Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17801) madgie válasza rankesz (#17799) üzenetére


madgie
titán

Itt kint 35,1 °C van, nem gyenge, de egész nap pörög a klíma... nemsokára viszont végzek és hazafelé meghalok a bringán :DDD

Szerk :a strand holnapra csúszik át nekem, de a kiccsalád kint van, csak én húzom az igát. Öröm az ürömben, hogy pár órát békén hagynak, így remélem lesz időm kicsit lövöldözni :)

[ Szerkesztve ]

(#17802) Gonz0 válasza rankesz (#17799) üzenetére


Gonz0
tag

Felállnék én a gép mellől, de a főnököm igencsak zokonvenné..

@gabipaci: Félreértettél, nem azokkal van bajom akik felélesztenek a tűzharc közepén (illetve azokkal is, de van annyi eszem, hogy első dolgom legyen fedezékbe vonulni). A problémám az ellenséges medicekkel van akik hordákba verődnek és lehetetlen kiírtani őket. Néhány hozzászólással ezelött linkeltem egy videót a jelenségről, de megteszem mégegyszer a tisztánlátás kedvéért. [link]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17803) F_Zolee válasza Gonz0 (#17802) üzenetére


F_Zolee
veterán

A video az durva. Ennyire tudják, hogy ki hol van. Nekem nem is lenne időm eszmélni, hogy hol lennék, addigra meg lelőnek 10x...

(#17804) gabipaci válasza Gonz0 (#17802) üzenetére


gabipaci
addikt

Félreértettél, tisztában vagyok vele, mire gondoltál.
Arra akartam rávilágítani, hogy nem szerepel a chat-ben ilyesmi beírás, pedig a mediceket is meg lehet találni üzenettekkel.

Mindegy, agyalok a megoldáson.
PL ha a defib helyett lehetne mát választani, de ott csak az van, abban az oszlopban. Akkor megtiltanám a defib és M60 kombót.
De így ez nem megoldható. Max M60+MGN ammó, vagy a medic korlátozás squadokra. (max 2) Esetleg valami ötletet Te is adhatnál.

Logitech hardware tester

(#17805) madgie válasza gabipaci (#17804) üzenetére


madgie
titán

Igazából peccsből kéne megoldani, hogy tovább töltsön a defib. Mondjuk a videós problémára talán ez sem jelent megoldás, mert gondolom ott éledés után egyből mehet :(

(#17806) jean


jean
csendes tag

Első benyomásom a 4 sniperes dologról . Jó.... :) egyenlőre azt látom,hogy ettől függetlenül nem lépkednek ki a játékosok , és ma délután először 4 mapon amíg voltam 90% ban végigértek a támadók a map végéig , ez pozitív . Ha nem eredményez drasztikus létszámcsökkenést ez a szigorítás akkor lehet azt kell mondjam ,hogy tetszik :))

jcsr.Jean

(#17807) Mrdevil válasza Gonz0 (#17802) üzenetére


Mrdevil
addikt

A videora: azé ilyen hülye medikek is ritkán verődnek össze. :C :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17808) Gonz0 válasza gabipaci (#17804) üzenetére


Gonz0
tag

Nem hiszek a tiltásokban, eredetileg csak azért hoztam fel az egész medic témát, hogy demonstráljam nem csak a recon kaszt problémás. Igazából szerintem a megoldás az lenne, hogy a defibrinek feljebb kéne venni az újratöltődését legalább 10 mp-re és végre kiszedni a revive protectiont. Nyilván ezek közül egyiket se tudod Te megcsinálni. A labda a dice kezében van (csakúgy mint a snipereknél).. és gyanús, hogy még jó ideig ott is marad. A véleménykülönbség köztünk abból ered, hogy te megelégszel a pót-/fél-megoldásokkal én meg nem tartom őket jó ötletnek.

Szerintem egyelőre zárjuk le ezt a szálat míg meglátjuk a korlátozások hogyan válnak be.

@devil: ha jól számoltam 11 killt szereztek a csávónak aki videózta őket. De ő is béna volt, ha vállhoz emeli a pkm-jét akkor lezárhatta volna ezt a történetet jóval hamarabb.. Persze akkor nem tudnánk mi most ilyen jól szórakozni rajta.

@gabipaci: De kipróbáltam, igaz IRAM szerveren, de volt szerencsém belefutni a dologba. Úgy ~100 komenttel ezelött megtalálod a történetét.. :)

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17809) gabipaci válasza jean (#17806) üzenetére


gabipaci
addikt

Öülök, hogy vannak pozitív vélemények! :R
Bár megjegyzem, akik most negatívan álnak itt hozzá, még ki sem próbálták, hogy mi ellen tiltakoznak :)

Logitech hardware tester

(#17810) gabipaci válasza Gonz0 (#17808) üzenetére


gabipaci
addikt

Oké, mindeneserte köszönöm, hogy egy nem létező problémádon (medic) túráztatom az agyam, jobb dolgom is lenne... :(((

Logitech hardware tester

(#17811) Gonz0 válasza gabipaci (#17810) üzenetére


Gonz0
tag

Nem a probléma nem létező, hanem a megoldás rá egyelőre.. de ne haragudj érte, nem tudtam, hogy ezzel ekkora lelki válságot okozok neked.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17812) Doki-HUN1978 válasza Gonz0 (#17811) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Rhyn!

A PH-s szerókon nem gyakran találkozhatsz -szerintem- ilyen medic hordákkal.
Legalább is én nem gyakran tapasztalok ilyesmit.

Sőt sokszor alig van medic a fronton. (mert mindenki sniper :) )

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17813) Target78hu válasza gabipaci (#17798) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ilyen lekezelő stílusra ,hogy reagáljak? Már ne haragudj ,de nem egy órát voltam a szervereden és egy kezemen megtudnám számolni ,hogy hányszor láttalak a PH-n akkor mikor én játszottam és m-com közelében még annyiszor sem -nah megtudod cáfolni ? Sőt Assaultal is szoktam lenni ,ja ,hogy nem láttál még azzal , mik vannak :W

hkv.hu

(#17814) Gonz0 válasza Doki-HUN1978 (#17812) üzenetére


Gonz0
tag

Inkább a 2-esen szoktam lenni. Ott azért már belefutottam néhányszor.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17815) gabipaci válasza Gonz0 (#17811) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem okoztál nagy lelki válságot, az adminolás nekem annyira azért nem stresszes.
Egyszerűen előjöttél egy problémával, amire kerestem a megoldást, bár hangsújoztam, hogy ilyen nincs, de Te hogy mégis van, aztán meg mikor ötletekkel állnék elő, és várom tőled is, akkor közlöd, hogy ja, tényleg nincs...
Nem baj, ha mégis lesz, már pár megoldást kizárhatok :))

Target, nem voltam lekezelő, és rajzolhatsz még egy tucat fejfalbaverős smájlit, az sem hat meg.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17816) lala42 válasza gabipaci (#17815) üzenetére


lala42
őstag

Kis vérfrissítést hozott a topikba ez a vita. :DD ;] :C

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#17817) gabipaci válasza lala42 (#17816) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, megint olvashat 3 oldalt az, aki pár órára kimardt a fórumról, és megint jöhetnek a teleoffoljuk a PH fórumot A PH szerverekkel...
De most legalább olyan emberekkel vitáztam az utóbbi napokban, akivel érdemes.

Logitech hardware tester

(#17818) r-chee válasza rankesz (#17799) üzenetére


r-chee
őstag

Egy: én sem merem bekapcsolni asztali gépet. Várok egy kiadós égi áldást.
Fater lefényképezte, du-n 3/4 3-kor itt árnyékban 39.5 fokot mutatott a hőmérő. Strand, ami itt van utca végén, csak addig volt jó nekem ma, míg bent voltam vízben, de ott is jól megcsípett a vállamon vmi istenverte dög, vízből kijöve pedig árnyékban megettek a szúnyogok, úgy, mint itthon is :( . Köcsög egy nyár ez.

Kettő: a nickem mondat elején is r-chee, ha nekem, akkor r-chee-nak, mivel nem "ricsi" vagyok :U ;) :D (talán kivehetők a félkövér betűk :) )

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17819) bognar110


bognar110
őstag

Hellosztok megvettem a bc2, regisztráltam az ea oldalán beakarok jelentkezni a játékban multiplayeren beiroma jelszavam elfogadja valami szöveget kidob azt elfogadom és kéri a sorozat számot beirom aztán kiirja hogy ez már foglalt nem értem mert erre az emailre lett regisztrálva. Ha törlöm a fiokom és ujjat csinűlok akkor elfogadja a seriált? vagy nem tudom mit csináljak

[ Szerkesztve ]

(#17820) madgie válasza Doki-HUN1978 (#17812) üzenetére


madgie
titán

A fenét nem, azt :( Bő egy órája játszom, minimum négy ilyen medic helyzetbe belefutottam már, egymást élesztik agyba főbe, vagy az egyik kidugja az orrát a szikla mögül, én lecsapom, két másik előkerül, abból is leverek egyet, a harmadik meg kinyír és feléleszti a többit. Remélem nem marad ilyen...

(#17821) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Nézzétek a sok medic-et meg assault-ot!

Itt meg majdnem meghalóztam... :)

Egyébként meg Target78-cal nem egyszer toltam együtt és az esetek többségében assault-ként teszi a dolgát. (legalábbis ahányszor én láttam)

No meg a 2. képen sem sniper...

Gondolom ilyesmin megy a vita?!

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17822) Doki-HUN1978 válasza madgie (#17820) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Esténként mikor sok PH-s van fent, ilyenek azért nincsenek, vagy legalább is nem sűrűn.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17823) ciry


ciry
őstag

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17824) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#17821) üzenetére


gabipaci
addikt

Gondolom ilyesmin megy a vita?!

Nem, megemlítettem, hogy én egyszer játszottem vele, akkor épp nem rohamozott akkorát a csipával, Ő meg berágott, mint a bal menet.

Logitech hardware tester

(#17825) bognar110


bognar110
őstag

kaptam egy üzenetet és rámentem a deaktiválásra lehet aza baj ? Valaki segítsen pls

(#17826) Doki-HUN1978 válasza bognar110 (#17825) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Az fontos lenne, hogy miket ír ki...

Próbáld előről csinálni a folyamatot!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17827) bognar110 válasza Doki-HUN1978 (#17826) üzenetére


bognar110
őstag

Ezt hogy érted ujra regisztráljak nem tudok mert aztirja már felett használva a sorozatszámom. Érdekes mert beirtam azt elfogadta utána kiléptem ujra beakarok jelentkezni ott már nem fogadta el.

(#17828) bognar110


bognar110
őstag

Azt nem lehet megcsinálni hogy letörlöm az felhasználomat és ujjat csinálok ?

(#17829) ADAM1337 válasza ciry (#17796) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

se fogod :DDD
Este legyél aztán játszunk úgy fél10 fele.

(#17830) gabipaci válasza bognar110 (#17827) üzenetére


gabipaci
addikt

Te figyelj, nem gondoltál még arra, hogy screenshotot készíts az üzenetről?
Mert ez a kiírt valamit, elég tág fogalom.
Talán leírhatnád pontosan, hogy eddig mit csináltál, és hogy pontosan hol akadtál el.
Lehet előrébb lennel.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17831) ciry válasza ADAM1337 (#17829) üzenetére


ciry
őstag

Meglátom alszik-e a kiccsalád, ha igen leszek. :K
Most megint fagyogatok :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17832) gabipaci


gabipaci
addikt

A TS3 szerverünk megint behányt.
Költözzünk át ide:
vps228.nlg.hu:9987
Értelem szerűen az ip ez:vps228.nlg.hu
A port ez:9987
A két szerver szobái kész vannak, gyertek át mától oda.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17833) bognar110 válasza gabipaci (#17830) üzenetére


bognar110
őstag

Bocs csak mérges vagyok játszottam volna ma vele :S 1.regisztráltam beirtam a jelszavam sorozatszámot és ekkor még elfogadta a sorozatszámot. 2.Bejelentkezek az emailemmel és itt is kéri a sorozatszámot the register code is already in use ezt írja ki amikor beírom a sorozatszámot.

[ Szerkesztve ]

(#17834) Zolás válasza bognar110 (#17833) üzenetére


Zolás
addikt

Ugye új játékot vettél nem használtat?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#17835) bognar110 válasza Zolás (#17834) üzenetére


bognar110
őstag

Ujjonan bevolt csomagolva de előszőr elfogadta a sorozatszámot. Amikor beakartam jelentekzni akkor megint kérte és akkor már nem fogadta el.

(#17836) Zolás válasza bognar110 (#17835) üzenetére


Zolás
addikt

Valósziüleg elirod az emailcimet és uj regisztrációként veszi a bejelentkezést.
Nemrég raktam ujra és elég volt az emailcimem és már ment is minden mint a karikacsapás.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#17837) Doki-HUN1978 válasza bognar110 (#17835) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nyomd meg a "login"-t, majd írd be az e-mail címedet és nem a dvd-kulcsot, hanem a jelszót amit megadtál!

Így csináltad?

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17838) gabipaci válasza bognar110 (#17835) üzenetére


gabipaci
addikt

Másra én sem tudok gondolni. Ha egyszer elfogadta, akkor már sehogyan nem tudod kettéválasztani. Eladni is csak emailfiókkal együtt tudod, mivel simán kérsz egy elfelejtett jelszó opciót, és annyi.
Az email címed nem okés szerintem sem.
Semmi egyéb ötletem nincs.

esetleg a redeem code opciót nyomod, de azt meg nem kell. Login és kész.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17839) bognar110 válasza Zolás (#17836) üzenetére


bognar110
őstag

Ja b+ nema loginra mentem XD. Kösszi a helpet , teljesen elvagyok már szálva :)

[ Szerkesztve ]

(#17840) Doki-HUN1978 válasza bognar110 (#17839) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Aztán most tessék jönni a szeróra!

Kell a golyófogó... ;]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17841) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Az a problémám, hogy a játékban bármilyen gombot nyomok, csak jobbra indul el, és akármerre mozdítom az egeret, csak jobbra fordul vagy felfelé. Tehát egy idő után az égre nézek, csak jobbra gyalogolva :F Találkozott már ilyennel valaki?

(#17842) gabipaci válasza Chosen (#17841) üzenetére


gabipaci
addikt

Eredeti a játék?
Ha nem, olvass nfo-t és a topik címét, ha igen, húzz ki minden joy-t kormányt, stb, és restartold a gépet nélülük.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17843) ADAM1337 válasza ciry (#17831) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

okok.
Majd írj xfire én úgy fest leszek ma este, melo kondi letudva és még élek szóval esélyes a játszás.

[ Szerkesztve ]

(#17844) r-chee


r-chee
őstag

Pff, de játszanék én is... Azonban vagy bekapcsolom asztalit és gémelek, vagy a lehető legjobban alszom éjjel... Szeretek normálisan aludni :U .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17845) bognar110 válasza Doki-HUN1978 (#17840) üzenetére


bognar110
őstag

Mennék de magyar ph szerver merre van mert én csak offlinet találtam d ja már találtam

[ Szerkesztve ]

(#17846) Doki-HUN1978 válasza r-chee (#17844) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A kettő kizárja egymást??

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17847) bunfi


bunfi
őstag

Ez a Conquest spawn védelem így egy kudarc. Nem lehetne úgy módosítani, hogy csak akkor öl meg, ha én is a védett zónán belül vagyok?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#17848) gabipaci válasza bunfi (#17847) üzenetére


gabipaci
addikt

És az miért is jó?
Nem mehetsz be késelni? Vagy mi?
De a sarokrol meg lőhetsz befelé m60-nal?
Lehet hogy nem jó, de nem azért, mert akkor is megöl, ha kinről lősz befelé.

Logitech hardware tester

(#17849) gergo0328


gergo0328
senior tag

ma CQ-n az ellen a kezdőjükről(védett területről) lőtt le és ő vidámat futott tovább.
ez a 4 csipa dolog vmi nagyon-nagyon idegesítő. már nem merek rusholni a csipával mert ha meghalok vki elveszi előllem... -.-'

(#17850) bunfi válasza gabipaci (#17848) üzenetére


bunfi
őstag

És az miért jó, hogy ők pedig lőhetnek kifelé a dombtetőről anélkül, hogy bármi bajuk esne?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.