Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17951) Czagiboy válasza ciry (#17949) üzenetére


Czagiboy
csendes tag

Na és mire jutottál.
Valaki ott tölti az életét is mi ??

" A csata nem az első lövésnél hanem az utolsó löszernél döl el "

(#17952) eugabesz


eugabesz
őstag

Akinek esetleg még gondot okoz az új ts elérése,annak ajánlom az IRAM oldalt,ahonnan egy kattintással be lehet jutni.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#17953) ADAM1337 válasza ciry (#17949) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:B

(#17954) KL válasza r-chee (#17928) üzenetére


KL
tag

Hát akkor a bannerral jó lenne kezdeni valamit. Nem voltam egy hétig, feljöttem és látom, hogy no CG/RPG emberre kiírással nyit a szerver. Tartottam is magam hozzá. Viszont ha nincs tiltva, módosítsátok szerintem, mert nem kevés félreértésre ad okot.

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#17955) lala42


lala42
őstag

Hali!
HELYREIGAZÍTÁS!
A minap úgy érzem és mások is, hogy félreérthető voltam az egyik ( már nem keresem meg ) hsz.-ben. Szóvá tettem,hogy az egyik játékos folyamatosan CG-vel írtotta - több,kevesebb - sikerrel a népet. Megjegyeztem,hogy ott voltak a jcsr-es és a (már tudom) Kordás srácok is. Ebből a hsz.-ből az szűrődött le,hogy közülük volt a CG-s gyerek.

NEM! Nem közülük volt. Csak azért írtam a nevüket, hogy ráismerjenek a fórumozó játékosok,hogy melyik menet, ill. map volt ui. e két klán eléggé ismert a játékosok körében. ( És mostmár a PH-s is. :C A CG-s kölök, valami külföldi megjegyezhetetlen nevű :DDD volt.
Tehát elnézést mindkét klán tagjaitól, ha félreérthető voltam. :R :R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17956) gabipaci válasza KL (#17954) üzenetére


gabipaci
addikt

ATYA!
Ez van a bannerban (A TS3 címe hibás, javítom nemsokára)

Welcome to Our Server! Please visit Hungarian Sun / PH! Ranked II
Server rules (Hun/English/Deutsch): hunsun.net76.net
Maximum 4 Sniper Rifle allowed each team! No CG/RPG against human target!
No BaseRape! No BaseCamp! Publik TS3:85.236.109.28:10957

Az első sor egy üdvözlési forma, és egy reklám, hogy menjenek a másik szerverre is.
A második sorban a háromnyelvű szerverszabályzat honlapjára hívom fel a figyelmet.
Harmadiksor annyit tesz szó szerint: Maximum 4 Sniper fegyver engedélyezett oldalanként! Ne CG-z/RPG-z emberre (ELLEN EMBER CÉLPONT).
A negyedik sor a ne lőjj be, ne lőjj ki a bázisra/ról. És a hibás TS3 cím.

Szó sincs CG tiltásról! Használhatod nyugodtana a tankokra épületekre. És emberre is, ha elédugrik valaki. Ha nem haragszol, nem írom bele, hogy "Egy-kettő még belefér, de ne essünk túlzásba, mert ha a többiek idegeire mégy, akkor bizony előfordulhat, hogy büntetésképpen egy arra járó admin a ProCon adminprogram segítségével kick-el vagy ban-ol, ezzel kellemetlenséget okozva." Ha már beírom hogy time-to-time, már nem fog semmit érni, mert amíg nem szólsz rá valakire, azt fogja hinni, hogy ezt még biztos szabad.

R-chee, hozzászólásom közepében megemlítettem, hogy a létszámkülönbség indokolt eset a balance-olásra.
Én tegnap egyébként szintúgy próbélkoztam, Atyát áttettem a gyengébbek közé, de nem ment vissza, és dobtam át újra és újra.
De ez még az előtt volt, hogy ide beírtam, hogy ne használjátok a balance-ot, mert nincs értelme.

Most megyek megreggelizek.

Logitech hardware tester

(#17957) Gonz0 válasza lala42 (#17955) üzenetére


Gonz0
tag

Biztos, hogy nem pókerbajnokságon voltál? kordás srácokkal ugyanis max ott találkozhatsz.. :N

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17958) ADAM1337 válasza gabipaci (#17956) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Épp az előbb futottunk bele a 2.es serveren laguna alta-n egy kisebb baserape-be.
Azt kell hogy mondjam semmit nem ért a védett terület, egy idő után annyira közel volt a mi csapatunk a másik kezdőjéhez ahogy láttam nem sokakat érdekelt a server kill, mivel nem adja a stathoz és a társak úgyis ott vannak elven mindenki bemortarozott egy idő után..
Macko még egy nuke parancsot is tolt de semmit se ért az egész kezdődőtt előlről, valami 370-el nyertünk..

(#17959) Gonz0 válasza ADAM1337 (#17958) üzenetére


Gonz0
tag

Ahogy néztem a pontjaidon, aktívan részt vettél te is a baserapeben.. Vmi 26/3-al zártál? Szóval, ha zavar a baserape esetleg kicsit menj távolabb a bázisuktól és várd meg míg kijönnek onnan :((

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17960) ADAM1337 válasza Gonz0 (#17959) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem tudom már mennyivel zártam 1x tényleg bemortaroztam azt bevallom de a hídra hivtam rá.
Amúgy meg b-től néztem a kifutókat az első dombhoz M14-el tehát nem valami atom aktívan vettem benne részt.

(#17961) r-chee válasza KL (#17954) üzenetére


r-chee
őstag

Idézet a szabályzatunkból:

"CG-t/RPG-t/egyéb vállról indítható rakétát kéretik járművek és épületek ellen használni! Közvetlenül emberek ellen nincs tiltva a használatuk, csupán a kultúrált játék érdekében van ez a kérésünk :R ."

(Angolul és németül nincs így kiszínezve, de szerintem nem is kell. Aztán majd meglátom, lehet érthetőbbé teszem.)

Az belefér, hogy egyet valaki elsüt emberre, mert mondjuk vészhelyzet van, nincs idő fegyót váltani, de ha valaki többször ill. folyamatosan emberekre lőn, az nem frankó.
Gondolom észrevetted ma délelőtt, hogy mikor fent voltam, nem a fejemet oldalra elfordítva játszotam, hanem ha kellett, 2 óra ban-t kapot, akit lefüleltem.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17962) bunfi válasza ADAM1337 (#17958) üzenetére


bunfi
őstag

370? Nem egyedi eset :)

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#17963) gabipaci válasza ADAM1337 (#17958) üzenetére


gabipaci
addikt

Ezen nagyon egyszerően fogok segíteni.
Az adminprogram most úgy van megcsinálva, hogy no baserape or adminkill.
De átrakom két adminkill- aztán kick, és ha visszajön jópofáskodni, egy óra ban.
Estére megcsinálom, köszi hogy szóltál :R

Logitech hardware tester

(#17964) Czagiboy


Czagiboy
csendes tag

Ezt a srácot figyeljétek most játszottam vele SVU -val megmernék esküdni ,hogy sorozattal ölt meg nem tudom hogy hányszor mondom én ránézek !

OMG Score/minute

" A csata nem az első lövésnél hanem az utolsó löszernél döl el "

(#17965) F_Zolee válasza Czagiboy (#17964) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem 248. Akkor én is csíter vagyok? :)

(#17966) Gonz0 válasza Czagiboy (#17964) üzenetére


Gonz0
tag

Nekem nem tűnik cheaternek. Az SVU meg sorozatlövő.

@F_zolee: nem vagy cheater csak egy rohadék kemper.. de annak legalább jó :) (no offense)

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17967) ADAM1337 válasza gabipaci (#17963) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Lehetne az első kill után valami nagyobb szöveg mint a yell-es, vagy üdvőzlőbe.
Bár én nem nagyon támogatom alapból se a védett zónát, a fairplay-nek híve vagyok.

(#17968) F_Zolee válasza Gonz0 (#17966) üzenetére


F_Zolee
veterán

Tegnap(vagy előtte) olyat kempeltem medikkel NB-en, hogy 12 embert szedtem le futkorászva az mcom környékén mire lelőttek először. Ebben volt késelés is. :U

(#17967) ADAM1337: khmm. Nálad a baserape még belefér a fair-playbe?

[ Szerkesztve ]

(#17969) rankesz válasza Czagiboy (#17964) üzenetére


rankesz
veterán

Az azért tényleg nem gyenge hogy 4 óra 50 perc alatt lett SVU-val 422 kill-je :Y
Gondolom most lett befizetve az x22 csomagra.... :(((

(#17970) Gonz0 válasza rankesz (#17969) üzenetére


Gonz0
tag

Kicsit keveslem a headshotokat az aimbothoz..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17971) ADAM1337 válasza Gonz0 (#17970) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Rusholt végig a fegyoval ahogy elnéztem.

(#17972) Źşë'


Źşë'
addikt

pfú ebben a játékban még mindig rengeteg a hiba!!!! és k*vára idegesít, nem bírom megérteni hogy a bánatba lapátolhattak össze egy ekkora szar játékot még mindig!?? kb a csillagos égig ment fel bennem a pumpa az idióta helyzetek végett, mintha semmit nem változott volna HC- szeró m95 eltalálom semmi... no comment!!! egy késelés kihagyásom is volt, nem is beszélve a töltény elveszésekről és a hitbox bajoktól, mindezt HC-n! tököm tele van ettől az egész lag dologtól is, ezek nem érdemelnek meg egy kanyi vasat sem ezért a játékért! kijön a Vietnam, le fogom tölteni!! ba**ák meg, ezért a szarért én pénzt NEM ADOK KI!! mert ennyit ér a termékük!!!

Megcsinálták ezt az M1et is a veteran szarságban, de minek ha az sem működik?! elmennek a fenébe, kb jellemzi az egész EA-t és a Dice-ot a Veteran statusz működése nemhogy még a rengeteg idióta bug!! kom mondom a kezembe került egy M1, örültem neki mint állat, meglátok egy enemyt, már lövök, koppan a fején a töltényem, meg még egy ment mellkasra is, de én haltam meg, ő meg futott tovább!! utána sprinteltem a fegyóért megint, mire uott lelőtt megint még1x, persze volt ott társam, de úgy néz ki megvárta míg velem foglalkozik ismét és csak azután lőtte le!

abból is elegem van hogyha az ember akar valami freget is lőnni akkor nem hiába megy mindenki rakétavetőkkel meg tankokkal! mert az explosive dolgokon kívül mással nem lehet score-t szerezni nagyon hála a teljesen gyopár lagértékeknek!!! örül az ember ha eltalál valakit sima fegyverrel!!! a robbanás meg mint tudjuk, tuti halál!

nem gondoltam volna h még a pecs után is lesz ebben a szarságban részem! de hányszor elátkoztam már a retek EA-t meg a Dice-ot!! istenem.... kiadják a Moh-t ugyan ez lesz a helyzet!!! elviszem az 50es szintig a katonám és asszem lerakom ezt a szutykot örökre!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17973) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Este meglesz a játék, melyik szerveren szoktatok lenni?

(#17974) Gonz0 válasza Źşë' (#17972) üzenetére


Gonz0
tag

A fal a hülye ha fejjel mész neki. Nem egészen értem, mit akartál az írásoddal közölni, 4 bekezdésen át szapulod a játékot, olyan dolgokat felhozva, amiket én (meg szerintem a többség) egyeltalán nem tapasztal. Aztán bejelented, hogy de azért 50-es rankig még elviszed a játékot. Akárhogy is számolom, még ha nagyon jó is vagy az legalább 300 óra játékidő. Milyen más játékkal játszottál 300 órát? Akkor most hogy is van ez?

Ráadásul a vietnámmal is játszani fogsz csak fizetni nem akarsz érte? szánalom..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17975) Czagiboy válasza F_Zolee (#17965) üzenetére


Czagiboy
csendes tag

Bocsásson meg az isten de itt csapjon belém a villám ha én a hozászolásba említem egy szóval is hogy valaki cheater ??!!!

" A csata nem az első lövésnél hanem az utolsó löszernél döl el "

(#17976) Źşë' válasza Gonz0 (#17974) üzenetére


Źşë'
addikt

nem barátom te vagy a szánalom hogy ilyen hsz-t írsz nekem, okot nem adtam rá sztem! dobálódzol szavakkal itt mintha te mindent tudnál! elárulom/megsúgom nemrég léptem át a 300 órát így joggal írom azt amit írok! sztem több tapasztalatom van mint szerény személyednek! akárhogy is nézzük a játék technikai hátterét, egy gyenge termék áll mögötte, de neked ebben is biztos oltári nagy hozzáértésed és tapasztalatod van :F

50 es lvl-ig is csak azért viszem el, mert szeretem befejezni azt amit elkezdtem, de mások meg sz*rnak bele bizonyos apróbb dolgokba is, lehet ezt igényességnek is nevezni szvsz.

milyen más játékkal játszottam 300órát?! pl gta4... 600felett... ha lesz sp benne majd kipróbálom, de egy biztos, egy ilyen alacsony silány minőségű termékért pénzt nem szándékozok kiadni a továbbiakban

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17977) Templ@r


Templ@r
tag

Pár kör PH-s játék után tapasztalatok a 4 Sniper / oldal szabályról:

1. Idegesítő dolog: úgy ítélem meg a helyzetet, hogy célszerű lenne Sniper-ral spawn-olni. Spawn után, jön a figyelmeztető üzenet majd adminkill. Ez rendben is lenne, ha nem lenne a csapatban egy-két lelkes medic, aki 10 s után újraéleszt. És sajnos ezt nem csak egyszer teszi. Tegnap nem egyszer volt olyan, hogy emiatt gyakor latilag egy-két percig folyamatosan a spawn képernyőt néztem.

Ezért kérdeztem még egy előző hozzászólásomban, hogy a VSS-t nem lehetne-e kivenni a azon fegyverek közül, ami gyakorlatilag korlátozza a Sniper-ek számát. Sajnos Gapibaci, azt mondta, hogy ezt nem támogatja az admin tool.

Viszont valamelyest előremozdította a csapatjátékot, mivel nem tud mindenki a dombon csücsülve kempelni. Sajnos gondolom azt nem tudja szabályozni az admin tool, hogy csak olyan születhessen Sniper-el aki értelmesen is tud játszani vele. :DDD

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#17978) lala42 válasza Gonz0 (#17957) üzenetére


lala42
őstag

Akkor mi a nevük? Valami ilyesmire emlékszem. :U
Segíts, ha tudsz. :K

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17979) gabipaci válasza Templ@r (#17977) üzenetére


gabipaci
addikt

Én is gondolkodom egy ilyesmin, segíthetnél benne.
Annyi lenne, hogy a statjából hogyan derül ki, hogy értelmes.
K/D arány? Score/Minute? Vagy hogy?
Ha ezt valahogy sikerül számszerűsíteni, akkor szerintem megoldható lenne.
Aztán elnevezzük idiot sniper kicker-nek.

Logitech hardware tester

(#17980) gabipaci válasza Jhonny06 (#17973) üzenetére


gabipaci
addikt

[link]

Logitech hardware tester

(#17981) bunfi válasza Czagiboy (#17975) üzenetére


bunfi
őstag

Nekem is 300 körül mozog a spm-m. Viszont, ha tényleg annyira gyorsan lő, akkor ott lehet befigyel egy ügyes kis keystroke vagy klikkerbot. Ha ezt élvezi, lelke rajta. Szerencsére nem engem lövöldözött le :DD

Gabipaci: A conq szerveren két kör van egy mapon, vagy csak véletlen műve lenne?

Templ@r: +++++++++++++++++++++++++1!!

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#17982) bunfi válasza gabipaci (#17979) üzenetére


bunfi
őstag

A statjából sehogy nem derül ki, hogy értelmes-e vagy sem. Viszont a sniper kaszttal való kill/minute vagy inkább a death/minute alapján ki lehetne szűrni, hogy ki az aki ül a dombon és leveledzik vagy esetleg érdemi munkát is végez a csapatnak. Esetleg még szóba jöhet a motion mine assistok száma, de ezt már tényleg nem tartom valószínűnek, hogy egyáltalán felmerülne a programban, mint paraméter. Sőt, van olyan, aki utálja a motion mine-okat, pl. én.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#17983) F_Zolee válasza Czagiboy (#17975) üzenetére


F_Zolee
veterán

Csak nagyon "ráförmedtél" abból gondoltam. :)

(#17984) gabipaci válasza bunfi (#17981) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem a véletlen műve, sajnos az 1 körös megoldás csak adminprogramban állítható be, a szerver konfig file-ai csak 2 vagy több kört engednek maponként.
És egy esetleges szerver restart folyamán a szerver a konfigból bootol be.
Így azt manuálisan újra át kell raknom minden egyes szerver restart esetében.
Megvan. Kösz hogy szoltál :R
De szerintem lejjebb veszem a tickettet 350 környékére, és megy minden mapból kettő, mert nem nagyon van kedvem ezt folyamatosan ellenőrizgetni.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17985) r-chee válasza Źşë' (#17976) üzenetére


r-chee
őstag

Ez mindenkinek szól: Ha bajotok van a játékkal, a hibáival, inkább malmozzatok, dominózzatok, stb. de ne rinyáljatok !!
Keressetek másik játékot, sőt, keressétek meg a tökéletes játékot. Tutibiztosezerszázalék, hogy nem fog sikerülni. Olyat meg még nem alkottak ezen a világon, ami tökéletes, s mindenkinek az ínyére van.

Komolyan mondom, gáz olvasni a sok rinyálós, másikat lenéző hozzászólásokat.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17986) bunfi válasza r-chee (#17985) üzenetére


bunfi
őstag

Azért van igazság abban, hogy vannak gondok a játékkal. De mivel ez "pc-port", így sajnos vagy megbékül vele az ember, vagy mehet codozni. De legalább megölik a saját készítői a franchise-t :)

Gabipaci: Nekem tökéletes :))

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#17987) lala42 válasza gabipaci (#17979) üzenetére


lala42
őstag

Én értelmes vagyok. Már a hangok is megmondták. :K ;] :DDD

r-chee.
Jó ám a fekete özvegy is. :))
Nem bugos, nem csitelnek benne és nem laggol. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17988) gabipaci válasza lala42 (#17987) üzenetére


gabipaci
addikt

Ezt most nem vágom miért írod...

Logitech hardware tester

(#17989) lala42 válasza gabipaci (#17988) üzenetére


lala42
őstag

hogyan derül ki, hogy értelmes.

Azt mondtad az előző hsz.-ben,hogy keressetek egy értelmes embert. Nem kell keresni,ne töltsétek feleslegesen az időt. Itt vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17990) medvezsolt válasza r-chee (#17985) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Akkor ebbe én is beleszólok. Zsé nem azért írta azt amit, mert nem jön be neki a játék, hanem azért mert egy bughalmaz, ami az év játéka lehetne ha működne.
Még Szép hogy nincs tökéletes játék, de kicsit léci merengj el azon, hogy hányszor idegesített fel ez a játék és hányszor találkoztál olyan helyzetekkel amik szinte lehetetlenek.
És ezután azon is gondolkozz el, hogy más játékba miért nem volt még ilyen? Meg amúgy se te mond meg, hogy ki miről vitázzon a fórumon:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#17991) Gonz0 válasza Źşë' (#17976) üzenetére


Gonz0
tag

Hát aki warezzel henceg az az ember nekem szánalom.. bocsáss meg érte.

Egyébként meg, érdekes, hogy pont a gta4-et hozod fel ami még a BC2-nél is nagyobb bughalom, de hagyjuk. Úgy látszik te valami mazochista élvezetet lelsz a bugos szar játékokban. Vagy csak szeretsz sírni, hátha megsajnál valaki, hogy neked milyen szarokkal kell játszanod. A probléma ezzel, csak annyi, hogy egyeltalán nem KELL játszanod vele. Ha meg játszol valamivel 300 órát akkor ne próbáld nekem utána bemesélni, hogy mennyire utáltad minden percét.

@r-chee: mélységesen egyetértek :R

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17992) Gonz0 válasza lala42 (#17978) üzenetére


Gonz0
tag

A nevünk egyébként Red Devils Hungarian Army Coalition, röviden coRDHA.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17993) gabipaci válasza Gonz0 (#17991) üzenetére


gabipaci
addikt

Ne szekáld már azért, mert 300óra kellett Neki, hogy rájöjjön, nem is tetszik a játék...

Logitech hardware tester

(#17994) Gonz0 válasza gabipaci (#17993) üzenetére


Gonz0
tag

Azért szekálom, mert annak ellenére, hogy ilyen gyorsan rádöbbent mennyire utálja azért még továbbra is játszik vele. :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17995) lala42 válasza Gonz0 (#17992) üzenetére


lala42
őstag

Vettem. De élő beszédben a TS-en csak simán a hangzás alapján tudtam leírni. Ezer bocsánat. :R :R

A játékban a konzolt nem igazán szoktam nézni. Elég bajom van az ellen felfedezésével így öregségemre. :O

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17996) Źşë' válasza r-chee (#17985) üzenetére


Źşë'
addikt

ez részemről nem rinya, csak a 250es vérnyomás hatására adtam ki magamból a felesleges feszkót! sajnos kevés a valamit is érő multi játék, és csak azt sajnálom hogy lenne egy de azt is úgy lapátolták össze! villogó feliratok és a chat menű is kezdi bántani a szememet... egy hulladék ez a játék nem vita kérdése! kb olyan mint mikor a F1ben ezred másodpercekért megy a harc, bc2ben meg elveszik a golyó, és egyszerre halnak bele a lövésbe! F1ben hol érnek fullra egyszerre célba?! ugyan már... bizonyos embereknek igencsak "igénytelenek" a szó szoros értelmében ha ez a laggtenger és bughalmaz szórakozást jelent számukra! :U

e legalább megölik a saját készítői a franchise-t

totál egyet értek!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17997) Źşë' válasza Gonz0 (#17991) üzenetére


Źşë'
addikt

elmondom neked kb 45 eredeti játék csücsül itt a polcomon! amit érdemesnek találok a vételre azt megveszem, de te ezt is frakón átlátod, minek írsz ha nem vagy tisztában dolgokkal?!

gta4 nem hasonlítandó össze bc2vel! igen ott is rengeteg a bug, de aki tudja mi a játék lényege, az nem akad fenn a bog szócskán gta4 esetében! számomra gta4=fun, bc2 meg taktika, csapatmunka, és egy cél van hogy nyerj, csak mindezt bosszúság árán?! de minek magyarázom pont neked ha úgysem érted meg...

ne próbáld nekem utána bemesélni, hogy mennyire utáltad minden percét.

ezt ki mondta?!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17998) r-chee válasza medvezsolt (#17990) üzenetére


r-chee
őstag

Szerintem - a hibái ellenére is - ez az eddigi legvalóságosabb, legizgalmasabb multis háborús játék.
Párszor felhúzott már engem is a BC2, de hozzászoktam dolgokhoz, elfogadtam őket, és multizás közben nem azon vagyok, hogy a játék hibáit keressem. Ha azok találnak meg engem, köszönünk egymásnak, és megyek tovább. Ha nem elsőre, akkor másodikra.
Úgy játszani pedig, hogy admin is vagyok, hát...lazán kitéphetném a hajamat :D . Irtó jó chat-et figyelni, rakétavetőző csapattársat követni/figyelni, kilépni admin progiba játék közben stb., s telesírhatnám ezekmiatt a fórumot, hogy megint háromszor többször haltam meg, mint öltem :U .

(Szemere vethetnétek, hogy akkor most minek van aláírásomban az első mondat, de ne tegyétek :D )

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17999) Źşë' válasza gabipaci (#17993) üzenetére


Źşë'
addikt

légyszi te meg szakadj le rólam, tudom nem kedvelsz, és az érzés kölcsönös, és pont ezért ne keress fogást se rajtam, szó mi szó, ne szólj hozzám! köszi, szia!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18000) gabipaci válasza Źşë' (#17999) üzenetére


gabipaci
addikt

Csak próbáltalak megvédeni kisokos. Nehogy elfajuljon.
Amúgy eddig mindíg Te rúgtál belém. Mivan, visszanyal a fagyi?

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.