Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17151) ciry


ciry
őstag

lol
hangyasimi

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17152) gabipaci válasza DieHard (#17149) üzenetére


gabipaci
addikt

Ezek természetesen CQ-ban vannak.
Feljebb lehet venni a tickettek fogyásának sebességét. (ticket bleed speed)
Így ha az egyik fél behúzza az összes zászlót, akkor gyorsabban fogy.

Mrdevil, nagy ötlet lenne 50 pálya...
Sose lene egy teli szerver sem.
Most még így az elején, lehet, de ha az ólcsójánosok kikopnak majd, és csak azok maradnak, akik tényleg szeretik, lasszóval kéne benépesített szervert keresni.
BF2-ben is volt 4 map, amin volt élet, a többi meg ment a levesbe.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17154) madgie válasza Bosszuallo7 (#17153) üzenetére


madgie
titán

Reed Richards a Fantastic Four-ból! :DD

(#17155) LifeSpirit válasza Bosszuallo7 (#17153) üzenetére


LifeSpirit
tag

Ez tényleg durvább :DD Hát igen kipróbálta a halál utáni kísértési/feltámadási perket.
Vagy ez LastStand volt bfesen? :F :DDD

(#17156) bonat válasza Mrdevil (#17150) üzenetére


bonat
senior tag

:DDD :DDD

(#17157) HS 2142 válasza Mrdevil (#17150) üzenetére


HS 2142
őstag

Most lebuktál, nem is a VB miatt bojkottálod a játékot :))

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17158) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Kipróbáltam Atacamát rush-ba. De csak védő szerepben. Annyira nem volt rossz, az viszont zavart, hogy a támadóknak van Mi24 és állandóan lőttek de a légvédelmi ágyú is egy rakat sz@r, olyan lassan lehet mozgatni... Az első pontokat szinte esélytelen volt megtartani. Utolsónál fordult a kocka, mert jöttek a tankok.

(#17159) bullseye válasza Mrdevil (#17150) üzenetére


bullseye
addikt

azért egy jó multi térkép elkészítése nem kis feladat. singleben még a vonalon, amit megszabnak, jönnek a triggerelt cselekmények, ozt annyi, de multiban figyelni kell, hogy igazságos legyen pl. conquest, több úton, módszerrel lehessen eljutni rushban az MCOMhoz, stb. stb. nehezebb, bonyolultabb, már-már művészet egy igazán jó pálya felépítése.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17160) madgie válasza bullseye (#17159) üzenetére


madgie
titán

Volt már rá elég idejük és meg is tömtük a zsebüket ahhoz, hogy a játék megjelenése óta eltelt időt azért némi hasznos munkával tölthetnék :)

(#17161) bullseye válasza madgie (#17160) üzenetére


bullseye
addikt

mér, lett patch nem? :) pedig BKV sztrájk is volt a fejlesztőknél, meg minden...
mellesleg MÁR megvettük a játékot, örülhetünk ha valamit fejelsztenek. bár nyomhatnák a BF1943-at is, én eléggé várom

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#17162) madgie válasza bullseye (#17161) üzenetére


madgie
titán

Jaja, lett patch, KL szavaival élve a fél pályát elfoglalja egy fej hitboxa azóta :D

(#17163) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Akkor is igazam van..... :D :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#17164) Plutor


Plutor
aktív tag

Hali!

Érdekelne a véleményetek a következő esetről:
Haverokkal voltunk egy lengyel szerveren.Panama ment.Mi nem az elején léptünk be,és az ellen már 3 pontot elfoglalt.Mi a déli oldalon(orosz)kezdtünk.
Az utolsó(D)pontot is sikeresen elvesztettük.Beszorultunk a főbázisra.
Ekkor még semmi gond,van ilyen.Az ellen elég profi volt,mert ahogy kijött valaki a bázisról,máris ment a gyilkolás.(tank,akna,stb)Mi ezt meguntuk,és hárman felmentünk az egyik ház tetejére a következő felállással:sniper,assault,engineer.(bázis területén)
Elkezdtünk aktívan gyilkolni.A sniper lőtte a D,C pontot,így már nem volt UAV az ellenfélnek.
Az engineer irtotta a járműveket rpg7-tel,snipa segédlettel.(mortar).Az assault meg adagolta a lőszert.Nem volt killcam bekapcsolva,és ezért 4-5 mortar kör is lement mikor kiszúrták,hogy honnan lövünk.(kezdett egyenlítődni a ticket :DD )
Na ezek után az ellenféltől elkezdtek mortározni a főpontra.Ki is szedtek minket.
Kérdésemre,hogy ez baserape-e a jelenlévő admin azt mondta,hogy igen,és figyelmeztette az elkövetőket.Ők nem értettek egyet ezzel,azzal védekeztek,hogy így elvesztik a kört.(az oldalunkon lévő többi emberke is rájött,hogy jobb nem kimenni a bázisról,és nem volt kit lelőniük.)
Ilyenkor mi a helyzet?Kinek van igaza?Mi ilyenkor a jó megoldás?
A kört elvesztettük végül,mert hátravonultak,és a D pont körül zajlott a csata további része.

[ Szerkesztve ]

(#17165) gabipaci válasza Plutor (#17164) üzenetére


gabipaci
addikt

Ez egy elég érdekes szituáció, mert ha a bázison vagytok, akkor az bázistámadás.
De mivel nem a leszületési ponton voltatok, hanem aktívan gyilkolásztatok, így azt mondanám, mégsem baserape.
Véleményem szerint abban az esetben, ha Te masszívan ki tudsz támadni egy pontról, akkor had szedjenek le téged is. Főleg egy olyan helyen, ahol nincs killcam.
Kivételt ez alól szerintem az uav képez (ami ugye csak Rush-ban aktuális, mert CQ-ban nem a bázison van), mert az uav kezelőjét védi a bázis, de magát a kishelit simán ki lehet lőni, ezzel kiiktatva az uavost.
A Rush térképekre szerettem volna egyébként olyan lehetőséget adni(ha egyszer elkészül a plugin...), hogy az uav kezelőjét nem védem, így akátr egy sniper ki is szedheti, de sajnos az EA nyilatkozata szerint az események koordinátái +-10-es eltérésekben jöhetnek...

A QC térképek terveim szerint ma éjjel elkészülnek, ha jön két segítőtárs, aki este 11után ráér fél órára.
Ha nem megoldható, akkor reggel lekapcsolom a szervert, hogy ne induljon el, délben elnidíom két férőhellyel, és akkor meg tudjuk csinálni napközben is.

Logitech hardware tester

(#17166) ADAM1337 válasza gabipaci (#17165) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én ráérek, majd ts-en akkor átmegyek hozzád. :K

(#17167) gabipaci válasza ADAM1337 (#17166) üzenetére


gabipaci
addikt

Oksa, lehet még Rankesz is jön, de nem lenne baj, ha többen lennénk.

Logitech hardware tester

(#17168) Joe-T válasza gabipaci (#17167) üzenetére


Joe-T
tag

Ha lesz rá lehetőségem és tudok valamiben segíteni, akkor megyek én.

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#17169) eugabesz válasza gabipaci (#17167) üzenetére


eugabesz
őstag

Rám is számíthatsz...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#17170) Audifan válasza gabipaci (#17167) üzenetére


Audifan
tag

Én ott leszek ;) :DD

(#17171) gabipaci válasza Audifan (#17170) üzenetére


gabipaci
addikt

ok, este 10kor (magyar idő szerint) kezdhetjük

Logitech hardware tester

(#17172) madgie


madgie
titán

Ma volt egy érdekes lövésem: jó 150 méterről egy lövéssel két headshot... ja, 870 Combat-tal :DDD

(#17173) ciry válasza madgie (#17172) üzenetére


ciry
őstag

Nekem meg most egy olyan köröm Isla Inocentesen full létszámnál, hogy 6/6 m-com-ot élesitettem+deglesztettük meg :DD
Okoskaja ott vót, megmondhassa, hogy nem hazudok :))
Hamutál meg Pufi is az ellenben volt

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17174) harry3


harry3
őstag

Voltam fent az egyik szerveren ,hát annyiszor meghaltam, valaki újraélesztett párszor.
Azt sem tudtam, hogy mit kell csinálni vagy hol vagyok. utána mentem más szerverre. Ha elbújok egy kő mögé, mindig eltalálnak vagy ha előttem van az ellenség, mindig kifogy a töltény vagy eresztem a golyót az ellenfélbe és ő két lövéssel lelő. Ennél rosszabb nem lehetek. :)

(#17175) saguaro válasza harry3 (#17174) üzenetére


saguaro
tag

Én is így kezdtem! :K

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#17176) Perillustris válasza gabipaci (#17165) üzenetére


Perillustris
senior tag

Egyik külföldi szerveren írta be valaki pár hónapja, nagyon megtetszett: If you rape from base, we rape your base.

Számomra is egyértelmű, hogy ha valaki pl. a bázisról lő tankkal, vagy netán mesterlövészkedik, azt ki lehet, sőt ki kell lőni. S ez nem lesz baserape.

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#17177) DieHard válasza harry3 (#17174) üzenetére


DieHard
senior tag

És elmondaná valaki hogy az ujraélesztés mia fenének van ha ugyis kapod a deathot? legalább bf2ben ha felkőtöttek, akkor nem nőtt a halálozási pontjaid. Ez qrva logikus ám. Adja meg a killt, de ne a halált... sux

(#17178) harry3 válasza DieHard (#17177) üzenetére


harry3
őstag

Komolyan számolja a halált? Azt hittem, hogy olyankor az ellenfél kap pontot, de nekem nem számítja a halált, ha újraélesztenek.
Egyébként mire jó a ticket?

[ Szerkesztve ]

(#17179) HS 2142 válasza harry3 (#17178) üzenetére


HS 2142
őstag

Ha elfogy buktad az adott kört. Ha meghalsz buktad a ticketet. Ha felélesztenek a ticket visszanő. Ebből következik, hogy ha nem is ebből a indítatásból, de ha felhúznak már segítenek a csapaton és ezért zsíros összegeket kapnak ezért a medic társadalom egy rétege spammolja a reviveokat.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17180) harry3 válasza HS 2142 (#17179) üzenetére


harry3
őstag

Értem és az honnan van?
Én is arra gondoltam, hogy a medic ugye pontokat kap az újraélesztésért, de akkor másnak nincs belőle haszna és elég furán nézne ki, hogyha pont újraéleszteni nem tudna egy orvos.

[ Szerkesztve ]

(#17181) HS 2142 válasza harry3 (#17180) üzenetére


HS 2142
őstag

Mármint micsoda? A ticketet mindig alapból a pálya elején van megadva, abból gazdálkodik a csapat. Rush-ban védőknek végtelen náluk a revive inkább azért fontos, hogy legyenek hadrafogható bakák védeni a pontot. Félreértés ne essék nem az eszetlen élesztgetést támogatom, de fontos taktika része ez a játéknak, a jó kihasználás lehet a meccs egyik kulcsa is.
Az hogy mennyi az conquestben az adott pályától függ, rushban alapból 100 a támadóknak, ha nem más a szerverbeállítás.

Annyi haszna van, hogy max élettel térsz vissza, de ha ez éppen az ellenfél tűzvonalában van akkor sokat nem vigasztal :DDD

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17182) Źşë'


Źşë'
addikt

de röhelyes, HC-n teliberakok egy embert, sniper fegyóval, legyen az m95 meg sv98, és nem hal bele! felvillan a célkereszt és annyi.... egymás után lőtem ilyen 4 luftot azt leléptem a csába :s annyira csömör egy gém még mindig.... ezt nem javították ki!!! erre nem képesek :/ :W

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17183) zack


zack
nagyúr

Engem már ez a jcsr-es non-stop sírás kiborít... :(
Sírnak a CG-ért ami jogos lenne, (én is szólok érte) ha nem lőnének a másik oldalon is CG-vel emberre. Szóljanak mit bánom én, de az hogy a kib@szott üzenőfal másodpercenként felugrik a sírásuk miatt, ez már kicsit sok...
Az hogy én sírok, az oké, mert nem vagyok profi. De ők ugye pro-k, és nem értem miért fáj neki ha a 2-3 K/D arányába belecsúszik 1-2 CG-s találat. Ha 1x-1x eltalál egy CG még én se sírok érte, mert belefér, pedig ma pl. csapnivalóan szarul ment ami a K/D arányt illeti, bár párszor így is győztünk. Ha látom, hogy 3x-4x u.a. a tag lő le CG-vel, akkor viszont szóvá teszem.
KL_atya is minden körben megjegyzi milyen szar lett a játék a patch óta... :( Baromi unalmas. Ha szar lett és számára ennyire elviselhetetlen, akkor ne játsszon. Mert az hogy naponta 88x beírja, attól még jobb nem lesz.
Nem szimpatikus a hozzáállásuk sem, túl nagy az arcuk. Volt hogy Squad-ban valamelyiket kérdeztem (ha már ugye pro klánról van szó), milyen taktika legyen, mondjon valamit, hogy mi is tanuljunk valami stratégiát. Még csak válaszra sem méltatott.
De nem értem, ha ennyire jók, és ennyire nem segítőkészek, ill. ennyire sok a gondjuk a PH1-es szeróval akkor minek jönnek hozzánk játszani nap mint nap??? :U :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#17184) gabipaci


gabipaci
addikt


Na, végigpróbálgattuk a hatás-ellenhatás dolgot, ez lett a végeredmény atacama deserten.
A kékkel elhomályosított területre nem lehet belőni, illetve onnan nem lehet kifelé campelni sem.
Kivételt a camp alól az 1000m-nél messzebb lévő célpontok képeznek.
Bár a map két legtávolabbi pontja 470méter :)
Ma megcsinálom az összes mapot így, kivéve Port Valdezt, mert azzal gondok vannak még.
A rush még várat magára.
Egyenlőre csak kill parancsot ad ki a program, de át lesz rakva egy kill kettő kick-re.

Logitech hardware tester

(#17185) gabipaci


gabipaci
addikt

White Pass:

Panama Ch:

Laguna Presa:

Laguna Alta:

Atacama amcsi oldal:

Atacama Ruszki oldal:

Arica Harbour:

Port valdez egyenlőre nincs.
Meglátjuk milyen a reakció, finomítgatni lehet.
A jelölt zónán belül gyilkolsz idegenként (kinzről belőve is) kill-t kapsz.
A jelölt zónából kilőve gyiloksz sniperként kill-t kapsz.
Egyenlőre ennyi.

Logitech hardware tester

(#17186) Audifan válasza gabipaci (#17185) üzenetére


Audifan
tag

:C

(#17187) r-chee válasza zack (#17183) üzenetére


r-chee
őstag

Sírnak, mint az óvodások. És pont a pro-k... Szegény k/d meg w/l arány bepiszkolódik.
Csodálom, hogy nem tették itt szóvá, hogy tegnap este kiraktam The White Wizard-ot 2 órára, mert Arica Harboron védőként ITT lőtt le hátul. Most vagy a zöld, vagy a piros épület emeletéről, nem tudom már, de a lényegen nem változtat (kellett volna készítenem róla videót). Először lelőtt középtájt az épületek közt, majd (direkt nem a csapattársaimra spawn-olva) hátul a leszületés után rögtön.
Korábban ugyebár kijelentette, hogy őt nem érdekli a baserape (ill. talán nem ismeri el). Legközelebb végleges ban-t fog kapni (remélem, nem csak tőlem).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#17188) ciry


ciry
őstag

Én szeretem velük/ellenük tolni és tojok az üzenőfalra, mert nekem az első a játék.
Ketten jöttek eddig fel ts-re és full normálisak, még véletlenül se olyan eszelősek, mint én vagy Crock.
Ha sirnak sirjanak csak, ahogy megfigyeltem ez tőletek sem ismeretlen, az itt lőtt le, ott lőtt le, nagy az erőfölény stb. már nem egyszer elhangzott itt is, a játékban is.
Egyébként meg úgyis feleslegesen próbálok meg védeni bárkit is(Tibit,Naicot se sikerült), gondolom egy 3-as rangú német ellen jobb menni, aki nem irogat, hanem Port Valdezen csipázik és a végén 3-3-al segiti a csapat vereségét :R

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17189) Sea Edge


Sea Edge
tag

Azert az adminok is olvasgathatnak a szabalyzatot. Tegnap atacamanal voltunk tamadoban, az utolso bazisnal jartunk, amikor en es meg talan par ember ki lett rugva azzal, hogy lopjuk a tankot. En biztos nem vittem el tankot, odaspawnoltam egy tankba csapattarsra.
Egyebkent meg a szabalyzatban ez van:
"Tilos a támadók járműveinek ellopása a bázisukról."

(#17190) DieHard válasza harry3 (#17178) üzenetére


DieHard
senior tag

Nem számolja? Akkor valamit nagyon rosszul figyelhettem meg. Az első patch-nél még számolta bizony revive ide vagy oda.

(#17191) F_Zolee válasza DieHard (#17190) üzenetére


F_Zolee
veterán

Levon hiába élesztenek újra. Pár napja tapasztaltam. Viszont azt is megfigyeltem két napja kb, hogy növelni se nagyon akarja. Medikkel lavíroztam, mert fogyóban voltunk. Figyeltem a ticketet még élesztés előtt majd után. És mégsem növelte élesztés után. :F

(#17192) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Sziasztok!

A veterán rangról kérdeznék:

Beregisztráltam ugyanavval a email címmel, jelszóval a bf heroes oldalán amivel a bc2öt tolom ( tehát egy EA account alá) és még a játékot is letöltöttem és játszottam is ( 3mas szintü vagyok), és baszik módosítani a veterán rangom. A megfelelő oldalon, a bf heroes ki ikonja inaktiv, szürke. Ha rámegyek arra, hogy forced refresh, akkor semmi nem változik.

Tudnátok segíteni, mit kell még tennem ez ügybenm hogy végre 1es rangom legyen?:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#17193) Zsozsooooo válasza zack (#17183) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Vigyázni kell ezzel az üzenőfallal, mivel ha jön egy szerver üzenet vagy valaki ír akkor az előtte 5 perce küldött üzenetet is újra látod és esetleg azt hiheted, hogy folyamatosan irkálják ugyan azt ! :DDD

(#17194) gabipaci válasza r-chee (#17187) üzenetére


gabipaci
addikt

Szia!

Durva tévedés, jött Wizard panaszkodni TS-re.
Elmodnta mi történt, próbáltam visszanézni, de nem nagyon láttam a kérdéses pillanatoa.
Nem vagyok benne biztos, hogy jól volt kalibrálva a térkép, mivel amit Rankesszel kalibtráltunk, lecserélődött az update-el.
Wizartd-ot kb ott mutatta a térképen a program, ahol az utca másik vége van. Erre Te meg belinkeled az UAV környékét.
Abban maradtam Wizard-al, hogy ugyan tegyük már közzé a térképeket, megjelölve, hol, meddig a normális menni.
Megigértem Neki, hogy ma reggel feltolom, de nincs még kész, mert tegnam a CQ-val mojoltam.
Itt tart most a térkép, viszont most lépek le a családdal.
Arica harbuor

Logitech hardware tester

(#17195) Bavid válasza gabipaci (#17185) üzenetére


Bavid
senior tag

Már bocs de ez elég hülyeség. Mi az hogy nem lehet belőni? Megyek atacamán helikopterrel és nem lőhetem a másikat csak ha kiszállt a bázis felöl? vagy tank áll bent a bázison és lövöldöz rám A vagy C pontra én meg nem lőhetek vissza? Igenis vissza szoktam lőni tankkal és meg is ölöm néha. Vagy a a bázisban lévő légvédelmi ágyút is ki szoktam lőni helivel, mert nem akarok 10 mp alatt meghalni. Meg Laguna Presan csomóan szoktak a bejelölt helyen kempelni, és kiszedni az a,b vagy akár c pontot foglalókat (vagy mortar...) azt se lőhetem ki, várjam meg hogy kijöjjön végre? de miért is jönne ha úgyse támadhatom? Ezek a területek max arra lennének jók hogy az ellenfél ide ne mehessen be, különben játszhatatlan lesz a szerver és senki nem is fog játszani rajta.

(#17196) Zsozsooooo válasza Bavid (#17195) üzenetére


Zsozsooooo
tag

"De mivel nem a leszületési ponton voltatok, hanem aktívan gyilkolásztatok, így azt mondanám, mégsem baserape.
Véleményem szerint abban az esetben, ha Te masszívan ki tudsz támadni egy pontról, akkor had szedjenek le téged is. "

(#17197) Jazzy


Jazzy
tag

Hát nem tudom, nem akarok flamelni, de úgy érzem a PH! szerverek kezdenek kicsit túlszabályozottá válni. Vannak a jelenlegi szabályokkal nehézségek, de azok mindig is lesznek és más szervereken sincs ez másképp. Ellenben azzal, hogy ennyi korlátozást, tiltást és szabályt vezettek be (pályák kialakítása, fegyver tiltás, stb.) sok játékos máshol fog játszani. Értem, hogy mindenki számára élvezhető játékot akartok csinálni, de ez nem fog sikerülni, mert mindig lesznek hibák. Nem vagyok abban biztos, hogy megéri ennyit fáradozni a szabályokon a pályák kialakításán, mert nem biztos, hogy sok jó fog belőle kisülni. Lehet, hogy nincs igazam, ezt majd az idő eldönti.

J@zzy

(#17198) Gonz0 válasza Bavid (#17195) üzenetére


Gonz0
tag

Idézem mit irt Gabipaci:

"A jelölt zónán belül gyilkolsz idegenként (kinzről belőve is) kill-t kapsz.
A jelölt zónából kilőve gyiloksz sniperként kill-t kapsz."

Szóval kifele kempelni se szabad a jelölt zónákból. Szerintem ez vonatkozik a bázis fölötti helire is, de nem vagyok biztos benne. Ki kéne próbálni. Az AA gunra biztos vonatkozik. Mondjuk így elveszti az értelmét az AA, hiszen ha ölsz vele te is belehalsz, bár egy double kill-ért talán megéri ;]

Jól lezüllesztették az oktatási rendszert, mintha az ifjabb generáció write only lenne. Eltekintve a helyesírási hidaktól, szerintem érthető a fenti idézett mondat.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#17199) harry3


harry3
őstag

Sikerült valahogy 9 killt és 5 deatht összeszednem. Viszont a 3D spottingtól(gondolom a piros háromszög) a falra tudnék mászni. Azt sem tudja, hogy hol vagyok de lő és persze, hogy eltalál. Jött az ellen pont gránátvető volt bekapcsolva és rálőttem, persze átment rajta ő meg megölt. Szeretem, amikor az arcomba robbantanak, mert azzal sokkal könnyebb neki megölni, de egy pár halál után kicsit idegesítő.

(#17200) Gonz0 válasza harry3 (#17199) üzenetére


Gonz0
tag

"pont gránátvető volt bekapcsolva és rálőttem ... Szeretem, amikor az arcomba robbantanak, mert azzal sokkal könnyebb neki megölni"

Csak én érzek itt egy kis önellentmondást? :)

Egyébként igen, a piros háromszög a 3D spot és mindenki utálja ha amiatt hal meg. Egy dolgot tehetsz: lőjj te is a piros háromszögekre. Ahányszor meghalsz spot miatt legalább annyi ölést is össze tudsz szedni általuk. Bár az embernek többnyire olyan érzése van a spottal, hogy mindenki aki tudja, hogy kell spotolni az ellenfélnél játszik.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.