött ki a beta :)
Codba szinte 0 a támogatás semmi frissítés nem jött ki már régóta a csíterekkel nem tudnak mit kezdeni. BC2 be még nem is találkoztam csíterrel. Az új patch óta sokkal jobb lett amire kicsit sokat kellett várni de megérte. Szóval egyértelműen BC2:)

(#16750) XenHai válasza r-chee (#16748) üzenetére


XenHai
senior tag

Hát 32 es szervereken néha át megy UT ban a játék! Főleg Rushnál!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.